• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
سلام
این آلت کوین ها افزایش قیمتشون کلا دست خودشون هست ;)
حالا چرا قیمت خودشون رو بالا نمی برن خدا میدونه قضیه چیه :D
بله اینو قبول دارم که دست خودشون هست، ولی وقتی مارکت میکرهای آلت کوین ها، میرن سمت بیت کوین، اوضاع همین میشه. تا زمونی که بیت کوین تو میدون جولون میده، فرصتی واسه آلت کوین ها نمی مونه.

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
بازم بیت کوین، با ادامه افزایشش تموم معادلاتم رو بهم زد، مث بچه آدم آروم نمیگیره، یه خورده این آلت کوین ها نفس بکشن.
دقیقا ما هم هرچی NEo و EOS خریده بودیم گند زده توش رفت مثل بنز دارن میرن پایین
کی برگردن خدا میدونه
و اگر نتونیم تا 2 3 روز دیگه جمعش کنیم باید کاسه گدایی دست بگیریم :)
من فکر میکنم به پرواز ادامه میده تا فردا ساعت 6 7 صبح سقوط شیرین بکنه و این برای کوتاه مدت احتمالا آخرین فرصت آلت کوین های عزیزمونه

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,282
باورتون میشه اتریوم کانکت هم اومد مال یه ژاپنیه نظرتون چیه ؟؟ایا اینم میشه بیتکانکت یا نه تازه 1 ماه نیست اومده البته تو مرحله توکن 1 دلاریه ولی حس میکنم بیاد تو اکسچنج میشه 20 سنت هم خرید زیاده.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2301946.0;all

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
204
بله اینو قبول دارم که دست خودشون هست، ولی وقتی مارکت میکرهای آلت کوین ها، میرن سمت بیت کوین، اوضاع همین میشه. تا زمونی که بیت کوین تو میدون جولون میده، فرصتی واسه آلت کوین ها نمی مونه.

سلام
جواب شما تا حدی قابل قبوله
ولی قیمت آلت کوین ها در کل دست خودشون هست، بازم میگم نمیدونم چرا علاقه ای به افزایش قیمت خودشون ندارن

مثلا همین اتریوم بخواد یه روزه می تونه قیمت خودش رو بکنه 1000 دلار

Last edited:

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
سلام
ولی قیمت آلت کوین ها در کل دست خودشون هست، بازم میگم نمیدونم چرا علاقه ای به افزایش قیمت خودشون ندارن

برای اینکه شما بگو پفک نمکی 1000 $ کی از شما میخره ؟!!!
مگه یه دیونه مثل من پیدا شه بگه به به پفک گرون شد یکی بخرم فردا نشه 1010 دلار از قافله عقب بمونم شایدم شد 1020 دلار 2% هم سود کردم (شده ماجرای NEO و EOS من )
یا مثل دلار اتر که انقد فروخته و گرونش کرده که انگار دم گند کاریش مثل بیت کانکت داره میزنه بیرون
خدا کنه فقط دچار بدبیاری نشیم با این خریدامون

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
سلام

کوین برای اینکه خریداری بشه باید قیمت معقولی داشته باشه

بعد از اینکه خریداری شد هم قیمتش توسط سهامداران کنترل میشه

دیگه سازنده کوین نمیتونه توی قیمت تغییری بده چون وارد بورس شده و قیمت توسط کاربر کنترل میشه

فوقش با اخبار و فعالیت های واقعی قیمت رو تغییر میدن تا کوین شکست نخوره

بعضی کوین ها هم که قابلیت ماین دارن با سختی ماین قیمتشون کنترل میشه

+

یه کوین خوب برای سرمایه گذاری 6 ماهه

https://coinmarketcap.com/currencies/enjin-coin/#charts

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
204
برای اینکه شما بگو پفک نمکی 1000 $ کی از شما میخره ؟!!!
مگه یه دیونه مثل من پیدا شه بگه به به پفک گرون شد یکی بخرم فردا نشه 1010 دلار از قافله عقب بمونم شایدم شد 1020 دلار 2% هم سود کردم (شده ماجرای NEO و EOS من )
یا مثل دلار اتر که انقد فروخته و گرونش کرده که انگار دم گند کاریش مثل بیت کانکت داره میزنه بیرون
خدا کنه فقط دچار بدبیاری نشیم با این خریدامون

