برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

milad221

Registered User
لایک‌ها
285
دوستان عزیز سلام وقت بخیر در حال حاضر از کدوم صرافی استفاده میکنید ؟

milad221

Registered User
لایک‌ها
285
درود. یعنی اسپات روی هلند همچنان مشکلی نداره. درسته؟ این طور میشه برداشت کرد؟
با تشکر.
چیزی که من متوجه شدم من الان یکساله که دارم از یک ایپی ثابت المان استفاده میکنم و وریفای اولیه هم انجام دادم تا الان مشکلی نداشتم امروز هم برداشت داشتم این ثابت بودن سیستم عامل و مرورگر و همچنین ایپی فکر نکنم مشکلی بوجود بیاره فعلا تا اینده ببینم چه اتفاقی میوفته ولی اینم بگم من تمامی نکات از تنظیم ساعت لپ تاب و یکسری افزونه برای مرورگر که جلوگیری از استفاده کوکی توسط مرورگر میکنه رعایت میشه و با دیوایس های مختلف هم لوگین نمیکنم
اینا همه مهمه برای استفاده از بایننس
الان کشور هایی که مونده سوئیس فنلاند هستش بجز اینا دیگه چیزی نمونده در اینده بایننس فکر کنم غیرفعال بشه و کلا سایت بره تو خاطرات با این تصمیمات بیخودی ...

Mehdi_Full

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,177
چیزی که من متوجه شدم من الان یکساله که دارم از یک ایپی ثابت المان استفاده میکنم و وریفای اولیه هم انجام دادم تا الان مشکلی نداشتم امروز هم برداشت داشتم این ثابت بودن سیستم عامل و مرورگر و همچنین ایپی فکر نکنم مشکلی بوجود بیاره فعلا تا اینده ببینم چه اتفاقی میوفته ولی اینم بگم من تمامی نکات از تنظیم ساعت لپ تاب و یکسری افزونه برای مرورگر که جلوگیری از استفاده کوکی توسط مرورگر میکنه رعایت میشه و با دیوایس های مختلف هم لوگین نمیکنم
اینا همه مهمه برای استفاده از بایننس
الان کشور هایی که مونده سوئیس فنلاند هستش بجز اینا دیگه چیزی نمونده در اینده بایننس فکر کنم غیرفعال بشه و کلا سایت بره تو خاطرات با این تصمیمات بیخودی ...
شما ایرانی ؟ وریفای اولیه منظورت مشخصات فردی هست یا KYC منظورته ؟
منم یکی از فامیلام تو آلمان هست اما بایننس مشکل داره با آلمان متاسفانه نمیدونم بعد از وریفای کامل بازم به آلمان گیر میده یا نه اصلا وریفای میکنه الآن آلمان رو ؟
منم یک به یک اینا رو انجام دادم تازه تو محیط وی پی اس تازه ساعت و کشور و زبان هم فقط فنلانده و هیچی هم تو مرورگر باز نمیکنن جز بایننس و مشکل و محدودیتی هم کلا نداشتم
اما واقعا یکدفعه میتونه قافلگیرت کنه حالا هر کشوری که باشه کافیه جلو برداشتت رو ببنده و بگه وریفای کن و داستان شروع میشه

Mehdi_Full

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,177
دوستان بایننس با استرالیا که مشکلی نداره احیانا ؟
بعد اگر یه آشنایی پیدا بشه و وریفای کنه و از این ور هم با وی پی اس استرالیا لوگ این کنیم
بعد طرف بعدا بخواد گند بزنه به اکانت آیا میتونه قانونا یا نه ؟ یعنی بعد از وریفای دیگه بایننس داستانش تموم میشه یا بازم موردی میمونه ؟
البته همه کارا حساب شده انجام شده باشه ها
کسی تجربه ای داره باسه وریفای دوست و آشنا نه فامیل لطفا بگه

راستی من تو کوکوین هم ثبت نام کردم یه روزم باهاش کار کردم بدون اینکه دیپازیت کنم اما واقعا تو اونم نمیتونم کار کنم بد جور به بایننس عادت کردم همه چیزش دستمه :cautious:

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
دوستان بایننس با استرالیا که مشکلی نداره احیانا ؟

سلام

بعید میدونم چون Binance AUS دارن.

