برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
الان توی سبدم 30 تا کوین دارم ممکنه بعضیاش ضرر بده یا سود آنچنانی نداشته باشه stratis - ark - wave - rise - okcash - trst - hvn برای بلند مدت نگه داشتم البته همینهارم وقتی قیمتها مقطعی بالا پایین میشه میفروشم دوباره خرید میکنم سودش نقد می کنم.
کیف پول چی دارید که این همه کوین نگه میدارید
جدیدا هم که هکر ها افتادن تو دزدی مخصوصا اتر که یکی از بچه های فروم هم گفته قربانی شده

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
الان توی سبدم 30 تا کوین دارم ممکنه بعضیاش ضرر بده یا سود آنچنانی نداشته باشه stratis - ark - wave - rise - okcash - trst - hvn برای بلند مدت نگه داشتم البته همینهارم وقتی قیمتها مقطعی بالا پایین میشه میفروشم دوباره خرید میکنم سودش نقد می کنم.
منم برنامم تقریبا همینه

ولی بعضا فک میکنم ممکنه بازار خیلی به هم بریزه

نمیشه روی ۶ ماه بعدش برنامه ریخت

lisk هم بگیر

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,574
به نظرتون برای نیم ساعت یک ساعت قیمت پایین نمیاد یه مقدار لایت کوین یا اتریوم آربیراژ کنم؟

ویرایش. تو 15 دقیقه یه آربیتراژ انجام دادم
wex برا شما هم ارور میده؟
درست شد.

Last edited:

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
کیف پول چی دارید که این همه کوین نگه میدارید
جدیدا هم که هکر ها افتادن تو دزدی مخصوصا اتر که یکی از بچه های فروم هم گفته قربانی شده
معمولا از کیف پول اختصاصی خودشون استفاده میکنم و کوینهایی که قابلیت stake دارن فعال می کنم. تو هر بازاری خطر وجود داره حتی بازار سنتی فقط باید پیشگیری انجام داد مثلا لب تاپ جدا داشت که فقط مخصوص امور مالی باشه

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
منم برنامم تقریبا همینه

ولی بعضا فک میکنم ممکنه بازار خیلی به هم بریزه

نمیشه روی ۶ ماه بعدش برنامه ریخت

lisk هم بگیر
lisk زیاد حال نمی کنم باهاش :) اما 2018 wave و stratis به نظرم میشن eth 2017 یک افزایش قیمت نجومی

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
lisk زیاد حال نمی کنم باهاش :) اما 2018 wave و stratis به نظرم میشن eth 2017 یک افزایش قیمت نجومی

تا میتوانید LISK و ETC ذخیره کنید

به زودی جفتشون دو برابر میشن

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
203
پس برا ی همینه بیت هم اینطوری گند زده
لعنت به اون تتر
بازار تموم نشه خوبه

هک شدنش مال امروز نیست
4 - 5 روز پیش هک شده اساسی

البته من هم فقط خبرش رو دیدم، ولی ظاهرا خبر درسته

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
هک شدنش مال امروز نیست
4 - 5 روز پیش هک شده اساسی

البته من هم فقط خبرش رو دیدم، ولی ظاهرا خبر درسته
من همون روز بچه ها پرسیدن گفتم نمیدونم چرا الان دوباره بحث شده فکر کردم دوباره هک شده
یه هارد فورک اجرا میکنن تا دلارهای تتر دزدیده شده مسدود بشه و باگ ها رو رفع کنن

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
203
من همون روز بچه ها پرسیدن گفتم نمیدونم چرا الان دوباره بحث شده فکر کردم دوباره هک شده
یه هارد فورک اجرا میکنن تا دلارهای تتر دزدیده شده مسدود بشه و باگ ها رو رفع کنن

همین دیگه
دلیل در دسترس نبودنش هک شدنش هست

Jimm

Registered User
لایک‌ها
197
سلام

به نظر بنده هرکی داره سیو سود کنه بالای 10 هزار نمیره و به نظرم وارد یک نزول فرسایشی میشه و یک احتمال هم میدم بعد اون روند فرسایشی یک صعود داشته باشه

به نظر من این تحلیل من هنوز پابرجاست !! درسته در تاریخ 29/11/2017 یک شادوی گنده زد ولی به نظرم وارد یک فاز فرسایشی میشه باید ببینیم توی فاز فرسایشی میخواد چه کار کنه

