برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

dragonhb

Registered User
لایک‌ها
72
اینجوری که خیلی خوبه
من یه خط دیگه دارم. روش آسیاتک هست
اصلا راضی نیستم
فقط برای دانلود شبانه استفاده میشه
مخابرات سیاستش اینه که دانلود شبانش نصف سرعت دانلود روزانشونه ولی با اینحال تو میتونی تا صبح چیزی حدود میانگین 30 گیگ هر شب دانلود کنی اگر تورنت باشه که کلا حال میده

dragonhb

Registered User
لایک‌ها
72
من خودم یه میننی لپ تاپ دارم که برق مصرفیش 36 وات هست اون رو تنظیم کردم شبها شروع به دانلود میکنه و اصلا کاری بهش نداره فقط روزها فایلهامو از روی هاردش به هارد اکسترنالم کپی میکنم

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,683
مخابرات سیاستش اینه که دانلود شبانش نصف سرعت دانلود روزانشونه ولی با اینحال تو میتونی تا صبح چیزی حدود میانگین 30 گیگ هر شب دانلود کنی اگر تورنت باشه که کلا حال میده
شانس نداریم، دیدی فردا دانلود شبانه رو برداشتن :|
والا
من رفتم مبین نت گرفتم برای دانلود شبانه
فرداش طرح رو برداشت :|
رسما بگاج رفت پولم ! o_O

dragonhb

Registered User
لایک‌ها
72
شانس نداریم، دیدی فردا دانلود شبانه رو برداشتن :|
والا
من رفتم مبین نت گرفتم برای دانلود شبانه
فرداش طرح رو برداشت :|
رسما بگاج رفت پولم ! o_O
من خیلی روی این موضوع گشتم کلا مخابرات نسبت به همه بهتره گرچه هیچکدوم مالی نیستن اما برای دانلودر ها بصرفه تره چون سیاستهای بهتری رو بخرج میده و عادلانه تر پهنای باند میده دانلود شبانه شاتل که از دایل آپم بدتر بود یه خوبیم داره سقف دانلود برای دانلود شبانه تعیین نمیکنن و هر چقدر دلت میخواد دانلود کن

sargashteh

Registered User
لایک‌ها
19
داستان ما و گرفتن سرویس اینترنت ADSL واسه خط جدیدمون
2ماه پیش رفتیم سرویس ADSL جدیدی سفارش بدیم ک فهمیدیم آب مخابرات منطقه ما قطعه!!!!!!چرا ؟؟ چون کلا تو منطقه ما سرویس ارائه نمیشه !!!! های وب گفت کلن نمیدیم !!! آسیاتک گفت حداقلش 40-50 روز باید صبر کنید شاید براتون وصل کنیم!! یکی از این 2 تا رو میخواستیم ک نشد گفتیم حالا ک نمیشه بریم از خود مخابرات سرویس بگیریم مخابرات دوستم گرفت کلا 2 روز شد ک وصل شد ولی اونا هم گفتن حداقل 21 روز صبر کنید ک این 21 روز شد 1 هفته پیش کلافه هم شده بودیم رفتیم ازشون پرسیدیم چیکار کنیم گفتن اواسط مرداد بیایید!!!!!!! خلاصه 4شنبه هفته پیش دیدیم ک اینجوری نمیشه تازه یادمون افتاد یکی از فامیلای دورمون تو مخابرات کار میکنه رفتیم به اون گفتیم قضیه چیه و رفتیم پیش رئیس مخابرات اون منطقه و گفتیم از طرف فلانی اومدیم ک نتیجه چی شد 5 شنبه ساعت 18-19 زنگ زدن گفتن زنگ بزنین 2020 یوزر پسوردتونو بگیرید ک نمیدونیم چی شد ندادن (فکر کنم میخواستن یکی رو بفرستن بیاد وصل کنن ک گفتیم نمیخوایم واسه همون ندادن)
دیروز صبح زنگ زدیم یوزر پس رو گرفتیم و وصل شدیم الانم با نت مخابرات اومدیم
-------------------------------------
نقد و بررسی من از سرویس adsl مخابرات:
سرویسی ک گرفتیم 1024 نامحدوده ک من بیشتر واسه دانلود ازش استفاده میکنم داداشم بازی میکنه اون ک از پینگش راضیه منم دارم با سرعت حداقل 120-130 دان میکنم ک خیلی خوبه باز به گرد پای اون یکی خط ADSL امون ک اسما 512 ئه ولی با سرعت 800-900 دانلود میده نمیرسه ولی خوبیش اینه ک نامحدوده. تا الان فقط یه بدی داشته اونم بعضی ساعات مخصوصا ساعات شبانه سرعت افتضاح میشه ک من بزور دیشب تونستم با 30-40 دانلود کنم این یه قسمتش حل شه سرویس عالی هست

