برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,461
بله برای کساییکه وریفای کردن
من دارم تو Vps کار میکنم و همه چیز هم تا الان رعایت کردم اما چند تا پست بالاتر رو بخون
ایمیل باسم اومده که وریفای کنی بهتره اما اگر ویددرا رو ببنده چقدر باید ایمیل بازی کنی و داستان بازی کنی تا اجازه برداشت بهت بدن
پیشنهاد شما چیه ؟

شما همین basic فعال کنی اوکی هست نیاز به ویدیو kyc نیست (Intermediate)

یک اکانت جدید بساز یک سری گروه ها فعال میکنن این اکانت رو

پ.ن
هر چقدر سخت گیری باشه بازهم از بایننس استفاده میکنم به صرافی دیگری اعتماد ندارم

1627636764314.png

Mehdi_Full

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,177
شما همین basic فعال کنی اوکی هست نیاز به ویدیو kyc نیست (Intermediate)

یک اکانت جدید بساز یک سری گروه ها فعال میکنن این اکانت رو

پ.ن
هر چقدر سخت گیری باشه بازهم از بایننس استفاده میکنم به صرافی دیگری اعتماد ندارم

مشاهده پیوست 1253590
خب بله کسی هست مگه بگه بایننس خوب نیست ؟ همه دوست دارن توش کار کنن اما شرایط داره سخت تر میشه بخاطر فشار بین المللی وگرنه خود بایننس که از خداشه حتی ایران ها هم بیان داخلش کار کنن چون سود بیشتری نصیبش میشه

این اطلاعات بیسیک که میگید الآن منی که ایرانی هستم و دارم بعنوان یک کاربر فنلاندی کار میکنم چی باید پر کنم ؟
آیا بعدا داستان دار نمیشه ؟
خیلی خوبه خونسردید منم همینطوری بودم تا دیروز اما با اومدن اون ایمیل یه مقدار شرایط رو ترسناک دیدم
خیر باشه

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,461
این اطلاعات بیسیک که میگید الآن منی که ایرانی هستم و دارم بعنوان یک کاربر فنلاندی کار میکنم چی باید پر کنم ؟
ایدی قبلی عوض کن

سرمایه اگر زیاد داری ( کم کم خارج کن باتشون مشکوک به هک نشه )

حالا یک سری گروه هستن تلگرام بیسیک رو فعال میکنن ( بدون اینکه اطلاعات اکانت بگیرن)

شما چه فارکس باشی چه کریپتو چه هربازار مالی نیاز به مدارک هویتی داری و باید هزینه اش پرداخت کنی ( چه مالی چه ریسک کار )

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
ایدی قبلی عوض کن

سرمایه اگر زیاد داری ( کم کم خارج کن باتشون مشکوک به هک نشه )

حالا یک سری گروه هستن تلگرام بیسیک رو فعال میکنن ( بدون اینکه اطلاعات اکانت بگیرن)

شما چه فارکس باشی چه کریپتو چه هربازار مالی نیاز به مدارک هویتی داری و باید هزینه اش پرداخت کنی ( چه مالی چه ریسک کار )
بیسیک رو میشه حتی با اطلاعات فیک فعال کرد تو گروه ها دیروز دیدم چند نفری رو اکانت جدید انجام داده بودند
اما مشکلی که وجود داره اینه که یهو بیاد بگه بیا وریفای با مدارک کن
اینجاش دیگه مشکل میشه :|

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,461
بیسیک رو میشه حتی با اطلاعات فیک فعال کرد تو گروه ها دیروز دیدم چند نفری رو اکانت جدید انجام داده بودند
اما مشکلی که وجود داره اینه که یهو بیاد بگه بیا وریفای با مدارک کن
اینجاش دیگه مشکل میشه :|
سوال و‌ جواب داخل پیام خودت هست

همین هایی که اطلاعات برای پیپال میفروشن( سال هاست ما‌ایرانیا با مدارک فرد دیگه داریم پیپال استفاده میکنیم)

