• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
کسایی که میفروشن خودشون از کجا خریدن ؟ بحثم اینکه کلا قبل اینکه یه ت.کن بیاد تو صرافی ها چه طور میشه خریدش ؟
یه بار دیگه هم پرسیده بودم منتهی کسی پاسخ نداد انشالله اینبار جواب را پیدا میکنیم

پاسختون رو تو تاپیک مربوط به ICO دادم.

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,282
کسایی که میفروشن خودشون از کجا خریدن ؟ بحثم اینکه کلا قبل اینکه یه ت.کن بیاد تو صرافی ها چه طور میشه خریدش ؟
یه بار دیگه هم پرسیده بودم منتهی کسی پاسخ نداد انشالله اینبار جواب را پیدا میکنیم
یه توکن یا از همون اول تو صرافیه و اونجا میشه خرید یا شما باید تو سایت همون توکن مربوطه (مثلا توکن ایکس در سایت ایکس) خریداری بشه .اغلب توکنها محدودیت خرید هم دارن خیلی جاها. یعنی شما فقط میتونی 100 هزار تاشو بخری کسی اگر بخواد بیشترشو بخره باید مثلا تو همون تایپیک بیت تالک بگه من هزار تاشو میخوام اینقد میخرم یا وایسه تو صرافی که اومد بخره .

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
دوستان در باب اسکم بودن hitbtc

من دیشب مقداری تتر فرستادم براشون که اضافه نکردن و نوشتن کیف USD در حال تعمیره

اگر از حالت تعمیر در بیاد و همچنان تتر رو اضافه نکرد باشن چیکار میشه کرد ؟
تترها هک شده بوده
صرافی ها پس از هک شدن ۳۰ میلیون دلار تتر تراکنش های USDT را به حالت تعلیق درآوردند

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

jikolo

Registered User
لایک‌ها
163
دوست گلم این سایت کارش به جایی رسیده که آمار جعلی میده (همین الان تو پرداخت سود کاربراش کم آورده) و تو بیت تالک اثباتش کردن ، درنتیجه شما روی قبری داری ناله میکنه که مرده توش نیست ! باز در نتیجه یکم بره جلوتر اوضاع خراب شه ...
البته الان از بیتکوینم کلا یه بو هایی میاد خدا بخیر کنهبره هوا که ما هم باید بریم
میشه توضیح بدی چطور؟ بیت کوین هر چیش بشه بقیه هم مقدار زیادی ضربه میبینن.

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
به نظرت بیت فینکس میشه مثل بیترکس و بی تی سی ای و ... ؟+
تتر یه گزارش داد پولو بردن بعد یه گزارش دیگه داد که نگران نباشید پولا رو بلاک میکنیم بر میگرده...بیفینیکس هم گفت اینا شایعه است علیه ما جدید از دلار دست کشیدن یورو وارد کردن ! گلاخی بترکه خود بیت هم کلی میره پایین
من در این مورد نظری ندارم ولی قبل قضیه علنی شدن هک تتر گفتم یسری شایعات وجود داره و جوابیه خود سایت بیتفاینکس رو هم گذاشتم ،من فقط میتونم بگم که پول تو اسکچنج نگه ندارید ریسکش بالاست حالا هر اکسچنجی
و اینکه بله اگه اتفاقی برای بیتفاینکس بیفته مطمعنا رو قیمت بیتکوین تاثیر زیادی خواهد داشت بخاطر حجم معاملات بالای بیت تو این صرافی و حتی بعضی ها معتقد هستن قیمت رو این صرافی دستکاری میکنه مخصوصا تو این چند ماه گذشته.

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
من در این مورد نظری ندارم ولی قبل قضیه علنی شدن هک تتر گفتم یسری شایعات وجود داره و جوابیه خود سایت بیتفاینکس رو هم گذاشتم ،من فقط میتونم بگم که پول تو اسکچنج نگه ندارید ریسکش بالاست حالا هر اکسچنجی
و اینکه بله اگه اتفاقی برای بیتفاینکس بیفته مطمعنا رو قیمت بیتکوین تاثیر زیادی خواهد داشت بخاطر حجم معاملات بالای بیت تو این صرافی و حتی بعضی ها معتقد هستن قیمت رو این صرافی دستکاری میکنه مخصوصا تو این چند ماه گذشته.
من تو c-cex لعنتی مقداری BTC داشتم بعد این دو فورک هیچی نداد و همشو خورد بهش گفتم چرا بیت کوین کش و بیت کوین گلد رو نمیدی گفتن ما فورک پشتیبانی نمیکنیم :general106:

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
دوستان مثل اینکه فردا قراره فورک جدید بیت کوین در بلاک 495866 اتفاق بیافته.
ارز Bitcoin diamond
صرافی که ارز رو قبول میکنه: Binance.com

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,282
چه اوضاعی شده من ک همون بیتکوین گلد رو هم اقدام نکردم بگیرم گفتم وایسم تا والت خودش بیاد حالا یکی دیگه فک کنم تا عین بیاد یه 5 تا دیگه فورک بیتکونین

