برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
کوت پایینی از کپتیو عزیز راه حل خوبی به نظر میاد
مشکل اینجاست اگر شما یه اکانت جدید هم درست کنی و یه مقدار کم تتر بزنی, شاید چون حجم واریزیت کمه کاری بهت نداشته باشن اما یه دفعه مثلا 5 یا 10 هزار بزنی روش حساس میشن
تو مبالغ کم فکر نمیکنم زیاد کاری به کار داشته باشن معمولا برای واریز و برداشتهای زیاد حساس یا گیر میشن
البته همه جا همینه کلا مبالغ بالا هر کجا که باشی اول که باید قانونی باشه در غیر اینصورت باید حساب پس بدی از کجا آوردی حالا تو خارج از ایران این حساسیت شدت بسیار زیادتری داره
درسته ولی اگه با آی پی ایران لاگین کنی مبلغ خیلی پایین هم توش باشه فکر کنم سریع حساب رو میبنده و اصلا به مبلغ نگاه نمیکنه. فقط میشه بحث پس دادن پول که نمیدونم تفاوتی قائل بشن بین پس دادن مبلغ کم یا زیاد (منطقا باید طبق قانون پیش برن یا پول رو پس بدن یا ندن و نباید مبلغ روی این موضوع اثر داشته باشه).

پیشنهاد کپتیو هم خیلی خوبه، اگه میشد این رو تست کرد هم خوب بود ببینیم عکس العملشون چیه مثلا چون اسم و فامیل اوکیه پس میدن یا اینکه بهانه میارن.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
خواهش میکنم

راستی این پیام لوگین کوینکس رو میشه غیرفعال کرد هر وقتی لوگ این میکنم ایمیل میاد رو مخه
یه گزینه داره که پیامهای ایمیل رو غیرفعال میکنی اونو انجام دادم باز میفرسته

همیشه با یک مرورگر و دیوایس کار کنید ایمیل دیگه نمیاد، مگر اینکه خروج بزنید از حساب.

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707
فقط جالبش اینجاست باید اسم و فامیل خودمونو بزنیم بعدکشور رو بزنیم آلمان یا فنلاند 😁 ابوالفضل عباسی (نام کشور ایتالیا:ROFLMAO:)
چیز عجیبی نیست , یعنی کسی که اسمش غضنفر دوغوز آبادی نمیتونه ایتالیا زندگی کنه !؟
gigglesmile.gif

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
سلام
من الان میخوام موجودیمو از بایننس خارج کنم بیت کوین و bnb دارم کارمزدش خیلی بالا میشه یه چیزی حدود 4 میلیون
راهی هست بشه این کارمزدو کمترش کرد؟ تو بعضی جاها دیدم نوشتن تبدیل به یه ارز دیگه کنی بعد انتقال بدی

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
سلام
من الان میخوام موجودیمو از بایننس خارج کنم بیت کوین و bnb دارم کارمزدش خیلی بالا میشه یه چیزی حدود 4 میلیون
راهی هست بشه این کارمزدو کمترش کرد؟ تو بعضی جاها دیدم نوشتن تبدیل به یه ارز دیگه کنی بعد انتقال بدی

سلام
مطمئنید 4 میلیون کارمزد میشه؟! خیلی کمتر باید باشه، فوقش بیت کوین باید 30-40 دلار (دیشب فکر میکنم حدود 20 دلار بود که من انتقال دادم) بشه و بی ان بی هم بسته به شبکه ای که میفرستید فکر نمیکنم بیشتر از 5-10 دلار بشه.

بعضی ارزها کارمزد کمتر و حتی بدون کارمزد هستن (مثل نئو) ولی اگه بخواید بفرستید به کیف پول و هلد کنید خب چاره ای نیست باید همینهایی که هست رو بفرستید. اگه هدف فقط جابجایی هست حتی میتونید تتر کنید و روی شبکه ترون بفرستید که 1 دلار کارمزد بدید.

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
سلام
مطمئنید 4 میلیون کارمزد میشه؟! خیلی کمتر باید باشه، فوقش بیت کوین باید 30-40 دلار (دیشب فکر میکنم حدود 20 دلار بود که من انتقال دادم) بشه و بی ان بی هم بسته به شبکه ای که میفرستید فکر نمیکنم بیشتر از 5-10 دلار بشه.

