برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,988
2تا از دستگاه ها هستن یعنی دولت از ارزهای دیجیتال حمایت می کنه؟ فارکس رو غیرقانونی اعلام کرده بودن.
این یعنی رسماً با بیت کوین و.. مشکل ندارن؟

بیتکوین بهترین روش پولشویی و انتقال پول بدون شناسایی به بقیه نقاط دنیا هستش مثل حزب الله و ...

عموما در این گونه سیستم ها دولت ما استعماری عمل میکنه یعنی برای خودشون خوبه و برای مردم ضرر داره چون باید بدونن که مردم روزی چند لیوان اب میخورن یا شام چی خوردن

پس موقعی که فراگیر بشه یه دادستان یا قاضی یا هر بوقی که باشه حکم به ممنوعیت این ارز ها خواهد داد

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
رویدادهای پیش رو
bgf7_img_20171007_233951.jpg

دوستان xrp ریپل رو بررسی کنن به نظرم پتانسیل خوبی داره این ماه

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,670
بیت کوین 5200 دلار رو هم رد کرده
باز به خاطر یه اشتباه نتونستم چیزی بدست بیارم
3 شب پیش لایت کوین رو حدود 53 خریدم تو وکس میتونستم 54.98 بفروشم نفروختم هی اومد پایین. تا امروز بین 49-52 بود.. حالا که بیت کوین 5250 رد کرده لایت کوین شده 54.2

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,988
روسیه بیت‌کوین و دیگر ارزهای مجازی را قانونمند می‌کند

[emoji843]پس از جلسه رسمی پوتین با مقامات بانک مرکزی و اقتصادی این کشور تصمیم گرفتند که استفاده از بیت‌کوین و ارزهای مجازی را در روسیه قانونمند کنند.

[emoji843]در این نشست پوتین تأکید کرد که دولت باید استفاده از ارزهای مجازی را کنترل و مدیریت کند، اما باید کاری کند تا موانعی در برابر سرمایه‌گذاران ایجاد نشود.

[emoji843]پوتین تصریح کرد که ما نیازمند تجربیات بین‌المللی برای تنظیم قوانینی هستیم که روابط ما را با کشورهای اطراف به صورت سیستمی برقرار کند البته در این میان، علاقمندی شهروندان، تجار و دولت نیز لحاظ شود همچنین باید از نظر قانونی تضمینی برای استفاده از این ارز نوظهور هم داشته باشیم.

[emoji843]پوتین این را هم گفت که این نوع ارزها خالی از اشکال هم نیستند، شفافیت در آنها وجود ندارد، می‌تواند به صورت نامحدود از هر منبعی صادر شود و به این خاطر، سیستم‌ها شاید قادر به انجام وظایف درست‌شان نباشند و احتمالاً در بازار ارز ایجاد حباب کند و شاید استفاده‌کنندگان این ارز بتوانند فرار مالیاتی داشته باشند.
@eghtesadonline

hemn1367

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
سايت bittrex اگر با آي پي ايران وارد بشي بن ميكنه؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,670
تو همین یکی دو ساعت که ویندوز نصب کردم لایت کوین 60 رو هم رد کرد. من sell روی 55.18 گذاشته بودم (از قبل)!!!! هیچی 5 دلار مفت تو هر لایت کوین از دستم در رفت

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
شما که لازم نیست کاری بکنی بیکار بگرد همچنان ولی من 21 میلیون تومن توش داشتم

8030

Registered User
لایک‌ها
465
شما که لازم نیست کاری بکنی بیکار بگرد همچنان ولی من 21 میلیون تومن توش داشتم

من 70 ميليون پول اونجا داشتم.
سگ به قبر پدر و مادر اين دزدهاي كثيف ... كه همچين موجوداتي پس انداختن كه پول مردم رو تو روز روشن ميخورن.

اگه اكانت همه disable شده باشه فكر كنم كاربرهاي اون ور ساكت نميشينن .

چه پیغامی نشون میده؟ با آی پی ایران وارد میشدی؟

اكانت disable

اره اي پي ايران.

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
Hi [email protected],

For security purposes, once your account is locked there will be a minimum 24 hour wait period before it will be unlocked.

If you have not verified your account, please login and do so now as this is a requirement in order to have your account re-enabled. Please click here to begin, https://www.bittrex.com/Manage#sectionBasicVerification

For Accounts valued at over $1000 USD we require additional information for proof of identity.

A government identification and a selfie of you holding that identification where we can match your face and information. Please also write "Bittrex" and today's date on a piece of paper and hold it in the picture. Please make sure the text on your ID is readable in all photos. Note: This means we need all 3 things in 1 photo. You, your ID, and the paper with "Bittrex" and the date on it. Also we do not accept .pdf, .doc or zip files, or links to files.

For expedited support and to streamline support agents verifying your account please consider performing Enhanced Verification by visiting https://www.bittrex.com, log into your account and click Settings on the top of the page.

After a minimum of 24 hours has passed we will check your ticket and enable your account. In some circumstances we may require additional information.

