برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
سلام برای دوستان تازه وارد یه پیج اینستاگرام زدم جدید و از صفر بیتکوین رو دارم اموزش میدم اموزش ثبت نام و ترید دیپوزیت و برداشت در بایننس و تا چگونگی تشخیص ارزهای خوب برای سرما یه گذاری و اموزش نصب بهترین والتها و بک اپگیری همه رو در حال تهیه و اپلود هستم میتونید استفاده کنید دوستانی که صفر کیلومترن و نمیدونند بیتکوین اصلا چی هست @usdchangingg

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
از اول ژوئن تا الان آلت کوینها چقدر ریزش داشتن (در مقابل بیت کوین)
به درصد
مونرو 28.2-
اتر 37-
لایت کوین 38.5-
بیت کوین کش 41.8-
ریپل 51.6-
کاردانو 54.6-
ترون 56.8-
ایاس 59-

رِن 129+o_O

ren هام رو روی 350 فروختم و الان 1250 هستش

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,521
درباره اتر خبری چیزی نیست؟ قرار نیست بالا بره؟ تبدیل به فبات کنم یا نگه شون دارم.

-----------------------
بیت کوین بعد کاهش دیروز، دوباره صعودی شده. از 30 ژوئن (بجز دیروز) صعودی هست به نظرتون ادامه دار هست با باز میاد پایین؟
این 2-3 پست آخر وقتی پست زدم صعودیه بیت کوین پایین اومده هر موقع پست زدم کاهشیه، بالا رفته
upload_2019-8-7_18-37-16.png

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
مدارکی در مورد ساتوشی ناکاماتو ک شواهد بر اینه که احتمالا طرف تو زندانه و یه خلافکار بوده و دلیل اینکه صاحب بیتکوین اس وی اصرار داره که بگه ساتوشی هست در این مطلب توضیح داده شده.
واما ماجرای جالب و شنیدنی ساتوشی ناکاموتوی افسانه ای و ارتباط عجیب این افراد با یکدیگر!

پاول کالدر لرو (به فرانسوی: Paul Calder Le Roux) معروف به سولوتشی کالدر لرو یک برنامه‌نویس توانمند، رئیس پیشین یک کارتل جنایت کار و خبرچین اداره مبارزه با مواد مخدر ایالات متحده (DEA) است.
او در سال ۱۹۹۹ یک نرم‌افزار رایگان رمزگذاری هارد دیسک ویندوز با نام E4M (اختصار یافته نام Encryption for masses یا رمزنگاری برای عموم) را به صورت اوپن سورس نوشته‌است. احتمال می‌رود وی از سازنده‌های نرم‌افزار TrueCrypt باشد که بر پایه E4M ساخته شده‌است. بسیاری به دلیل شباهت رمزگذاری بیتکوین با E4M ، شباهت سولوتشی و ساتوشی و همینطور ناپدید شدن ساتوشی ناکاموتو پس از دستگیری لرو در امریکا اعتقاد دارند که لرو همان ناکاموتوی افسانه ایست. لرو در حال حاضر به جرم صدور فرمان قتل شش نفر در بازداشت ایالات متحده آمریکا قرار دارد.