برای بایننس هم اوکی هست

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
دوستان کسی با صرافی کوکوین کار کرده ؟ وریفای میخواد ؟
من با این کوینکس با اینکه قبلا یه مقدار کار کردم اصلا راحت نیستم بخدا نمیتونم کار کنم چکار کنم ؟
چقدر اختلاف قیمت داره با بایننس
باسه اوردرهای باز خط نمیزاره رو نمودار ؟
این نمودار رو نمیشه تغییر داد که از تریدینگ ویو سینک کنه ؟ منظورم از نظر ظاهر ؟
چکار کنیم من واقعا سختمه کار تو کوینکس بعد از اینهمه کار تو بایننس
صرافی قویتر و یوزر فرندلیتر از کوینکس که مشکل وریفای و تحریم و کوفت و زهرمار نخواد چی داریم ؟:cautious:
mexc هم من امروز ثبت نام کردم فعلا برای تست ببینم چطوریه ظاهرش که خوب بوده فعلا
چارتش دقیقا مثل بایننس ولی خب اردر ست نکردم نمیدونم اون خط افقی قرمزه رو میاره یا نه
کو کوین مثل این که تو قضیه بن کردن برای ایرانیا اصلا مثل بایننس نیست و اگر بن کنه پوله میپره
ریسکش زیاده
این mexc هم تو توئیتر دیدم یکی نوشته بود با پشتیبانی حرف زدم گفتن با ایران مشکلی نداریم فقط صرفا بخاطر قوانین از ایپی خارجی استفاده کنید
حتی میگفت پشتیبانی گفته برای احراز مدارک ایرانی بفرست فقط ایپیت خارج باشه برات احراز میکنیم
پ.ن : من خودم اصلا از تغییر خوشم نمیاد همش دارم به این فک میکنم یه راه پیدا شه همین بایننس بمونیم
پ.ن 2 : مثل این که بایننس فیوچرز رو برای هلند ، المان و یه کشور دیگه بسته و قراره در اینده کلا برای اتحادیه اروپا ببنده

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
دوستان کسی با صرافی کوکوین کار کرده ؟ وریفای میخواد ؟
من با این کوینکس با اینکه قبلا یه مقدار کار کردم اصلا راحت نیستم بخدا نمیتونم کار کنم چکار کنم ؟
چقدر اختلاف قیمت داره با بایننس
باسه اوردرهای باز خط نمیزاره رو نمودار ؟
این نمودار رو نمیشه تغییر داد که از تریدینگ ویو سینک کنه ؟ منظورم از نظر ظاهر ؟
چکار کنیم من واقعا سختمه کار تو کوینکس بعد از اینهمه کار تو بایننس
صرافی قویتر و یوزر فرندلیتر از کوینکس که مشکل وریفای و تحریم و کوفت و زهرمار نخواد چی داریم ؟:cautious:
من کار کردم اگر وریفای نکنی برداشت کمتر هستش مثل بایننس به نظرم صرافیه خوبی هستش

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
mexc هم من امروز ثبت نام کردم فعلا برای تست ببینم چطوریه ظاهرش که خوب بوده فعلا
چارتش دقیقا مثل بایننس ولی خب اردر ست نکردم نمیدونم اون خط افقی قرمزه رو میاره یا نه
کو کوین مثل این که تو قضیه بن کردن برای ایرانیا اصلا مثل بایننس نیست و اگر بن کنه پوله میپره
ریسکش زیاده
این mexc هم تو توئیتر دیدم یکی نوشته بود با پشتیبانی حرف زدم گفتن با ایران مشکلی نداریم فقط صرفا بخاطر قوانین از ایپی خارجی استفاده کنید
حتی میگفت پشتیبانی گفته برای احراز مدارک ایرانی بفرست فقط ایپیت خارج باشه برات احراز میکنیم
پ.ن : من خودم اصلا از تغییر خوشم نمیاد همش دارم به این فک میکنم یه راه پیدا شه همین بایننس بمونیم
پ.ن 2 : مثل این که بایننس فیوچرز رو برای هلند ، المان و یه کشور دیگه بسته و قراره در اینده کلا برای اتحادیه اروپا ببنده
با پشتیبانیش حرف زدم
گفتم من ایرانیم امکان ترید هست ؟
گفت نه
گفتم اگر با وی پی ان بیام و لوکیشنم رو هاید کنم چی ؟
گفت try it 😊
گفتم خب اگه استفاده کردم و یوقتی ایپیم لو رفت و لوکیشنم مشخص شد میتونم دارایی هام رو بکشم بیرون
گفت
If you meet this issue you can contact us for help. You don't need to worry this issue now.
فکر کنم یجورایی داره میگه استفاده کن تهش مشکلی برخوردی حل میکنیم

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
با پشتیبانیش حرف زدم
گفت نه
گفت try it 😊
گفتم خب اگه استفاده کردم و یوقتی ایپیم لو رفت و لوکیشنم مشخص شد میتونم دارایی هام رو بکشم بیرون
گفت
If you meet this issue you can contact us for help. You don't need to worry this issue now.

