برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

septemer

Registered User
لایک‌ها
368
سان انتقاد پذیر نبود و رفتارهاش برای هولدر های ترون نا امید کننده بود ولی خوب سوال اصلی من این است
دراین اکوسیستم ترون خبری از dApp و ان اف تی و ( پروژه های بزرگ ) هست ؟ که با رفتن سان ، بشه سرمایه جذب کنه و رشد خوبی که میگی بکنه ؟

ترون تنها مزیتی که داشت فقط به خاطر سرعت انتقالی که داشت برای سرمایه گذار جذاب بود..

همش قابل توسعه هست و نگرانی از اون بابت اصلا نداره بد نیست یه نگاه به ترون لینک بندازید بابت dapp! در کنارش هولدرهای زیاد و نهنگ های معروفی داره مثل جک ما
البته بنده تعصبی ندارم روش و خودم حدود 5 درصد سرمایمه (100k trx) ولی در کل آیندشو روشن میبینم
صسی.JPG

Last edited:

mhrdd_ygnh

Registered User
لایک‌ها
318
از دیروز پنکیک سواپ رو با ip ایران وا نمیکنه! برای شما هم همینجوره؟

Last edited:

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
همش قابل توسعه هست و نگرانی از اون بابت اصلا نداره بد نیست یه نگاه به ترون لینک بندازید بابت dapp! در کنارش هولدرهای زیاد و نهنگ های معروفی داره مثل جک ما
البته بنده تعصبی ندارم روش و خودم حدود 5 درصد سرمایمه (100k trx) ولی در کل آیندشو روشن میبینم
مشاهده پیوست 1278080

بد نیست یه نگاه به ترون لینک بندازید بابت dapp!
البته که این شوخی بود !
.
.
.
https://dappradar.com/rankings/protocol/polygon ( به عنوان مثال پولیگان مثال زدم ، اسب تازه نفسی که در یک سال 6هزار درصد رشد کرد )

خودتان مقایسه کنید بزرگی و تعداد یوزرهای دپ های ترون با شبکه های دیگر ( که چطور بعضی کوین ها یک ساله به عرش رسیدن و ترون و سایر همچنان در حسرت سقف 4سال قبل)

ترون از هر سه موضوع داغ عقب است ! دیفای - گیمینگ - متاورس ! هیچکدام !! ( من اخبار تازه این کوین دنبال نمیکنم مدتهاست ) ! گفتم فقط مزیتی که داشت سرعت انتقال بالا بود + استکینگ! ( داده ها میگه : سرمایه گذار حس امنیت را از دست داده )

برعکس جاستین سان خوشحال بود پورن ..هاب //درگاه ترون داشت :-دی///

--
البته من قبلا نظرم نوشتم ! من نگاه سرمایه گذاریم عوض کردم ، پروژه های کهنه و قدیمی را فراموش کردم و سوار اسب های تازه نفس میشم ( کاملا شخصی هم هست ):-دی

septemer

Registered User
لایک‌ها
368
البته که این شوخی بود !
.
.
.
https://dappradar.com/rankings/protocol/polygon ( به عنوان مثال پولیگان مثال زدم ، اسب تازه نفسی که در یک سال 6هزار درصد رشد کرد )

خودتان مقایسه کنید بزرگی و تعداد یوزرهای دپ های ترون با شبکه های دیگر ( که چطور بعضی کوین ها یک ساله به عرش رسیدن و ترون و سایر همچنان در حسرت سقف 4سال قبل)

ترون از هر سه موضوع داغ عقب است ! دیفای - گیمینگ - متاورس ! هیچکدام !! ( من اخبار تازه این کوین دنبال نمیکنم مدتهاست ) ! گفتم فقط مزیتی که داشت سرعت انتقال بالا بود + استکینگ! ( داده ها میگه : سرمایه گذار حس امنیت را از دست داده )

برعکس جاستین سان خوشحال بود پورن ..هاب //درگاه ترون داشت :-دی///

--
البته من قبلا نظرم نوشتم ! من نگاه سرمایه گذاریم عوض کردم ، پروژه های کهنه و قدیمی را فراموش کردم و سوار اسب های تازه نفس میشم ( کاملا شخصی هم هست ):-دی

کلا شمشیرو از رو بستی واسه این پیرمرد 😂 . در حوزه دیفای Sun swap هست که بدون هیچ کارمزدی (درصورت داشتن energy)میتونی براحتی سواپ کنی ! حجم معاملاتشم بد نیست :
Capture234.JPG

پ ن : تو موفقیت پالیگان شکی ندارم و خودم هولدر یه ساله متیک هستم . اسبهای جوون سرکش هستن و مواظب نباشی به زمین میزننت اسب های پیر آروم و منطقی و مهربون 😂

Last edited:

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
نانو رو ببینید به چه روزی افتاده ! رنک 200!!!!
کم کم میره تو افق محو میشه !!

