برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
سقف قیمت ؟ آهان شرمنده متوجه نبودم فکر کردم گفتید قیمت انتهای سال رو چند باشه . ویرایش کردم

مثل اینکه پاک کردید پست رو، مشکلی نیست یک پست جدید ایجاد کنید

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987

Maans

Registered User
لایک‌ها
179
خب پیشگویی بنده هم به شرح زیر است:

سقف قیمتی بیت تا پایان سال میلادی 82ک هست، ماه بعد میلادی ( نوامبر ) رو سبز رنگ پیش بینی میکنم به این معنا که اگر سقف این ماه 67ک باشه ماه بعد حداقل بالای 67ک هست.

و اما دسامبر رو در پایان قرمز رنگ پیش بینی میکنم به این معنا که کندل ماهانه دسامبر با هر قیمتی که شروع بشه در پایان زیر اون قیمت بسته میشه.

موارد اضافه رو صرفا جهت زیاده گویی گفتم و اعتبار دیگری ندارد :D
تا الان که واکنش زه فیبو صعودی تقریبا دقیق بوده و اگر ترند صعودی تایم روزانه از پایین نشکنه عددی بین بد بینانه 95 و خوشبینانه 150 خواهد زد.
سیگنال خرید هستش :d

فایل های ضمیمه

• Screenshot_20211022-230612_TradingView.jpg
    Screenshot_20211022-230612_TradingView.jpg
    598.4 KB · نمایش ها: 19

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
تا الان که واکنش زه فیبو صعودی تقریبا دقیق بوده و اگر ترند صعودی تایم روزانه از پایین نشکنه عددی بین بد بینانه 95 و خوشبینانه 150 خواهد زد.
سیگنال خرید هستش :d

همش خوب بود جز خط آخرش :D

Maans

Registered User
لایک‌ها
179
خب پیشگویی بنده هم به شرح زیر است:

سقف قیمتی بیت تا پایان سال میلادی 82ک هست، ماه بعد میلادی ( نوامبر ) رو سبز رنگ پیش بینی میکنم به این معنا که اگر سقف این ماه 67ک باشه ماه بعد حداقل بالای 67ک هست.

و اما دسامبر رو در پایان قرمز رنگ پیش بینی میکنم به این معنا که کندل ماهانه دسامبر با هر قیمتی که شروع بشه در پایان زیر اون قیمت بسته میشه.

موارد اضافه رو صرفا جهت زیاده گویی گفتم و اعتبار دیگری ندارد :D
نظرتون در مورد زمان شروع الت سیزن چی هست؟ این دوج اسیرمون کرد نمیدونم بکشم بیرون با بشینم پاش
کلا با این سگ و توله ها حال نمیکنم ولی پامپ شیبا وسوسم کرده

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
نظرتون در مورد زمان شروع الت سیزن چی هست؟ این دوج اسیرمون کرد نمیدونم بکشم بیرون با بشینم پاش
کلا با این سگ و توله ها حال نمیکنم ولی پامپ شیبا وسوسم کرده

آلت سیزن یا آلت پارتی؟

به نظرم الانم یه جورایی آلت سیزن هم هست خیلی از کوین ها رشد خوبی داشتند مثل شیبا، سولانا،کوین های صرافی ها ولی آلت پارتی که 10-20-30-40 کنی و 100% سود کنی رو نمیدونم واقعا که آیا تا قبل از اتمام بولران داریم یا نه.

در مورد دوج: نظر شخصی من اینه که حتما روند صعودیش شروع خواهد شد، الانم 25 سنت هست.

moj007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام دوستان من یه مقدار شت کوین داخل پنکیک سوال خریده بودم و الان تبدیل کردم به bnb و از حساب شت کوین کم شده ولی هیچ bnb به حساب نیومده میدونید مشکل از چی میتونه باشه؟ ارزهای Wolf Safe Poor People و BNBPay بودن

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,710
شیبا یه توکن به اسم Doge Killer داره که قیمتش به 1700$ رسیده ! واقعا چرا یک شت کوین به 1700$ رسیده !

آلت سیزن یا آلت پارتی؟

به نظرم الانم یه جورایی آلت سیزن هم هست
یه مقدار جزیی اتر دارم , یعنی رد نکنم , هنوز جا داره ؟

Last edited:

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655

MMA-Fighter

Registered User
لایک‌ها
48
ی مقدار ریپل از قدیم دارم نگه دارم یا ک چی؟ 🤔 خیلی این داستان و قضیه با sec ش طولانی شده...

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
ی مقدار ریپل از قدیم دارم نگه دارم یا ک چی؟ 🤔 خیلی این داستان و قضیه با sec ش طولانی شده...

