برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

talebi1372

Registered User
لایک‌ها
256
دو تا دلیل بیشتر نداره یا خط شما 8 مگ یا سرعت خریداری نمیکشه یا اینکه بخاطر مشکل دیوایس وایفا هست
خودشون گفتن که سیم کشی از مرکز تا خونه مشکل داره . بعدم کاری نکردن و سرشونو انداختن و رفتن . همین مودم خونه قبلی 12 مگ کشش داشت . فاصله الانم تا مرکز 900 متر ! دیگه از ما که گذشت و منم بی خیال شدم.

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,705
درود خدمت دوستان گرامی !
حجم دزدیه مخابرات خیلی جالبه ! هر 29 ام به 29 ام باید حساب کاربری شما شارژ بشه
.........
بهترین بیزینس تو ایران اپراتور سرویس اینترنت بودنه, هیچ رقمه قابل حساب کتاب نیست, هر موقع هم زنگ بزنی با یک جمله که " مصرف کردید " خودشون رو خلاص میکنن

Last edited:

3aman021

Registered User
لایک‌ها
12
دو تا دلیل بیشتر نداره یا خط شما 8 مگ یا سرعت خریداری نمیکشه یا اینکه بخاطر مشکل دیوایس وایفا هست

مودم اوکیه مشکل خودشونه هرچی هست والا میترسه آدم سرویس جدید بخره اون سرویسم محدود باشه به دومگ
شکایتم کردن گفتن منطقه شما محدود به 512 هست اپراتور محترم چرا بیشتر از 512 به ایشون میفروشید گفتم ولش بابا همین 2مگم میگیرن الان از ما

3aman021

Registered User
لایک‌ها
12
درود خدمت دوستان گرامی !
حجم دزدیه مخابرات خیلی جالبه ! هر 29 ام به 29 ام باید حساب کاربری شما شارژ بشه
تاریخ 25 ام حجم تموم شد من یه بسته 10 گیگ بین الملل خریدم ! تموم شد 2 روزه ! نمیدونم به چه صورت چون هیچ استفاده خاصی نکرده بودم دانلود نکرده بودم
دوباره خرید کردم 28 ام شب تموم شد باز ! صبر کردم ساعت از 12 بگذره بریم توی تاریخ 29 ام و حساب شارژ بشه که مجبور به خرید دوباره شارژ نشم
ساعت 1 شب شد دوباره چک کردم دیدم حساب شارژ نشده مجبور شدم دوباره 3 گیگ حجم بخرم ! داشتم از یه سایتی خرید میکردم مجبور بودم حجم بگیرم , خریدم تمومش شد 3 صبح 29 ام ! چک کردم دیدم حجم جدید به حساب اضافه شده ولی 70 گیگ ازش کم شده !!!!
فرداش زنگ زدم به مخابرات به پشتیبانی میگم توی 2 ساعت هنوز شارژ نشده حساب ما چرا حجم ازش کم شده ؟ میگه حتما استفاده کردید ! میگم شما میتونی با نت 4 مگ که در حد 3 مگ سرعت دانلود میده و پایدار نیست این مقدار حجم رو توی 2 ساعت تموم کنی ؟ میگه اره !! کجا فرار کنیم از دست این ادما ؟ به کدوم سیاره ؟ به کی شکایت کنیم ؟ خسته شدیم والا
یه مشت ادم نادون رو گذاشتن پشتیبانی میخوای زنگ بزنی باید 20 بار زنگ بزنی یکی لطف کنه بعد 5 دقیقه منتظر موندن قطع نکنه
زنگ میزنی به دروغ میگن سیستم قطعه کارتو انجام ندن ! من بیشتر از 14 ساله از نت زغالی دیال اپ و کارت اینترنت خریدن تا الان دارم از اینترنت استفاده میکنم , مدرکم توی همین حوزه س , کارم همینه , بعد پشتیبان نت مخابرات به من فرق چراغای مودم رو توضیح میده ! به دروغ به من میگه فلان چیزو من فقط دسترسی دارم برای شما انجام میدم ! فکر میکنن ما کوریم نمیبینیم از توی پنل حساب کاربری مشترک خودش میتونه سرویسشو تغییر بده ! :)
نمیدونم چرا هیچکس کارشو درست انجام نمیده ! الان سیم کشی قدیمی تلفن ها باعث شده اینجا به ما اینترنت بیشتر از 4 مگ ندن برای منزل , سیم کشی منازل تا مخابرات رو هم ما باید عوض کنیم ؟ پول مالیات و ابونمان خط که شما استفاده بکنی نکنی روی قبض همه مشترکین میاد برای چیه پس؟ این همه ساله زیرساخت ها چرا درست نشده ؟ چرا درست نمیشه ؟ پینگ که نداره , سرعتم که نوسانش به قدری زیاده من تا حالا ندیدم سرعتی که با شما قرارداد دارن رو بدن
انقدر توی همه چیز دزدی و کارشکنی شده کسی درست کار بکنه ادم باید تعجب کنه , انقدر همیشه اینترنت مخابرات مشکل داشته همه عادت کردن دیگه , یه مدت خیلی جالب بود ساعت 12 به بعد یا 1.2 ظهر به بعد قطع میشد اینترنت تا ساعت 8.9 شب بعد خودش درست میشد , بعد 4 بار زنگ زدن و 4 هفته گذشتن بلاخره درست شد
اصن مشکل اینترنت انقدر یه چیز عادی شده که من تا حالا نشده هر چند وقت یه بار زنگ نزنم به پشتیبانای مخابرات , فک کنم یه حس علاقه ای به هم دیگه پیدا کردیم انقدر حرف زدیم من از مشکلات ام میگم اونا ام دروغ میگن رابطه خیلی رمانتیکی شده :)

