برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

mohandes23

Registered User
لایک‌ها
263
سلام
دوستان اگه myetherwallet امن نیست ، اتر رو کجا نگه داری کنیم؟ چون من هم مثل دوستمون هک شدم ، البته من با فایل وارد نمیشدم و برای راحتیه کار با copy/paste کردن پریوت کی وارد میشدم و فک می کنم به همین دلیل هک شدم
از دسکتاپ هک شدید؟ سایت های خاصی می رفتید که ویروس گرفته باشید؟

abc.abc

Registered User
لایک‌ها
84
از دسکتاپ هک شدید؟ سایت های خاصی می رفتید که ویروس گرفته باشید؟
ویندوز 7
سایت خاصی که نه ، احتمالا از همین کلیپبورد هک شدم ، eset smart security استفاده می کنم
من رفتم سمت اوبونتو اما اگه مشکل از سایت مای اتر والت باشه باز هم هک میشیم

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
بیتکوین رفت فک کنم که بره با 9000 دلار .
مای اتر والت که من 12 ساله تو پی سی و پرفکت و ایگلد لیبرتی رزرو هر چی بگی کار کردم تو حسابامم همیشه پول خیلیه .الان اولین باره مای اتر هک شدم تازه با فایل هم وارد میشدم.
دیگه میترسم توکگنی که با این کار میکنه بخرم خلی مزخرفه یارو حتی یه پسورد برا موقع برداشت نداره که یارو بدون پس نتونه برداشت کنه . حدس زدن این کد برای انلوک شدن تو مای اتر کار سختی نیست .من دیدم اینا یه محاسباتی میکنند و کدها رو در میارن و میزنند حتی من ادم دیدم کد شارژ سیم کارتو با یه محاسباتی که خودش بلد بود در میاورد .

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
فورك اضظراري tether
صرافی ها، پس از هک شدن خزانه ی کیف پول تِتر (Tether) و به سرقت رفتن ۳۰ میلیون دلار، معاملات USDT را متوقف کردند
شرکت حامی آلت کوینِ بحث برانگیز تِتِر، چند ساعت پس از متحمل شدن یک حمله ی سایبری، اعلام کرد که هکر با به سرقت بردن بیش از ۳۰ میلیون دلار USDT پا به فرار گذاشته است. همچنین این شرکت اعلام کرد که گام هایی برای برطرف کردن این وضعیت برداشته شده است که از جمله این اقدامات مؤثر، یک هارد فورک موقتی و هدایت صرافی ها به متوقف کردن معاملات USDT است.
اطلاعيه تتر:
از آنجا که تتر به عنوان عرضه کننده ی دارایی مدیریت شده ی USDT است، ما هیچ یک از توکن های به سرقت رفته را بازخرید نمی کنیم و در حال تلاش برای استرداد توکن ها هستیم تا از ورود آن ها به اکوسیستم گسترده تر، جلوگیری کنیم. هکر، وجوه را در آدرس زیر نگه داشته است:
۱۶tg2RJuEPtZooy18Wxn2me2RhUdC94N7r

اگر از آدرس بالا، هرگونه توکن USDT ای برای شما رسید یا از هر آدرس پایین دست آن(از اینترنت به کاربر)، این توکن ها را دریافت کردید، آن ها را نپذیرید، زیرا آن ها علامت گذاری شده اند و قابل بازخرید توسط تتر نخواهند بود.

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
بیتکوین رفت فک کنم که بره با 9000 دلار .
مای اتر والت که من 12 ساله تو پی سی و پرفکت و ایگلد لیبرتی رزرو هر چی بگی کار کردم تو حسابامم همیشه پول خیلیه .الان اولین باره مای اتر هک شدم تازه با فایل هم وارد میشدم.
دیگه میترسم توکگنی که با این کار میکنه بخرم خلی مزخرفه یارو حتی یه پسورد برا موقع برداشت نداره که یارو بدون پس نتونه برداشت کنه . حدس زدن این کد برای انلوک شدن تو مای اتر کار سختی نیست .من دیدم اینا یه محاسباتی میکنند و کدها رو در میارن و میزنند حتی من ادم دیدم کد شارژ سیم کارتو با یه محاسباتی که خودش بلد بود در میاورد .
اخه من نمیدونم شما با وجود فایل key/json چجوری هک شدید هکر تا اون فایلو نداشته باشه کاری نمیتونه بکنه حالا پسوردتون رو هم که بدست بیاره!من احتمال میدم شما فایل و پسوردتون رو تو سایت دیگه وارد کرد باشید یا اینکه مثلا پریویت کی رو گرفته باشید وجایی تو سیستمتون ذخیره بوده و کلا سیستتون رو هک کردن

