• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
اصلاً سمت exrates dot me نرین. معاملات اونجا واقعی نیست. مثل سایتهای دمو هست. یه order می زنید چند روز هم صبر کنید کامل نمیشه، اما تو هیستوری می بینید به قیمت پایین تر چند تا order زده شده. خودشون میگن order ها واقعی هست و توسط ادمین زده نشده یا ما دخالتی نداریم اما اینظور نیست.

یه اکسنچر دیگه بود اونجا وریفای کردم با این اشتباه گرفتمش، چون همزمان ثبت نام کردم قاطی شون کردم... دیشب قیمت btg پایین اومد فقط اونجا دپوزیت باز بود. BTG هام رو ریختم اونجا. نه میشه خرید فروش کنی، ویتدارو هم غیرفعال شده. خودشون میگن به دلیل تکنیکال برداشت غیرفعال شده. برای تست چند تا داگ کوین واریز کردم بعد ویتدراو زدم دیدم دستیه. بهشون گفتم اسکمر هستید تو بیت کوین تاک براتون تاپیک میزنم پولهام رو اینجا از دست دادم و.. گفتن اینطور نیست. چون برداشت btg به دلیل فنی بسته شده اینطور میگی؟ من ادامه دادم ، خلاصه حسابم رو بلاک کردن. ایمیل اومد که حساب شما برای 24 ساعت غیرفعال شد.

خوشبینانه ترین حالت اینه حسابم رو فردا آنبلاک کنن بعد ببینم کی ویتدراو btg باز شه، بعد درخواست ویتدراو بدم بعد چند روز btg ها رو بفرستن.

حالا همیشه من میخوام کوین به جایی بفرستم اول مقار کمی می فرستم در حد 1 دلار اگه اسکم شد مبلغ زیادی ضرر نکنم. دیشب اومدم همه 5 بیت کوین گلد که داشتم رو فرستادم. نمی فرستادم حالا 600 دلار سود کرده بودم به جای اینکه 500 دلارم بره هوا. اگه اون توله سگ ها تو hitbtc دامپ نمیکردن و مدام جو نمی دادن پایین میاد نگهشون میداشتم. وقتی بیت کوین کش داشتم 60 درصد پایین اومد نزدیک 1 ماه نگه داشتم.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
این hitbtc رو اگر ورود رو دو مرحله ای بکنیم و شماره همراه اول رو بزاریم اس ام اسش میاد؟ اگه نیومد اکانت قفل میشه و ایا راهی برای دسترسی بهش هست؟کلا پیشنهاد میدید که موبایل رو بزارم یا همش رمز رو عوض کنم؟

گوگل فاکتور بزار QR

ببحشید خرید توکن EOS چطوریه ؟ https://eos.io/
میشه کلا راجب خرید توکن توضیح بدید
قیمتش چنده تو سایتش نزده میخوام ببینم با قیمت اکسچنج فرق میکنه ؟
نحوه خریدشم نمیدونم. تا حالا توکن نخریدم

eos رو میتونی از hitbtc و livecoin بخری

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
دوستان در باب اسکم بودن hitbtc

من دیشب مقداری تتر فرستادم براشون که اضافه نکردن و نوشتن کیف USD در حال تعمیره

اگر از حالت تعمیر در بیاد و همچنان تتر رو اضافه نکرد باشن چیکار میشه کرد ؟

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,282
دوستان در باب اسکم بودن hitbtc

