برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,570
صبح حواسم نبود بیت کوین تا 10100 اومده الان داره میره بالا. دیشب هم 11200 رد کرده بوده
سقوط 10 درصدی برای چی بوده.

بجز یوبیت - وکس - لایو کوین کجا با ادوکش می شه دپوزیت کرد؟
وکش فی دپوزیت با ادوکش رو 20 درصد گذاشته اون وقت می شه با 6 درصد کارمزد ادوکش رو به وکس کد تبدیل کرد .. اختلاف قیمت یوبیت و وکس هم 4 درصدِ:general210:
لایو کوین 10 درصد گذاشته.

Last edited:

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
صبح حواسم نبود بیت کوین تا 10100 اومده الان داره میره بالا. دیشب هم 11200 رد کرده بوده
سقوط 10 درصدی برای چی بوده.

بجز یوبیت - وکس - لایو کوین کجا با ادوکش می شه دپوزیت کرد؟
وکش فی دپوزیت با ادوکش رو 20 درصد گذاشته اون وقت می شه با 6 درصد کارمزد ادوکش رو به وکس کد تبدیل کرد .. اختلاف قیمت یوبیت و وکس هم 4 درصدِ:general210:
لایو کوین 10 درصد گذاشته.

من سه روزه علاف شدم

لایتکوین رو 230 خریدم بالا هم نمیره بفروشمش

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,570
من سه روزه علاف شدم

لایتکوین رو 230 خریدم بالا هم نمیره بفروشمش
لایت کوین که تا 233 هم رفته بود.
یابوها تو yobit هم منو علاف کردن می خوام زدکش بخرم هی قیمت رو می برن بالا . روی 470 خواستم بخرم buy order زدم هی قیمت رو بردن بالاتر، الان buy order روی 480 زدن. صبح تا 462 اومده بود اما من تو اینترنت نبودم

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
لایت کوین که تا 233 هم رفته بود.
یابوها تو yobit هم منو علاف کردن می خوام زدکش بخرم هی قیمت رو می برن بالا . روی 470 خواستم بخرم buy order زدم هی قیمت رو بردن بالاتر، الان buy order روی 480 زدن. صبح تا 462 اومده بود اما من تو اینترنت نبودم

با مارمزد وکس حساب کنی ضرر میکنم 232 خریدم گفتم بره بالا لامصب برنگ 230 رو نمیبینه

یه عده اراذل نمیزارن قیمتش بره بالا

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,570
با مارمزد وکس حساب کنی ضرر میکنم 232 خریدم گفتم بره بالا لامصب برنگ 230 رو نمیبینه

یه عده اراذل نمیزارن قیمتش بره بالا
چقدر کارمزد دادی؟

تو yobit قیمت لایت کوین رو آوردن پائین 230 خریدم الان تا 226 اومده. دیدم بقیه مارکتها هم دارن می کشه پائین hitbtc از 230 اومد 221. امیدورم از این پائین تر نیاد. ولی به نظر میاد یه دامپینگ بوده منم تو تله افتادم

-------------
آپدیت 1
علت پائین اومدن لایت کوین رو فهمیدم تو hitbtc گفتن اگه تا چند دقیقه پیش لایت کوین نگه می داشتن توکن llc میگرفتن .. حالا همه دارن لایت کوین ها رو می فروشن. قیمتش ممکنه پائین تر هم بیاد. ولی من نمی فروشم

------------

آپدیت 2
لایت کوین تا 218 هم اومد اما الان داره یواش یواش بالا میره، روی 222 هست. معلوم نیست چه خبره. یه بار میاد 221 یه بار میره 224

Last edited:

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
چقدر کارمزد دادی؟

تو yobit قیمت لایت کوین رو آوردن پائین 230 خریدم الان تا 226 اومده. دیدم بقیه مارکتها هم دارن می کشه پائین hitbtc از 230 اومد 221. امیدورم از این پائین تر نیاد. ولی به نظر میاد یه دامپینگ بوده منم تو تله افتادم

-------------
آپدیت 1
علت پائین اومدن لایت کوین رو فهمیدم تو hitbtc گفتن اگه تا چند دقیقه پیش لایت کوین نگه می داشتن توکن llc میگرفتن .. حالا همه دارن لایت کوین ها رو می فروشن. قیمتش ممکنه پائین تر هم بیاد. ولی من نمی فروشم