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
دلیل افزایش قیمت بیت کوین خبری هست که وال استریت ژورنال دیروز زد:
https://www.wsj.com/articles/nasdaq-plans-to-launch-bitcoin-futures-in-first-half-2018-1511968313

من با نظر Jimm عزیز موافقم ولی حدسم کمی متفاوته .فرسایش برای مدت دو تا 4 هفته هست >> چون غول های وال استریت بیکار نمیشینند و تا قبل از اینکه بیت کوین وارد بورس نزدک بشه اونها قیمت رو پایین میکشن ولی بعد از اون احتمال اینکه تا 20000 تا هم برسه هست. البته اگر شرکتهایی مثل آمازون، فیسبوک بخوان بیت کوین رو قبول کنن قیمت احتمالا تا 100000 هم میرسه. به احتمال بالا تا 2 سال آینده نهایتا شرکت های بزرگ دنیا مثل آمازون بیت کوین رو قبول میکنند. دوستان حتما بیت دخیره کنید.

حواستون به ارز جدید ژاپن هم باشه. تلفیق بلاک چین اتریوم و Nem و بیت کوین در توکنایز کردن ...comsa. بیت کوین رو یک ژاپنی اختراع کرد. بلاک چین Mijin رو هم یک شخص ناشناس ژاپنی اختراع کرده. وقتی وارد اکسچنج شد حتما جندتا بخرید و بلند مدت نگه دارید.

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
به نظر من این تحلیل من هنوز پابرجاست !! درسته در تاریخ 29/11/2017 یک شادوی گنده زد ولی به نظرم وارد یک فاز فرسایشی میشه باید ببینیم توی فاز فرسایشی میخواد چه کار کنه
اگه مگفتید این نرم افزار یا سایتش چیه خیلی خوب میشد

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283

https://www.wsj.com/articles/nasdaq-plans-to-launch-bitcoin-futures-in-first-half-2018-1511968313

من با نظر Jimm عزیز موافقم ولی حدسم کمی متفاوته .فرسایش برای مدت دو تا 4 هفته هست >> چون غول های وال استریت بیکار نمیشینند و تا قبل از اینکه بیت کوین وارد بورس نزدک بشه اونها قیمت رو پایین میکشن ولی بعد از اون احتمال اینکه تا 20000 تا هم برسه هست. البته اگر شرکتهایی مثل آمازون، فیسبوک بخوان بیت کوین رو قبول کنن قیمت احتمالا تا 100000 هم میرسه. به احتمال بالا تا 2 سال آینده نهایتا شرکت های بزرگ دنیا مثل آمازون بیت کوین رو قبول میکنند. دوستان حتما بیت دخیره کنید.

حواستون به ارز جدید ژاپن هم باشه. تلفیق بلاک چین اتریوم و Nem و بیت کوین در توکنایز کردن ...comsa. بیت کوین رو یک ژاپنی اختراع کرد. بلاک چین Mijin رو هم یک شخص ناشناس ژاپنی اختراع کرده. وقتی وارد اکسچنج شد حتما جندتا بخرید و بلند مدت نگه دارید.
به قول يكي از دوستان وقتي قيمت يه چيزي خيلي بالا ميره نوسانش باعث تعجب آدم ميشه. نوسان بيتكوين به حدي نيست كه بخواد تحليل خاصي داشته باشه نهايت 10 درصد روزانه . مثل قبل
10 درصد 5200 دلار مي شه حدود 520 تا .نوسان سابق بين 5200 تا 5700 تغيير روزانه
الان شده 11000 * 10 درصد روزانه مي شه حدود 1100 كه مياد به 9800 دلار . نوسان حدودا بين 9700 تا 10800 روزانه كه بنظرم طبيعيه!
مثل سابق فكر نمي كنم دليل خاصي داشته باشه.

