• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL پارس آنلاین

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
یه چیزی در مورد تبلیقات پیشرفته بگم اون تبلیقات نه فتوشاپ نه آفلاین اینجارو بخونین
یک نوع تبلیقات منطقه ای بخونین برای اطلاعاتتون خوبه
تبلیغات پارس‌آنلاین در جدال رئال مادرید با اتلتیکو مادرید، چطور انجام شد؟
http://www.zoomit.ir/it-news/16709-tv-new-ads-football
بحث اینه که پولهای مشترکین کجاها خرج میشه بجای افزایش رضایتمندی مشترکین...

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,205
دوست عزیز منم میخام های وب بگیرم ممنون میشم به سوالام جواب بدید
1 چقدر طول میکشه سرویس رو راه اندازی کنن؟از زمان تخلیه از پارس آنلاین تا زمان وصل شدن های وب
2 توی وب سایتش نوشته مودم وایرلس هم رایگان میدن درسته؟
1-دوست خوبم در مورد خط من جریان فرق داره من تخلیه رو انجام دادم مرکز MDF دوستمه سریع وصلش کرد تماس گرفتم با های وب برام اوکی کرد.
کار شما بیشتر تو مرکز MDF گیره وگرنه های وب سریع عمل میکنه.به محض ثبت نام سریع دستور نصب رو به مخابرات میده.
2- مودم هم برای طرح های که تو سایتش هست میده.
http://www.hiweb.ir/services/treasure

diaclost

Registered User
لایک‌ها
82
دوستان, من نیاز به نت نامحدود دارم. پارس آنلاین.. هم نت نامحدودش گرونه و ترافیک نامحدود شبانه رو هم برداشته 800 مگابایت مونده تا ترافیکم تموم بشه میخام تمدیدش نکنم و قعطش کنم. بخودشون زنگ بزنم بگم قطعش کنید یا پرداخت نکنم خودش قطع میشه؟ میخام از مخابرات اینترنت بگیرم بدون پرداخت دوباره ی هزینه رانژر و... میشه؟ باید چی کار کنم؟ یا باید هزینه رانژر و... را دوباره پرداخت کرد؟

hamidreza f

Registered User
لایک‌ها
150
دوستان, من نیاز به نت نامحدود دارم. پارس آنلاین.. هم نت نامحدودش گرونه و ترافیک نامحدود شبانه رو هم برداشته 800 مگابایت مونده تا ترافیکم تموم بشه میخام تمدیدش نکنم و قعطش کنم. بخودشون زنگ بزنم بگم قطعش کنید یا پرداخت نکنم خودش قطع میشه؟ میخام از مخابرات اینترنت بگیرم بدون پرداخت دوباره ی هزینه رانژر و... میشه؟ باید چی کار کنم؟ یا باید هزینه رانژر و... را دوباره پرداخت کرد؟
بله باید پرداخت کنید.
پیشنهاد میکنم قبل از رفتن به مخابرات یه مقدار تحقیق کنید نزدیکای شما کیفیتش چجوریه. یه ماه پیش از پارس رفتم مخابرات.مسخره بود. برگشتم.

pejii

Registered User
لایک‌ها
724

اگه درخواست جمع آوری و تخلیه سرویس رو به پارس آنلاین ندید، عواقب خواهد داشت. عدم تخلیه به موقع، برآورد هزینه های مخابراتی و حتی سرویس اضاه به حساب کاربری شما، رانژه نگه داشتن خط شما تا زمان تصویه حساب و جریمه و ..... حتماً اگه استفاده نمیخواهید بکنید رانژه را قطع کنید.

سوال دوم هم که hamidreza f توضیح دادند بالا، شما هر وقت شرکت عوض کنید باید هزینه رانژه جدید بدید.http://forum.persiantools.com/members/hamidreza-f.255135/

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
دوستان یه نصیحت دوستانه میکنم به هیچ وجه از پارس آنلاین نت نگیرید خودتون میدونید الان واسه من سرعتش افتضاحه روزی 5 6 بار قطعی داره فقط دارم لحظه شماری میکنم قراردادم 10 روز دیگه تموم میشه و از این سرطان راحت میشم

diaclost

Registered User
لایک‌ها
82
اگه به پارس آنلاین بگم اینترنت نامحدود با سرعت 128 و ضریب اشتراک 1 به 10 هم ارائه میدید؟ چنین کاری رو میکنن یا فقط طبق تعرفه عمومی کار میکنن؟ شبانه که نامحدود نیست سرویس های فعلی هم خیلی گرون هستنند