------------

آپدیت 2
لایت کوین تا 218 هم اومد اما الان داره یواش یواش بالا میره، روی 222 هست. معلوم نیست چه خبره. یه بار میاد 221 یه بار میره 224

مگه این لایت کوین کش اسکم نبود ؟؟ من فکر کردم اسکمه

دیروز میخواستم 10 - 12 تا لایتکوین بفرستم hitbtc اونجا نگه دارم پشیمون شدم

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,570
مگه این لایت کوین کش اسکم نبود ؟؟ من فکر کردم اسکمه

دیروز میخواستم 10 - 12 تا لایتکوین بفرستم hitbtc اونجا نگه دارم پشیمون شدم
من کلاً از فورک خبر نداشتم. نمی دونم اسکم هست یا نیست الان تو بیت کوین تاک بعضیا گفتن نیست
کل مارکتها با هم کشیدن پایین. از وکس تا اون ریز اکسچنجر ها

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
چقدر کارمزد دادی؟

-------------
آپدیت 1

------------

آپدیت 2
Binance
۲۱۶ دلار شد :/

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
من کلاً از فورک خبر نداشتم. نمی دونم اسکم هست یا نیست الان تو بیت کوین تاک بعضیا گفتن نیست

yobit اضافه کرده لایتکوین کش رو

من از این میترسم امروز فردا بیتکوین هم سقوط کنه لایتکوینم که ریده نمیشه فروخت

دوباره جا بمونم

بدبختی لایتکوین ها رو توی وکس نگه داشتم گه هم کف دستم نموند

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987

الان این yobit کارش با ادوکش چطوریه ؟ وریفای میخواد ؟ فعاله ؟ کی میریزه پول رو ؟

cacodemon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
yobit اضافه کرده لایتکوین کش رو

من از این میترسم امروز فردا بیتکوین هم سقوط کنه لایتکوینم که ریده نمیشه فروخت

دوباره جا بمونم

بدبختی لایتکوین ها رو توی وکس نگه داشتم گه هم کف دستم نموند

من تو jaxx لایت کوین دارم چطور میتونم lcc هامو بگیرم که حسابم یهو خالی نشه چون کوین های دیگمم توش هست بیت و اتر و....؟؟

لطفا راهنمایی کنید

Last edited:

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,570
تو yobit لعنتی چه سودهایی میشه کرد. دیشب لایت کوین کش 1.4 دلار بود الان شده 3.2 . بالای 120 درصد سود داده
اونوقت من هفته پیش لایت کوین 170 فروختم ، دیشب 230 خریدم الان تو yobit شده 223
الان این yobit کارش با ادوکش چطوریه ؟ وریفای میخواد ؟ فعاله ؟ کی میریزه پول رو ؟
وریفای اینا نمی خواد. تازگیا فی ویتدارو ادوکش رو کرده 0 درصد. قبلاً 3 درصد بود. فی دپوزیت برای ادوکش و پاییر و پرفکت و ... هم صفر هست. دپوزیت با پاییر عاقلانه نیست چون موقع دپوزیت یک درصد فی پاییر اضافه میشه.
ویتدارو هم اکثرا چند دقیقه ای فرستادن. بعضی وفتا هم چند ساعت و چند روز.
اما پشتیبانی تعطیله . دو ماه پیش برداشت زدکش کرده بودم یکی دو روز روی in process مونده بود. تیکت زدم هنوز هنوزه جواب تیکت رو ندادن.

Last edited:

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,570
اتریوم کلاسیک بالای 18 درصد رفت بالا - اتر کلاسک خوب سقوط می کنه ، خوب هم میره بالا .
لایت کوین شده 224

احتمالا تا چهارشنبه بیفتیم تو 12k
این تحلیل محقق میشه که اول مارس سقوط می کنه؟ گفته بودن تا مارس تا 12000 میره بعد سقوط

8030

Registered User
لایک‌ها
465
اتریوم کلاسیک بالای 18 درصد رفت بالا - اتر کلاسک خوب سقوط می کنه ، خوب هم میره بالا .
لایت کوین شده 224

این تحلیل محقق میشه که اول مارس سقوط می کنه؟ گفته بودن تا مارس تا 12000 میره بعد سقوط

رو چه حساب بعد 12k باید سقوط کنه؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,570
رو چه حساب بعد 12k باید سقوط کنه؟
رو همون حسابی که روی 19000 سقوط آزاد کرد تا 6100.
زیاد به تحلیل ها و چارت ها اعتقاد ندارم اما اون چارت زمانی 8000 بود گفته بود مارس تا 12000 میره بعد دوباره میاد پائین . بعد سقوط باز میکشه بالا . نمی دونم شاید هم پست ها و نحلیل ها و چارت ها رو قاطی کردم.