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283

اسمش چیه اومده تو بازار یا نه هنوز؟

Jimm

Registered User
لایک‌ها
197

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
Buy #NXT on Bittrex and poloien exchange.
Hold to # get 0.5 #IGNIS Coin free (Like those Fork Coins)
On 25th December this SNAPSHOT Gonna happen so hold #NXT till that day

upload_2017-12-1_13-18-13.png

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
Minimalist Ripple Client
خیلی دیدم در مورد کیف پول ریپل سوال میکنن بچه ها،استفاده از کیف پول هایی مثل https://gatehub.net و حتی https://www.coinpayments.net به دلیل تحریم و آنلاین بودن شاید ریسک بالایی داشته باشه و خیلی دوستان هم تمایلی به استفاده از کیف پول سخت افزاری نداشته باشن.
امروز این کیف پول که به نوعی cold/paper Ripple wallet هستش به همراه مراحل استفاده از این کیف پول را به طور کامل توضیح میدم.
ابتدا به لینک گیت هاب زیر برید https://github.com/jatchili/minimalist-ripple-client
3kjh_screenshot_20171201-142325_1_1.jpg

از قسمت مشخص شده فایل زیپ شده رو دانلود کرده
و بعدش این فایل زیپ رو به یک فلش که بوسیله آنتی ویروس به روز چک شده و ویروسی نداره انتقال بدید و سپس اون رو به یک کامپیوتری که در حالت ایده آل فقط شامل لینوکس و یا ویندوز باشه و همچنین آفلاین باشه و به اینترنت وصل نشده باشه انتقال بدید.
1)حالا فایل index.html رو در مرورگر کامپیوتر آفلاین(بغیر از مرورگر safari) که مطمعن هستید هیچ گونه ویروس و تروجانی نداره باز کنید.
حالا از قسمت سربرگ Identity گزینه Generate Identity را انتخاب کرده
Screenshot_20171201-145237_1.jpg
و حالا به شما کلید عمومی یا همان آدرسی که دیگران می تونند به اون آدرس برای شما ریپل بفرستن رو میده که معمولا با حرف r شروع میشه،اون رو حتما سیو کنید!حالا اگه شما روی گزینه show/hide secret کلیک کنید به شما secret key یا همون کلید خصوصی رو میده که معمولا با حرف s شروع میشه.
Screenshot_20171201-150656_1.jpg
مراقب باشید که به هیچ عنوان کسی نباید این secret key رو ببینه و اون رو یکجای مطمعن که میدونید دست کسی بهش نمیرسه و همچنین از بین نمیره یادداشت و نگهداری کنید!
در آخر حتما و حتما توصیه میشه که سکرت کی خودتون رو انکریپت (رمز گذاری) کنید.برای اینکار باید روی گزینه encrypt secret کلیک کنید
Screenshot_20171201-152129_1.jpg
حالا در قسمت passphrase یک رمز قوی وارد کنید شامل اعداد و حروف بزرگ و کوچک و نشانه ها که جای دیگه هم استفاده نکرده اید و حتما اون رو جای امنی یادداشت کنید.
Screenshot_20171201-151018_1.jpg
بعد از کانفیرم دوباره ی رمز حالا روی گزینه encrypt کلیک کنید
Screenshot_20171201-151018_2.jpg
میبینید که یه باکس باز میشه و secret key شما رو بصورت رمزگذاری که انجام دادید به شما میده ،encrypted secret خودتون رو حتما یه جای امن ذخیره کنید! البته این انکریپت سکرت فقط و فقط بوسیله passphrase که انتخاب کردید قسمت قبل قابل استفاده هست برخلاف secret key که مستقیم قابل استفاده هست و ریسک بالایی داره برای استفاده بدلیل هک و لو رفتن اون!پس بنابراین همونطور که اشاره شد حتما از encrypted secret استفاده کنید به جای secret key.
حالا شما کیف پول ریپل خودتون رو دارید که همه اختیارات اون دست خود شما هست و هیچ کسی نمیتونه تو اون تصرفی داشته باشه و خیالتون از بابت تحریم و اینگونه مسایل میتونه راحت باشه!
2)حالا در مرحله بعد ابتدا باید آدرس کیف پولتون رو فعال کنید.بدلیل سیاست های خاص شرکت ریپل هر آدرس در ابتدا باید بوسیله انتقال 20 ریپل فعال بشه و اون 20 ریپل هم اجازه خروج نداره و قفل میشه در اون آدرس،البته شاید در آینده با افزایش ارزش ریپل مقدارش کمتر بشه.پس نمیتوان آدرس های مختلف زیادی ایجاد کرد و درون هر آدرس مقداری کمی ریپل ریخت بدلیل بصرفه نبودن بنابراین همون یک آدرس کافیست!
از اکسچنج بیتفاینکس یا hitbtc یا هر اکسچنج دیگری که با ایران مشکلی نداشته باشه 20 عدد ریپل رو بخرید ،البته حداقل انتقال ریپل در سایت بیتفاینکس 25 ریپل میباشد پس به این نکته هم دقت کنید.
و حالا اون رو به آدرسی که ایجاد کردید و با حرف r شروع شده بود انتقال بدهید(قسمت tag خالی باشد)،به احتمال زیاد آدرس شما بعد از مدتی فعال خواهد شد چون اکسچنج ها گاهی اوقات بعد از مدتی واریز رو انجام میدن،البته در سیستم خود ریپل سرعت تراکنشها به چند ثانیه هم نمیکشه!
3)در مرحله بعد دوباره "Minimalist Ripple Client"
رو اینبار در مرورگر دستگاه آنلاین خود باز کرده و در قسمت Identity در بالای برنامه در قسمت secret باید encrypted secret(کلید خصوصی رمزگذاری شده) رو وارد کنید و بعد روی گزینه Set Identity کلیک کنیدScreenshot_20171201-163422_1.jpg
اکنون رمز خود را در قسمت passphrase وارد کنید و روی گزینه decrypt کلیک کنید،میبینید که آدرس شما در بالای سربرگ نمایش داده میشود.
در مرحله بعد باید متصل بشیم به شبکه بلاکچین ریپل ،در این مرحله در قسمت connect روی گزینه connect to ripple کلیک کنید،توجه شود در این مرحله با ای پی ایران به شبکه ریپل متصل نمی شود و به همین دلیل باید از وی پ ان یا وی پ اس مطمعن استفاده کنید.
Screenshot_20171201-165236_1.jpg
اگر همه چیز به درستی انجام شده باشد باید یک جعبه پنجره در صفحه نمایش با پیام success ظاهر شود.