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
Tomorrow Events 23.11.2017

FirstBlood (1ST) - Dota2 Tournament Week
Rebellious (REBL) - Aidrop
TrueFlip (TFL) - Summit of iGaming Malta
NuShares (NSR) - Will Be Delisted From Cryptopia
Dovu (DOVU) - AutoConnect Conference
eBitcoinCash (EBCH) - Listing on Ubitok
Ontology (ONT) - AMA Session
EOS (EOS) - Interview with CEO

upload_2017-11-23_17-4-31.png

upload_2017-11-23_17-5-19.png

upload_2017-11-23_17-4-37.png

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
بیت کوین گلدهام رو با قیمت پایین تر 0.032btc تو اون سایتِ فروختم. بقیه مارکتها 0.035 بود. حالا منتظرم ببینم بیت کوین برام میفرستن یا نه. اگه بفرستن همین 0.032 هم برای من زیاده من تو hitbtc بیت کوین گلد رو 95 دلار خریده بودم. حالا 0.032btc میشه 260 دلار. اون روز من می خواستم روی 100 بفروشم btg هام گیر افتاد.

آپدیت: بیت کوین رو فرستادن. درسته با قیمت کمتر فروختم. اما خب باز بهتره از اینکه btg رو اونجا نمی فرستادم و رو 100 میفروختم یا اصلاً بیت کوینی نمی اومد

ارز Bitcoin diamond

چرا خبری ازش نبود؟ میگفتن فورک b2x مهمه، لغو شد. حالا یه فورک دیگه که قبلا دربارش صحبتی نبود؟

Last edited:

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
بچه ها از ایت NEO خبر تازه ای نیست ؟

پولامو میخوام بزارم جای دیگه سود کنم کلیش گیر کرده تو این لامصب

خبره مرگش فکر کنم 3 4 روز دیگه بیدار میشه

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
ارز Bitcoin diamond
شوخی میکنید ؟
الان بلاک 495720 اینا هستیم یعنی کمتر از یک روز هارد فورک میشه ؟!!!!!

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
⁣از بیت کوین استقبال می‌کنیم اما باید قوانین داشته باشیم/ عدم ثبات سیاست بانک مرکزی

ابوالحسن فیروز آبادی، دبیر شورای عالی فضای مجازی:
در حال حاضر مسئله ارزهای رمزنگاری شده در بستر بلاک چین مانند بیت کوین عظیم است و در سراسر جهان مطرح و مهم تلقی می‌شود؛ همین مسئله باعث شده تا بیت کوین توسط بانک مرکزی و شورای عالی فضای مجازی مورد پیگیری، بررسی و شناخت بیشتر قرار بگیرد.
مطالعه برای پولی جدید یک ضرورت محسوب می‌شود، از بیت کوین استقبال می‌کنیم اما باید برای بیت کوین یا هر نوع ارز رمزنگاری شده دیجیتال دیگری قانون داشته باشیم.
بانک مرکزی و مجتهدین فعلا برای بیت کوین قوانینی را تعیین نکرده‌‌اند اما این واقعیت است که در ایران تعداد زیادی از افراد در حوزه خرید و فروش، استخراج، صرافی و حتی تولید محتوا و راه اندازی استارت آپ مبتنی بر بیت کوین در حال فعالیت هستند.
سیاست بسیاری از بانک‌های مرکزی کشورها از جمله ایران به عنوان رگولاتور حوزه پولی و بانکی در مورد بیت کوین به ثبات نرسیده است و بسیاری از کشورها به مسئله بیت کوین به عنوان عاملی خطرناک نگاه می‌کنند چرا که علاوه بر قیمت بی‌ثبات، ریسک سرمایه گذاری در این روش پرداخت جدید بالا است.
نگاهمان به بیت کوین مثبت است اما این به معنای نبود قوانین نیست و پیروی از قوانین شرط اساسی است.
امیدوار هستیم تا به زودی سیاست‌های دولت درباره ارزهای رمزنگاری شده اعلام شود، ما نیز در شورای عالی فضای مجازی در حال تحقیق و بررسی مزایا و معایب پول‌های دیجیتالی جدید هستیم/ ایلنا
@eghtesadonline

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
https://tether.to/update-on-security-incident/

"shows clearly that Tether has the resources to back Tethers that have been issued."

They apparently don't have the USD to back the $600 million in issued Tethers...they have the "resources".

" When Tethers are issued, assets are debited (added) to the assets on Tether’s balance sheet, and Tethers are credited (added) to the business’s liabilities."

They say it more clearly there. They created $600 million in Tethers and they are not claiming to have that amount of USD in the bank. They just owe $600 million now on the balance sheet from the liability.

And they even blame their lack of transparency on "terrorists". Read the entire statement...pretty amazing that they get away with all of this.

Proceed with caution.

l3in

Registered User
لایک‌ها
103
دوستان کجا میتونم در مورد این فورک و هارد فورک اطلاعاتی داشته باشم ؟ کسی میتونه اصلا معنی این کلمه در بازار بیت رو بگه ؟
ممنون

seomanager

Registered User
لایک‌ها
189
از دوستان کسی داگ کوین داره؟ من 1500 الی 2000 تا میخوام.همین امشب.

بالا