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
اخه اونجا چند تا گزینه هست که شما میتونی انتخاب کنی وارد بشی که من با فایل وارد میشدم
حالا قرار نیست کسی نتونه به اکانت من بدون فایل و پسورد وارد نشه خوب از قیمتی که کی رو وارد میکنند وارد اکانت من میشه
من اهل وبگردی و دانلود نیستم که به این راحتی هکک بشم اگر کسی بخواد هکم کنه اول بیتکوینمو هک میکنه که نزدیک به 40 میلیون توشه

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
اخه اونجا چند تا گزینه هست که شما میتونی انتخاب کنی وارد بشی که من با فایل وارد میشدم
حالا قرار نیست کسی نتونه به اکانت من بدون فایل و پسورد وارد نشه خوب از قیمتی که کی رو وارد میکنند وارد اکانت من میشه
من اهل وبگردی و دانلود نیستم که به این راحتی هکک بشم اگر کسی بخواد هکم کنه اول بیتکوینمو هک میکنه که نزدیک به 40 میلیون توشه

خب اگه بخواد از قسمت privatekey وارد بشه باید شما پرایویت کی رو تو یک سیستم آلوده دریافت کرده باشید و براتون نمایش داده شده باشه تو سایت حداقل یکبار وگرنه که هک پرایویت کی و رمز گشاییش غیرممکنه حداقل تا اومدن کامپوترهای کوانتومی که خیلی مونده تا به اونجا برسیم

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
چی بگم فقط میدونم من فقط با فایل وارد میشدم و به نظر من پیدا کرد این پریوت کی کار سختی نباشه برا اهلش من ک جرات ندارم دیگه توکن بخرم مگه اینکه دیگه توکنی باشه که بدونم مثل بیت کانکت و کوانتوم و نئو بترکونه قیمتش .وگرنه مثل قبل دیگه نمیرم رو توکنا گرچه خداییش سود داشت توکنها برام اگر توکنا یه والت موقت میزدند بعد یه والت تخصصی بهتر از مای اتر بود خیلی

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
دوستان حواستون به fake page ها باشه، آدرس سایت رو حتما تو آدرس بار نگاه کنید. آنتی ویروستون رو هم به بیت دفندر یا کسپر تغییر بدید.
اگر هم مقدار موجودیتون بالای 5 هزار دلار هست حتما والت Ledger nano s تهیه کنید.

abc.abc

Registered User
لایک‌ها
84
سلام
اگه مای اتر والت ورود دو مرحله با ایمیل میذاشت عالی میشد ، اینطوری باید ایمیل هم هک شه تا هکر ورود پیدا کنه ، البته باید به این هم دقت کرد که ایمیل رو روی همون سیستم واردش نشیم که هکر پسورد اون هم بدزده
اینطور که من فهمیدم بهترین کار اینه با اوبونتو لاید وارد حساب شیم ، چون اگر کی لاگر هم روی اون نصب شه بعد از راه اندازی مجدد حذف میشه
در مورد Ledger nano s به دلیل اینکه سخت افزاری هست اگر پس فردا بسوزه تکلیف چی هست؟ از همه ی کوین ها پشتیبانی می کنه یا فقط چندتای خاص؟

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
سلام
اگه مای اتر والت ورود دو مرحله با ایمیل میذاشت عالی میشد ، اینطوری باید ایمیل هم هک شه تا هکر ورود پیدا کنه ، البته باید به این هم دقت کرد که ایمیل رو روی همون سیستم واردش نشیم که هکر پسورد اون هم بدزده
اینطور که من فهمیدم بهترین کار اینه با اوبونتو لاید وارد حساب شیم ، چون اگر کی لاگر هم روی اون نصب شه بعد از راه اندازی مجدد حذف میشه
در مورد Ledger nano s به دلیل اینکه سخت افزاری هست اگر پس فردا بسوزه تکلیف چی هست؟ از همه ی کوین ها پشتیبانی می کنه یا فقط چندتای خاص؟

