• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
cryptopia هم هست

کراکن با مدارک جعلی راحت وریفای میشه
اونا بیشترین ولوم (برای بیت کوین) رو دارن. کریپتوپیا بیشترین ولوم زیر 2 میلیون دلاره اونم برای ORME/BTC . حتی wex بالای 12 میلیون دلاره.
اکسچنرهای کوچیکتر چندتا هست که با ایران مشکل نداره. exmo - livecoin - yoboit - bitsane - exrates- xbtce.

Last edited:

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
اونا بیشترین ولوم (برای بیت کوین) رو دارن. کریپتوپیا بیشترین ولوم زیر 2 میلیون دلاره اونم برای ORME/BTC . حتی wex بالای 12 میلیون دلاره.
اکسچنرهای کوچیکتر چندتا هست که با ایران مشکل نداره. exmo - livecoin - yoboit - bitsane - exrates- xbtce.

ماها که پولمون به بیتکوین نمیرسه اخه نگران اینا باشیم

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
ماها که پولمون به بیتکوین نمیرسه اخه نگران اینا باشیم
به یک دهم که میرسه. بعد فقط برا بیت کوین نیست. ولوم بقیه آلت کوین ها هم بالاتره. خرید و فروش تو سایتی که ولوم بالایی داره راحت تر هست از سایتی که ولوم پایینی داره. چند بار خواستم تو exmo کریپتو بخرم orderها 1-2 دلاری بودن.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
به یک دهم که میرسه. بعد فقط برا بیت کوین نیست. ولوم بقیه آلت کوین ها هم بالاتره. خرید و فروش تو سایتی که ولوم بالایی داره راحت تر هست از سایتی که ولوم پایینی داره. چند بار خواستم تو exmo کریپتو بخرم orderها 1-2 دلاری بودن.

از wex بخر

الان hitbtc قیمت بیتکوین در حد 150 دلار از wex بالاتره یعنی حدود 700 تومن

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
We updated LoMoStar app and added some social features and multi-currency support. [emoji122][emoji573] $LMC https://t.co/CAxrSYZR8z

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
binance با ایران مشکلی نداره؟ میشه کار کرد؟ بدون وریفای گفته تا 2 بیت کوین میشه برداشت کرد

----------

جرا دپوزیت بیت کوین گلد تو خیلی از سایتها غیرفعالِ؟؟ دپوزیت فعال شه تو اون سایتها قیمت افت زیادی میکنه؟

2hm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
33
binance با ایران مشکلی نداره؟ میشه کار کرد؟ بدون وریفای گفته تا 2 بیت کوین میشه برداشت کرد

----------

جرا دپوزیت بیت کوین گلد تو خیلی از سایتها غیرفعالِ؟؟ دپوزیت فعال شه تو اون سایتها قیمت افت زیادی میکنه؟

binance مال ژاپنه.احتمالش کمه تحریم کنه.
بیشتر امریکاییها تحریممون میکنن

بیت کوین گلد نابود شد: 81 دلار

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
binance مال ژاپنه.احتمالش کمه تحریم کنه.
بیشتر امریکاییها تحریممون میکنن

بیت کوین گلد نابود شد: 81 دلار
هر چی من می خرم نابود میشه. گفتم یه باربیت کوین گلد بخرم شاید بالا رفت سودی کردم .. روی 94.8 خریدم چند دقیقه بعد تا 96 بالا رفت نفروختم، اومد رو 75:general210: چون من خریدم تا 1 میاد. اگه می فروختم تا 200 می رفت

btceth

Registered User
لایک‌ها
109
دوستان حواستون به اتریوم باشه احتمالا توی یکی دو ماه آینده دوباره رشد شدیدش شروع میشه جا نمونید.