Thank you,

Your Bittrex Support Team

Follow us on Twitter @ https://twitter.com/BittrexExchange

8030

Registered User
لایک‌ها
465
Hi [email protected],

For security purposes, once your account is locked there will be a minimum 24 hour wait period before it will be unlocked.

If you have not verified your account, please login and do so now as this is a requirement in order to have your account re-enabled. Please click here to begin, https://www.bittrex.com/Manage#sectionBasicVerification

For Accounts valued at over $1000 USD we require additional information for proof of identity.

A government identification and a selfie of you holding that identification where we can match your face and information. Please also write "Bittrex" and today's date on a piece of paper and hold it in the picture. Please make sure the text on your ID is readable in all photos. Note: This means we need all 3 things in 1 photo. You, your ID, and the paper with "Bittrex" and the date on it. Also we do not accept .pdf, .doc or zip files, or links to files.

For expedited support and to streamline support agents verifying your account please consider performing Enhanced Verification by visiting https://www.bittrex.com, log into your account and click Settings on the top of the page.

After a minimum of 24 hours has passed we will check your ticket and enable your account. In some circumstances we may require additional information.

Thank you,

Your Bittrex Support Team

Follow us on Twitter @ https://twitter.com/BittrexExchange

بالاي 1000 بوده موجودي يا كمتر از 1000؟؟

با تيكت پشتيبان جواب دادن يا ايميل؟

اگر اكانت enable شد حتما خبر بديد + كارهايي كه كردين.
ممنون.

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
من 70 ميليون پول اونجا داشتم.
سگ به قبر پدر و مادر اين دزدهاي كثيف ... كه همچين موجوداتي پس انداختن كه پول مردم رو تو روز روشن ميخورن.

اگه اكانت همه disable شده باشه فكر كنم كاربرهاي اون ور ساكت نميشينن .

اكانت disable

اره اي پي ايران.
دوستان من شنیدم چند نفر از جنوب شرقی اسیا هم اکانتشون disable شده بخاطر تغییر ای پی مدام که در ایران هم بخاطر ای پی دینامیک ای پی ها مدام تغییر میکنه،و احتمالا حمله فیشینگ داشتن بخاطر مسایل امنیتی سایت این کارو انجام دادن احتمالا درست بشه از طریق ایمیل ساپورت سایت اون سلفی با پاسپورت و بهمراه نوشته ای از اسم سایت وتاریخ روز رو براشون بفرستید احتمالا موضوع حل بشه تا فردا ،برای حسابهای زیر 1000 دلارم که گفته فردا خود بخود حل میشه و نیاز نیست کاری کنید ،انشاله مشکلی پیش نمیاد

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
بالاي 1000 بوده موجودي يا كمتر از 1000؟؟

با تيكت پشتيبان جواب دادن يا ايميل؟

اگر اكانت enable شد حتما خبر بديد + كارهايي كه كردين.
ممنون.
بالا بود. اون از پولونیکس و این هم بیترکس.

8030

Registered User
لایک‌ها
465
دوستان من شنیدم چند نفر از جنوب شرقی اسیا هم اکانتشون disable شده بخاطر تغییر ای پی مدام که در ایران هم بخاطر ای پی دینامیک ای پی ها مدام تغییر میکنه،و احتمالا حمله فیشینگ داشتن بخاطر مسایل امنیتی سایت این کارو انجام دادن احتمالا درست بشه از طریق ایمیل ساپورت سایت اون سلفی با پاسپورت و بهمراه نوشته ای از اسم سایت وتاریخ روز رو براشون بفرستید احتمالا موضوع حل بشه تا فردا ،برای حسابهای زیر 1000 دلارم که گفته فردا خود بخود حل میشه و نیاز نیست کاری کنید ،انشاله مشکلی پیش نمیاد

ممنون.
اكانت من بيسيك بود.اون عكس سلفي به همراه پاسپورت وتاريخ واسم سايت رو فكر كنم از تو اكانت داخل قسمت enhance وريفاي براشون بفرستم بهتره باشه .
البته من از طريق ايميل هم براشون ميفرستم.

تنها مشكلي كه هست فعلا منزل نيستم و پاسپورت هم همراه نيست تا 3 هفته ديگه اميدوارم مشكلي پيش نياد.

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
انشالله مسئله حل بشه، بعید میدونم مربوط یه فیشینگ باشه، درضمن پاسپورت ایرانی رو قبول ندارند متاسفانه ولی تیریه تو تاریکی. نشد من یک پست میزارم تو Bitcointalk و بهتون میگم تا از این طریق بریم جلو البته خیلی از کاربرا این مشکل رو قبلا با این سایت داشتند.

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
پولونيكس جريانش چي بود؟

بن كردن ايرانيها رو ميگيد؟
بله متاسفانه. البته با پیگیری پولونیکس کوین رو به آدرسی که بهشون داده بودم انتقال دادند. تقریبا 1 سال پیش

بالا