• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL پارس آنلاین

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
سلام دوستان. یه سوال داشتم.
من حدوداً سه هفته ی مشترک پارس انلاین شدم . یک سرویس حجمیه 256 دو ماهه گرفتم الانم حدوداً 2 گیگ از حجمم باقیمونده . ولی کلاً خیلی پشیمونم . میخام حتماً برم یه شرکت دیگه. امروز رفتم درخواست تخلیه پورتمو بدم ، خانومه برداشته میگه درخواستتو بده ولی چون سرویست تا یک ماه و نیم دیگه هنوز فعاله ما تا یک ماه و نیم دیگه که زمان سرویس فعلیت تموم بشه ، پورتو تخلیه نمیکنیم. باید وایستی زمان سرویست تموم بشه تازه بعد از اون، یه 10 روزیم طول میکشه که پورتت تخلیه بشه. یعنی الان من مجبورم حداقل حداقل 40 50 روز دیگه به زور مشترک اینا بمونم.
حالا سوال من اینه ایا واقعاً برای تخلیه پورت باید زمان سرویس به اتمام رسیده باشه یا با سرویس فعال هم میشه پورتو تخلیه کرد؟؟؟؟؟؟؟ از نظر حجمی چطور ، باید ترافیک سرویست تموم بشه یا اگر ترافیک باقیمونده داشته باشی هم میشه پورتو تخلیه کرد؟؟
فکر میکنم شما هر زمان که خواستین میتونین درخواست تخلیه پورتو بدین !
من خودم 15 روز دیگه اشتراکم تموم میشه اما امروز یا فردا حجم اینترنت تموم میشه و میرم تا درخواست تخلیه پورتو بدم !
گزینه بعدیم اینترنت مخابراته !

arisff

Registered User
لایک‌ها
10
دوستان من داتک دارم و هرشب 10-16 گیگ دانلود میکردم (رایگان شبانه) الان از 11 آبان این طرح رایگان رو برداشته و یجوری شبیه پارس کرده (البته بهتر از اون) ولی سوال اینه که چرا یهو شرکتا به این سمت رفتن؟ داستان چی بوده؟
شاید یه تبانی بین شرکت ها بوده شایدم بخشنامه دولتی و ...
45996331774250234873.png

به هرحال این چندمین باره کیفیت خدمات داتک داره پایین میاد و متاسفانه هرموقع با پشتیبانی تماس میگیرم میگن که نظر سنجی کردیم ، کاربرا اینو خواستن.
به نظرم تا زمانی که صدای مشتری شنیده نشه و شرکت ها خطر ترک همزمان کاربراشونو درک نکنن ، به این کارای یکجانبه ادامه میدن.
برای همین پیشنهاد میدم سایت ها ، انجمن ها و گروه های مستقلی برای هر شرکت ISP ایجاد کنیم تا کاربرای شرکت های مختلف اونجا دور هم جمع بشیم و اقدام به نظرسنجی مستقل و نقد کردن شرکت ها کنیم و اگر لازم شد به صورت دسته جمعی اعتراض هایی رو ترتیب بدیم.
قدم اول میتونه گروه ها فیس بوک باشه و در قدم های بعدی سایت های مستقل ....

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
چن شبه سرعت دانلودم به ظور فاجعه آوری کم شده :|
در حد یک دهم !!
کارشناس پشتیبانی هم زیر بار نرفت
روزا سرعت خوبه ها اما شبا.... :|

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
خدمت دوستانی که قصد اومدن به پارس آنلاین را دارن بگم که سرویس هاش گل بود، به سبزه هم آراسته شد!!
تمام سرویس های رایگان شبانه رو پولی کرده، یعنی اگر شب 3 گیگ دانلود کنی، 1 گیگ از حسابت کم می کنه!!
من دوباره باید برگردم برم های وب انگار!
متاسفم براشون!
http://adsl.parsonline.com/تغییر-در-هدیه-شبانه-سرویسهای-حجمی/
جالبیش اینه که هر حرکتی که در جهت منافع خودشون انجام میدن رو اولش می نویسن "در راستای افزایش رضایتمندی کاربران عزیز"!!!!
ممنون از اطلاع رسانی شما

