برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
بیت تورنت افتضاح ریخته ! 80درصد !

یکی دوماهه همش نزولی بود !

اما فکرمیکنم دلیل اصلی همون غیرفعال شدن سیستم کسب درامد با سید کردن هستش!

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
اوردر های 27 هزار دارم ! پر نمیشه ؟ :-دی
:cool:
اگه 32 بشکنه میره برای 20ولی اونجا دیگه زمان میبره تا کمر بیتکوین بلند بشه تا بتونه رشد کنه
الان مثل بورس ایران شد همه تارگت فضایی میدادن
بنظرم نقد بمون فعلا

S H 4 H 4 i3

Registered User
لایک‌ها
1,351
بعد از 10 سال تازه فهمیدن باید بن کنن؟
خیلی کشورا دارن سنگ میندازن به ارزای دیجیتال این روزا
روسیه هم اساسی حکم داد
انتظار داشتم بیتکوین یکم بیشتر اصلاح کنه واسه ریزش بعدی

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
صفحه btt در بایننس کجا رفته ؟

پیدا نمیشه

bttold حذف شده، دارن تغییر میدن احتمالا... به زودی باید اکی بشه.

خیلی کشورا دارن سنگ میندازن به ارزای دیجیتال این روزا
روسیه هم اساسی حکم داد
انتظار داشتم بیتکوین یکم بیشتر اصلاح کنه واسه ریزش بعدی

روسیه کشوری نیست که 10 سال هر کاری بخوان انجام بدن تو این کشور بعد یک دفعه یادشون بیاد که بده اَخه... ولی خب در کل اگر محدودیت ها بیشتر بشه برگشت بیت رو هم طولانی و طولانی تر میکنه.

poverty

Registered User
لایک‌ها
438
میخوام هر چی که مونده رو با کلی ضرر بفروشم و نقد کنم و کلا بکشم بیرون نظرتون چیه؟

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
میخوام هر چی که مونده رو با کلی ضرر بفروشم و نقد کنم و کلا بکشم بیرون نظرتون چیه؟

کار خیلی خوبیه به قول خارجی ها:

Buy high, Sell low

عزیز دل برادر شما وقتی بازار مثبت هست، روزانه داره مثل بنز + میخوره باید اقدام به فروش کنی نه اینکه وقتی ریخت تازه یادت بیاد که باید بفروشی، حالا بعد 10% بره بالا باز بگی ای داد که عقب موندم از بازار و دوباره ورود کنی.

فروش الان اشتباه هست به نظر من مگر اینکه یک بررسی و تحلیل جامع و کاملی کرده باشی و تقریبا مطمئن باشی که باز هم ریزش داریم.

poverty

Registered User
لایک‌ها
438
کار خیلی خوبیه به قول خارجی ها:

Buy high, Sell low

عزیز دل برادر شما وقتی بازار مثبت هست، روزانه داره مثل بنز + میخوره باید اقدام به فروش کنی نه اینکه وقتی ریخت تازه یادت بیاد که باید بفروشی، حالا بعد 10% بره بالا باز بگی ای داد که عقب موندم از بازار و دوباره ورود کنی.

فروش الان اشتباه هست به نظر من مگر اینکه یک بررسی و تحلیل جامع و کاملی کرده باشی و تقریبا مطمئن باشی که باز هم ریزش داریم.
والا این بازار دیگه تحلیل نمیخواد
همش دستکاری شده هست
هیچیش معلوم نیست

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
والا این بازار دیگه تحلیل نمیخواد
همش دستکاری شده هست
هیچیش معلوم نیست

خب اگه دستکاری میشه چرا میخوای بفروشی؟ طبق چه طرز تفکری؟

چرا فکر نمیکنی امکان داره دوباره دستکاریش کنن به سمت بالا؟ :دی

من البته مخالف فروش نیستم و قطعا باید فروخت مگه میشه تا آخر عمر نگه داشت ولی اینکه هر موقع بازار رشد وحشتناکی کرده ما تازه یادمون بیاد که باید میخریدیم و وقتی ریزش داره اقدام به فروش کنیم درست نیست.

poverty

Registered User
لایک‌ها
438
خب اگه دستکاری میشه چرا میخوای بفروشی؟ طبق چه طرز تفکری؟