بر اساس اطلاعاتی که در سندی در دادگاه ارائه شده و با در کنار هم قرار دادن بعضی نظریات می‌ توان به این نتیجه رسید کریگ رایت (که مدعی است ساتوشی ناکاموتو است) کارمند لرو بوده است. برخی فرضیات بیان می کنند رایت با همدستی دوست و همکار قدیمیش دیوید کلایمن (متخصص کامپیوتر که بعضی هم او را ساتوشی ناکاموتو می‌ دانستند) ، برنامه‌ ای ترتیب دادند تا به هارد دیسک لرو که حاوی ۱ میلیون بیت‌ کوین است دسترسی پیدا کنند.
پس از این موضوع در دادگاهی که بر علیه کریگ رایت توسط خانواده کلایمن برگزار شده است، سرنخ هایی در مورد وجود دو همدست و همکار دیده می شود. ماجرای شکایت خانواده دیوید کلایمن از این قرار است که این خانواده ادعا کرده اند کریگ رایت یک هارد‎ دیسک حاوی معادل ۱۱ میلیارد دلار بیت‌ کوین را از دیو کلایمن دزدیده است.
ازسوی دیگر کریگ رایت ادعا کرده است هارد متعلق به خودش است و از آنجایی که سندهای ارائه شده توسط او در دادگاه شامل اطلاعات حساس درباره روابطش با جنایتکاران و دخالتش در دستگیری آنهاست، این اسناد به طوری اصلاح شوند تا جنایتکارانی که در این سند از آنها نام برده شده است، از مشارکت رایت در بازداشت آنها مطلع نشوند و به دنبال انتقام از او نباشند. دادگاه با این خواسته آقای رایت موافقت کرد اما فردی که مسئول تدوین سند شماره 187بود، عدم نمایش یکی از پاورقی‌ ها را که نام پاول لرو در آن ذکر شده بود را فراموش کرد. با وجود نام لرو در این سند، احتمال می‌ رود که منظور کریگ رایت از مجرمین پاول لرو بوده باشد!
اینکه چرا رایت قصد دارد تا لرو در زندان بماند خود جای سوال است.
ولی ظاهرا از شانس بد رایت تمام بیت‌ کوین‌ های پاول لرو در یک بخش از هارد که توسط برنامه TrueCrypt کد گذاری شده است قرار دارد و غیر قابل دسترسی است. رایت سال‌ ها تلاش کرده است تا قفل این قسمت از هارد را بشکند ولی در این کار موفق نبوده، و برای همین تا کنون نتوانسته ثابت کند که ساتوشی ناکاموتو واقعی‌ است. علاوه بر این یکی از دوستان نزدیک رایت یک دیتاسنتر بزرگ راه‌ اندازی کرده است که عنوان شده این دیتاسنتر با هدف شکستن کد همین هارد دیسک برپا شده و عنوان مزرعه استخراج بیت‌ کوین تنها سرپوشی برای مشروعیت دادن به آن است. بر اساس این نظریه، کاملا منطقی به نظر می‌ رسد که چرا رایت اصرار دارد خودش را ساتوشی ناکاموتو معرفی کند، چرا که پس از اینکه موفق شد قفل هارد دیسک را بشکند، بتواند بیت‌ کوین‌ های آن را بفروشد و بصورت قانونی به پول آنها دسترسی پیدا کند.

بر اساس ادعای رایت بین ۵ تا ۱۰ سال طول خواهد کشید تا قفل این هارد دیسک باز شود. روی هم رفته به نظر می‌رسد فایل‌ هایی که رایت ادعا می‌ کند، توسط دیوید کلایمن کد گذاری نشده ، بلکه این کار پاول لرو است.

با تمامی این نشانه ها و سرنخ ها باز هم نمی توان با قاطعیت تمام لرو را خالق بیت کوین نامید اما طولی نخواهد کشید تا این راز طولانی و سر به مهر فاش شود.

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
کسی از وضیعت ترون ( TRX ) خبر داره !!! قرار بود بالا بره اما مثل اینکه خورد به سراشیبی بیتکوین داره بازم داره افت می کنه. آیا بهش امیدی هست؟؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,521
این کاهش قیمتا به خاطر چی بود اتر به کانال 180 سقوط کرد. دیشب تو بایننس تو 2 ساعت 185000 اتر فروش رفته
لایت کوین 75 دلاره من تو سقف خریدم و با ضرر ردش کردم. اگه نگه داشته بودم هنوز تو ضرر بودم. ماه پیش به اتر تبدیل کردم ضرر لایت کوین و ریپل رو جبران کردم.الان باز با پایین اومدن اتر. پست بالای صفحه نوشته بودم نگه دارم یا ردش کنم. رد نکردم الان نسبت به هفته پیش تو ضرر هستم
مدارکی در مورد ساتوشی ناکاماتو ک شواهد بر اینه که احتمالا طرف تو زندانه و یه خلافکار بوده و دلیل اینکه صاحب بیتکوین اس وی اصرار داره که بگه ساتوشی هست در این مطلب توضیح داده شده.
واما ماجرای جالب و شنیدنی ساتوشی ناکاموتوی افسانه ای و ارتباط عجیب این افراد با یکدیگر!