بعضی ارزها کارمزد کمتر و حتی بدون کارمزد هستن (مثل نئو) ولی اگه بخواید بفرستید به کیف پول و هلد کنید خب چاره ای نیست باید همینهایی که هست رو بفرستید. اگه هدف فقط جابجایی هست حتی میتونید تتر کنید و روی شبکه ترون بفرستید که 1 دلار کارمزد بدید.
مرسی
اره مطمعنم البته ساعت 11 صبح بود اونقدر میشد الان شده انقدر 0.00257 که تقریبا میکنه 2 میلیون و خورده ای

photo_2021-08-02_18-05-35.jpg

هدفم هم مشکلی نداشتم تو بایننس الان میگن باید وریفای کنی میرتسم میخوام کلا خالی کنم تا ببینم چی میشه میخوام بیارم همرو تو لجر
اتریوم و bnb هم کارمزدشون بیشتر از بیت بود همرو تبدیل کردم به بیت ولی کارمزدش بالاست نمیدونم چرا

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
مرسی
اره مطمعنم البته ساعت 11 صبح بود اونقدر میشد الان شده انقدر 0.00257 که تقریبا میکنه 2 میلیون و خورده ای

مشاهده پیوست 1254044

هدفم هم مشکلی نداشتم تو بایننس الان میگن باید وریفای کنی میرتسم میخوام کلا خالی کنم تا ببینم چی میشه میخوام بیارم همرو تو لجر
اتریوم و bnb هم کارمزدشون بیشتر از بیت بود همرو تبدیل کردم به بیت ولی کارمزدش بالاست نمیدونم چرا
چون میخواید هولد کنید هم نمیتونید یه ارز دیگه تبدیل کنید
نهایتا تو ساعات مختلف شبانه روز نگاه کنید شاید کارمزد کمتر هم شد

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
چون میخواید هولد کنید هم نمیتونید یه ارز دیگه تبدیل کنید
نهایتا تو ساعات مختلف شبانه روز نگاه کنید شاید کارمزد کمتر هم شد
مرسی دیگه چاره ای ندارم همینکارو میکنم

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
یه چندتاشو میشه معرفی کنید؟
من لجر دارم ولی نمیخوام همشو تو یه والت بزارم یه کم ریسک داره

خدمت شما

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,828
رفقا
بین 2 یا 5 تتر احتیاج دارم
مقدور هست یه عزیزی برام بزنه به ولت ؟ وجه شو تقدیم میکنم
بدجوری گیرم
تترلند و مابقی سایت ها هم مبلغ کم رو انجام نمیدن

قشنگ لنگ 2 یا 3 یا نهایت 5 تتر هستم : /

miladwwe

Registered User
لایک‌ها
1,487
دوستان من حدود 270دلار انتقال دادم صرافی کوکوین حالا خاستم تترها رو برداشت کنم رمز ک برا برداشته نمیدونم چی.بوده حال چه باید کرد ممنون

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
دوستان نظرتون در مورد کیف پول های کاغدی چیه؟؟ به نظر شما ولت های تحت شبکه بهتره یا کاغذی؟
مزایا و معایب هر کدوم رو میدونم. میخوام بدونم از نظر شما کدوم بهتره.

به نظر من اینکه بگیم کدوم بهتره مثل این میمونه که من بگم کدام زبان خارجه برای شما بهتر هست؟ خب طبیعتا بستگی به شرایط و موقعیت شما داره ولی در کل کار کردن با والت نرم افزاری و سخت افزاری راحت تر هست.

دوستان من حدود 270دلار انتقال دادم صرافی کوکوین حالا خاستم تترها رو برداشت کنم رمز ک برا برداشته نمیدونم چی.بوده حال چه باید کرد ممنون

رمز 2fa منظورتون هست یا یک رمز جدا برای برداشت هم داره؟

فراموشی رمز عبور نداره؟ البته اگر هم داشته باشه فکر کنم تا 24 ساعت اجازه برداشت بهتون نده.

miladwwe

Registered User
لایک‌ها
1,487
به نظر من اینکه بگیم کدوم بهتره مثل این میمونه که من بگم کدام زبان خارجه برای شما بهتر هست؟ خب طبیعتا بستگی به شرایط و موقعیت شما داره ولی در کل کار کردن با والت نرم افزاری و سخت افزاری راحت تر هست.