بعد اگر یه آشنایی پیدا بشه و وریفای کنه و از این ور هم با وی پی اس استرالیا لوگ این کنیم
بعد طرف بعدا بخواد گند بزنه به اکانت آیا میتونه قانونا یا نه ؟ یعنی بعد از وریفای دیگه بایننس داستانش تموم میشه یا بازم موردی میمونه ؟

اگر بخواهد که میتونه ولی به این راحتی ها نیست اما در بهترین حالت اگر اون شخص سودی نکنه میتونه به شما ضرر بزنه...

البته همه کارا حساب شده انجام شده باشه ها
کسی تجربه ای داره باسه وریفای دوست و آشنا نه فامیل لطفا بگه

طبیعتا دوست و آشنا اگر دوست و آشنا :دی باشه نباید همچین کاری رو کنه و جای نگرانی نیست.

راستی من تو کوکوین هم ثبت نام کردم یه روزم باهاش کار کردم بدون اینکه دیپازیت کنم اما واقعا تو اونم نمیتونم کار کنم بد جور به بایننس عادت کردم همه چیزش دستمه :cautious:

در مورد این سایت هم من تجربه ای ندارم ولی دوستان زیادی دیدم که تو این سایت فعالیت داشتن و مشکلی هم نبوده، فقط فرقش با بایننس اینه که اگر بلاک کنه دیگه به این راحتی ها نیست که بگیم ببخشید ما نمیدونستیم ایران تحریمه اگه میشه بذارید برداشت بزنیم :دی

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
مشاهده پیوست 1251229

تایم هفتگی تا زمانی که اون کندل همر داریم مشکلی نیست دقت کنید سه کندل هفتگی با کف های پایین تر از هم توی دل کندل همر شکل گرفته و به نظرم همر عمل کنه و تا 44 بازار بره بالا یک درصد عمل نکنه لبه ابر سبز رنگ توی تایم هفتگی می تونه آخرین ریزش باشه که دقیقا عدد 27 کا هست من عدد های پایین تر رو احتمالش رو 5 درصد می بینم

نقل قول

1627790450768.png

تایم ماهانه جولای روی 41500 دلار کلوز کرد به زیبایی در صورتی که تارگت های زیر 30 و 20 کا رو 80 درصد تحلیلگر ها نشونه رفته بودن و طبق ایچی که چندین بار اشاره به مهم بودن حمایت های کنجن و مخصوصا کوالیتی لاین کرده بودم و می تونید جالبی این موضوع رو ببینید که هیچ کندل ماهانه ای زیر اینها کلوز نکرد و کندل ها حمایت شدن و حالا من نظرم این هست که 5 ماه مانده تا اخر سال دیگر از بیت کندل ماهانه قرمزی نخواهیم دید و تارگت های بالای **** و *****کا رو خواهد زد تا اخر 2021 و می تونه دلیلش یکی از این موارد باشه سختگیری کشور های مختلف برای حساب های فیوچرز چون سرمایه های زیادی سوخت میشه و همین سرمایه ها به طرف اسپات بره و یا کرونای جدید که چندین کشور دوباره شروع به بستن مکان های سر بسته کردن و دارن درگیر میشن حتی کشورهایی که بهترین واکسن رو زدن و یا ETF بیت کوین در امریکا تایید بشه که باعث یک جهش بزرگ در بازار خواهد شد و به نظرم یک بار دیگر با یک ریزش خیلی ها رو بترسونن و از دستشون خارج کنن کوین ها رو و به طرف 65کا حرکت کنیم پر سود باشید.