در مرحله بعد در قسمت account details روی گزینه use current identity کلیک کنید تا آدرس شما در قسمت account بارگیری شود،حالا روی گزینه view info کلیک کنید در نتیجه باید پنجره ای به این شکل ظاهر شود که اطلاعات آدرس شما رو نمایش بده
Screenshot_20171201-170907_1.jpg
شگفت زده نشید اگه بالانس شما را بالای 20 میلیون ریپل زده چون هر یک ریپل رو بصورت یک میلیون ریپل نمایش میده :)
تبریک حالا شما کیف پول ریپل متعلق به خودتون رو دارید!
نکته مهم:فراموش نکنید که بعد از اتمام کار مرورگر ویندوز خودتون رو ببندید و در حالت ایده آل cache مرورگر خودتون را هم پاک کنید.
حالا برای جابجایی و خرج کردن ریپل ها باید از قسمت send payment کمک بگیرید البته اگه اتصال خودتون رو قطع کردید باید از قسمت "3" مراحل رو دوباره تکرار کنید و به شبکه ریپل متصل بشید.
در قسمت amount مقدار ریپل رو که میخواهید انتقال دهید مشخص کنید و در قسمت destination آدرس ریپل مقصد را وارد کنید و تیک گزینه direct xrp→xrp رو بزنید تا در قسمت currency علامت XRP ظاهر شود.حالا تیک گزینه use optional fields رو نیز بزنید تا tag آدرس مقصد رو در قسمت destination tag وارد کنید چون تمام اکسچنج ها تقریبا این تگ را به شما ارائه میدهند برای شناسایی انتقال شما و اگر تگ را وارد نکنید به احتمال زیاد ریپل انتقال داده شما گم خواهد شد! پس مراقب باشید
Screenshot_20171201-172819_1.jpg
حالا یکبار دیگر همه گزینه ها رو چک کنید و روی گزینه send کلیک کنید در این هنگام باید پیام success روی صفحه ظاهر شود و XRP شما در عرض چند ثانیه به مقصد برسد!میتونید ازین سایت ها برای پیگیری تراکنش خودتون کمک بگیرید:
https://xrpcharts.ripple.com/#/graph/
https://bithomp.com/explorer/
توجه کنید که مسئولیت استفاده از این کیف پول به عهده خودتون هست و حتما همه موارد امنیتی رو رعایت کنید ،این کیف پول بصورت اپن سورس بوده که کدش در گیت هاب قابل مشاهده است و در خود فروم تخصصی ریپل معرفی شده و تا امروز مشکلی نداشته،امیدوارم این مقاله در مورد کیف پول ریپل بتونه کمتون کنه.
https://forum.ripple.com/viewtopic.php?f=1&t=10446

Last edited:
بالا