چی بگم آخه
کلا من نمیتونم قبول کنم که کسای دیگه برای یه کوین قیمت گذاری کنند، بازم میگم کلا دست خودشونه
هیمن پفک رو بدونید مثلا دو هفته دیگه میشه 2000 دلار
مطمئن باشید حتما میخرید رو قیمت بالای مثلا رو 1000 دلار :D

l3in

Registered User
لایک‌ها
103
هر کوینی برای خودش یه والت داره دیگه بعضی ها نرم افزاری بعضی هم تحت وب

بعضی از والت ها هم مثل اکزودوس چنتا کوین رو ساپورت میکنه

ممنون، فقط جایی هست که مشخص کنه والت هر کوین به چه صورت و کجاست؟!

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,282
ممنون، فقط جایی هست که مشخص کنه والت هر کوین به چه صورت و کجاست؟!
معمولا اگر نرم افزار باشه تو سایت خود اون کوین برای دانلود هست یا لینک صفحه دانلود . . توکنها هم بیشتر تو مای اتر والت هستند

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
بعد 4 روز ریپل ها رو روی 0.2369 دلار فروختم :general710: حالا میبینی تا 0.25 بالا میره:general210:

این چند ساعت بیت کوین ثابت میمونه برای انتقال از بیت کوین استفاده کنم؟

l3in

Registered User
لایک‌ها
103
معمولا اگر نرم افزار باشه تو سایت خود اون کوین برای دانلود هست یا لینک صفحه دانلود . . توکنها هم بیشتر تو مای اتر والت هستند

ممنون فقط این مای اتر والت وقتی میخوای مبلغی رو ارسال کنی یه قسمت داره به عنوان gas که ظاهرا کارمزده، وقتی میخوای توکن ارسال کنی میگه باید یه مقدار اتریوم توی حسابت باشه
حتما باید اتریوم بریزی توی حساب؟ یعنی امکانش نیست کارمزد رو از همون توکن کم کنه؟

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
دوستان خواهشا پست رفرال و عضوگیری تو این تاپیک نذارید مثل اینکه باید تو اولین پست تاپیک به عنوان قانون بذاریم تا دوستان رعایت کنن
اخطار:
توکن wcx به نظرم اسکم هست و دیر یا زود مشخص میشه حواستون باشه ،فکر کنم کار بچه های ایرانی هم باشه،بخدا خندم میگیره بعضی چیزهارو میبینه نوشتن شاید بیتکوین بعدی باشه :)
در ضمن کوین لندینگ ها هم مثل بیت کانکت دیر یا زود بادشون میخوابه و اسکم میشن، این قانون سیستم های پونزی هستش.
نکته بعدی برای خرید کریپتو و بیتکوین فقط با اشخاص و صرافی های شناخته شده و معتبر کار کنید و حتما موارد امنیتی رو رعایت کنید متاسفانه چند وقته کلاهبرداری و استفاده از کارت های هکی و موارد این چنینی زیاد شده

خلاصه حواستون باشه بخاطر رشد زیاد کریپتوها طی امسال عزیزان کلاهبردار وارد این عرصه شدن و در حوزهای مختلف در حال فعالیت هستن:)

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
p6p_img_20171120_120739.jpg