پاول کالدر لرو (به فرانسوی: Paul Calder Le Roux) معروف به سولوتشی کالدر لرو یک برنامه‌نویس توانمند، رئیس پیشین یک کارتل جنایت کار و خبرچین اداره مبارزه با مواد مخدر ایالات متحده (DEA) است.
او در سال ۱۹۹۹ یک نرم‌افزار رایگان رمزگذاری هارد دیسک ویندوز با نام E4M (اختصار یافته نام Encryption for masses یا رمزنگاری برای عموم) را به صورت اوپن سورس نوشته‌است. احتمال می‌رود وی از سازنده‌های نرم‌افزار TrueCrypt باشد که بر پایه E4M ساخته شده‌است. بسیاری به دلیل شباهت رمزگذاری بیتکوین با E4M ، شباهت سولوتشی و ساتوشی و همینطور ناپدید شدن ساتوشی ناکاموتو پس از دستگیری لرو در امریکا اعتقاد دارند که لرو همان ناکاموتوی افسانه ایست. لرو در حال حاضر به جرم صدور فرمان قتل شش نفر در بازداشت ایالات متحده آمریکا قرار دارد.

بر اساس اطلاعاتی که در سندی در دادگاه ارائه شده و با در کنار هم قرار دادن بعضی نظریات می‌ توان به این نتیجه رسید کریگ رایت (که مدعی است ساتوشی ناکاموتو است) کارمند لرو بوده است. برخی فرضیات بیان می کنند رایت با همدستی دوست و همکار قدیمیش دیوید کلایمن (متخصص کامپیوتر که بعضی هم او را ساتوشی ناکاموتو می‌ دانستند) ، برنامه‌ ای ترتیب دادند تا به هارد دیسک لرو که حاوی ۱ میلیون بیت‌ کوین است دسترسی پیدا کنند.
پس از این موضوع در دادگاهی که بر علیه کریگ رایت توسط خانواده کلایمن برگزار شده است، سرنخ هایی در مورد وجود دو همدست و همکار دیده می شود. ماجرای شکایت خانواده دیوید کلایمن از این قرار است که این خانواده ادعا کرده اند کریگ رایت یک هارد‎ دیسک حاوی معادل ۱۱ میلیارد دلار بیت‌ کوین را از دیو کلایمن دزدیده است.
ازسوی دیگر کریگ رایت ادعا کرده است هارد متعلق به خودش است و از آنجایی که سندهای ارائه شده توسط او در دادگاه شامل اطلاعات حساس درباره روابطش با جنایتکاران و دخالتش در دستگیری آنهاست، این اسناد به طوری اصلاح شوند تا جنایتکارانی که در این سند از آنها نام برده شده است، از مشارکت رایت در بازداشت آنها مطلع نشوند و به دنبال انتقام از او نباشند. دادگاه با این خواسته آقای رایت موافقت کرد اما فردی که مسئول تدوین سند شماره 187بود، عدم نمایش یکی از پاورقی‌ ها را که نام پاول لرو در آن ذکر شده بود را فراموش کرد. با وجود نام لرو در این سند، احتمال می‌ رود که منظور کریگ رایت از مجرمین پاول لرو بوده باشد!
اینکه چرا رایت قصد دارد تا لرو در زندان بماند خود جای سوال است.
ولی ظاهرا از شانس بد رایت تمام بیت‌ کوین‌ های پاول لرو در یک بخش از هارد که توسط برنامه TrueCrypt کد گذاری شده است قرار دارد و غیر قابل دسترسی است. رایت سال‌ ها تلاش کرده است تا قفل این قسمت از هارد را بشکند ولی در این کار موفق نبوده، و برای همین تا کنون نتوانسته ثابت کند که ساتوشی ناکاموتو واقعی‌ است. علاوه بر این یکی از دوستان نزدیک رایت یک دیتاسنتر بزرگ راه‌ اندازی کرده است که عنوان شده این دیتاسنتر با هدف شکستن کد همین هارد دیسک برپا شده و عنوان مزرعه استخراج بیت‌ کوین تنها سرپوشی برای مشروعیت دادن به آن است. بر اساس این نظریه، کاملا منطقی به نظر می‌ رسد که چرا رایت اصرار دارد خودش را ساتوشی ناکاموتو معرفی کند، چرا که پس از اینکه موفق شد قفل هارد دیسک را بشکند، بتواند بیت‌ کوین‌ های آن را بفروشد و بصورت قانونی به پول آنها دسترسی پیدا کند.