Kucoin یه هفته وقت میداد قبلا تا پولت رو بیرون بکشی الان رو نمیدونم

الان این mexc بدون وریفای میشه تسویه حساب کرد یا نه ؟

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
Kucoin یه هفته وقت میداد قبلا تا پولت رو بیرون بکشی الان رو نمیدونم

الان این mexc بدون وریفای میشه تسویه حساب کرد یا نه ؟
1627666510372.png
این اکانت من با ایپی ایران ساختم برای تست
کاش فیلترش میکردن اینجوری از نشت ایپی جلوگیری میشد سایتش با ایپی ایران بالا میاد
کو کوین رو توئیتر خیلی بد تعریف میکنن هم میگن اگر ایپی لو رفت کلا برداشت رو بلاک میکنه برای وریفای هم خیلی سخت گیری میکنه و مثل بایننس راحت برداشت رو باز نمیکنه
در مجموع توی توئیتر فقط از بایننس راضی هستن
قوانین صرافی هارو نگاه میکنم حتی شهروند افغانستان هم میتونن احراز کنن
گند زدن تو مملکت :|

Mehdi_Full

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,177
با پشتیبانیش حرف زدم
گفت نه
گفت try it 😊
گفت
ممنون از شیر اطلاعاتت
ببین اینا زرنگن عین فروشنده لباس جلوی مغازه میمونن دیدی میری جلو ویترین میگه یه سری لباس تازه باسمون اومده هنوز نزاشتیم پشت ویترین تشریف بیارید داخل ببینید
ببین تا میخوای با محیط صرافی و قوانینش منطبق بشیه زمان میبره نمیشه یه هفته با این صرافی کار کرد یه هفته با اون صرافی بعد این وسط به یه مشکلی بخوری تترها بپره

اتفاقا تو توییتر بیشتر از همه اسم کوکوین رو میارن
آقا امروز بخدا دوتا ترید تو کوینکس انجام دادم یکیش که البته هنوز بسته نشده بقرآن انگار هیچکس توش نیست مگه میشه یه ارز 42 دلاری تو تایم فریم 15 دقیقه 16 تا دونه فروش بره اونم تو حالت روند صعودی اون کندل اصلا مگه داریم ؟😱
تو بایننس ده هزار دلار با یه کلیک خرید و فروش میشه اینجا دارم افسردگی میگیرم بخدا 😭
بعد تو کوینکس چقدر قیمت با بایننس تفاوت داره یعنی من دارم تو تریدینگ ویو قیمتو نگاه میکنم یه شدو بلند میزه به 50 سنت بالاتر کوینکس 20 ثانیه بعد اون شدو رو رد میکنه و قیمت میاد پایین واقعا اینجا نمیشه ترید کرد فقط به درد این میخوره بخری بفرستی تو ولت و تمام

من که فقط دارم توییتارو میخونم و سرچ میکنم ببینم بالاخره تو چه صرافی باید رفت
خدا ازت نگذره CZ معلوم نیست چکار کردی اینقدر بهت گیر دادن همه دارن فراری میشن از صرافیت😏

پ ن : باور کنید با کوچ ایرانی ها از بایننس تغییر رو تو روند بازار شاهد خواهیم بود :ROFLMAO: 😆

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
ممنون از شیر اطلاعاتت
ببین اینا زرنگن عین فروشنده لباس جلوی مغازه میمونن دیدی میری جلو ویترین میگه یه سری لباس تازه باسمون اومده هنوز نزاشتیم پشت ویترین تشریف بیارید داخل ببینید
ببین تا میخوای با محیط صرافی و قوانینش منطبق بشیه زمان میبره نمیشه یه هفته با این صرافی کار کرد یه هفته با اون صرافی بعد این وسط به یه مشکلی بخوری تترها بپره

اتفاقا تو توییتر بیشتر از همه اسم کوکوین رو میارن
آقا امروز بخدا دوتا ترید تو کوینکس انجام دادم یکیش که البته هنوز بسته نشده بقرآن انگار هیچکس توش نیست مگه میشه یه ارز 42 دلاری تو تایم فریم 15 دقیقه 16 تا دونه فروش بره اونم تو حالت روند صعودی اون کندل اصلا مگه داریم ؟😱
تو بایننس ده هزار دلار با یه کلیک خرید و فروش میشه اینجا دارم افسردگی میگیرم بخدا 😭
بعد تو کوینکس چقدر قیمت با بایننس تفاوت داره یعنی من دارم تو تریدینگ ویو قیمتو نگاه میکنم یه شدو بلند میزه به 50 سنت بالاتر کوینکس 20 ثانیه بعد اون شدو رو رد میکنه و قیمت میاد پایین واقعا اینجا نمیشه ترید کرد فقط به درد این میخوره بخری بفرستی تو ولت و تمام

