• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
The Ethereum Classic community has grown substantially since its inception in July of 2016. In order to further Ethereum Classic’s vision, the community needs to adopt a monetary policy that balances the long-term interests of investors, developers, and business operators.

The new monetary policy sets a limit for the total ETC issuance. The block reward will be reduced by 20% at block number 5,000,000, and another 20% every 5,000,000 blocks thereafter. Uncle block rewards will also be reduced. Due to variations in the reward rate of ETC, we anticipate the total supply to be approximately 210 million ETC, not to exceed 230 million ETC

http://ecip1017.com

عرضه etc در 18 روز آینده در بلاک 5میلیون 20 درصد کاهش پیدا میکنه [emoji857][emoji857][emoji857]

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
کلا این خواص ETC چی هست ؟ ولی مشخصه که ETH میخواد پرواز کنه، اینا چون چیزی برای عرضه مقابلش ندارن فکر کنم میخوان با کاهش حجم ازش عقب نمونن
به نظر خودم Zec باید پرواز نه با هواپیما بلکه با موشک بره هوا نه فضا :) ولی نمیدونم چرا زیاد تکون نمیخوره کسی اطلاعاتی میتونه ازش بده از نظر من باید حداقل دوبل باشه

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,282
دوستان خیلی حواستون به این والت توکن مای اتر والت باشه خیلی والتش ابکی و ناامنه 1000 دلار منو هک کردن مثل اب خوردن منی که این همه سال هکر ندیده بودم حالا والتم رو خالی کرده یه هکر پیگیر ک شده دیدم این هکره کلا والتهای مای اتر والت رو خیلیاشو خالی کرده حواستون باشه دو زار امنیت نداره این مای اتر والت

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
دوستان خیلی حواستون به این والت توکن مای اتر والت باشه خیلی والتش ابکی و ناامنه 1000 دلار منو هک کردن مثل اب خوردن منی که این همه سال هکر ندیده بودم حالا والتم رو خالی کرده یه هکر پیگیر ک شده دیدم این هکره کلا والتهای مای اتر والت رو خیلیاشو خالی کرده حواستون باشه دو زار امنیت نداره این مای اتر والت
https://myetherwallet.com
منظورته?
با چه روشی پسورد و فایلتو ذخیره کردی بودی?Keystore / JSON File
مطمعنی جای دیگه پسوردو وارد نکردی مثلا فیشینگ چون اکثر اینطوری هک میشن! بالای سایتم هشدار داده این مورد رو

l3in

Registered User
لایک‌ها
103
دوستان نظرتون راجع به بیت گلد چیه؟!
از کدوم صرافی بهتره بخریم؟

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
دوستان نظرتون راجع به بیت گلد چیه؟!
از کدوم صرافی بهتره بخریم؟

با توجه به هاردفورک امرو و ورود Bitcoin diamond بهترین سرمایه گذاری برای امروز خرید بیت کوین در سایت Binance هست.
بعد از اون هم به نظرم با همین اکسچنج کار کنی خیلی بهتره.

jikolo

Registered User
لایک‌ها
163
با توجه به هاردفورک امرو و ورود Bitcoin diamond بهترین سرمایه گذاری برای امروز خرید بیت کوین در سایت Binance هست.
فقط همین اکسچنج پشتیبانیش میکنه؟

l3in

Registered User
لایک‌ها
103

تحلیلتون از بیت گلد چیه؟! احتمالش هست از اتریوم هم رد کنه؟
الان 348$

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
فقط همین اکسچنج پشتیبانیش میکنه؟
به نظر میاد فعلا فقط همین اکسچنج باشه.
تحلیلتون از بیت گلد چیه؟! احتمالش هست از اتریوم هم رد کنه؟
الان 348$
احتمالا مرز 400دلار رو رد میکنه ولی برای خرید فکر کنم باید بیشتر صبر کرد تا قیمت پایینتر از این بیاد چون در حال حاضر پیک کندل سبز در روز دوم هست. صحبت های فروم های دیگه رو هم چک کنید شاید نظرشون متفاوت باشه.
احتمال افزایش ETC و REQ هم هست.

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,282
https://myetherwallet.com
منظورته?
با چه روشی پسورد و فایلتو ذخیره کردی بودی?Keystore / JSON File
مطمعنی جای دیگه پسوردو وارد نکردی مثلا فیشینگ چون اکثر اینطوری هک میشن! بالای سایتم هشدار داده این مورد رو

اره از استفاده میکردم فقطKeystore / JSON File

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
همه کریپتوها یهو چه بالا رفتن. چه خبر شده؟
می دونستم BTG باز بالا میره رو 290 می خریدم رو 390 می فروختم. بیشترین افزایش مال این بوده

2hm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
33
بیت کوین دایموند (BCD) هیچ ثباتی نداره
توی binance قیمتش 55 دلار، همزمان yobit زده 100 دلار یه سایت دیگه هم قیمتشو 35 دلار دیدم
فعلا هیچکدوم سپرده گذاری و برداشت هم ندارن ظاهرا.
اینجوری که مشخصه بیشتر صرافی های چینی این ارز رو دارن.

Last edited:

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,282
اخه یو بیت رو جزو ادم حساب میکنی داداش این شد صرافی قیمتاشم الکیه از بس ادم توش نیستد مراقب یو بیت باشید سر من که یه بار کلاه گذاشت نیاید 1 بیتکوین بکنید توش

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,282
کسی بیتکوین گلداشو تحویل گرفته مستقیم نه از صرافی؟
من قبل از فورک بیتگلد 1 بیتکوین داشتم تو حسابم الان جایی امن هست که تحویل بگیرم یا ن

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
BTG تا 500 و 1000 هم میره

بالا