Last edited:

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
زیاد به تحلیل ها و چارت ها اعتقاد ندارم اما اون چارت زمانی 8000 بود گفته بود مارس تا 12000 میره بعد دوباره میاد پائین . بعد سقوط باز میکشه بالا .
فکر کنم جواد گذاشته بودش پیداش کنم زمان و مقدارهای دقیق رو می زارم

الان با یوبیت و hitbtc میشه اربیتراژ کرد ؟

من جطوری میتونم با کمترین ضرر از شر لایتکوینام توی وکس راحت بشم ؟

انتقال بدم به یوبیت بفروشم بعد چطوری با کمترین ضرر تبدیل کنم به دلار ؟
ادوکش بگیرم بفرستم لایوکوین 5 درصد کارمزد میگیره

8030

Registered User
لایک‌ها
465
زیاد به تحلیل ها و چارت ها اعتقاد ندارم اما اون چارت زمانی 8000 بود گفته بود مارس تا 12000 میره بعد دوباره میاد پائین . بعد سقوط باز میکشه بالا . نمی دونم شاید هم پست ها و نحلیل ها و چارت ها رو قاطی کردم.
سقوط از 19000 به زیر 12000 تابلو بود .اکثر افراد از جمله خودم اخطارش رو داده بودیم.
ولی اینکه از 12000 سقوط کنه به زیر 9000 اونم تو این وضعیت دور از ذهنه هر چند تو این بازار چیزی دقیق قابل پیشبینی نیست.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,570
الان با یوبیت و hitbtc میشه اربیتراژ کرد ؟
این چند هفته یوبیت و hitbtc حداقل 4-5 درصد اختلاف داشتن ، قبل ها که بالای 10 درصد هم بود. الان لایت کوین تو یوبیت 227 دلارِ، hitbc هم 224 دلار .. یعنی کمتر 1.5 درصد اختلاف. کسی بخواد کوین بخره با ادوکش تو یوبیت بخره به نفعشِ

من جطوری میتونم با کمترین ضرر از شر لایتکوینام توی وکس راحت بشم ؟

هفته قبل منم لایت کوین داشتم تا 160 می اومد می خواستم از شرش خلاص شم. روی 170 فروختم. دیروز 230 بود تازه به ازای هر لایت کوین 10 تا lcc (به قیمت الان 26 دلار) هم تعلق می گرفت. یعنی چقدر سود از دست دادم؟ رو هر لایت کوین 60+26 دلار.
انتقال بدم به یوبیت بفروشم بعد چطوری با کمترین ضرر تبدیل کنم به دلار ؟
ادوکش بگیرم بفرستم لایوکوین 5 درصد کارمزد میگیره
الان قیمتای یوبیت نسبتاً خوبه. تو بیت کوین 3.5 درصد با وکس اختلاف داره. اینو در نظر بگیر وکس حداقل 5 درصد کارمزد برای پرفکت داره. اما تو یوبیت با ادوکش با کارمزد 0 هم میشه خرید کرد.

اگه میخوای از شر لایت کوین خلاص شی. اول دوتا کوین تو یوبیت و وکس (یا اکسچنجرهای دیگه) پیدا کن که بیشترین و کمترین اختلاف قیمت رو داشته باشن. لایت کوین ها رو تبدیل کن به کوینی که بیشترین اختلاف قیمت دارن بفرست یوبیت. تو یوبیت بفروشش بعد کوینی که کمترین اختلاف قیمت دارن رو بخر بفرست وکس و...
با مسئولیت خودت انجام بده شاید یکی کوین رو دیر فرستاد خراب شد

Last edited:
بالا