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
اگه به پارس آنلاین بگم اینترنت نامحدود با سرعت 128 و ضریب اشتراک 1 به 10 هم ارائه میدید؟ چنین کاری رو میکنن یا فقط طبق تعرفه عمومی کار میکنن؟ شبانه که نامحدود نیست سرویس های فعلی هم خیلی گرون هستنند
فکر نکنم اینکارو کنن بازم بپرس منم 128 نامحدود دارم به نظرم با پولی که من و شما میخایم 128 نامحدود بگیریم میتونیم بریم های وب واقعن فوق العادست و طرح های خوبی داره

ashkan4030

Registered User
لایک‌ها
1,202
به نظر من الان بهترینش 2020 مخابراته ست...الان این جا 2 مگ نامحدود ماهیانه رو دارن میدن 42 هزار تومان که واقعا عالیه....البته توی مناطق مختلف سرعتش کم و زیادد اره ولی اصلا قطعی نداره و تگه داشته باش هم خیلی کمه....در کل من بین کل این ها مخابرات رو توصیه میکنم که نسبت به باقیشون بهن ظر من خیلی عالیت ره و به صرفه تر هم هست

hamidreza f

Registered User
لایک‌ها
150
به نظر من الان بهترینش 2020 مخابراته ست...الان این جا 2 مگ نامحدود ماهیانه رو دارن میدن 42 هزار تومان که واقعا عالیه....البته توی مناطق مختلف سرعتش کم و زیادد اره ولی اصلا قطعی نداره و تگه داشته باش هم خیلی کمه....در کل من بین کل این ها مخابرات رو توصیه میکنم که نسبت به باقیشون بهن ظر من خیلی عالیت ره و به صرفه تر هم هست
2020مخابرات آشغال ترینه.اولا همش قطعی داره.من یه ماه پیش داشتم. حداقل روزی 6-7ساعت قطع بود.پشتیبانی کلا نداشت.هرچی زنگ میزدیم 2020اولا یک ساعت تو صف بودیم بعدش اصلا هیچ کسی گوشی رو ور نمیداشت.(البته این مورد شاید واسه منطقه ما اینجوری بوده).سرعت نامحدود رو کاری ندارم.ولی همون محدود رو هم که مثلا 2مگ میگیری،سرعت دانلودت حد اکثر 2مگ هست.(256k).
در کل میدونم که سرویس دهی های همه ی isp ها به منطقه خیلی ربط داره.اما با این وجود همین پارس افلاین مسخره،از لحاظ کیفیت حداقل از مخابرات بهتره.2020قیمتاش خوبه ولی کیفیت yookh

ashkan4030

Registered User
لایک‌ها
1,202
2020مخابرات آشغال ترینه.اولا همش قطعی داره.من یه ماه پیش داشتم. حداقل روزی 6-7ساعت قطع بود.پشتیبانی کلا نداشت.هرچی زنگ میزدیم 2020اولا یک ساعت تو صف بودیم بعدش اصلا هیچ کسی گوشی رو ور نمیداشت.(البته این مورد شاید واسه منطقه ما اینجوری بوده).سرعت نامحدود رو کاری ندارم.ولی همون محدود رو هم که مثلا 2مگ میگیری،سرعت دانلودت حد اکثر 2مگ هست.(256k).
در کل میدونم که سرویس دهی های همه ی isp ها به منطقه خیلی ربط داره.اما با این وجود همین پارس افلاین مسخره،از لحاظ کیفیت حداقل از مخابرات بهتره.2020قیمتاش خوبه ولی کیفیت yookh
میگم که بستگی به منطقه داره وگرنه الان منطقه ی ما سرویس دهیش خوبه....الان هر کی بخواد 2020 بگیره باید اول قبلش یا از اشناهاش که تو همون منطقه دارن 2020 استفاده میکنن بپرسه که کیفیتش تو اون منطقه چه شکلیه یا زنگ بزنه 2020 بپرسه بهش میگن...میگم فقط به منطقه بستگی داره تویی ه منطقه خیلی خوب جواب میده توی یه منطقه هم اصلا جواب نمیده..یه جورایی تخم مرغ شانسیه...هه....حرف از پارس انلاین نزن که دیگهم سخره ترین سرویس رود اره ارایه میده...خداییش دیگه الان هیچکی نمیره سمت پارس انلاین اون از سرویس شبانه ی مسخرشون که اون جوریش کردن اون از ترافیک حجمیشون و کلا فقط میکنه تو پاچه ی ملت....در کل به نظر من اگه کسی از 2020 راضی نیست های وب بهترین انتخابه الان