نقل قول

پ.ن: تارگت ها رو به دلیل خرسی بودن بچه های تاپیک با ستاره مشخص کردم :دی ولی خب تارگت NEW ATH رو نشون میده.
238.gif

Last edited:

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
شما ایرانی ؟ وریفای اولیه منظورت مشخصات فردی هست یا KYC منظورته ؟
منم یکی از فامیلام تو آلمان هست اما بایننس مشکل داره با آلمان متاسفانه نمیدونم بعد از وریفای کامل بازم به آلمان گیر میده یا نه اصلا وریفای میکنه الآن آلمان رو ؟
منم یک به یک اینا رو انجام دادم تازه تو محیط وی پی اس تازه ساعت و کشور و زبان هم فقط فنلانده و هیچی هم تو مرورگر باز نمیکنن جز بایننس و مشکل و محدودیتی هم کلا نداشتم
اما واقعا یکدفعه میتونه قافلگیرت کنه حالا هر کشوری که باشه کافیه جلو برداشتت رو ببنده و بگه وریفای کن و داستان شروع میشه
برای kyc حواستون باشه که فامیلتون تو کشوریه ک روی مالیات خیلی دقیق هستن
این مورد میتونه براشون مشکل ساز بشه
مگر این که مالیات درامدتون رو از طریق فامیلتون رداخت کنید :)

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
1627800397905.png

شما نمیتوانید با بد صحبت کردن در مورد بیت کوین آن را متوقف کنید، هرچه بیشتر در مورد آن صحبت کنید، بیشتر گسترش می یابد.

نتیجه ی اخلاقی:

اگه از بیت کوین و کریپتو بدت میاد، اصلا در موردش صحبت نکن وگرنه باعث گسترش و پیشرفت آن میشی و نه توقف آن.
242.gif

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
1627802248679.png

این تئوری را مشاهده کنید‼

در سال 1975 حجم بازار طلا به 1.2 تریلیون رسید ، 50درصد ریزش کرد و بعد به 5 تریلیون دلار رسید.

در سال 2021 حجم بازار #بیت‌کوین به 1.2 تریلیون دلار رسید ، 50 درصد ریزش کرد و....

زمانی که حجم بازار #بیت‌کوین به 1,2تریلیون دلار رسید قیمتش 64هزار دلار بود.
اگر طبق این تئوری پیش برویم و #بیت‌کوین مثل سال های قبل روند طلا را ادامه دهد و حجم بازار به 5 تریلیون دلار برسد قیمت 270هزار دلاری را در #بیت‌کوین خواهیم دید.

نمودار زرد رنگ برای طلا و نمودار مشکی متعلق به #بیت‌کوین است.

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,811
هنوز بعید میدونم all high time رو بزنه

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
سلام
بدبخت شدم همه موجودیم تو لجر بود
این خطا برای چیه؟ حسابم بسته شده؟ مگه لجر هم تحریم کرده؟

photo_2021-08-01_00-37-26.jpg

از دیروز میخوام منتقل کنم این خطارو میده

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
سلام

بدبخت ؟ نگران نباش

ip وی پی ان تو عوض کن

به یک سرور نمیتونه وصل شه

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
سلام

سلام

چی میخواهید انتقال بدید؟

با آی پی ایران هستید یا خیر؟

لدجر لایو آپدیت هست یا خیر؟

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
البته بالای گوشی زده وی پ* ان، شما میخواهید بیت کوین انتقال بدید؟

روی سیستم تست کنید.

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
دوستان از اونجایی که باید به فکر صرافی جایگزین باشم به جز کوینکس که با ای پی ایران مشکلی نیست، بقیه صرافی ها اگه با هات اس...پات یا نور...د چیز پی ان بریم و همش یه کشور رو انتخاب کنیم اوکی هست؟ (یا اینکه چون آی پی اختصاصی نیست ممکنه مشکل ساز بشه)

پ.ن: تا الان برای بایننس از وی پی اس استفاده میکردم ولی اگه قرار باشه فعلا از بایننس بکشم بیرون میخوام برم سراغ نور.د یا هات اس...پات

021nima

Registered User
لایک‌ها
376
دوستان یه سوال
کسانی که فقط تایید ایمیل انجام دادن دیگه نمیتونن برداشت کنن از بایننس ؟

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
دوستان یه سوال
کسانی که فقط تایید ایمیل انجام دادن دیگه نمیتونن برداشت کنن از بایننس ؟

طبق اعلام بایننس نخواهند تونست (از چند روز دیگه شروع میشه).

بالا