• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL پارس آنلاین

Amir246

Registered User
لایک‌ها
91
امروز رفتم مخابرات ببینم اینترنتش چطوریه. 10 مگ هم با کارت دانشجویی میدادن با دانلود شبانه. ولی میگفت 2 ماه طول میکشه تا وصل کنن. این مرکز ما (شهید کرمی، شهرک ولیعصر) خیلی آشغاله، بیشتر از یکساله که پورت خالی نداره و به شرکتای دیگه مثل پارس آنلاین، شاتل و... اجازه نمیده مشتری جدید بگیرن. منم بخوام عوض کنم جز مخابرات راهی ندارم. گفتم من پارس آنلاین دارم میشه وقتی که میخواستین وصل کنین اونو تخلیه کنم؟ گفت نه تا اونو کنسل نکنی نمیتونی ثبت نام کنی!

CableInternet

Registered User
لایک‌ها
77
امروز رفتم مخابرات ببینم اینترنتش چطوریه. 10 مگ هم با کارت دانشجویی میدادن با دانلود شبانه. ولی میگفت 2 ماه طول میکشه تا وصل کنن. این مرکز ما (شهید کرمی، شهرک ولیعصر) خیلی آشغاله، بیشتر از یکساله که پورت خالی نداره و به شرکتای دیگه مثل پارس آنلاین، شاتل و... اجازه نمیده مشتری جدید بگیرن. منم بخوام عوض کنم جز مخابرات راهی ندارم. گفتم من پارس آنلاین دارم میشه وقتی که میخواستین وصل کنین اونو تخلیه کنم؟ گفت نه تا اونو کنسل نکنی نمیتونی ثبت نام کنی!
سرویستو که وصل کردن بگو دانلودت توی روز و شبانه چجوریاست. دمت گرم.

Amir246

Registered User
لایک‌ها
91
سرویستو که وصل کردن بگو دانلودت توی روز و شبانه چجوریاست. دمت گرم.
فعلا قصد ندارم برم مخابرات. (دو ماه انتظار برای وصل شدن خیلی زیاده) 6 روز دیگه قراردادم تموم میشه. شاید نامحدود 128 یکماهه گرفتم. دفعه قبل که نامحدود 128 گرفتم دو سال پیش بود که تونستم 54 گیگ دانلود کنم.

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
تهران رو سوال کردم گفت شبانه اصلا نداره

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
خب حجم اینترنتم بالاخره تموم شد .. فعلا با 3 جی ایرانسل کانکت شدم !
سرعتش خوبه :D !
وقت شد فردا میرم برای قطع سرویس از پارس آنلاین و احتمالا 90 درصداز مخابرات سرویس می گیرم !

faramobile

Registered User
لایک‌ها
921
تهران رو سوال کردم گفت شبانه اصلا نداره
چرت گفته اگه قبول نکرد برید با ریس مرکز صحبت کنید بگید طرح پاییزه الان تمام مراکز تهران دارن میدن تا 2 مگ شبانه هم داره توی سایت خود مخابرات تهران هم واضح گفته میتونید پرینت بگیرید ببرید پیش رییس مرکزتون قطعا بهتون سرویس میدن با شبانه رایگان

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513

faramobile

Registered User
لایک‌ها
921

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
ممنون سرعت شبانه چطوره همون 2مگ میمونه یا خیلی افت داره؟
نامحدود بالای 512 نمیدند؟

faramobile

Registered User
لایک‌ها
921
ممنون سرعت شبانه چطوره همون 2مگ میمونه یا خیلی افت داره؟
نامحدود بالای 512 نمیدند؟
نه دیگه تهران بالای ۵۱۲ نامحدود نمیدن

سرعت ۲ مگ دقیقا همون ۲ مگ هست ( ۲۵۰ حدودا ) شبانه روز نه بالا میره نه پایین میاد ولی خب قیمتش خیلی خوبه ، ماهی ۱۴ تومن شبانه رایگان هم داره

Sent from my iPhone using Tapatalk

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
برای این طرح جدید بالاتر از دو مگ نمیدن؟ چون از سرعت حرفی نزده، حجمشم فقط ماهی دو گیگ داره؟
سرعت اونایی که از قبل 1/2مگ نامحدود داشتند رو کم نمی کنند؟

faramobile

Registered User
لایک‌ها
921
اونایی که از قبل داشتن تا وقتی پولشو بدن میتونن استفاده کنن

نه حداکثر تا ۲ مگ داره در این طرح جدید

Sent from my iPhone using Tapatalk

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
امکان خرید ترافیک اضافه هستش؟ اگه بخواییم فسخ کنیم چطور؟
یکساله هم ریسکه :general107:

PALLY

Registered User
لایک‌ها
30
دوستان من 6 ماهه گرفتم 10 اذر حدودا میشه 3 ماه و 3 ماه میمونه راهی هست که بشه 50 درصد باقیمونده رو پس گرفت؟؟ در ضمن دزدی یک عمل حسنه تو این کشوره و ثواب داره علاو ه بر این شرکتهای دایل اپ فروش من دیشب سیمکارت ایرانسلمو 1000 تومن شارز کردم که پیام اومد 925تومن تو حسابت هست الان چک کردم دیدم زده 850 تومن تو یک روز بودن اینکه اینترنت فعال باشه یا زنگ و پیامک بفرستم شده 850 موندم اینمقدار برا چی و به چه علت کم شد؟؟ لعنت برا این حکومت دزد

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
بچه ها برین پنل پارس
یه سری سرویس جدید گذاشتن مخصوص شبانه!
لطفا کسی فهمید چی به چیه خبر بده.

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
6gbnight: یعنی سه برابر قرارداد یکساله ماهی 6 گیگ می تونید شبانه دانلود کنید که میشه 216 گیگ حرف جدیدی نیست فقط یجور دیگه بهش نگاه شده

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
6gbnight: یعنی سه برابر قرارداد یکساله ماهی 6 گیگ می تونید شبانه دانلود کنید که میشه 216 گیگ حرف جدیدی نیست فقط یجور دیگه بهش نگاه شده
داداش من اصلا نفهمیدم چی نوشتی. از بس چپ و راست شده

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
6gbnight: 6*3=18 یعنی طبق گفته خودشون که شبانه رو 1/3 حساب میکنند شما 6گیگ میخری ولی فقط شبا استفاده میکنی میشه 18گیگ در ماه
18*12=216gigabyte اینم در سال که گفته تا 216گیگ

مثل اینه که بگی 9/3 یا 3/1 نتیجه یکیه فقط بازی با اعداد و ارقامه برای گمراه کردن مشترکین
درِ این تاپیک رو هم دیگه گِل بگیرید تا با یه اعتصاب کلی درس عبرتی بشه برای همه این دزدها

PALLY

Registered User
لایک‌ها
30
الان وقت خرید اینترنت پر سرعته.... اه راستی چرا؟؟ چون ما نسبت 3 به 1 رو حجم های محدود و نامحدود محدود اندر محدود گذاشتیم و اینطوری کاربرا مجبورن هی ترافیک بخرن و این یعنی سود بیشتر... اوه راست میگینا دقت نکرده بودیم
اینا به خیال خودشون فعلا ککشون نمیگزه....چرا؟؟ چون فکر میکنن مشتریا دوباره برمیگردن پیش اینا تا سرویس بگیرن....چرا؟؟ چون میگن ما داریم 3به 1 میدیم بعقیه نیم بها میدن پس برا ما ارزونتره دیگه خبر ندارن این رفتن برگشتی براشون نداره
الان هر جوری به تعرفه های اینا نگاه کنی چند برابر گرونتر از بعقیه شده بدون افزایش کیفیت

PALLY

Registered User
لایک‌ها
30
دوستان اگه یکمی دقت کنن این 3 به 1 خیلی معنی میده اولیش اینکه قیمت سرویس رو بطور غیرعلنی بالا بردن دومیش اینکه این سرویس رو تبدیل به نامحدودهای پرمحدود اندر محدود کردن یعنی اگه 3 گیگ داشته باشین فقط 9 گیگ میتونین دانلود کنین در صورتیکه به اسم محدود بما فروختن سومیش اینکه تعرفه هاییکه وزارت ارتباطات یا هر چیزی دیگه ایکه ارزون کردن رو دارن دور میزنن یا میپیچونن و.... لطفا به همه دوستان و اشنایانتون اطلاع رسانی کنین و اگه همه باهم متحد بشیم و قطع رانزه کنیم میدونین چه تلافی خوبی از دزدی هاییکه اینا از ما کردن میتونیم دربیاریم؟؟ حتی ممکنه ورشکست بشن و ماهم بتونیم سیفونو بکشیم تا اینا برن ته فاضلاب من که فقط از 10 اذر 3 ماه اشتراکم میمونه و دنبال گرفتن 27 تومن پولم هستم یعنی قطع رانزه
من قبلا گفتم سال 88 فقط یک گل زن کم داشتیم بعضی ها هم کامل و بهترشو گفتن که مشکل از 36 سال پیش شروع شد
تا زمانیکه این افراد دهه حجری سوارن نه در اینترنت که اگه دقت کنید در همه امور و موارد فساد و تعفن همه جای ایرانوگرفته
روحانی هم فوقش بشه نسخه تکراری خاتمی چی شد کجاس که قرار بود اب رو مجانی کنن برق رو مجانی کنن شما نگران نباشین؟؟ ویدئوش موجوه توهمه جا

Last edited:
بالا