دیگه شورش رو درآوردن، من به خاطر همین شبانه رایگان بود که رفتم سراغ پارس آنلاین

وگرنه چیزی که زیاده شرکت اینترنت، الان کدام شرکت شبانه رایگان میده ؟

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
من نمیخوام طرفداری پارس آنلاین رو کنم ولی اینکه هدیه سرعت بالاتر رو کم کرده اما قیمت رو کم نکرده کار خلافی نیست. برای سرویس های نامحدود فقط زمانی میشه شکایت کرد که سرعت از سرعت اسمی کمتر باشه.
الان که در حال نوشتن دو خط بالا بودم رفتم سایت پارس آفلاین. چیزی دیدم که خیلی اعصابم رو خورد کرد:
تغییر در هدیه شبانه سرویسهای حجمی
در راستای افزایش رضایتمندی کاربران عزیز و بهبود کیفیت اینترنت پرسرعت در تمامی ساعات شبانه روز، سیاست شبانه شرکت از تاریخ دهم آذر ماه 93 به شرح زیر تغییر خواهد نمود:

به ازای هر گیگابایت مصرف ترافیک از ساعت 2 بامداد تا 7 صبح، یک سوم میزان ترافیک مصرف شده از حساب کاربری سرویس شما کسر خواهد شد. بعنوان مثال اگر قبل از شروع ساعات مذکور، ترافیک باقیمانده شما 10 گیگابایت باشد و در این ساعات 3 گیگابایت مصرف نمایید، بعد از ساعت 7 صبح، ترافیک باقیمانده شما 9 گیگابایت خواهد بود.

خدا لعنتشون کنه. منم که خیلی پارس رو قبول داشتم با این خبر باید به فکر عوض کردن ISP باشم. تا 10 آذر اونقدر شبانه دانلود میکنم که ورشکست بشن.
واقعا خیلیکار ظالمانه ای ئه...
این طرح مزخرفی که میخوان اجرا کنن فقط باعث میشه مشتری ها سوییچ کنن به یه آی اس پی دیگه
من متوسط شبی 8 گیگ ماکس 11 گیگ با تورنت دان دارم با این وضع دوستان آی اس پی تو مرکز پاسداران سراغ دارین که سرویس 1 مگ محدود با ترافیک شبانه رایگان داشته باشه؟

منم عین شماست دانلودم قراره کوچ کنم.... :(

بهترکه میخاکم کنن همش که نمیشه حال مشترکهای نامحدود گرفت بزارمحدودها هم ضد حال بخورن :)
یعنی روحیه و مرا ایرانی به معنای واقعی کلمه.... :|
ایناهاش: http://711.asiatech.ir/
برید پایین قیمت اینترانت هارو با نام شبکه ملی اطلاعات پشت سر هم زده.

من هم 1 مگ و هم 2 مگشو داشتم و از کیفیتش راضی هستم. مزیتش سرعت سایت بازکردنو ویدیو دیدنش هست که خیلی خوبه و تقریبا مثله سرعت دانلودش با چند کانکشن هست. من همین امروز با قیلتر بشکن سیمرغ توی یوتوب با کیفیت 360p ویدیو میدیدم. تمیز و بدون بافر. راستی یادم هست با 2 نگش نزدیک 240 - 50 گیگ دانلود کردم تا کلا سرویسمو بریدن!! نامردا! آخه 250 گیگم چیزیه؟!! XD
اقا سلام
این سرویسی نداره که محدود باشه اما شبانه داشته باشه؟
بعد با وصل شدن به این سرویس های idownload , سرعت کم نمیشه؟
واین که شرکت به چه حقی سرعت شما رو قطع کرد؟!!!!!1
اون زیاد مهم نیست. من خودم با 2 مگش که زده بود با تبادل حداقل 160 گیگ نزدیک 250 گیگ دانلود کردم تا سرویسم کلا قطع شد! دسته کم سرعتشم محدود نکردن!