بر اساس ادعای رایت بین ۵ تا ۱۰ سال طول خواهد کشید تا قفل این هارد دیسک باز شود. روی هم رفته به نظر می‌رسد فایل‌ هایی که رایت ادعا می‌ کند، توسط دیوید کلایمن کد گذاری نشده ، بلکه این کار پاول لرو است.

با تمامی این نشانه ها و سرنخ ها باز هم نمی توان با قاطعیت تمام لرو را خالق بیت کوین نامید اما طولی نخواهد کشید تا این راز طولانی و سر به مهر فاش شود.
پس ساتوشی، یا پاول کالدر لر برنامه نویسِ جنایتکار!!! هست یا کریگ رایت. این رایت هم میگن اسکمر هست.
دیتاسنتر زدن که کد هارد دیسک رو بشکنن، عنوان کردن که مزرعه ماینینگ هست؟

Last edited:

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
از شانس من اتریوم یهو این همه اومد پایین !

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,521
از شانس من اتریوم یهو این همه اومد پایین !
منم رو اتریوم هستم 2 هفته 20 درصد ارزشش اومده پایین، به زور چند درصد در میاری 10 درصد 10 درصد میاد پایین..
ماه پیش فقط تو 1 هفته 25 درصد سقوط کرد

Last edited:

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
منم رو اتریوم هستم 2 هفته 20 درصد ارزشش اومده پایین، به زور چند درصد در میاری 10 درصد 10 درصد میاد پایین..
ماه پیش فقط تو 1 هفته 25 درصد سقوط کرد
نمیدونم چرا این بالا پایین رفتنش جذابه برام و همین باعث شده زیاد برم سمتش !

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,521
امروز اکثر کریپتوها بالا رفتن ولی اتر تکون نخورده
لیسک 32 درصد بالا رفته. ورج 13 درصد، اتر بعد اون کاهش های 10-20 درصدی باز همونطوری مونده. بهش رو بدی یه 20 درصد دیگه میکشه پایین |:

ولوم بیترکس و بیتفینکس چقدر کم شده. بیترکس 24.8 میلیون دلار از یوشیت هم کمتر

این 30 تای اول کدوم شون میشه بدون وریفای بی دردسر ترید کرد؟
قبلا یه بار تو یکی از اینا ترید کردم مشکلی نداشت نمی دونم kucoin بود یا coinex یا چیز دیگه
https://coinmarketcap.com/rankings/exchanges/

Last edited:

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
امروز اکثر کریپتوها بالا رفتن ولی اتر تکون نخورده
لیسک 32 درصد بالا رفته. ورج 13 درصد، اتر بعد اون کاهش های 10-20 درصدی باز همونطوری مونده. بهش رو بدی یه 20 درصد دیگه میکشه پایین |:

ولوم بیترکس و بیتفینکس چقدر کم شده. بیترکس 24.8 میلیون دلار از یوشیت هم کمتر

این 30 تای اول کدوم شون میشه بدون وریفای بی دردسر ترید کرد؟
قبلا یه بار تو یکی از اینا ترید کردم مشکلی نداشت نمی دونم kucoin بود یا coinex یا چیز دیگه
https://coinmarketcap.com/rankings/exchanges/
فکر کنم چون من بیشتر سرمایمو اتر کردم برای اونه بفروشسم میره بالا

