• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
انشالله سئله حل بشه، بعید میدونم مربوط یه فیشینگ باشه چون پاسپورت ایرانی رو قبول ندارند متاسفانه ولی تیریه تو تاریکی. نشد من یک پست میزارم تو Bitcointalk و بهتون میگم تا از این طریق بریم جلو البته خیلی از کاربرا این مشکل رو قبلا با این سایت داشتند.
نه من با پاس ایرانی خیلی وقته وریفای کردم مشکلی ندارن با ایرانی ها تا بحال، البته تو قوانینشون گفتن با کشورهایی که از نظر قانونی بوسیله دولت امریکا تحریم هستن کار نمیکنن ولی از همون اول ایرانی ها بیخیال به این قانون دارن کار میکنن! تو اسلک سایتشون هم بچه ها از ساپورتشون پرسیدن و در جواب گفتن مشکلی با یوزرهای ایرانی نداریم ،احتمالا ای پی های دینامیک فعلا غیر فعال شدن چون از کشورهای دیگه هم بودن گویا ،به نظرم در بدترین حالت اگه بخوان برا ایرانی ها مشکل درست کنن مثل پولونیکس فرصت بدن برای خروج کوین ها ،البته من باز هم حدس میزنم مشکل حل بشه.

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
204
حسابهاي همه رو بن كرده؟

چيكار كنيم ميليونها تومن پول داشتم اونجا.

سلام
اکانت من هم بن شده

فعلا بهترین کار اینه که لاگین نکنید تا ببینیم در رزوهای آینده چی میشه

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
حساب منم بن شده من با اطلاعات سنگاپورم وریفای کامل کرده بودم

ولی از IP ایران استفاده میکردم و همیشه هم IP رو وریفای میکردم

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,282
منتظرم ک باز بشه تا همه 21 میلیون پولمو بکشم بیرون من هیچ وقت به این سایتا و کیف پولا و غیره اعتماد نداشتم همشون به نوعی کلاه بردارن و به بهانه ای پول ملتو میخورن خصوصا برا ایرانیا.
از زمان بانک ایگلد ب اینور از این اتفاقا زیاد دیدم ایگلد لیبرتی رزرو صرافی بزرگ مینتاپال و غیره بیترکس که کمتر از مینتاپاله .امیدوارم از بنی در بییاییم .
من از همون اول ویرفای کامل پاسپورت داشتم مشکلی هم نداشتم تایید شده بودم لال ک نبود میگفت نمیشه پول بزاری منم نمیزاشتم عین بیتفینیکس و امثال اون که به ایرانیا اجازه ویرفای و هیچی نمیده حتی واریز پول.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
اکانت من هم بن شده
بهشون ایمیل دادم ببینیم چی میشه امیدوارم مشکل رو حل کنن

alexa10

Registered User
لایک‌ها
363
گفتن بخاطر مشکل تو سیستم امنیتی سایت هست به زودی همه اکانت ها فعال میشن
و اکانت های بالای 1000 دلار باید وریفای کنن

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
حق خوردن کوینهاتون ندارن مثل پولونیکس میگن آدرس بدید تا کوینهارو انتقال بدن کجا همچین خبری نوشتن؟ اکانت من که بدون مشکل

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,727
اکانت منم بسته شده. ولی خالی بود.

بیت کوین چش شد زد به سرش تا 5800 رفت. نه به دو هفته پیش به خاطر اکسچنجرهای چینی زیر 4000 بود میگفتن بالا نمیره.. نه به الان

8030

Registered User
لایک‌ها
465
حق خوردن کوینهاتون ندارن مثل پولونیکس میگن آدرس بدید تا کوینهارو انتقال بدن کجا همچین خبری نوشتن؟ اکانت من که بدون مشکل

شما شانست بلنده.هر چي داري از اين سايت كلاه بردار بكش بيرون .اينا بار اولشون نيست از اين كارها ميكنن.تو فروم بيت كوين چند نفري با دليل گفتن اكانت ديگه برنگشته و اين بي همه چيزا به دلايل ساختگي پولها رو بالا كشيدن.مخصوصا اكانتهايي كه موجوديش بالاي يك بيت كوين بوده:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2236037.0

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1954598.0

شگرد كارشون هم disable كردن اكانت هست.مال بعضيا بر ميگرده مال بعضيا نه{احتمالا موجودي بالا}.دلايل چرت و پرت هم ميارن كه ديگه اكانت enable نميشه.
انتخابها هم بصورت رندوم هست.امكان داره 2 سال فعال باشي اكانتت اوكي باشه امكان داره روز اول disable بشه.