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
من از مخابرات مشهد 2 مگ دارم
تازگیا خیلی دیسکانکت داره و وقتی بریج میکنم خطای 718 میده و ppoe هم که خطا نداره و وصل نمیشه
واسه بقیه تو مشهد هم همینجوریه یا فقط از منه؟
مودم هم دیروز رفتم خریدم بهتر شده ولی بازم قطعی داره

neman addin

Registered User
لایک‌ها
40
من خودم یه میننی لپ تاپ دارم که برق مصرفیش 36 وات هست اون رو تنظیم کردم شبها شروع به دانلود میکنه و اصلا کاری بهش نداره فقط روزها فایلهامو از روی هاردش به هارد اکسترنالم کپی میکنم
سلام کجایی هستین؟
استان گلستان برای سرویس 5 و 10 مگ شبانه رایگان نداره
هر چی قانون مسخره هست اول تو استان گلستان اجرا میشه

hsh988

Registered User
لایک‌ها
64
از مخابرات اينترنت گرفته بودم دو هفته اي داشتم با سرعت ٢مگ سرعت دانلودم ٢٠ بود اعصابم و ريختن به هم رفتم انصراف دادم هيچجا خطمو ساپورت نميكرد دوباره رفتم از مخابرات اينترنت گرفتم الان دو هفته شده هنوز وصل نكردن ميگن پورت نداريم اينام دارن واسه ما ناز ميكنن در صورتي كه مطمئنم پورت دارن نميدونم بايد چيكار كنم شما پيشنهادي ندارين؟؟؟

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,683
از مخابرات اينترنت گرفته بودم دو هفته اي داشتم با سرعت ٢مگ سرعت دانلودم ٢٠ بود اعصابم و ريختن به هم رفتم انصراف دادم هيچجا خطمو ساپورت نميكرد دوباره رفتم از مخابرات اينترنت گرفتم الان دو هفته شده هنوز وصل نكردن ميگن پورت نداريم اينام دارن واسه ما ناز ميكنن در صورتي كه مطمئنم پورت دارن نميدونم بايد چيكار كنم شما پيشنهادي ندارين؟؟؟
این قضیه پورت رو منطقه ما هم تاثیر گذاشته :(

shahram2pac

Registered User
لایک‌ها
571
:Dمبین نت ؟وایمکس ایرانسل؟ اونجا آنتن نمیدن؟؟کجایید دقیقا؟

hsh988

Registered User
لایک‌ها
64
مركز جمارانيم.مبين نت و ... خيلي مزخرفه اخه

shahram2pac

Registered User
لایک‌ها
571
اخه ميدونم پورت خالي دارن و نميدن
داش من خودم رفتم پیش رییس مخابرات شهرمون برا قطع کردن اینترنت مخابرات چون بدجوری رو اعصاب بود اولش میگفت مخابرات بهترین و ارزونترین سرویسا رو داره بعدش دید که جدی میخوام قطع کنم گفت اگه بعدا بیای بگی مخابرات نت میخوام عمرا برات وصل کنیم:Dگفتم تا 100سال نمیام

hsh988

Registered User
لایک‌ها
64
پيج باز كردنش خوبه ولي دانلود ٣٠ ٣٥

بالا