نه همون سرعت استاندارد یعنی 250 هست. درسته خیلی گرونش کردن اما کیفیت سرویسش بالاست و سرعت دانلود و وبگردی زیاد فرقی ندارن. ( مرض مخابرات )
بعد اینکه داداش یه شماره وایبر یا هر مسنجر دیگه داری اونجا بحرفیم؟
تنکس

ali123321

Registered User
لایک‌ها
220
دوستان اگر isp خوبی میشناسن که ترافیک رایگان شبانه داره و میشه با سرعت مناسب دانلود کرد ، معرفی کنن تا کار تعداد زیادی از دوستان راه بیوفته.
پارس آنلاین هم اگر واقعا به گفته خودشون نظرات رو میخونن( که خیلی بعید میدونم ) توضیح بدن که معنی رضایت کاربران رو ما نمیفهمیم یا اونا تعریف دیگه ای ازش دارن؟؟

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
شما چه ساده ای! منظور رضایت خودشون هست! تو این مملکت هرچیزی رو برعکس کن بعد تازه درست میشه همه شدند دزد

ali123321

Registered User
لایک‌ها
220
شما چه ساده ای! منظور رضایت خودشون هست! تو این مملکت هرچیزی رو برعکس کن بعد تازه درست میشه همه شدند دزد
آقا خیلی لطف کردی که شفاف سازی کردی! اگه نمیگفتی منظورشون چی هست عمرا نمیفهمیدیم!!

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
پس انتظار نداشته باش که بیان توضیح بدند چون توضیحی نیست مگه تو این 36 سال کسی اومد توضیح بده این همه گندکاریو
هدف ما هم تحریم این خوک های کثیف هست همین که خیلی ها فسخ کنند حساب دستشون میاد اما امان از اینکه تو این مملکت یکپارچگی نیست

CableInternet

Registered User
لایک‌ها
77
اقا سلام
این سرویسی نداره که محدود باشه اما شبانه داشته باشه؟
بعد با وصل شدن به این سرویس های idownload , سرعت کم نمیشه؟
واین که شرکت به چه حقی سرعت شما رو قطع کرد؟!!!!!

نه. سرویس محدود داره اما شبانه ندارن. اما هر گیگ اضافش 452 تومن می شه! البته هنوز نمیشه خریدشون!
نه. سرویسای idownload سرعتو کم نمیکنه حتی سرور پنجمش که قیلتر شکن هست!
به هیچ حقی! دیدن سودشون داره کم می شه با خودشون گفتن جلوی اینو بگیریم! خاک بر سرشون.

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
اونا سودشونو به اندازه کافی میگیرند همین که مشترک پیدا میکنند، کلی هم پهنای باند دارند ولی امان از این طمع
تو ایران مد شده اول یه جنس خوب میدند بیرون همین که مشتری پیدا کرد خرابش میکنند

ali123321

Registered User
لایک‌ها
220
پس انتظار نداشته باش که بیان توضیح بدند چون توضیحی نیست مگه تو این 36 سال کسی اومد توضیح بده این همه گندکاریو
هدف ما هم تحریم این خوک های کثیف هست همین که خیلی ها فسخ کنند حساب دستشون میاد اما امان از اینکه تو این مملکت یکپارچگی نیست
شما هم نمیگفتی کسی انتظار نداشت که بیان توضیح بدن. اون پشتیبان هم که گفته ما نظرات رو دنبال میکنیم ...شر گفته و همه هم میدونیم. اگر نوشته من رو بخونی میبینی که من منظورم این بود که الکی میگن رضایت مشتری و اصلا ربطی به توضیح دادن یا ندادن این ... ها نداره.
بازم اگر کسی از دوستان که isp خوب برای دانلود شبانه میشناسه معرفی کنه، ممنون میشیم.

PALLY

Registered User
لایک‌ها
30
من میگم حالا چرا از 10 اذر؟؟ ربطی به مذاکرات هسته ای بسته ای 200 تومن داره؟ تو این مملکت هیچ چیز درست بشو نیست هر روز بدتر از دیروز منم با پشتیبانی صحبت کردم تازه با افتخار میگفت 1 سومش کردیم بهتر از بعقیه هست که نصف قیمتن این پارس گوه لاین فقط دخترا رو میزاره اونجا که برا ادم شیرین زبونی کنن ما که باباشون نیستیم که برامون شیرین زبونی کنن درثانی
فقط شیرین زبونی خالیه و ادامه ای نداره

myhamed

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,110
براي اينترنت واي فاي تو تهران كدوم شركتو پيشنهاد ميكنيد؟؟
كه هم تعرفه خوبي داشته باشه هم حجمي ماهي ١٢گيگ به بالا داشته باشه؟؟
پارس ان لاين سرعتشو تا ٩مگ باز گذاشته من براي داييم گرفتم با ماهي ٤گيگ
طرف گفت زنگ بزن بگو تا ١٦مگ رو برات احتمالا باز ميكنن
مشكل اينجاس ١٦مگ با ٤گيگ يعني كمتر از ٢٠دقيقه دانلود!!!!!
البته براي اون مهم نيست چون دانلود نداره!