چرا فکر نمیکنی امکان داره دوباره دستکاریش کنن به سمت بالا؟ :دی

من البته مخالف فروش نیستم و قطعا باید فروخت مگه میشه تا آخر عمر نگه داشت ولی اینکه هر موقع بازار رشد وحشتناکی کرده ما تازه یادمون بیاد که باید میخریدیم و وقتی ریزش داره اقدام به فروش کنیم درست نیست.
بدبختی اینه که هر موقع که بازار این طوری میریزه پول نیست و خالی خالی ام ولی نمیدونم چرا هر موقع پامپ وحشتناک داره پول هم هست :ROFLMAO:
تو ریزشای قبلی وقتی ریزش تموم میشد میگفتم کاش فلان ارز رو فلان جا خریده بودم کف کف بود ولی الان میبینم که هیچ وقتنمیشه فهمیدم کف کجاست و از کجا به بعد قراره دیگه نریزه

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
بدبختی اینه که هر موقع که بازار این طوری میریزه پول نیست و خالی خالی ام ولی نمیدونم چرا هر موقع پامپ وحشتناک داره پول هم هست :ROFLMAO:
تو ریزشای قبلی وقتی ریزش تموم میشد میگفتم کاش فلان ارز رو فلان جا خریده بودم کف کف بود ولی الان میبینم که هیچ وقتنمیشه فهمیدم کف کجاست و از کجا به بعد قراره دیگه نریزه

باید استراتژی داشته باشی، استراتژی ترید و یا هودل هم میتونه اونایی باشه که بقیه دارن استفاده میکنن و تو سایت ها در موردش توضیح داده شده و هم یک استراتژی من در آوردی باشه.

مثلا پیش خودت بگی من ایکس مقدار پول دارم 50% رو وارد این بازار میکنم، به این روش شروع به خرید میکنم ( تحت هر شرایطی ) و با این روش هم میفروشم، یعنی وقتی قرار هست بیت رو روی 50ک بفروشی بفروش، نگو حالا یکم دیگه بره بالا بعد میفروشم، نه دیگه نمیره بالا :دی طبق همون استراتژی من در آوردی که واسه خودت تعیین کردی عمل کن.

من خودم سری قبل که بیت تا 29ک اومد حتی 1% هم نگرانی نداشتم اما الان که از 69ک ریخته و 38ک شده خب یکم نگران هستم ولی اقدام احساسی به هیچ عنوان انجام نمیدم.

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
داداش یا شما نمیدونی دستکاری چیه ؟
یا نمیدونی بازار بورس چیه 😂 😂 :ROFLMAO: :ROFLMAO:
دستکار واقعی رو میخوای بیا اونجا بهت بگوییم 😂😂😂😂😬✌️
ولوم بورس چطوره ؟
اردر خرید و فروش مثلا 10 15 میلیونی اذیت میکنه نقد کنی ؟
من بورس کار نکردم ولی واقعا دارم بهش فکر میکنم :| 😂 😂 😂

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
ولوم بورس چطوره ؟
اردر خرید و فروش مثلا 10 15 میلیونی اذیت میکنه نقد کنی ؟
من بورس کار نکردم ولی واقعا دارم بهش فکر میکنم :| 😂 😂 😂
خوبه بنظرم کوچ کنی بیایی اونطرف استقبال میکنیم ازت :ROFLMAO: ✌️
ولی جاهای خیلی خوبی رسیده الان خوبه

Last edited:

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
هیچ ارتباطی به کریپتو فقط نداره لزوما !! زیاد کامنت سرطانی اینجا نزارید ! کریپتو تحلیل نداره و ....

افرادی که وارد مارکت نشدن طبق قاعده " وقتی مردم ترسیدن حریص باش " خرید میکنند و بهترین فرصت برایشان هستش

اما برای بقیه افرادی که سرمایه گذاری کردند از قبل چه اتفاقی میفتد؟

فدرال رزرواخیراً اعلام کرد که شروع به افزایش نرخ بهره و کاهش خرید اوراق بهادار خود خواهند کرد - چرا این روی ارزهای دیجیتال تأثیر می گذارد؟ چاپگر پول روی گاز کامل بود و نرخ بهره برای مدت زمان زیادی نزدیک به صفر بود. هزینه این کار چقدر بود؟ تورم. اکنون که تورم بالا رفته است، چاپخانه پول باید تعطیل شود و نرخ بهره باید افزایش یابد. این خبر بدی برای شرکت‌هایی است که بدهی‌های زیادی دارند (مانند سهام‌های فناوری با رشد آینده بالا). بنابراین معامله گران، صندوق های تامینی، سرمایه گذاران خرد شروع به کاهش معاملات و کسب سود می کنند. همچنین برای تأمین مالی شرط‌بندی‌های ایمن‌تر، باید دارایی‌های پرریسک‌تر را بفروشند... این یک محیط خطرناک است. بنابراین ریسک در حال از بین رفتن است، چه چیزی به عنوان پرخطرترین دارایی در جهان تلقی می شود؟کریپتو کارنسی !

