برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

Silveregg

Registered User
لایک‌ها
1,263
چقدر اینجا خلوت شد. یادمون باشه هر موقع شلوغ شد و نوب ها اومدن توی تاپیک موقع فراره :D. من از زمانی که بیت از 50 هزار تا 15 هزار ریخت مرتب ماهانه اضافه کردم.برای هولدرهای بلندمدت فکر کنم تا هاوینگ بیتکوین نمیشه خیلی انتظار صعود شارپی داشته باشیم.تازه اگر اقتصاد امریکا بهتر بشه, جنگ اوکراین تموم بشه , جنگ جدیدی تو تایوان یا ایران اتفاق نیفته و ... برای کوتاه مدتی ها هم حدس میزنم تا دوسه ماه دیگه قیمت ها از الان بالاتر باشه.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
چقدر اینجا خلوت شد. یادمون باشه هر موقع شلوغ شد و نوب ها اومدن توی تاپیک موقع فراره :D. من از زمانی که بیت از 50 هزار تا 15 هزار ریخت مرتب ماهانه اضافه کردم.برای هولدرهای بلندمدت فکر کنم تا هاوینگ بیتکوین نمیشه خیلی انتظار صعود شارپی داشته باشیم.تازه اگر اقتصاد امریکا بهتر بشه, جنگ اوکراین تموم بشه , جنگ جدیدی تو تایوان یا ایران اتفاق نیفته و ... برای کوتاه مدتی ها هم حدس میزنم تا دوسه ماه دیگه قیمت ها از الان بالاتر باشه.

احتمالا شارپ بشه بعد از هاوینگ ولی خب هیچ چیزی تو این مارکت قابل پیش بینی نیست.

در مورد خلوتی تاپیک هم موافقم، قبلا تا 1% بیت بالا پایین میشد و نوسان میداد دوستان موافق و مخالف نظر میدادن :دی ولی الان نه دیگه.

epsi1on

Registered User
لایک‌ها
2,558
به نظر شما اگر احتمالا اینترنت چند تکه بشه آیا این تاثیری روی بیت کوین یا کلا کریپتو داره؟

kave_r

Registered User
لایک‌ها
40
سلام دوستان
در نوبیتکس کجا میتوان چک کرد که دقیقا چقدر بیت کوین واریز شده به کیف پولیمون ؟ ممنون

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
به نظر شما اگر احتمالا اینترنت چند تکه بشه آیا این تاثیری روی بیت کوین یا کلا کریپتو داره؟

1052.gif

سلام دوستان
در نوبیتکس کجا میتوان چک کرد که دقیقا چقدر بیت کوین واریز شده به کیف پولیمون ؟ ممنون

سلام

تو منو اصلی یه بخشی باید داشته باشه به نام سفارشات، تاریخچه ی خرید ( یک همچین چیزی ) و یا...

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633

md70

Registered User
لایک‌ها
2,510
ولی واقعا این رابطه معکوس بیتکوین با شاخص دلار (DXY) خیلی کمک کننده اس
هر اتفاقی که قدرت دلار رو به فاگ بده (مثل همین جریان ورشکستگی SVB، رکود اقتصادی دوران کووید و ...) فورا بیت کوین و طلا و دارایی های مشابه رو میبره بالا
الانم به نظر میاد با این اتفاقات و چشم انداز نزولی DXY واقعا بد نیست یه بخشی از پورتفو رو هم به BTC اختصاص داد!

5454.JPG

fdsfs.JPG

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
ولی واقعا این رابطه معکوس بیتکوین با شاخص دلار (DXY) خیلی کمک کننده اس
هر اتفاقی که قدرت دلار رو به فاگ بده (مثل همین جریان ورشکستگی SVB، رکود اقتصادی دوران کووید و ...) فورا بیت کوین و طلا و دارایی های مشابه رو میبره بالا
الانم به نظر میاد با این اتفاقات و چشم انداز نزولی DXY واقعا بد نیست یه بخشی از پورتفو رو هم به BTC اختصاص داد!

مشاهده پیوست 1322007

مشاهده پیوست 1322006

2 سال پیش...

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
1679044912462.png

حواستون به دامیننس بیت هست؟

بیت سیزن آیا؟

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
1/6 از موجودی اتریوم رو از 1900 دلار تا 2200 دلار به فروش میرسانم.

#NFA

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,350
1/6 از موجودی اتریوم رو از 1900 دلار تا 2200 دلار به فروش میرسانم.

#NFA
من اون سری تبدلش کردم به بیت. شانس آوردم تتر نگهش نداشتم. نسبتش فک کنم 0.071 بود الان خیلی عقب افتاده :
0.06454 BTC

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,350
تتر کردیم نشستیم 32000 بیت رو ببینیم وارد شیم.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,350
ورود شما و خروج پله ای ما : ))))
البته اینی که گفتم در جواب مزاح دوستمون بود که وقتی بازار صعودی هست وارد میشوند : :geek: به شخصه منتطرم تا 0.0568 بیت رو بفروشم.(همون0.8 ایتر که قبلا پست زده بودم)🥳

Silveregg

Registered User
لایک‌ها
1,263
البته اینی که گفتم در جواب مزاح دوستمون بود که وقتی بازار صعودی هست وارد میشوند
البته من داستانم یکم فرق میکنه. من استفاده م از بیت برای سرمایه گذاری در وهله دوم هست. به واسطه کارم مرتب بخشی از درامدم به بیت هست. بخاطر همین از بیت دو هزار دلاری تا تا بیت شصت هزاری دریافت کردم :)

Adobe Audition

Registered User
لایک‌ها
89
بنظرم سعود اصلی بیتکوین با شروع هاوینگ قطعی است چون دوباره سوداوری را به ماینینگ برمیگرداند مخصوصا با کارتهای گرافیک!
خوشبحال اونهایی که الان پول خرید تعداد زیادی کارتهای گرافیک عالی را بقیمت ارزانتر دارند
خبر جلو جلو دادم پس دست ما هم بگیرید

بالا