من دیشب مقداری تتر فرستادم براشون که اضافه نکردن و نوشتن کیف USD در حال تعمیره

اگر از حالت تعمیر در بیاد و همچنان تتر رو اضافه نکرد باشن چیکار میشه کرد ؟

تتر انگار مقدار زیادیش هک شده دیروز

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
✈️✈️✈️ Events 21.11.2017

NEO (NEO) - Swissnex China
FirstBlood (1ST) - Dota2 Tournament Week
Everex (EVX) - Bank of China Meeting
Groestlcoin (GRS) - Roadmap Release
DNotes (NOTE) - Will be delisted from Poloniex
Modum (MOD) - Blockchain in Fintech
Storjcoin X (SJCX) - WIll be delisted from Poloniex
Rebellious (REBL) - Aidrop
Waves (WAVES) - XVII Russian Finance
NautilusCoin (NAUT) - Will be delisted from Poloniex
Cobinhood (COB) - Underwriting Cybermiles
Ubiq (UBQ) - Presentation at Moscow Blockchain
Storj (STORJ) - Town Hall
Tenx (PAY) - Q&A Livestream
Decred (DCR) - Touchdown Australia
Dovu (DOVU) - Future of Transport & Mobilityood (1ST) - Dota2 Tournament Week
Everex (EVX) - Bank of China Meeting
Groestlcoin (GRS) - Roadmap Release
DNotes (NOTE) - Will be delisted from Poloniex
Modum (MOD) - Blockchain in Fintech
NEO (NEO) - Swissnex China
Storjcoin X (SJCX) - WIll be delisted from Poloniex
Rebellious (REBL) - Aidrop
Waves (WAVES) - XVII Russian Finance
NautilusCoin (NAUT) - Will be delisted from Poloniex
Cobinhood (COB) - Underwriting Cybermiles
Ubiq (UBQ) - Presentation at Moscow Blockchain
Storj (STORJ) - Town Hall
Tenx (PAY) - Q&A Livestream
Decred (DCR) - Touchdown Australia
Dovu (DOVU) - Future of Transport & Mobility
upload_2017-11-21_13-15-18.png

upload_2017-11-21_13-9-42.png
upload_2017-11-21_13-10-6.png

upload_2017-11-21_13-10-12.png

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
این بازار گاهی 24 ساعته باید سر بزنی 1 شب دیشب معادل 5 میلیون تومن از دستم رفت:general208:

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
اصلاً سمت exrates dot me نرین. معاملات اونجا واقعی نیست. مثل سایتهای دمو هست. یه order می زنید چند روز هم صبر کنید کامل نمیشه، اما تو هیستوری می بینید به قیمت پایین تر چند تا order زده شده. خودشون میگن order ها واقعی هست و توسط ادمین زده نشده یا ما دخالتی نداریم اما اینظور نیست.

یه اکسنچر دیگه بود اونجا وریفای کردم با این اشتباه گرفتمش، چون همزمان ثبت نام کردم قاطی شون کردم... دیشب قیمت btg پایین اومد فقط اونجا دپوزیت باز بود. BTG هام رو ریختم اونجا. نه میشه خرید فروش کنی، ویتدارو هم غیرفعال شده. خودشون میگن به دلیل تکنیکال برداشت غیرفعال شده. برای تست چند تا داگ کوین واریز کردم بعد ویتدراو زدم دیدم دستیه. بهشون گفتم اسکمر هستید تو بیت کوین تاک براتون تاپیک میزنم پولهام رو اینجا از دست دادم و.. گفتن اینطور نیست. چون برداشت btg به دلیل فنی بسته شده اینطور میگی؟ من ادامه دادم ، خلاصه حسابم رو بلاک کردن. ایمیل اومد که حساب شما برای 24 ساعت غیرفعال شد.

خوشبینانه ترین حالت اینه حسابم رو فردا آنبلاک کنن بعد ببینم کی ویتدراو btg باز شه، بعد درخواست ویتدراو بدم بعد چند روز btg ها رو بفرستن.

حالا همیشه من میخوام کوین به جایی بفرستم اول مقار کمی می فرستم در حد 1 دلار اگه اسکم شد مبلغ زیادی ضرر نکنم. دیشب اومدم همه 5 بیت کوین گلد که داشتم رو فرستادم. نمی فرستادم حالا 600 دلار سود کرده بودم به جای اینکه 500 دلارم بره هوا. اگه اون توله سگ ها تو hitbtc دامپ نمیکردن و مدام جو نمی دادن پایین میاد نگهشون میداشتم. وقتی بیت کوین کش داشتم 60 درصد پایین اومد نزدیک 1 ماه نگه داشتم.
به نظر میرسه برداشت دارن، چند تا داگ کوین ویتدارو کرده بودم بعد چند ساعت فرستادن. تو چت باکس سایت هم انگار یکی بیت کوین برداشت کرده.
امیدوارم درست گفته باشن و به خاطر تعمیرات ویتدارو بیت کوین گلد بسته بوده باشه و درست شه، اکانتم رو هم آنبلاک کنن ویتدراو کنن. اونم وقتی بیت کوین گلد همچنان بالای 200 دلار باشه و من 100 درصد سود کنم:general505:

dss

Registered User
لایک‌ها
198
eos بلند مدت بد نیست داشته باشید.
btx هم یکی از دوستان اینجا معرفی کرد 5 دلار گرفتم تا 50 دلار رفت الان فکر کنم 25 دلار باشه.
omisego هم بخرید.
اینا بلند مدت بود.
تو این کانال هم سیگنالی خوبی میده
https://www.youtube.com/channel/UCBQEgNYE8pB0qrUR5On9jYA

کوین های ماریجوآنا بنظر آینده دار میاند نواسانا خوبی هم میدند.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
masternode یعنی چی ؟

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
گوگل فاکتور بزار QR

eos رو میتونی از hitbtc و livecoin بخری
من فکر کرئم توکن داستانش فرق میکنه مثل سهام، میمونه، مثلا خودشون با قیمت کمتر میفروشن بعدا تو اکسچنج گرانتر میشود، یعنی هیچ فرقی ندارد ؟ هر توکنی بخواد فروش بره وارد یه اکسچنج میشه با اتر یا بیت یا...معاوضه میکنی و از اون توکن بهت میدن ؟
خوب فرق توکن با کوین چی میشه این وسط ؟
کیف پولم دارن مثل اینکه توکن ها درسته ؟ (الیته انکار هر کیف پولی و قبول نمیکنند )

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
این نو مثل اینکه مرده لامصب ، الان باید بیدار میشد اما اون پامپ بیت گلد لعنتی همه چیو زده به هم (میتونست الان 100% رو سود باشیم ) و ممکنه دیگه تا چند ماه این نو همینطور بمونه

به نظزتون الان برای بیتکوین چه اتفاقی می افته، انگار بازار pause شده. یه حس خفنی روی بازار حاکمه عین این آهنگ های فیلم های وستنر که صحنه قبل دوئل رو نشون میده الان یه انفجاری رخ میده یکی این وسط میمره :)

Last edited:

btceth

Registered User
لایک‌ها
109
masternode یعنی چی ؟

Masternodes are required to have 1000 Dash collateral, a dedicated IP address, and be able to run 24 hours a day without a more than a 1 hr connection loss. Masternodes get paid 45% of the block reward on every block, which is distributed to masternodes one at a time. Typically, around 2 dash is paid to each masternode every 7 days.

WHAT IS MASTERNODE
Masternode Income

Masternodes cost money and effort to host so they are paid a share of the block reward to incentivize them. With current masternode numbers and rewards masternodes earn approximately a 11% return on 1000 Dash for the year of 2016. This reward falls off in subsequent years but as the value of Dash is rising and the supply of Dash goes down, masternodes should still be sufficiently incentivized. This projection also doesn’t count the fees that masternodes earn whenever someone uses its services​

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
btg زیر 105 داخل hitbtc نیومد من تعجب میکنم چطور دوستان میگن. الانم که 100 در صد پامپش کردن نهنگا 220 دلار هست حداقل.
اون دوستمون که قر زدن الان میان خوشحالی کنن؟
حواستون باشه فکر زرنگی به سرتون نزنه Btg جا به جا نکنین بین اکسچنجا. ریسکیه. شاید نرسه.
hitbtc ربات داره داخلش آره. اردر میذاره روی اردت ولی تا یه حدی پیش میاد اگه قیمت با پله تفاوت بالاتر بگذاری هوشمنده دیگه روی قیمتت قیمت نمیگذاره. برای بعضی کوینا من خواستم خرید کنم خیلی تعجب میکردم چرا اینجوریه انگار یکی نشسته ببینه تو چه قیمتی میگذاری. بعید میدونم همش ربات خارج از اکسچنج باشه.کار ساده ای نیست نفوذ به داخلش.به نظرم خودشون داخلش ربات دارن که سود کنن.