فقط کریپتو این مشکل ندارد !! تو متن نوشتم سهام های فناوری

نت فلیکس امروز 20درصد کاهش داشت

1642791283650.png

خوب ، چه کار کنیم وقتی این شرایط پیش اومده ؟

باید این سوال از خودتون پرسید افق سرمایه گذاری من چیه ؟ دیدگاه بلند مدت من درخصوص کریپتو کارنسی و پروژه های انتخابیم چیست

باید دنبال پروژه هایی بود که ملموس هستند .. باید دنبال پروژه ای باشی که به ان اعتقاد داری ، پیشنهاد میشه مطمعن شوید سرمایه گذاری آنقدر زیاد نباشه که نشه ذهن مدیریت کرد
اگر حس میشه بیش از حد در معرض خطر هستید دارایی تبدیل به دارایی کم ریسک کنید .. طلا و... خودتون بهتر میدونید

بازار مالی بی ثبات هست بالا و پایین میره !!

بیت به سه هزار دلار رسید !! از خاطرتون رفته ؟

Last edited:

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
هیچ ارتباطی به کریپتو فقط نداره لزوما !! زیاد کامنت سرطانی اینجا نزارید ! کریپتو تحلیل نداره و ....

افرادی که وارد مارکت نشدن طبق قاعده " وقتی مردم ترسیدن حریص باش " خرید میکنند و بهترین فرصت برایشان هستش

اما برای بقیه افرادی که سرمایه گذاری کردند از قبل چه اتفاقی میفتد؟

فدرال رزرواخیراً اعلام کرد که شروع به افزایش نرخ بهره و کاهش خرید اوراق بهادار خود خواهند کرد - چرا این روی ارزهای دیجیتال تأثیر می گذارد؟ چاپگر پول روی گاز کامل بود و نرخ بهره برای مدت زمان زیادی نزدیک به صفر بود. هزینه این کار چقدر بود؟ تورم. اکنون که تورم بالا رفته است، چاپخانه پول باید تعطیل شود و نرخ بهره باید افزایش یابد. این خبر بدی برای شرکت‌هایی است که بدهی‌های زیادی دارند (مانند سهام‌های فناوری با رشد آینده بالا). بنابراین معامله گران، صندوق های تامینی، سرمایه گذاران خرد شروع به کاهش معاملات و کسب سود می کنند. همچنین برای تأمین مالی شرط‌بندی‌های ایمن‌تر، باید دارایی‌های پرریسک‌تر را بفروشند... این یک محیط خطرناک است. بنابراین ریسک در حال از بین رفتن است، چه چیزی به عنوان پرخطرترین دارایی در جهان تلقی می شود؟کریپتو کارنسی !

فقط کریپتو این مشکل ندارد !! تو متن نوشتم سهام های فناوری

نت فلیکس امروز 20درصد کاهش داشت

مشاهده پیوست 1278989

خوب ، چه کار کنیم وقتی این شرایط پیش اومده ؟

باید این سوال از خودتون پرسید افق سرمایه گذاری من چیه ؟ دیدگاه بلند مدت من درخصوص کریپتو کارنسی و پروژه های انتخابیم چیست

باید دنبال پروژه هایی بود که ملموس هستند .. باید دنبال پروژه ای باشی که به ان اعتقاد داری ، پیشنهاد میشه مطمعن شوید سرمایه گذاری آنقدر زیاد نباشه که نشه ذهن مدیریت کرد
اگر حس میشه بیش از حد در معرض خطر هستید دارایی تبدیل به دارایی کم ریسک کنید .. طلا و... خودتون بهتر میدونید

بازار مالی بی ثبات هست بالا و پایین میره !!

بیت به سه هزار دلار رسید !! از خاطرتون رفته ؟
خیلی خوب بود
تعداد لایکهای بیشتری میخواست که نمیشه ✌️ ✌️ ✌️
خودن نوشتی ؟ یا کپی بود ؟
درهرصورت نظر منم هم راستای متن بالاست
بیت یه استراحت نیازمنده شاید شروع دوبارش سال 2024 باشه #نظر شخصی

Last edited:
بالا