من که فقط دارم توییتارو میخونم و سرچ میکنم ببینم بالاخره تو چه صرافی باید رفت
خدا ازت نگذره CZ معلوم نیست چکار کردی اینقدر بهت گیر دادن همه دارن فراری میشن از صرافیت😏

پ ن : باور کنید با کوچ ایرانی ها از بایننس تغییر رو تو روند بازار شاهد خواهیم بود :ROFLMAO: 😆
به حرفشون که نمیشه صد در صد اعتماد کرد دیگه باید خیلی احتیاط کنیم ایپی مون نشت نکنه
okex رو هم من دیدم تو توئیتر گفته بودن ده ماهه دارم کار میکنم مشکلی نداره
امروز دوستی حرف خوبی زد
صرافی های بزرگ چون بزرگن نمیتونن تحریم هارو ندید بگیرن
مجبوریم با همین صرافی های کوچیک ترید کنیم
کوینکس حجمش خیلی کمه و برای ترید و نوسان گیری فقط ده تا ارز برترش رو میشه ترید کرد
مابقی باید صبر کرد یه 100 درصد برن تو سود
علاوه بر این یه صرافی به صورت جهانی داره میگه من با ایران کار میکنم و مشکلی ندارم یکم عجیبه
چون عملا داره میگه من با پولشویی و تروریست و نقض FATF مشکلی ندارم
من صرافی هارو دیدم اکثرا بخاطر FATF اسم ایران بود
دیگه تهش مجبور میشیم یه شهروند افغانستان پیدا کنیم یه چند دلار بذاریم کف دستش احراز کنه برامون :|
پ.ن : البته همونجور که وکیل الرعایا گفتن میشه با مدرک جعلی هم احراز کرد
حتی یه چنل هست با عکس خودمون مدرک جعل میکنه و خیلی قوی احراز میکنه
ولی جعل مدرک تا این حد از نظر جهانی مشکل داره و برای کسی که بخواد در اینده از کشور خارج بشه ممکنه مشکلاتی ایجاد بشه

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
توی توئیتر چند جا دیدم میگن اپ اندروید کوکوین توی سیتینگ اپ کریر ( سرویس ارائه دهنده سیم کارتتون ) رو میشناسه
مثلا یکی با وی پی ان خیلی خوب رفته بدون که نشت ایپی نداده طبق سایت ولی تو اپ قسمت سیتینگ ایرانسل رو زده :censored:

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,461
چرا نیمه دوم بازار گاوی هستیم ؟

شاخص ترس و طمع ( از وضعیت ترس خارج شدیم )

1627713395477.png

طی 1هفته 450میلیارد افزایش مارکت کپ داشتیم

1627713490384.png

ارزش کل قفل شده در دیفای از 55 میلیارد دلار در 20 ژوئیه به 69 میلیارد دلار امروز افزایش یافته است.

1627713581814.png

بیت کوین امروز پس از مدتی گیر افتادن بین 29k - 32k سد 42k را شکست
1627713637568.png

هولدر های بیت کوین 75درصد بیت در اختیار خود دارند و عرضه در صرافی ها به کمترین میزان رسیده است و این مشابه بول مارکت های قبلی هستش

1627713979757.png

ارزش بازار برای 10 روز متوالی سبز بوده است.

1627713867418.png

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,710
این که خوبه !! اوایل که با کوینکس کار میکردم مثلا بالاترین اردر خرید فلان کوین 12.4$ بود و پایین ترین اردر فروش 12.7$ بود
من میرفتم 12.45$ اردر خرید میزاشتم , 10-15 دقیقه اردر خرید من صدر بود و اردر فروش همچنان 12.7$ !! در عین حال هیچ خریدی انجام نمیشد !!

یعنی حتی یه نفر هم حاضر نبود رو 12.45 بفروشه ! به نظرم تنها چیزی که تو کوینکس میشه ترید کرد بیت و اتر هست , بقیه حجم معاملاتشون خیلی رو مخ هستن

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
crypto is promising, but invest with caution.

ایلان ماسک: رمزارز امیدوارکننده است، اما لطفا با احتیاط سرمایه‌گذاری کنید.

بالا