275301847e2778e30ecac8fb4ec31fd7.jpg

mahi58

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
11,288
در راستای افزایش رضایتمندی کاربران عزیز و بهبود کیفیت اینترنت پرسرعت در تمامی ساعات شبانه روز، سیاست شبانه شرکت از تاریخ دهم آذر ماه 93 به شرح زیر تغییر خواهد نمود:

به ازای هر گیگابایت مصرف ترافیک از ساعت 2 بامداد تا 7 صبح، یک سوم میزان ترافیک مصرف شده از حساب کاربری سرویس شما کسر خواهد شد. بعنوان مثال اگر قبل از شروع ساعات مذکور، ترافیک باقیمانده شما 10 گیگابایت باشد و در این ساعات 3 گیگابایت مصرف نمایید، بعد از ساعت 7 صبح، ترافیک باقیمانده شما 9 گیگابایت خواهد بود.

شما می توانید برای مشاهده میزان مصرف خود در ساعات شبانه و میزان کسر شده از حساب کاربری اینترنت پرسرعت خود از تاریخ اول آذر ماه، با ورود به صفحه گزارش مصرف مراجعه نمایید.

برای مشاهده گزارش مصرف لطفا به آدرس http://onebill.parsonline.com مراجعه فرمایید.
پایان استفاده از اینترنت پارس آنلاین برای بنده! :D

بریم تو تاپیک همسایه بحث برای انتخاب سرویس جدید! :دی

Last edited:

Danie1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
هدیه، انگار ارث پدریشونه!
های وب که شبانشو تعطیل کرده
منظورتون چیه که شبانشو تعطیل کرده؟
سرعتش افت کرده؟
من که این شبای آخر تا بتونم از پارس آفلاین می کشم عوضش در بیاد!

nicEngineer

Registered User
لایک‌ها
61
سلام دوستان. یه سوال داشتم.
من حدوداً سه هفته ی مشترک پارس انلاین شدم . یک سرویس حجمیه 256 دو ماهه گرفتم الانم حدوداً 2 گیگ از حجمم باقیمونده . ولی کلاً خیلی پشیمونم . میخام حتماً برم یه شرکت دیگه. امروز رفتم درخواست تخلیه پورتمو بدم ، خانومه برداشته میگه درخواستتو بده ولی چون سرویست تا یک ماه و نیم دیگه هنوز فعاله ما تا یک ماه و نیم دیگه که زمان سرویس فعلیت تموم بشه ، پورتو تخلیه نمیکنیم. باید وایستی زمان سرویست تموم بشه تازه بعد از اون، یه 10 روزیم طول میکشه که پورتت تخلیه بشه. یعنی الان من مجبورم حداقل حداقل 40 50 روز دیگه به زور مشترک اینا بمونم.
حالا سوال من اینه ایا واقعاً برای تخلیه پورت باید زمان سرویس به اتمام رسیده باشه یا با سرویس فعال هم میشه پورتو تخلیه کرد؟؟؟؟؟؟؟ از نظر حجمی چطور ، باید ترافیک سرویست تموم بشه یا اگر ترافیک باقیمونده داشته باشی هم میشه پورتو تخلیه کرد؟؟
هر زمان که درخواست بدید، باید بلافاصله تسویه کنن باهاتون و کارهای تخلیه رو انجام بدن.

hamidreza f

Registered User
لایک‌ها
150
اینا دیگه عن قضیه رو درآوردن.منم دیگه تمدید نمیکنم.تا حالا به بیشتر از 50 نفر پارس رو پیشنهاد دادم و اونا هم گرفتن.همشونو میبرم یه isp دیگه.

بالا