مای اتر اوپن سورس هستش دقیق نمیدونم ولی فکر نکنم قابلیت استفاده از ایمیل و ورود دومرحله ای رو بشه روش پشتیبانی کرد.
در مورد لدجر نانو اس هم فکر نکنم والتی هنوز وجود داشته باشه که همه کوین هارو پشتیبانی کنه ولی فکر کنم الان نزدیک 20 تا کوین رو پشتیبانی میکنه و همه توکن های اتریومم مثل استاتوس و امیسه گو و ... قابلیت ذخیره رو داره ،در ضمن اگه بسوزه یا گم بشه با بک آپ seed (عبارات بازیابی) روی دستگاه دیگه میاد بالا.

Miladdarren

Registered User
لایک‌ها
434
دوستان به نظرتون الان برای خرید بیت کوین مناسبه؟
قیمتش همین طوری میره بالا.
منم قصدم سرمایه گذاری بلند مدته.میخوام الان بخرم نگه دارم.
ممکنه کاهش شدید داشته باشه؟
و اینکه چنتا سایت معتبر برای خرید معرفی میکنید
ممنون

Last edited:

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,556
فکر کنم باید دور exmo رو هم خط بکشیم

تو exmo ویتدارو okpay انجام دادم. ریفاند کردن بعد withdraw رو block کردن. حتی نمیتونم ex-code برداشت کنم. به ساپورت آنلاین گفتم، گفت Your inquiry was transferred to the technical department.
You should receive an answer viа email during the day.

اول برای ریفاند پرسیدم ساپورت گفت هیچ تریدی انجام ندادی. (بعد از دپوزیت ، درخواست ویتدراو دادم) بعد دیدم ویتدراو کلاً بلاک شده. حالا منتظرم تا با ایمیل جواب بدن ببینم دلیل چی بوده. به خاطر اون ویتدراو رو بلاک کرده باشن دلیل موجهی نیست. حسابهای دپوزیت و ویتدارو هر دو مال خودم بودن و وریفای شده.

حتی ویتدراو کریپتو کارنسی هم بلاک هست

Last edited:

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
فکر کنم باید دور exmo رو هم خط بکشیم

تو exmo ویتدارو okpay انجام دادم. ریفاند کردن بعد withdraw رو block کردن. حتی نمیتونم ex-code برداشت کنم. به ساپورت آنلاین گفتم، گفت Your inquiry was transferred to the technical department.
You should receive an answer viа email during the day.

اول برای ریفاند پرسیدم ساپورت گفت هیچ تریدی انجام ندادی. (بعد از دپوزیت ، درخواست ویتدراو دادم) بعد دیدم ویتدراو کلاً بلاک شده. حالا منتظرم تا با ایمیل جواب بدن ببینم دلیل چی بوده. به خاطر اون ویتدراو رو بلاک کرده باشن دلیل موجهی نیست. حسابهای دپوزیت و ویتدارو هر دو مال خودم بودن و وریفای شده.

حتی ویتدراو کریپتو کارنسی هم بلاک هست

بورس های روسی ذاتا خطرناک هستن

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,556
بورس های روسی ذاتا خطرناک هستن
تا امروز اکسچنجر بی دردسری بود. تو این 5-6 ماه فقط بعضی وقتا ویتدراو یا دپوزیت تاخیر داشت که حل شدن.
هنوز ایمیل از طرف technical department نیومده باز به ساپورت انلاین گفتم جواب داد It's probably some technical error. Please wait for e-mail from support during the day.

در ضمن انگار برای انگلیس هست نه روسیه

Last edited:

Jimm

Registered User
لایک‌ها
197
سلام

به نظر بنده هرکی داره سیو سود کنه بالای 10 هزار نمیره و به نظرم وارد یک نزول فرسایشی میشه و یک احتمال هم میدم بعد اون روند فرسایشی یک صعود داشته باشه

بالا