cryptopia هم همچین حالتی داره 100 درصد ربات داره اینم تا یه قیمتی هی میاد بالاتر اوردر میزاره بعدش ول میکنه

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
hitbtc قطع شده

500 Internal server error
Something went wrong, but we are already working on this
We are sorry for any inconvenience. Everything will be fixed any monent, please, try to refresh the page in several minutes.

معلوم نیست میخوان چه بازی در بیارن

این وسط 500 تا تتر منم پر پر میشه

shahabshahab

Registered User
لایک‌ها
164
درود
نظرتون درمورد سکه EXCC و عرضه اولیه اون چیه ؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
این اکسچنجرهای نکبت کم پول درمیارن تا نیان دزدی کردن.. گنده ها بماند این خرده اکسچنجرها روزی 200 هزاردلار تراکنش داشته باشن، 0.2 درصد فی تو هر تراکنش میگیرن، 400 دلار از تراکنش ها در میارن. دپوزیت و ویتدراو فیات هم 100 هزار تا داشته باشن حداقل 1 درصد کارمزد بگیرن میشه 1000 دلار. جمعاً 1400 دلار در روز. چقدر خرج سرور و هزینه های دیگه میکنن

sah.2012

Registered User
لایک‌ها
113
دوستان خواهشا پست رفرال و عضوگیری تو این تاپیک نذارید مثل اینکه باید تو اولین پست تاپیک به عنوان قانون بذاریم تا دوستان رعایت کنن
اخطار:
توکن wcx به نظرم اسکم هست و دیر یا زود مشخص میشه حواستون باشه ،فکر کنم کار بچه های ایرانی هم باشه،بخدا خندم میگیره بعضی چیزهارو میبینه نوشتن شاید بیتکوین بعدی باشه :)
در ضمن کوین لندینگ ها هم مثل بیت کانکت دیر یا زود بادشون میخوابه و اسکم میشن، این قانون سیستم های پونزی هستش.
نکته بعدی برای خرید کریپتو و بیتکوین فقط با اشخاص و صرافی های شناخته شده و معتبر کار کنید و حتما موارد امنیتی رو رعایت کنید متاسفانه چند وقته کلاهبرداری و استفاده از کارت های هکی و موارد این چنینی زیاد شده

خلاصه حواستون باشه بخاطر رشد زیاد کریپتوها طی امسال عزیزان کلاهبردار وارد این عرصه شدن و در حوزهای مختلف در حال فعالیت هستن:)
مگه بیت کانکت اسکم شده؟!

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
یه مقدار ریپل به hitbtc فرستادم نرسید. ایمیل زدم
گفتن که امروز فشار زیادی رو سرورهامون تجربه کردیم ، یه رکورد بوده برای hitbtc
ممکنه چندین مشکل رو تجربه کنید.
هیچی از دپوزیت ها گم نمیشه. در اسرع وقت HitBTC بازیابی میشه

خلاصه ایمیل این بود

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
این اکسچنجرهای نکبت کم پول درمیارن تا نیان دزدی کردن.. گنده ها بماند این خرده اکسچنجرها روزی 200 هزاردلار تراکنش داشته باشن، 0.2 درصد فی تو هر تراکنش میگیرن، 400 دلار از تراکنش ها در میارن. دپوزیت و ویتدراو فیات هم 100 هزار تا داشته باشن حداقل 1 درصد کارمزد بگیرن میشه 1000 دلار. جمعاً 1400 دلار در روز. چقدر خرج سرور و هزینه های دیگه میکنن
داداش 1400 دلار چیزی نیست یادمه برای btc-e یه روزشو حساب کردم حدودا شد 180 میلیون تومن

بالا