پروژه ای که سال 2017 در عرض دو ماه از .20سنت به 35 دلار رسیده ! جز 50تا بالا بوده !!!
(( نانو هم مثل ترون پرداخت سریع بدون کارمزد )
تابستان به رتبه 100رسید !
و حالا 200!!

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,810
نانو رو ببینید به چه روزی افتاده ! رنک 200!!!!
کم کم میره تو افق محو میشه !!

پروژه ای که سال 2017 در عرض دو ماه از .20سنت به 35 دلار رسیده ! جز 50تا بالا بوده !!!
(( نانو هم مثل ترون پرداخت سریع بدون کارمزد )
تابستان به رتبه 100رسید !
و حالا 200!!

یکسری ارز هستن مثل ایوتا نانو ...که سال ۲۰۱۷ جولان میدادن
اینا امیدی هست برگردن؟

poverty

Registered User
لایک‌ها
437
کوین مارکت کپ سه تا آدرس کانترکت دیگه واسه شیبا اضافه کرده
یکیش رو اسمارت چین هم هست یه جا خوندم اگه با این آدرسا بخرید پولتون میره میشه آدرس جعی بزنه؟

این متن رو هم تو صفحه شیبا زده معنیش چی میشه:
Please note that the non-ETH contract addresses on this page are wormhole addresses, which are designed to facilitate cross-chain transactions of wrapped versions of this asset.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
کوین مارکت کپ سه تا آدرس کانترکت دیگه واسه شیبا اضافه کرده
یکیش رو اسمارت چین هم هست یه جا خوندم اگه با این آدرسا بخرید پولتون میره میشه آدرس جعی بزنه؟

این متن رو هم تو صفحه شیبا زده معنیش چی میشه:
Please note that the non-ETH contract addresses on this page are wormhole addresses, which are designed to facilitate cross-chain transactions of wrapped versions of this asset.

ترجمه ی متنی که سایت ها نوشتن:

کوین مارکت کپ سه آدرس قرارداد wormhole Shiba Inu را در پلتفرم رسمی خود در به‌روزرسانی اخیر فهرست کرده است. متأسفانه، بسیاری از طرفداران شیبا اینو آدرس های قرارداد جدید را به عنوان مخرب اشتباه می گیرند و باعث سردرگمی می شوند. CoinMarketCap توضیح داد که آدرس های قرارداد در واقع آدرس های Wormhole برای SHIB هستند که تراکنش های زنجیره ای را تسهیل می کنند. همه چیز از آنجا شروع شد که حساب رسمی Shib بیانیه‌ای رسمی در رابطه با آدرس‌های CoinMarketCap منتشر کرد و ادعا کرد که استفاده از آنها امن نیست.

1642313908744.png

بسیاری از معامله گران از آدرس قرارداد در کنار کوین برای افزودن به صرافی های غیرمتمرکز برای خرید توکن ها استفاده می کنند. افزودن آدرس های wormhole در کنار آدرس قرارداد واقعی می تواند برای کاربران جدید تا حدودی گمراه کننده باشد.

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
and are unsafe for use
چقدر شبیه وزیر امور خارجه حرف زده نکنه ایرانی باشن :د

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
فکر کنم اشتباه میکنی، کف 30 روزه 21 دلار بوده و سقف 43-44 دلار
فکر که نه ، حتما اشتباه نوشتم :)) حواسم پرت شده بود ، درسته

یک سال 400 درصد !
15روز همان 100درصد

pfarhadq

Registered User
لایک‌ها
516
سلام با Crypto Screener تریددینگ ویو میشه خط روندارو پیدا کرد؟ مثل سایت اطلس؟

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,112
DEX کاردانو قراره لانچ بشه 20 ژانویه
بزودی TVL شبکه بالا میره و شاهد رشدش خواهیم بود شاید هم ATH قبلی رو پس بگیره ;)

از پنجشنبه هم ISO دکس راه میوفته میشه با استیک کاردانو جایزه گرفت.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
بالا