برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
هر آنچه بیت و اتر ریپل فان (گرونترین کوینی که برام تموم شد این فان لعنتی بود مجبور شدم نصف قیمت بدم بره) داشتم رو فروختم
اگر تا سه ساعت دیگه برگرده بالا میخرم اگه نه که باید منتظر ماند، فعلا رو دور سقوط هست.
مثل اینکه داره مقاومت میکنه و بعد گدشت این سه ساعت دوس نداره بره پایین درنتیجه مثل اینکه باید خرید بزنم(البته هنوز یکم زیر نظزش دارم ببینم میره پایین یا نه) تنها جنسی که ضرر کردم روش ریپل بود که بدجوری کشید بالا

Last edited:

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,555
چه گیری افتادیم با این اکسچنچرهای آشغال .. yobit هرچی sell میزنی میره تو قسمت order های باز .. فقط می تونی sell order بزنی اونم کسی buy نمی زنه. بعد تو order history بقیه دارن sell میزنن
قیمتا باز اومدن پایین

ReZaTaK7

Registered User
لایک‌ها
148
خودتون رو زیاد با نمودارها اذیت نکنید.
هیچکس نمیتونه تو کف کف قیمت بخره نه تو ماکزیمم قیمت بفروشه بجز عده محدودی وال
سعی کنید هیجانی برخورد نکنید .
دادا من چند سال پیش یکبار تونستم این کارو بکنم . صبح اوردر زدم تو کف قیمت 0.3 بیت یه کوینی خریدم اسمشم یادم نمیاد بعدش اوردر فروش رو زدم 10 برابر !!! شب خوابیدم صبح بیدار شدم 3 بیت کوین داشتم :D اصلا حال داد

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,555
waves 25%
trx 34%
doge 20%

وقتی می خوام بخرم اما میگم شاید باز پایین رفتن و نمی خرم اینطوری بالا میرن.

وقتی کوین دارم یا تکون نمیخوره یا 20 تا 50 درصد میاد پایین

شیت کوین pac هم گفتم یه مقدار بخرم اما باز نخریدم 80 درصد رفته بالا

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
اخبار ممنوع کردن ارزها توسط بانک مرکزی چین جعلی بوده, ایمیل بانک مرکزی هک کردن و از اون طریق اخبار دروغ ارسال کردن به خبرگزاریهای آمریکا (دستکاری توی قیمتها)

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
اگر این اولین خط صعودی قدیمیش رو بشکنه و دووم بیاره خوبه و برمیگرده به دوران اوجش وگرنه دوباره میاد پایین و باز از ۴هزار شروع میکنه IMG_20180210_162948_187.jpg

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
اگر این اولین خط صعودی قدیمیش رو بشکنه و دووم بیاره خوبه و برمیگرده به دوران اوجش وگرنه دوباره میاد پایین و باز از ۴هزار شروع میکنه مشاهده پیوست 1056140
دقیقا حیلی دوس دارن بکشنش پایین اما بد مقاومت میکنه، طبق همون نمودار خاص ایکو چی چی :) الان از مرجله سقوط آزاد برگشته خط قبلی شکست رو پشت سر گذاشته و فقط اگه بتونه 9287 رو بشکونه یه پله قدرتمند دستشو میگیره
ولی زیادم از برنامه تکنیکالش نتونسه فاصله بگیره میشه گفت هنوز تو جنگه طوری که حتی خود من که میدونستم میره پایین گولشو خوردم

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,555
از این افزایش قیمت 20-30 درصد چیزی به دست آوردین؟

من همش درجا زدم.

-------------

این قیمتها چرا اینطوریه یهو 3-4 درصد میکشه بالا ... 3-4 درصد میکشه پایین.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,555
بیت کوین باز چرا کشید پایین؟ hitbtc تا 8244 اومده
وقتی کوین دارم میاد پایین. وقتی فیات دارم میره بالا |:

livecoin هم گند شد/ ظهر اونجا بیت کش و داگ کوین خریدم بفرستم yobit بیت کش رو فرستادن داگ رو هنوز نفرستادن

c-cex بعد 1 روز موفق شدم جواب تیکت رو بدم. لینک اسکرین شات براشون فرستاده بودم گفتن.1. Please, make sure you are sending your deposit to your MCAP deposit address
2. Please, make sure you can see confirmations of your transaction in block explorer.
هر دوشون تو اسکرین شات بود:general210:

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
بیت کوین باز چرا کشید پایین؟ hitbtc تا 8244 اومده
وقتی کوین دارم میاد پایین. وقتی فیات دارم میره بالا |:

livecoin هم گند شد/ ظهر اونجا بیت کش و داگ کوین خریدم بفرستم yobit بیت کش رو فرستادن داگ رو هنوز نفرستادن

c-cex بعد 1 روز موفق شدم جواب تیکت رو بدم. لینک اسکرین شات براشون فرستاده بودم گفتن.1. Please, make sure you are sending your deposit to your MCAP deposit address
2. Please, make sure you can see confirmations of your transaction in block explorer.
هر دوشون تو اسکرین شات بود:general210:
نبود ولوم

اگر قیمت ها بره بالا باید ولوم بیاد که خرید و فروش انجام بشه و قیمت ها ثابت بمونه
وقتی قیمت بالاست خریدار نیست قسمت چندبرابر افت میکنه

این جریان هک شدن نانو هم هستش

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,555
باز من کوین هام موند و باز سقوط کرد.

تو hitbtc پنج هفته نزولیه.
HsTiaeVyRZSAkpgsaSeeCA.png

اما تو بیت فاینکس یه هفته سبزه. چهار تا قرمز
G0a8aaCC

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,555
یکشنبه 4 فوریه ساعت 4 شب قیمت پایین اومده تا سه شنبه 6 فوریه ساعت 8. بعد کشده بالا .. این دفعه شنبه 10 فوریه قیمت کشیده پایین. امکان داره هفته گذشته باز تکرار بشه و قیمت بیاد تا زیر 7000؟

kraken 7870
c-cex 8850
12%
c-cex خطریه ... 2 روزه mcap من رو به والت اضافه نکردن. تو بیت کوین تالک بعضیا 2 ماهه منتظرن کوین شون انتقال داده بشه .

بعد USDT با USD فرق داره. برای ویتدارو هم پاییر 1 درصد کارمزد میگیرن. خود پاییر هم از تراکنشهای ورودی 1 درصد کم میکنه این 2 درصد. بعد بخواد دلار پاییر به USDT تبذیل بشه چقدر ازش کم میشه؟

بالا