This month
microRaiden. Achieves instantly and without fees thousands of transactions per second. This first version is for Ethereum tokens, which makes trivial the transfer of ETH too (see explanation 1 at the end of the post).
Casper test network. Casper is the next version of Ethereum, where everyone can be a "miner" and earn money, because Ethereum abandons the electricity-wasting mining invented by Bitcoin. With Casper, being a miner means staking ETH in the network and offering a very little bit of computer power. Miner's money is left intact and (s)he is rewarded if (s)he does a good job. The security does not arise from energy wasting computations, but because any attempt to cheat the security will be penalised by the network (ETH removed from the stake). It means that people are incited to accumulate ETH now and hold once Casper is alive. The more you
buy now that the price is cheap, the more you can earn later.
In 2018
ETH futures. Futures trading is coming before June 2018, as announced by Bloomberg a few days ago.
Upgrade of the network, with an intermediary version before Casper, based on hybrid security : traditional miners will still be able to mine, and stakers will also be allowed, as described above. Later, Casper will be fully deployed, only staking will be possible.
More than 200 companies (such as Intel, Microsoft, JP Morgan, ING, Bank of America, UBS, Mastercard, ...) are part of the Enterprise Ethereum Alliance. They started to develop almost one year ago and the first outcomes might be released.
1: It allows for creating a decentralised system (contract) which receives your ETH budget, then convert your payments to tokens, transfers them through microRaiden, and your recipient withdraws the corresponding ETHs when the channel is closed.
1: It allows for creating a decentralised system (contract) which receives your ETH budget, then convert your payments to tokens, transfers them through microRaiden, and your recipient withdraws the corresponding ETHs when the channel is closed.

• Like
Reactions: dss

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
انگار یکی از والتها btg ها رو آزاد کرده، فقط hitbtc دپوزیتش باز بوده همه اومدن سمت hitbtc و بیت کوین گلدهاشون رو فروختن. تا 70 اومد پایین. الان 82. اگه رو 96 میفروختم می تونستم رو 71 بخرم وقتی گرونتر شد بفروشم. حداقل 15 درصد سود مفت از دستم در رفت .
بقیه اکسچنجرها btg بالای 200 دلار هست اما دپوزیت غیرفعالِ. یکی میگه btg مرده یکی میگه تا 300 میره

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
hitbtc یه مسئله ای که داره فکر میکنم شاید 80 درصد کاربراش با API معامله میکنن

مثلا من الان یه order میزنم برای یه کوین بعد سفارش قبل من کنسل میشه یه 0.001 میاد روی قیمتش و دوباره میاد روی سفارش من

این کار رو اگر تا فردا انجام بدم و به قیمت فروش نرسم قشنگ میشه یه پامپ 20 درصدی ایجاد کنم

mohandes23

Registered User
لایک‌ها
263
این hitbtc رو اگر ورود رو دو مرحله ای بکنیم و شماره همراه اول رو بزاریم اس ام اسش میاد؟ اگه نیومد اکانت قفل میشه و ایا راهی برای دسترسی بهش هست؟کلا پیشنهاد میدید که موبایل رو بزارم یا همش رمز رو عوض کنم؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
گند بزنن. btg رفت زیر 70، یه جا قیمت بالای 100 بود btg رو انتقال دادم اونجا. سایت اسکم از آب در اومد، از اینور btg گه پرواز کرد الان 110 دلاره. 1.8 برابر شد واسه ..:general710::general710::general710: واسه من 60 بود

500 دلارم پرید

Last edited:

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
ببحشید خرید توکن EOS چطوریه ؟ https://eos.io/
میشه کلا راجب خرید توکن توضیح بدید
قیمتش چنده تو سایتش نزده میخوام ببینم با قیمت اکسچنج فرق میکنه ؟
نحوه خریدشم نمیدونم. تا حالا توکن نخریدم

Last edited:

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,282
ببحشید خرید توکن EOS چطوریه ؟ https://eos.io/
میشه کلا راجب خرید توکن توضیح بدید
قیمتش چنده تو سایتش نزده میخوام ببینم با قیمت اکسچنج فرق میکنه ؟
نحوه خریدشم نمیدونم. تا حالا توکن نخریدم

وقتی وارد صرافی بشه توکن دیگه شما تو سایتش نمیتونید بخرید پس قیمت همونیه که تو صرافیه به نظرم دو دلار بود سه روز پیش