دزدی حجم جدیدا واسه منم هست از وقتی که شاکی شدم گفتم سرعت 2 مگ واسه حجم90 مناسب نیست دوستان خودشون زحمت کشیدن حجمم رو میخورن لطف دارن واقعا ممنونم

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,159
کمپین ماندگار چی هست دوستان
من یه 16 مگ شیش ماعه گرفتم. الان تو غییر سرویس میزنم میگه روزی دو گیگ مصرف مجاز داری. یعنی روزانم محدودیت داره.اگه باشه خیلی مسخرست

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,159
یه هفته هستش از مخابرات سرویس گرفتم. اگه اعصاب و روان و ادبتونو دوس دارین سمته مخابرات نیایید

symphony

Registered User
لایک‌ها
22
سلام رفقا در حال حاضر چه شرکتیو پیشنهاد میدید برا گیم ؟

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
هیچی ب درد نمیخوره چون کلا اینترنت تو ایران چیز ب درد بخوری نیست مخصوصا پینگ .

مگر جز افراد خاص و ساندیس پسند جامعه باشید ک اونم پهنای باند خوب داره نه پینگ .خوب البته در قیاس با بدهای فعلی

شیش نسل بعد یارو هنو از سفره اینترنت دارن میخورن سیرم نمیشن . دغدغه مردمم چیزی جز بازشدن تلگرام و اینستا نیست

ara77-2

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
دوستان اطلاعي داريد اگه در منطقه اي تانوما و فيبر نوري نيامده باشه ميشه در خواست داد براش يا خير؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
اینترنت های وب امروز تمدید کردم..بسیار بی کیفیت و سرعت پایین هستش / 8 مگ
مجبور شدم بسته ایرانسل بخرم

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
دوستان شما هم پرش لینک دارید؟ روزی چند بار اینچوری میشه بعضی وقتها در حدود 10 دقیقه هی قطع و وصل میشه پشت هم
چند بارم زنگ زدم یدفه میگفت مودمت یدفه میگفت خطت نمیکشه با 3 تا مودم تست کردم همونطور بود سرعت اوردن پایین باز هم همینطور بود از جعبه تقسیم اول خونه سیم گرفتم بازم همین بود .
بعضی اوقات چند روزی خوبه باز دوباره شروع میشه به پریدن لینک
به خودشون هم میگم میگن از طرف ما مشکلی نیستش

3aman021

Registered User
لایک‌ها
12
امروز پینگم تو بازی بالای هزارم رفته فقط برف باریده همین ...
جریان چیه؟
جدا ازین قضیه راهی برای کاهش کلی پینگ نیست مثلا زیر 100 بیاد ؟
تو بازی آنلاینی مث csgo همش بالای 100 برنامه هم نصب کردم هم سرعت افت کرد هم پینگ رفت بالا ...

8030

Registered User
لایک‌ها
465
اینترنت های وب امروز تمدید کردم..بسیار بی کیفیت و سرعت پایین هستش / 8 مگ
مجبور شدم بسته ایرانسل بخرم
های وب دو سه ماه اخیر اشغال شده،بعضی سایتها سرعت باز شدنشون خیلی پایینه،حتی پنل کاربریم هم باز نمیشه!!!
پشتیبانی هم کلا یه دور میگردونتت بعدش میگه مشکل از زیر ساخته.
ایرانی انگار لیاقت هیچی نداره!!