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,521
نوسان قیمت ارزهای اصلی. از سایت tgju
تمام ارزها بازده 3 ماهه و 1 ماهه منفی هست (بجز بیت کوین و بیت کش 1 ماهه). ریپل و آیوتا و استلار ول معطل تغییر یک ساله و 6 ماهه هم منفی هست
9af_opera_snapshot_2019-08-17_215440_www.tgju.org.png

فکر کنم چون من بیشتر سرمایمو اتر کردم برای اونه بفروشسم میره بالا
منم کل درامدم رو از ریپل تبدیل به اتر کردم. به خیال خودم اتر از ریپل با ثبات تر هست. از وقتی تبدیل کردم ریپل در مقابل اتر بالا رفته

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
حواستون به MDA باشه . الان رو قیمت 6700

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
اتفاقا اینا که میگید ول معطل هستند به نظرم برای بلند مدت موارد خوبی برای خرید هستند.
به خصوص ریپل ... :)

نوسان قیمت ارزهای اصلی. از سایت tgju
تمام ارزها بازده 3 ماهه و 1 ماهه منفی هست (بجز بیت کوین و بیت کش 1 ماهه). ریپل و آیوتا و استلار ول معطل تغییر یک ساله و 6 ماهه هم منفی هست
9af_opera_snapshot_2019-08-17_215440_www.tgju.org.png

منم کل درامدم رو از ریپل تبدیل به اتر کردم. به خیال خودم اتر از ریپل با ثبات تر هست. از وقتی تبدیل کردم ریپل در مقابل اتر بالا رفته

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,521
یه مقدار بیت کوین داشتم تا فروختمش بیت کوین 200-300 دلار رفت بالا

برای اتر خبری نیست؟ روی 230 نفروختم الان شده 196

اتفاقا اینا که میگید ول معطل هستند به نظرم برای بلند مدت موارد خوبی برای خرید هستند.
به خصوص ریپل ... :)
برای خرید الان و نگهداری بلند مدت شاید
من برای تغییرات یکسال گذشته گفتم. یا 6 ماه گذشته منفی بودن بقیه مثبت. خب هر کی این مدت داشته تو ضرر بوده.

Last edited:

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
یه مقدار بیت کوین داشتم تا فروختمش بیت کوین 200-300 دلار رفت بالا

برای اتر خبری نیست؟ روی 230 نفروختم الان شده 196

برای خرید الان و نگهداری بلند مدت شاید
من برای تغییرات یکسال گذشته گفتم. یا 6 ماه گذشته منفی بودن بقیه مثبت. خب هر کی این مدت داشته تو ضرر بوده.

من رو اتریوم امید دارم زیاد عجله نکن بزار یه کم بگذره میره بالا

خودم رو قیمتای خیلی بالاتر خرید زدم

ولی حس خوبی به اتریوم دارم حس میکنم در اینده میتونه خیلی بره بالا

mohamad.blogger2015

Registered User
لایک‌ها
27
سلام دوستان
من تا بحال خرید و فروش ارز دیجیتال نکردم ولی علاقمند شدم به این کار
به نظرتون از کجا شروع کنم؟
یکم راهنمایی میکنید؟

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
سلام دوستان
یکم راهنمایی میکنید؟
ابتدا تحليل تكنيكال رو از منابعي كه تو نت هست ياد بگيريد ، بعد يك ماه بصورت تريل روي كاغذ معانلاتتونو بنويسيد و سود و ضررتونو متوجه بشيد بعدش وارد بازار بشيد

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
سلام دوستان
یکم راهنمایی میکنید؟
اول هدفتو مشخص کن ببین میخوای چیکار کنی
مخصوصا اینکه برای کوتاه مدت میخوای یا بلند مدت و سرمایه گذاری

بالا