برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,253
راسته که هویت خالق بیت کوین مشخص شده؟

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,495
فردا اگه الماس مارکت کپ دارین این Terra Virtua CoinMarketCap VFLECT NFT از دست ندید
کسایی که سر در میارن بگن برای گرفتن nft باید چیکار کرد و اینکه نیاز به تراکنش یا پرداخت مبلغ هم هست یا نه

javadth

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,472

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,231
دوستان trigger mode یا trailing رو تو اسپات میشه استفاده کردش ؟ تو کوکوین چنین گرینه ای هستش؟ یا این مورد مختص فیوچرز هستش

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,657
‏شازده کوچولو پرسید :
غم انگیز تر از اینکه بیای و
کسی خوشحال نشه چیه؟
روباه گفت : بفروشی بره بالا
55.gif

لوتی گری حزب باد بودن هم حدی داره، ترول کردن هم حدی داره، این بیت کوین چی داره که بعضی ها رو سوزونده؟ داره از درون نابود میکنه، طرف هر چی گفته بر عکس شده باز میاد ایجا نظر کارشناسی میده، آقا جون برید از این بازار بیرون، کریپتو خیلی بی رحمه خیلی بده، انقدر آسیب روحی به خودتون وارد نکنید : ))))

طرف رفته وسط ورزشگاه داره 10 دست تشویق میکنه بعد که گل میخوره میگه من فوتبالی نیستم اومدم آشغال ها رو جمع کنم
58.gif

پ.ن: لطفا هیچ عزیزی پی وی سوال نپرسه، اگر مشکلی دارید سوالی دارید همینجا بپرسید به غیر از من 10-20 عزیز دیگه هم اینجا فعال هستند و دانششون از من بیشتر هم هست.

مخلص همه ی عزیزان

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
فردا اگه الماس مارکت کپ دارین این Terra Virtua CoinMarketCap VFLECT NFT از دست ندید
کسایی که سر در میارن بگن برای گرفتن nft باید چیکار کرد و اینکه نیاز به تراکنش یا پرداخت مبلغ هم هست یا نه

javadth

توضیحات بیشتر میدی
ببینم چطوری خرجش کنیم

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116

javadth

دیر رسیدم، چه زود تموم شد.

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201

mazyarrr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
60
از نظره تحلیل تکنیکال قیمت بیت چه میشود؟ دوستان تحلیلی دارن؟

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,657
از نظره تحلیل تکنیکال قیمت بیت چه میشود؟ دوستان تحلیلی دارن؟

دوست عزیز

شما باید اول بازار رو از لحاظ تحلیل بنیادی و سنتیمنتال بررسی بفرمایید، بعد برای گرفتن تصمیم نهایی ( فروش/خرید ) از تکنیکال کمک بگیرید، نقاط مقاومت و حمایت رو در بیارید و بر اساس آن تصمیم بگیرید.

تکنیکال تنها هیچ کمکی نخواهد کرد ( به نظر من ) چون اگر تکنیکال تنها جواب بود همه با یه آموزش پرایس اکشن پول پارو میکردن و هیچکس تو بازار ضرر نمیداد.

بازار کریپتو بسیار بسیار حساس هست و سنتیمنتال لحظه ای داره یعنی شما باید در لحظه آماده باشید برای خرید و یا فروش، منتهی اگر هودل میکنید اصلا نباید نگران بالا پایین شدن بازار باشید. ( به شرطی که safe assets خریده باشید )

پ.ن: به صحبت های افراد بی سواد هم توجه نکنید که میگن بازار شانسی هست سکه میندازی بالا اگه شیر اومد یعنی 100ک اگه خط اومد یعنی میریم برای 17ک.

این بازار رو اگر روزی 12 ساعت هم واسش وقت بذاری و آموزش ببینی کمه، اخبار رو دنبال کنید، به صحبت های بزرگان این مارکت توجه کنید اما سعی کنید هیچوقت احساسی و به خاطر حرف کسی پوزیشن باز نکنید.