advantage

Registered User
لایک‌ها
127
از دزدی های مخابرات بگم واسه تون
من اینترنت VDSL مخابرات دارم
چند روز پیش 70 گیگ فایل از شاتل لند دانلود کردم که طبق قانون مخابرات حجم داخلی ( که شاتل لند هم شامل ش هست ) یک چهارم حجم بین المللی حساب می شه ، اما در کمال تعجب دیدم 70 گیگ بین المللی از من کم شده ، وقتی پیگیری کردم بعد از دو هفته حرف مفت زدن و چرت و پرت تحویل من دادن امروز گفتند چون شما اتصالتون یکنواخت بوده ما نمی تونیم پیگیری کنیم و حجم بر نمیگرده !!!!
یعنی طبق منطق شرکت دزد مخابرات شما هر یک گیگ که دانلود می کنید باید یکبار مودم تون رو قطع و وصل کنید و باز یک گیگ دیگه دانلود کنید !!!!!
خلاصه که این دزدی های مخابرات برای همه مشخص هست اما متاسفانه اینقدر حق حساب دادن و فساد توی مجموعه شون هست که عملا قابل پیگیری نیست .
قبلا دلمون به سامانه 195 خوش بود اما از 28 که به سامانه هم شکایت کردم هیچ خبری نشده و عملا سامانه هم تعطیل شده
اینجا ایران است، حقوق مشتری یعنی پششششششم

advantage

Registered User
لایک‌ها
127

من تو خونه هم شاتل دارم هم vdsl مخابرات هم پارس آنلاین به صورت P2P هم TD-LTE !!!!!، منطقه به منطقه فرق می کنه اما از شاتل بیشتر از همه راضی ام واسه گیم اما در کل تو این خراب شده انتظار اینترنت به درد بخور نداشته باش

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
حالا یک چیز قشنگ بهتون بگم !
اختلال سراسری انداختن توی روتر هاشون و شبکشون. شما سرعت بالا تر از 8 مگابیت نمیتونی داشته باشی. اینقدر قطع میشه که سرسام بگیری. فقطم بر میگردن میگن اقا مشکل نویزه. من رفتم توی ام دی اف مخابرات مودم زدم فاصله یک متریه پورت خودم. باز همین وضع بود ! اخرش بنده خدا رییس خود ام دی اف گفت بعد از اختشاشات سراسری این ابلاغیه اومده و این داستان رو داریم..

3aman021

Registered User
لایک‌ها
12
پینگ خیییلی اعصاب خورد کنه لطفاً کسی راهی داره بگه مثلاً تو بازی مث سی اس گو تا ۱۰۰۰ هم میره بعد میاد پایین شناوره خیلی آن استیبله الان مشکل چیه سیم کشیه یا همین کرم مخابراته چون خیلی ساعات خوبه کیفیت خطمم خوبه مث این که پس چرا انقد پینگ باید بالا پایین بره

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
دوستان شما هم پرش لینک دارید؟ روزی چند بار اینچوری میشه بعضی وقتها در حدود 10 دقیقه هی قطع و وصل میشه پشت هم
چند بارم زنگ زدم یدفه میگفت مودمت یدفه میگفت خطت نمیکشه با 3 تا مودم تست کردم همونطور بود سرعت اوردن پایین باز هم همینطور بود از جعبه تقسیم اول خونه سیم گرفتم بازم همین بود .
بعضی اوقات چند روزی خوبه باز دوباره شروع میشه به پریدن لینک
به خودشون هم میگم میگن از طرف ما مشکلی نیستش

یه پست تلفن هست ابتدای کوچه شما . یه بین ۳۰ تا ۵۰ تلفن در اون هست . اگر اون پست سر هر بندی شده باشه یا درش باز باشه که بارون و یا افتاب خورده باشه اوضاع بدتر میشه.. بیشترین احتمال از اونجا هست . به شخصه این مشکل رو داشتم .

advantage

Registered User
لایک‌ها
127
پینگ خیییلی اعصاب خورد کنه لطفاً کسی راهی داره بگه مثلاً تو بازی مث سی اس گو تا ۱۰۰۰ هم میره بعد میاد پایین شناوره خیلی آن استیبله الان مشکل چیه سیم کشیه یا همین کرم مخابراته چون خیلی ساعات خوبه کیفیت خطمم خوبه مث این که پس چرا انقد پینگ باید بالا پایین بره
مشکل اینه که مخابرات کاربرهاش زیاد شدن و پهنای باندش دیگه جواب نمیده ، کمبود پهنای باند هم برابره با افزایش پینگ
با این 100 گیگ که دادن دهن گیمر ها رو رسما سرویس کردن و فاتحه پینگ خونده شد

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
اقا این 100 گیگ رو که دادن دهن مارو سرویس کرد. صفحه بزور وا میکنم. با چیزوالپی ان میزنم وا میکنم صفحات رو. ولی دو سه روزه خیلی خوب شده
16 مگابیت دارم که روی 24 مگابیت هست الان بروستش. یک مدت نابودم کردن.یک ماهی بد بختی کشیدم تا دوباره درست شد

بالا