اونوقتی که ما گفتیم همایش و شلوغ بازی نباشه بهتره بخاطر این روزا بود این تازه اولش هست و موجهای بعدی در راهه،به نظرم چندتا دلیل داره یکی اینکه ما خودمون نباید به خاطر منافع شخصی اجازه تبلیغات به هر توکن و کوین آشغال رو بدیم کافیه چند نفر ضرر کنن اینا بسطش میدن به کل کریپتو ،راستش تو همایش من شنیدم به نقل از یکی از دوستان که والت سخت افزاری لدجر نانو اس که نزدیک 400 تومن بود رو نزدیک 700 تومن میفروشن در حاشیه همایش!اخه درسته که ماله خودته و با هر قیمتی میتونی بفروشی ولی انصافم خوب چیزیه یعنی خود شرکت لدجر فرانسه اینقد سود نمیکنه رو هر والتش که شما داری میکشی روش o_Oالبته راست یا دروغ این قیمت گردن نقل کننده.
راستش من همایش رو تقریبا 70 درصدشو دیدم و ای کاش بجای اینکه بیان رو رشد قیمتی و کلا بازار فروش کریپتو تاکید کنن و زوم همایش روی رشد عجیب قیمتی کریپتو ها باشه بیشتر در مورد تکنولوژی و مقاله ساتوشی و فوایدی که برای **** اقتصادی و دیگر حوزه ها این تکنولوژی داره تکیه میکردن ،شاید من هم اگه شناختی رو بیتکوین نداشتم با حضور تو این همایش جرقه ی گلد کوئیست به ذهنم خطور میکرد.
البته با حترام به همه برگزار کنندگان همایش و سخنرانان این نقدی بود که داشتم و موقع همایش هم یسری از منتقدان متهم شدن به افراد بدبین و یا حتی حسود.
خلاصه دوستان عزیز شما هم به کسی پیشنهاد خرید بیتکوین ندید بهتره و همیشه لینک و آدرسی و یا سورس معتبری بدید که خود شخص اگه دوست داره بره تو این حوزه به اندازه فهم و درکش تحقیق کنه و بعد خودش نتیجه گیری کنه.
یادمون باشه کریپتو هم مثل هر مقوله ی دیگه ای میتونه مورد سواستفاده شیادان قرار بگیره ،یه مدت تو امریکا گیر دادن به اینکه با بیتکوین مواد مخدر و دراگ خرید میشه باید جلوشو هر چه سریعتر بگیرن(قضیه سیلک رود)حالا بماند که الان قابل ردیابی هم هست یجورایی و حتی شفاف تر از پول عمل میکنه که از یه طرف این رو دولاپرها بعنوان یه ضعف یاد میکنن و در حال کار برای رفع این نقیصه هستن چون الان بیشتر مونرو برای دراگ استفاده میشه و از طرفی هم شما حجم پول فیاتی رو که برای مواد مخدر و قاچاق و هر نوع کار خلافی جابجا میشه با بیتکوین مقایسه کنی مثل یه سکه یه قرونی در مقابل یه اسکناس صد دلاری هست :general304:و این نمیتونه دلیلی بر اشکال بیتکوین باشه، بعدش خودشون اومدن یسری قانون و مالیات براش وضع کردن.

Last edited:

2hm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
33
اساتید چند جا خوندم hitbtc جدیدا اسکم شده.
کسی جدیدا withdraw داشته؟

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
سلام

خب الان نمیخوان افزایش بدن، کلا هر کوینی قابلیت اینو داره که یه روزه چندین برابر بشه، ولی چرا اینکارو نمیکنن؟ خب دلیلش برمیگرده به بیت کوین، فکر میکنید وال ها چطور بیت کوین هاشونو زیاد میکنن؟ با خرید و فروش مداوم بیت کوین، خب الان هم سود تو خرید و فروش بیت کوینه، اونا میلیاردی خرید و فروش میکنن، میلیونی هم واسشون سود می مونه. بعد اینکه رو بیت کوین سودشونو کردن، همون سود رو سرازیر میکنن رو آلت کوین ها.