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
الان دوماهه اومدم مخابرات. بیشتر از 300 گیگ دانلود شبانه. قطعی خیلی کم و لحظه ای. نصف پارسم پول می دم. پارس سه ماه آخر روزی ده بیست بار قطعی داشت اونم مدت دار. سرعت پایین. کلا دوستان هم گفتند باید تست کنید کدوم شرکت یا از مخابرات برای خطتتون خوب در میاد یا نه.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
الان دوماهه اومدم مخابرات. بیشتر از 300 گیگ دانلود شبانه. قطعی خیلی کم و لحظه ای. نصف پارسم پول می دم. پارس سه ماه آخر روزی ده بیست بار قطعی داشت اونم مدت دار. سرعت پایین. کلا دوستان هم گفتند باید تست کنید کدوم شرکت یا از مخابرات برای خطتتون خوب در میاد یا نه.
نامحدود؟یا محدود ؟چه تعرفه ای ؟چقدر هزینه
------------
مشکل اینه نامحدود دیگه شرکتهای دیگه نمیدن واسه همین موندم تو پارس

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
نامحدود؟یا محدود ؟چه تعرفه ای ؟چقدر هزینه
------------
مشکل اینه نامحدود دیگه شرکتهای دیگه نمیدن واسه همین موندم تو پارس
من 18900 می دم هفت گیگم دارم دو مگ اسم‌شه چهار مگ بسته شده. شبی هفت گیگ دانلود. یه درصدش از شارژ کم میشه.

hamidreza f

Registered User
لایک‌ها
150
من 18900 می دم هفت گیگم دارم دو مگ اسم‌شه چهار مگ بسته شده. شبی هفت گیگ دانلود. یه درصدش از شارژ کم میشه.
عزیز این سرویسی که میگی جدیده یا یه ساله تمدید کردی که شبانه دادن بهت؟

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
عزیز این سرویسی که میگی جدید یا یه ساله تمدید کردی که شبانه دادن بهت؟
سرویسو مخابرات اصفهان داده و برای اصفهانه. سایت مخابرات اصفهان برید برای اطلاعات بیشتر. کلا الان مخابرات سر تره از نظر قیمت و شبانه نسبت به بقیه با اختلاف. ولی کیفیت طول روزش و پینگ و قطعی بستگی داره به منطقه.

hamidreza f

Registered User
لایک‌ها
150
سرویسو مخابرات اصفهان داده و برای اصفهانه. سایت مخابرات اصفهان برید برای اطلاعات بیشتر. کلا الان مخابرات سر تره از نظر قیمت و شبانه نسبت به بقیه با اختلاف. ولی کیفیت طول روزش و پینگ و قطعی بستگی داره به منطقه.
اوکی.پس فقط توی یه شهرهای خاصی سرویس های خوبشونو میدن.
قسمت دوم صحبت تون هم دوباره توی شهرهای خاصی ممکنه سرتر باشه از بقیه.

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
اوکی.پس فقط توی یه شهرهای خاصی سرویس های خوبشونو میدن.
قسمت دوم صحبت تون هم دوباره توی شهرهای خاصی ممکنه سرتر باشه از بقیه.
اره خوب به هزاران دلیل اینطوریه. امکانات مخابراتی هر شهر و روترهای اصلی بین شهری و... خیلی تعیین کننده هستن.

alonzo morning

Registered User
لایک‌ها
255

الان هم این سرویس شما رو میشه ثبت نام کرد دوساله وقت
نکردم برم این شرکت خراب شده اینترنت مخابرات.. فقط دارن ازم دزدی میکنن با این طرح زرینشون این حرامیان..

بالا