رمز 2fa منظورتون هست یا یک رمز جدا برای برداشت هم داره؟

فراموشی رمز عبور نداره؟ البته اگر هم داشته باشه فکر کنم تا 24 ساعت اجازه برداشت بهتون نده.
اینه رمز تردینگ داره یادم رفته نیمدونستم اینجوره کوکوین

فایل های ضمیمه

• Screenshot_2021-08-03-15-04-51-529_com.kubi.kucoin.jpg
    Screenshot_2021-08-03-15-04-51-529_com.kubi.kucoin.jpg
    207.3 KB · نمایش ها: 14

Mehdi_Full

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,177
دوستان یه چیزی من باب تجربه 20 ساله خدمتتون بگم که خودم همیشه از همون اول کاملا رعایت کردم
من الآن خیلی ساله هر کسی از دوستان و آشنایان که زیاد وارد نیستن و میخواد اکانتی تو هر جا درست کنه به من میگه و من باسشون درست میکنم من هم یه سررسید دارم که تمامی مشخصات از سیر تا پیام یک اکانت رو کاملا مینویسم و بایگانی میکنم یعنی امکان نداره من اکانتی درست کنم و مشخصات ریزشو حتی تاریخ ساخت اکانت رو یادداشت نکنم خلاصه هر کی گیر میشه و رمزشو یادش میره به من زنگ میزنه:)

حالا برای اکانتها و کلا اطلاعات و دیتاهای مهم شخصی خودم ویژه تر انجام میدم یعنی جدا از اینکه مینویسم تو فایلهای ورد و pdf ذخیره میکنم و تو 4 جای مختلف غیر از سیستم اصلی خودم که باهاش کار میکنم بک آپ دارم و هر ماه که میگذره همرو با کپی پیست بروزرسانی میکنم تازه رو هر فولدری که مخصوص یه کاریه Rar میکنم با یه پسورد قوی

خواستم بگم شما که میفرمایید رمزتون رو فراموش کردید چرا باید این اتفاق بی افته در حالیکه میشد با یه یادداشت کوچیک این مشکل حل میشد و متضرر نمیشدید و کارتون به kyc و هزار داستان دیگه ختم نمیشد
پیشنهاد میکنم قبل از اینکه رمز رو هر اکانتی خواستید وارد کنید اول یادداشت کنید البته رمز درست و حسابی که من خودم رمزهامو با نرم افزار Password Generator Perofessional درست میکنم و بین 20 تا 25 عدد و حرکت و خلاصه رمزی که یه هکر نتونه تشخیص بده رو رمزهای ایمیل, اینستا, بایننس و هر چیزی که فکرشو بکنید میزارم

دوستانیکه مخصوصا تو این تاپیک پستها رو دنبال میکنن همشون استاد من هستند اما بخدا کسانی به من زنگ زدند که چند صد میلیون تومان شون بخاطر یادداشت نکردن رمز ولت از دست دادن و تا مرز افسردگی رفتن یعنی چطور میشه کسی یه ولت درست کنه و رمز بک آپ یا همون فریس کدها رو جایی یادداشت نکنه

خواهش میکنم برای اطلاعاتتون (که شامل دیتا و اطلاعات اکانتتون میشه) وقت بزارید بک آپ بگیرید باور کنید تو این همه سال افرادی به من زنگ زدند که فقط بخاطر برگردوندن کنتاکتهای تلفن همراهشون حاضر بودن 100 میلیون هزینه کنند در صورتیکه با یه بک آپ چند کیلوبایتی و انتقال اون به سیستم یا فلش و در عرض کمتر از ده ثانیه نیاز نبود هزینه کنن و متاسفانه قابل برگشت نباشه

اینم خاطر نشان کنم که فرض رو بر این بگیرید که شاید فردا صبح که از خواب بلند شدید سیستمتون دیگه بالا نیومد یا هاردتون کلا کار نکرد یا گوشیتون بالا نیومد و کلی اطلاعات مهم و حیاتی از بین بره
هزینه کردن یک هارد اکسترنال اینقدر مهم هست که حتی اگر پول اون رو قرض بگیرید ارزشش رو داره تا اینکه یک روز تمام اطلاعات مهمتون از دست بره و قابل جبران و برگشت نباشه

ببخشید با عنوان تاپیک مقایرت داشت اما ضرروی دونستم که بگم
سپاس 🌷

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
@Mehdi_Full

ممنون از شما دوست عزیز بابت احساس مسئولیت و نگرانی که در این مورد ( بک آپ گیری ) داشتید و همینطور توضیحات خوب و به موقعی که درج کردید.

تندرست باشید

بالا