مدارك و سلفي هم بفرستي نخوان enable كنن فايده نداره.
پشتيباني هم كلا تعطيله يه بات هست يه ايميل يكسان برات ميفرسته.

نميدونم واقعا حس بدي دارم .

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,282
اره این رفیقمون راست میگه خیلیا این بلا سرشون اومده قبلنا و اکثرا هم اکانتشون درست نشده من حتی سلفی هم گرفتم فرستادم فایده نداشت .حتی یه مشت التماسم کردم براش بی فایده بود اصلا ج نمیده انگار مرده پشتیبانیش. منم همه رفیقام اکانتشون بسته شده ی جا گفته تا 24 ساعت ی جام گفته تا 48 ساعت باز میشه و از این کسشعرا.
خیلی حرومزادن خداییش

8030

Registered User
لایک‌ها
465
اره این رفیقمون راست میگه خیلیا این بلا سرشون اومده قبلنا و اکثرا هم اکانتشون درست نشده من حتی سلفی هم گرفتم فرستادم فایده نداشت .حتی یه مشت التماسم کردم براش بی فایده بود اصلا ج نمیده انگار مرده پشتیبانیش. منم همه رفیقام اکانتشون بسته شده ی جا گفته تا 24 ساعت ی جام گفته تا 48 ساعت باز میشه و از این کسشعرا.
خیلی حرومزادن خداییش

متاسفانه خودمون هم تحقیق نکردیم درست .من اصلا فکرش رو هم نمیکردم بیترکس کلاه بردار از اب در بیاد.
این همه کاربر مشکل داشتن و اصلا ما خبر دار نشدیم.
اگه اطلاع رسانی شده بود الان این اتفاقها تکرار نمیشد.
اگه اطلاع رسانی درست نشه بازم کاربرهای دیگه تو دام این بی همه چیزها می افتن.
اصلا سایتی که پشتیبانی درست و حسابی نداره به هیچ عنوان نباید طرفش رفت.تجربه شد.

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,282
اره تجربه 20 میلیونی برا من . الانم یه نیم بیتکوین تو بلک چاین دارم همونم میترسم صبح بگه تحریمید و از این حرفا بالا بکشه نمیدونم ایا جای امنی برا نگه داری این سکه ها وجود داره یا نه .من اگر اعتماد کرده بودم و پارسال همه بیتکونامو نفروخته بودم الان بالای میلیارد بیتکوین تو حسابم بود همشو مفت فروختم 400 دلار و 500 دلار چون هیچ وقت به این بانکا و کیف پولا اعتماد صد در صد نداشتم
من بیترکس رو 4 ساله میشناسم ازش تو تایپیکها بد نشنیده بودم ولی یکی از دوستای من 37 دلار فقط توش داره ک مال اونم بسته شده

f3er

Registered User
لایک‌ها
165
من بعد از چند روز بیترکس رو باز کردم . پیام داده که اکانت رو وریفای کن حالا بیسیک یا انهنسد . بعد من بیسیک رو زدم قبول نکرد . چکارش کنم لامصب رو ؟

2zbu_bittd.png

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
من بعد از چند روز بیترکس رو باز کردم . پیام داده که اکانت رو وریفای کن حالا بیسیک یا انهنسد . بعد من بیسیک رو زدم قبول نکرد . چکارش کنم لامصب رو ؟

2zbu_bittd.png
باید enhance رو انتخاب کنید و با پاسپورت وقیض آب با برق یا تلفنتون وریفای کنید. البته باید برید دارالترجمه تا یکی از این قبض ها رو که تاریخش حداکثر برای 2 ماه پیش هست رو ترجمه کنید.
دوستان، راه حل این مسئله فقط وریفای کردن اکانت هست.

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,282
باید enhance رو انتخاب کنید و با پاسپورت وقیض آب با برق یا تلفنتون وریفای کنید. البته باید برید دارالترجمه تا یکی از این قبض ها رو که تاریخش حداکثر برای 2 ماه پیش هست رو ترجمه کنید.
دوستان، راه حل این مسئله فقط وریفای کردن اکانت هست.

داداش من خیلی وقته اکانتم ویرفای کامل بوده و حتی تو این پیامشونم سلفی خواستن با تاریخ و نام بیترکس و پاسپورت تو یه عکس که من فرستادم براشون برا بالای 1000 دلار گر چه همونطور ک گفتم ویرفای کامل بودم

M.K

Registered User
لایک‌ها
9
اینا به تاریخ انقضای پاسپورت هم کار دارن مال من تاریخش گذشته :general609:

بالا