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
چی بود داستانش
ما که الماس داریم ...
حالا اینسری تموم شد
لابد برای سری های بعدی هم از اینکارا خواهند کرد

با الماس میزاره NFT های مختلف بگیری، این یکی ان اف تی برای Terra virtua بود که توی سایتش برای ان اف تی ها میشه حراجی بزاری و خرید و فروش کنی.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,231
دوستان trigger mode یا trailing رو تو اسپات میشه استفاده کردش ؟ تو کوکوین چنین گرینه ای هستش؟ یا این مورد مختص فیوچرز هستش
دوستان کسی نبودش جواب اینو بدونه
ساده ترش این میشه که میخوام 2 اردر فروش بزارم یکی اگر رفته بالاتر از یه حد یکیم اگر اومد پایین تر از یه حد
برای کوکوین میخوام

mhrdd_ygnh

Registered User
لایک‌ها
319
دوستان کسی نبودش جواب اینو بدونه
ساده ترش این میشه که میخوام 2 اردر فروش بزارم یکی اگر رفته بالاتر از یه حد یکیم اگر اومد پایین تر از یه حد
برای کوکوین میخوام

معامله گر های اسپات عمدتا(نه همه) اگر بخوان از تحلیل تکنیکال استفاده کنن عمدتا چارت روزانه رو بررسی میکنن

بجز کانال های قیمت و سطوح فیبوناچی، از واگرایی ها، سطوح حمایت و مقاومت استاتیک و در بعضی موارد ایچی موکو استفاده میکنن

کندل های بازگشتی مبنای خوبی برای تصمیم گیری تو حالت اسپات نیست

oldenZoro

Registered User
لایک‌ها
110
من دیشب خواستم یه توکن جدید از بلاک چین اتریوم از طریق یونی سواپ بگیرم برای خرید 50 دلار توکن تقریبا 80 دلار گاز فی ازم کم کرد:( . چطوری میشه این گاز فی رو کمش کرد . کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه؟

emperor3508

Registered User
لایک‌ها
176
من دیشب خواستم یه توکن جدید از بلاک چین اتریوم از طریق یونی سواپ بگیرم برای خرید 50 دلار توکن تقریبا 80 دلار گاز فی ازم کم کرد:( . چطوری میشه این گاز فی رو کمش کرد . کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه؟
شما باید یه بار پولتون رو ببرین لایه دوم ( یکبار هزینه شبکه اتریوم رو پرداخت کنید ) و اونجا تراکنش هاتون رو با کارمزد های خیلی کم انجام بدید
شبکه های آربیتروم و آپتیمزم مناسب هستن ، صرافی DyDx و Perp هم میتونید استفاده کنید

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
بعد از ریزش بیت کوین
xtz
crv
فعلا بنظرم خوب نوسان دادن و همچنین خوب خودشون رو ریکاوری کردن
ارز دیگه یی هم اگر زیر نظر داشتیم لطفا بگین برای نوسان گیری بنظرم توی همچین موقعیتی از بازار اینا بهتر باشن .
fis
هم خوب برمیگرده همیشه بعد ریزش بیت .

sobab

Registered User
لایک‌ها
427
یه راه حلش اینه که گس فی رو از این سایتی که فرستادم چک کنید هر وقت کم بود اقدام بکنید
این چند روز خیلی خوب بود دور و بر 50 بود...و معمولا شنبه یکشنبه ها مقدارش کم هست

sobab

Registered User
لایک‌ها
427
شرکت پپسی قراره به مناسبت تاسیسش 1893 تا ان اف تی دراپ کنه
این تویت رو بخونید حتما توش شرکت کنید
اگه برنده شدید فقط باید هزینه فی بدید
ولی فوق العاده ارزشمند میشه

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,657
1639119706869.png

"بیتکوین روی 14 دلار ثابت مونده و من دیگه از انتظار خسته شدم. پس با ضرر می‌فروشم و پولم رو پس می‌گیرم."

توییتی از 10 سال پیش! از اون موقع، قیمت تقریبا 3500 برابر شده.

لینک توئیت اصلی

آنچه بر توماس گذشته است، بهترین درس عبرت است. :D

Last edited:
بالا