اون یه مقدار خیلی مهمه که چه مقدار هست، اگر کمه ولش کن بمونه... اگر درصد بیشتری از سرمایتون هست میتونید مقداریش رو تبدیل کنید به کوین های رشد نکرده با پتانسیل بالا

Maans

Registered User
لایک‌ها
179
اون یه مقدار خیلی مهمه که چه مقدار هست، اگر کمه ولش کن بمونه... اگر درصد بیشتری از سرمایتون هست میتونید مقداریش رو تبدیل کنید به کوین های رشد نکرده با پتانسیل بالا
خب داداش اگر میفهمیدیم که حال و روزمون این نبود :d

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
خب داداش اگر میفهمیدیم که حال و روزمون این نبود :d

اون کوینی که از اول سال تا الان 200 برابر شده بله، پیدا کردنش سخت و شاید شانسی باشه، ولی کوینی که به هر حال تیم قوی داره، کامیونیتی قوی داره، مارکت کپ خوبی داره، اکثر صرافی ها هم لیست شده، پیدا کردنش سخت نیست.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
سلام
جریان feg چطوریه ?
بدرد میخوره. یکی از دوستان میخواد بخره نگه داره واسه یه مدت

Last edited:

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
سلام
جریان feg چطوریه ?
بدرد میخوره. یکی از دوستان میخواد بخره نگه داره واسه یه مدت

شت کوینه، مثل بلیط بخت آزمایی میمونه، شانسش یهو میگیره پامپ میشه ولی احتمال ترکیدنش بیشتره.

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
از دوستان تریدر، تحلیلگر و پیشگو کسی هست بتونه سقف قیمت بیت کوین تو همین سال میلادی که هستیم رو پیش بینی بکنه؟ تا 5% اختلاف هم قبوله.

پست شما صرفا یک نظرشخصی هست و بار حقوقی نداره :D

به یه سری اتفاقات بستگی داره که اگه بیوفته نظرم روی حدود ۱۰۰ کا هست.

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
@morimr

سلام

سولانا رو حواستون بهش باشه حالا که سود خوبی داره میده همینطوری بی خیالش نشید، تحلیل هاش رو بررسی کنید، یا به موقع تبدیلش کنید به تتر یا اگر خواستید تو بازار باشید به بیت کوین تبدیل بشه بهتره، اگر هم بازار ریزشی بشه کاهش کمتری رو شاهد هستیم.

این پیام رو چون دیدم خیلی نگران این کوین بودید گذاشتم.
مرسی
آره حواسم هست تا 199 رسید که سود داد بهم ولی نقد نشدم و منتظرم هنوز

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
یک نکته ی دیگه ای هم که هست بحث Correlation یا همبستگی و وابستگی بین کوین ها هست، مثلا نئو یه جورایی با اتر، لایت به بیت، لایت به دش و...

این مبحث هم به نظر من خیلی مهمه که اگر به موقع عقب موندگی رو تشخیص بدیم میشه سودهای خوبی گرفت، مثال میزنم:

فرض کنید اتر 200% رشد داشته و نئو مثلا 30% رشد کرده، حال اتر داره رنج میزنه و رو اعصابه با توجه Correlation که عرض کردم شما میتونید اتر رو به نئو تبدیل کنید.

مثال دیگر: الان لایت کوین 175.10 دلار هست دش 176، خب دش 1 دلار از لایت بیشتره در صورتی که اختلافشون باید بیشتر باشه و در واقع عقب موندگی داره، خب اگر کسی اهل ریسک باشه و به Correlation اعتقاد داشته باشه لایت رو به دش تبدیل میکنه اختلاف که زیاد شد دوباره دش به لایت تبدیل میکنه و موجودیش زیاد میشه.

این مورد لایت و دش رو ظرف چند روز آینده دوباره نقل قول میکنم و توضیح میدم.

سلام صبح بخیر

خب اینجا گفتیم که دش 1 دلار از لایت بیشتره و باید اختلافشون بیشتر باشه، پس میشه فعلا لایت رو به دش تبدیل کنیم، الان که این پست رو میذارم دش 15 دلار بیشتر شده، در واقع یعنی الان شما با کمترین ریسک میتونستید تبدیل کنید و الان دوباره لایت بیشتری را داشته باشید.

این correlation ها و موارد خاص رو در کمتر سایت و کانال های پولکی میبینید :D

1635054511840.png

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
احتیاط کنید وضع خوب نیست به نظرم این مربوط میشه به همون جریان باور نکردنی و مسخره ای که من از یه پیج نقل قول کردم وعده داده بود بیتکوین امسال صفر میشه همین هفته پیشم باز گفت کار بیتکوین بازا تمومه

ضمنا صرافی بایننس هم رفته زیر زربین امریکا به جرم پولشویی و در رفتن از مالیات این صرافی به ***بره کل مارکت دود میشه

اتفاقی این پست رو دیدم. سلام گرم بچه های این تاپیک رو به صاحب اون پیج برسون
s046.gif

بالا