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
اونوقتی که ما گفتیم همایش و شلوغ بازی نباشه بهتره بخاطر این روزا بود این تازه اولش هست و موجهای بعدی در راهه،به نظرم چندتا دلیل داره یکی اینکه ما خودمون نباید به خاطر منافع شخصی اجازه تبلیغات به هر توکن و کوین آشغال رو بدیم کافیه چند نفر ضرر کنن اینا بسطش میدن به کل کریپتو ،راستش تو همایش من شنیدم به نقل از یکی از دوستان که والت سخت افزاری لدجر نانو اس که نزدیک 400 تومن بود رو نزدیک 700 تومن میفروشن در حاشیه همایش!اخه درسته که ماله خودته و با هر قیمتی میتونی بفروشی ولی انصافم خوب چیزیه یعنی خود شرکت لدجر فرانسه اینقد سود نمیکنه رو هر والتش که شما داری میکشی روش o_Oالبته راست یا دروغ این قیمت گردن نقل کننده.
راستش من همایش رو تقریبا 70 درصدشو دیدم و ای کاش بجای اینکه بیان رو رشد قیمتی و کلا بازار فروش کریپتو تاکید کنن و زوم همایش روی رشد عجیب قیمتی کریپتو ها باشه بیشتر در مورد تکنولوژی و مقاله ساتوشی و فوایدی که برای **** اقتصادی و دیگر حوزه ها این تکنولوژی داره تکیه میکردن ،شاید من هم اگه شناختی رو بیتکوین نداشتم با حضور تو این همایش جرقه ی گلد کوئیست به ذهنم خطور میکرد.
البته با حترام به همه برگزار کنندگان همایش و سخنرانان این نقدی بود که داشتم و موقع همایش هم یسری از منتقدان متهم شدن به افراد بدبین و یا حتی حسود.
خلاصه دوستان عزیز شما هم به کسی پیشنهاد خرید بیتکوین ندید بهتره و همیشه لینک و آدرسی و یا سورس معتبری بدید که خود شخص اگه دوست داره بره تو این حوزه به اندازه فهم و درکش تحقیق کنه و بعد خودش نتیجه گیری کنه.
یادمون باشه کریپتو هم مثل هر مقوله ی دیگه ای میتونه مورد سواستفاده شیادان قرار بگیره ،یه مدت تو امریکا گیر دادن به اینکه با بیتکوین مواد مخدر و دراگ خرید میشه باید جلوشو هر چه سریعتر بگیرن(قضیه سیلک رود)حالا بماند که الان قابل ردیابی هم هست یجورایی و حتی شفاف تر از پول عمل میکنه که از یه طرف این رو دولاپرها بعنوان یه ضعف یاد میکنن و در حال کار برای رفع این نقیصه هستن چون الان بیشتر مونرو برای دراگ استفاده میشه و از طرفی هم شما حجم پول فیاتی رو که برای مواد مخدر و قاچاق و هر نوع کار خلافی جابجا میشه با بیتکوین مقایسه کنی مثل یه سکه یه قرونی در مقابل یه اسکناس صد دلاری هست :general304:و این نمیتونه دلیلی بر اشکال بیتکوین باشه، بعدش خودشون اومدن یسری قانون و مالیات براش وضع کردن.

به نظر من هم کلا نباید این همایش برگزار میشد، گندشو در آوردن دیگه، سال 2013 که من وارد این حوزه شدم، هیشکی از بیت کوین خبر نداشت، تک و توک یه عده خبر داشتن، اینجوری بهتر بود وقتی تو یه کاری دست زیاد میشه دیگه فاتحش خونده میشه مخصوصا تو ایران وضعیت همیشه اینجوری بوده، حالا خدا کنه واسه بیت کوین گیر و گور زیاد نباشه، چون به نفع خود اینا هم هست یه جورایی میتونن از بیت کوین استفاده کنن، واسه دور زدن تحریم ها و از اینجور مسایل.
به نظر من باز کردن این تاپیک و تاپیک های مشابه هم کلا اشتباه بوده (حالا من چند تا انجمن دیدم کلا واسه بیت کوین و آلت کوین ها بوده، که اونا دیگه کلا راه اندازیشون از اول اشتباه بوده) اصلا هر کی میخواد وارد این حوزه بشه باید بره خودش تحقیق کنه یاد بگیره و... دیگه اینکه بیایم علنیش کنیم و جار بزنیم، اونوقت رسما داریم خودمونو نابود میکنیم، تو این اوضاع خراب اقتصادی یه آب باریکه ای اونم با کلی استرس و اضطراب از دست دادن سرمایت، به دستمون میرسه دیگه اینم ازمون بگیرن که کلا باید بریم بمیریم.
من دیگه از این به بعد تو این تاپیک پست نمیذارم، امیدوارم باقی دوستان هم که فعال تو این حوزه هستن، دیگه فعالیتشون رو محدود به خودشون کنن، ما نیازی به این نداریم که آدمهای جدید وارد اینکار کنیم، ماشالا ما ایرانی ها تو درآوردن گند هر کاری استادیم، هر کسی میتونه خودش بره تحقیق کنه، یاد بگیره و استفادشو ببره.

Last edited:
بالا