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,282
هر چی من می خرم نابود میشه. گفتم یه باربیت کوین گلد بخرم شاید بالا رفت سودی کردم .. روی 94.8 خریدم چند دقیقه بعد تا 96 بالا رفت نفروختم، اومد رو 75:general210: چون من خریدم تا 1 میاد. اگه می فروختم تا 200 می رفت

داداش اگر اینجوری بخوای خرید و فروش کنی بهتره از بازار خارج بشی چون اصلا صبر نداری و دوست داری در عرض نیم ساعت از رنج خریدت اصلا پایین نیاد و بلکه 200 درصد هم بالا بره .سکه ای مثل بیتکوین گلد سکه معمولی نیست اخرش سوده برات .همین الان اگر نفروختی برو نزدیک به 300 درصد سود بفروشش
همون دیروزم به قول خودت فقط تو هیت بی تی سی 74 دلار بود جاهای دیگه بالای 140 دلار بود .پس بدون به خاطر فشار فروش تو هیت بی تی بوده و قیمت دووم نمیاره و بر میگرده بالا مقابل صرافیای دیگه

jikolo

Registered User
لایک‌ها
163
btg زیر 105 داخل hitbtc نیومد من تعجب میکنم چطور دوستان میگن. الانم که 100 در صد پامپش کردن نهنگا 220 دلار هست حداقل.
اون دوستمون که قر زدن الان میان خوشحالی کنن؟
حواستون باشه فکر زرنگی به سرتون نزنه Btg جا به جا نکنین بین اکسچنجا. ریسکیه. شاید نرسه.
hitbtc ربات داره داخلش آره. اردر میذاره روی اردت ولی تا یه حدی پیش میاد اگه قیمت با پله تفاوت بالاتر بگذاری هوشمنده دیگه روی قیمتت قیمت نمیگذاره. برای بعضی کوینا من خواستم خرید کنم خیلی تعجب میکردم چرا اینجوریه انگار یکی نشسته ببینه تو چه قیمتی میگذاری. بعید میدونم همش ربات خارج از اکسچنج باشه.کار ساده ای نیست نفوذ به داخلش.به نظرم خودشون داخلش ربات دارن که سود کنن.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
داداش اگر اینجوری بخوای خرید و فروش کنی بهتره از بازار خارج بشی چون اصلا صبر نداری و دوست داری در عرض نیم ساعت از رنج خریدت اصلا پایین نیاد و بلکه 200 درصد هم بالا بره .سکه ای مثل بیتکوین گلد سکه معمولی نیست اخرش سوده برات .همین الان اگر نفروختی برو نزدیک به 300 درصد سود بفروشش
همون دیروزم به قول خودت فقط تو هیت بی تی سی 74 دلار بود جاهای دیگه بالای 140 دلار بود .پس بدون به خاطر فشار فروش تو هیت بی تی بوده و قیمت دووم نمیاره و بر میگرده بالا مقابل صرافیای دیگه
دیشب تا 60 دلار اومد. بقیه سایتها قیمت بالا بود چون دپوزیت نداشتن. گفتم اونام دپوزیت ازاد بشه فوری میکشه پایین . مثل بیت کوین کش اولا روی 0.18btc خریده بودم 60 درصد افت کرد.
از اونور هم تو hitbtc هی جو میدادن بیت کوین گلد مرده .. منم تمرکز نداشتم هر 5 تا btg رو که داشتم فرستادم. بیت کوین گلدها رو فرستادم جایی که نه ویتدارو داره نه میشه خرید و فروش هم کرد سایتشون اسکم هست... همیشه جایی که نمیشناسم مقدار کمی میفرستم نه همه کوین ها رو ..

حالا btg شده 230 دلار. نمیشد همون دیشب میرفت بالا نه اینکه بیاد رو 60 من مجبور بشم انتقال بدم

Last edited:

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
تتر هک شده ؟؟؟؟IMG_20171121_115714_962.jpg

بالا