برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
سلام دوستان.
لطف میکنید من رو در رابطه با اکانت نورد و IP ثابت راهنمایی کنید.
فرض کنید اکانت کرکی نورد رو گرفتیم و باهاش به سرور هلند وصل شدیم و توی بایننس باهاش کار میکنیم.
بعد از شناسایی و حذف این اکانت کرکی، اگر یه اکانت کرکی دیگه تهیه کنیم و به همون سرور هلند وصل بشیم IP عوض میشه دیگه؟
و این عوض شدن IP هم برای کار توی بایننس مشکل‌ساز خواهد بود، درسته؟

سلام
نه بزرگوار اگه همون سرور رو انتخاب کنید آی پی عوض نمیشه . اصولا آی پی از کشوری به کشور دیگه نباید تغییر کنه مثلا اگر با آی پی هلند login کردید بهتره در ادامه با آی پی هلند Login کنید

startToday

Registered User
لایک‌ها
323
@parsaweb و @وكيل الرعايا؛ تشکر از راهنمایی‌تون.
پس یعنی به هر اکانتی یه ip اختصاصی میده؟ مثلا من با اکانتم به سرور هلند وصل میشم، و شما هم با اکانتتون به سرور هلند وصل میشید. الآن هر کدوم IP متفاوت و منحصر به اکانت خودمون رو داریم که تا وقتی اون اکانت رو داریم ثابت میمونه، درسته؟

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
تشکر از راهنمایی‌تون.
پس یعنی به هر اکانتی یه ip اختصاصی میده؟ مثلا من با اکانتم به سرور هلند وصل میشم، و شما هم با اکانتتون به سرور هلند وصل میشید. الآن هر کدوم IP متفاوت و منحصر به اکانت خودمون رو داریم که تا وقتی اون اکانت رو داریم ثابت میمونه، درسته؟

خواهش میکنم بزرگوار
ببینید هر سرور واسه خودش یه شماره داره مثلا : 1618320753878.png
شما تا زمانی که سرور پرتغال 66 رو بزنید آی پی ـــتون ثابته ولی این به معنی اختصاصی بودن آی پی نیست . ممکنه یه کاربر دیگه از همین آی پی استفاده کنه در حقیقت آی پی ها اشتراکی ـــن

startToday

Registered User
لایک‌ها
323
آها، پس کلا من تصور اشتباهی از این موضوع داشتم! خیلی ممنونم از راهنمایی‌تون.

پس اینطور که متوجه شدم ما تا زمانی که از یه سرور مشخص متصل بشیم یه IP ثابت، اما مشترک داریم. و بایننس هم به این موضوع حساس نیست که IP مشترک باشه و مشکلی از این نظر بوجود نمیاد، درسته؟

سوال دیگه‌ای که داشتم این هست که در حال حاضر سرور هلند بهترین انتخاب هست؟ یا کشور دیگه‌ای رو انتخاب کنیم؟

و بعنوان سوال آخر... در کل استفاده از همین Nord *** رو توصیه میکنید یا VPS میتونه گزینۀ مطمئن‌تری باشه؟

باز هم ممنون.

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
آها، پس کلا من تصور اشتباهی از این موضوع داشتم! خیلی ممنونم از راهنمایی‌تون.

پس اینطور که متوجه شدم ما تا زمانی که از یه سرور مشخص متصل بشیم یه IP ثابت، اما مشترک داریم. و بایننس هم به این موضوع حساس نیست که IP مشترک باشه و مشکلی از این نظر بوجود نمیاد، درسته؟

سوال دیگه‌ای که داشتم این هست که در حال حاضر سرور هلند بهترین انتخاب هست؟ یا کشور دیگه‌ای رو انتخاب کنیم؟

و بعنوان سوال آخر... در کل استفاده از همین Nord *** رو توصیه میکنید یا VPS میتونه گزینۀ مطمئن‌تری باشه؟

باز هم ممنون.

بله درسته
به شخصه از آی پی کشورهای معروف اروپایی استفاده نمیکنم ولی این یه چیز کاملا دلخواه ولی در کل سعی کنید حتما کشور اروپایی باشه
به این خاطر که بایننس زیاد روی آی پی گیر نمیده همین Nord خوبه Vps هزینه اضافه است و مشکلات خاص خودش رو داره ولی خوب هستن دوستانی که به خاطر امنیت بیشتر Vps هم استفاده میکنن

Try

Registered User
لایک‌ها
466
تو این منفی بازار چی پیشنهاد میکنید برای خرید بعد ثبات احتمال خیلی زیاد رشد میکنه؟

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,708
تو این منفی بازار چی پیشنهاد میکنید برای خرید بعد ثبات احتمال خیلی زیاد رشد میکنه؟
کدوم قسمتش دقیقا منفیه ؟
73.gif

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
ریسک خیلی خیلی بالا، حجم بالاتر خرید مجدد زدم ..

رویای شیرین 30دلاری شدن این ، لعنت به چین لینک ، زنده باد دئور :-دی

مشاهده پیوست 1233588
این از کجاها میشه خرید بایننس لیست شده . من تو بایننس با ای پی انگلیس ثبت نام کردم مثل اینکه الان احراز هویت باید کرد ؟

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
این از کجاها میشه خرید بایننس لیست شده . من تو بایننس با ای پی انگلیس ثبت نام کردم مثل اینکه الان احراز هویت باید کرد ؟
تو بایننس که نبود کجا لیست شده ؟ تعداد کل ساپلای چقدر هست ؟ deor

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
تو بایننس که نبود کجا لیست شده ؟ تعداد کل ساپلای چقدر هست ؟ deor
Max Total Supply: 100,000,000 DEOR

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
Max Total Supply: 100,000,000 DEOR
ممنون توی پنکیک سواپ تراست ولت پیداش کردم

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
سلام دوستان.
لطف میکنید من رو در رابطه با اکانت نورد و IP ثابت راهنمایی کنید.
فرض کنید اکانت کرکی نورد رو گرفتیم و باهاش به سرور هلند وصل شدیم و توی بایننس باهاش کار میکنیم.
بعد از شناسایی و حذف این اکانت کرکی، اگر یه اکانت کرکی دیگه تهیه کنیم و به همون سرور هلند وصل بشیم IP عوض میشه دیگه؟
و این عوض شدن IP هم برای کار توی بایننس مشکل‌ساز خواهد بود، درسته؟

شما نباید با اپلیکیشن های ویندوز و موبایلی بایننس کار کنی باید از مرورگر استفاده کنی اینطوری احتمالا اگر کشور رو عوض نکنی مشکلی پیش نمیاد

danetey

Registered User
لایک‌ها
367
شما نباید با اپلیکیشن های ویندوز و موبایلی بایننس کار کنی باید از مرورگر استفاده کنی اینطوری احتمالا اگر کشور رو عوض نکنی مشکلی پیش نمیاد
سر این لاگ اوت هایی که هربار از مرورگر میشه کلا رفتم روی اپلیکشن ترید میکنم . این چند هفته مشکلی نبوده.
البته فقط به یه سرور نورد وصل میشم.

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
متامسک نصب کن اونجا سواپ کن
یه مقدار فایل کوین خریدم و منتقل کردم به تراست ولت تا به بی ان بی تبدیلش کنم توی ولت موجودی را نشون می ده اما تو Dex موجودی فایل کوین صفر هست و نمی تونم تبدیل کنم دلیلش چیه ؟
تو پنکیک سواپ هم فایل کوین هست اما موجودیم را صفر نشون می ده ، ولی تو ولتم فایل کوین موجود دارم :rolleyes:

بالا