• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
این فی انتقال بیت کوین، حجم به بایت با حجم بیت کوین انتقالی مرتبط هست؟ هر چی بیت کوین بیشتر باشه این حجم بایت بیشتر هست؟

یه مقدار بیت کوین انتقال دادم انداختنش کنار یه 91.8 بیت کوینی. حجم تراکنش شده 358 بایت. فی برای هر کیلوبایت 0.0016386 بیت کوین .. چند دقیقه یا ساعت طول میکشه برسه؟

این 10 دقیقه یه ربع 2 تا کانفیرم خورده
هه. اول 91 بیت کوینی رسیده. اونو زده spent

mohandes23

Registered User
لایک‌ها
263
دوستان این Binance میشه توش معامله کرد با ای پی ایران؟ در ضمن نظرتون در مورد BCD چی هست ؟ فورک بیت کوین هست؟ این اتفاق می افته؟یا کنسلش می کنن!

jikolo

Registered User
لایک‌ها
163
بیت کوین دایموند (BCD) هیچ ثباتی نداره
توی binance قیمتش 55 دلار، همزمان yobit زده 100 دلار یه سایت دیگه هم قیمتشو 35 دلار دیدم
فعلا هیچکدوم سپرده گذاری و برداشت هم ندارن ظاهرا.
اینجوری که مشخصه بیشتر صرافی های چینی این ارز رو دارن.
پیت کوین گلد هم عین همین بود چند روز پیش. تیمش هم تحت تعقیب هست توسط یه گروهی .ولی نمیدونم چرا دستگیر نشدن.کلا خیلی مسخره ست. فورک پشت فورک.

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
اقا این ترید چ اینا که میگن داستان چیست؟:rolleyes: همین خرید بیت کوین رو میگن یا با اون سهام اینا هم میخرن ؟

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,282
کار خوبی دست گرفتن فورک میدن الکی تو همه صرافیا رایگان ادد میشن و یه پول مفت هم دستشونو میگیره و به اسم بیتکوین شهره میشن خلاصه مفت خوری به تمام معنا هست دیگه .کاش یکی همشو جمع میکرد و میموند فقط بیتکوین جدا اگر فقط بیتکوین بود و همه سرمایه ها میرفت رو بیتکوین الان قیمت بیتکوین بالای 200 هزار دلار بود.

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
کار خوبی دست گرفتن فورک میدن الکی تو همه صرافیا رایگان ادد میشن و یه پول مفت هم دستشونو میگیره و به اسم بیتکوین شهره میشن خلاصه مفت خوری به تمام معنا هست دیگه .کاش یکی همشو جمع میکرد و میموند فقط بیتکوین جدا اگر فقط بیتکوین بود و همه سرمایه ها میرفت رو بیتکوین الان قیمت بیتکوین بالای 200 هزار دلار بود.
اگه سکویت 2x کنسل نمیشد الان دیگه این بازیا جمع شده بود

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
بله کدوم کوکسل جان

همینطوری گفتم بله

فقط خرید و فروش سکه هستش ، به جز بیتکوین 1000 تا سکه دیگم هست با دلار یا بیتکوین یا اتریوم از اون سکه ها میخریم و منتظر میشیم گرونتر بشن

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
همینطوری گفتم بله

فقط خرید و فروش سکه هستش ، به جز بیتکوین 1000 تا سکه دیگم هست با دلار یا بیتکوین یا اتریوم از اون سکه ها میخریم و منتظر میشیم گرونتر بشن
همشون معتبرن ؟

8030

Registered User
لایک‌ها
465
یعنی ممکنه بترکه ؟ کدوم کوینا ؟

بنظرم 100 تای اول.
حتی امکان داره تا نصف قیمت هم بشن.
واقعا هیچ سرمایه گذار عاقلی نمیاد تو این پامپ شدید کریپتو بخره.(مگه اینکه هماهنگ شده کار کنن)
اینا یک سری روش و اصول دارن که بر مبنای روانشناسی انسانها کار میکنه .

خلاصه حواستون رو جمع کنید.هر وقت کریپتو ها دارن بشدت پامپ میشن بعدش خیلیها ضرر کردن و دلاراشون رفته.

hemn1367

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
100 تای اول؟؟
دوست عزیز به عنوان مثال STRAT الان تازه یکم سرپا شده.در کل کمترین قیمت ممکنه.پامپ فقط شامل بعضی از کوین ها میشه 100 تای اول نشد حرف

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
به نظر من که کوین های بی پشتوانه و بی برنامه سقوط میکنن وگرنه کوین های با برنامه که خودشون میخوان یه ارز رسمی بشن اتفاق خاصی براشون نخواهد افتاد تازع اعتبارشون هم بیشتر میشه

8030

Registered User
لایک‌ها
465
100 تای اول؟؟
دوست عزیز به عنوان مثال STRAT الان تازه یکم سرپا شده.در کل کمترین قیمت ممکنه.پامپ فقط شامل بعضی از کوین ها میشه 100 تای اول نشد حرف

اگه فکر میکنی کف قیمته میتونی بخری.

abc.abc

Registered User
لایک‌ها
84
سلام
دوستان اگه myetherwallet امن نیست ، اتر رو کجا نگه داری کنیم؟ چون من هم مثل دوستمون هک شدم ، البته من با فایل وارد نمیشدم و برای راحتیه کار با copy/paste کردن پریوت کی وارد میشدم و فک می کنم به همین دلیل هک شدم

بالا