برگزیده های پرشین تولز

بزرگان نت را بشناسیم..

Tak-Graph2

Registered User
لایک‌ها
893

:eek:
من دیگه حرفی ندارم :|

farbodpoles

Registered User
لایک‌ها
481

ارزش کار این گروه وقتی سایت های موزیک رو به فاک داد معلوم شد

سرور میگیریم کانفیگ میکنیم منت این عقده ای های دغل باز رو نمی کشیم که فقط به دنبال افزایش تعرفه هستن از هر راهی که شده

قبل از هاست دی ال تهفه هم سایت پربازدید داشتیم نبودش احساس نمی شد :goatee:

اون زمانی رو میگم که یه صفحه HTML درست کرده بودن لینک باکس ها رو میزبانی میکردن :goatee:

شما دلیلش رو می دونی چرا به کسی اون موقع بکاپ نداد؟!
یعنی سایت های مثل میهن دانلود , دانلودها , فیس نما , ورزش 3 و چندین سایت پر بازدید دیگه به فکرشون نمیرسه که خودشون سرور بگیرن؟؟؟ میهن دانلود که خودش میهن وب هاست رو داره و تخصصش میزبانی سایت هست باز از هاست دی ال برای خودش سرویس میگیره ...
چند ماه پیش که می خواست جمع کنه همه دیدن اگه نباشه چی میشه اصلا نیازی به بحث کردن من و شما نیست ...
دیگه ادامه ندید تا تاپیک خراب نشه

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
اینجور حرف زدن در مورد کسی که توی همایش 24 و 25 مرداد که مربوط به برندینگ و بازار یابی اینترنتی هست در کنار ادم هایی بزرگی مثل
مدیر تبلیغات و سئو شرکت Nokia
یا مدیرارشد مارکتینگ یاهو ماروین لیائو سخنرانی میکنه و تونست توی این چند سال کارهای بزرگی و سئو سایت های بزرگی را انجام بده درست نیست

کمی از بیوگرافیش
Hamid Sepidnam
عضو انجمن وب مارکتینگ اروپا (Sempo)، دارای مدرک تبلیغات گوگل از شرکت گوگل (Certified Individual)، موسس و رییس هیات مدیره شرکت کاسپید، سخنرانی در کنفرانسهای داخلی و خارجی از جمله RIMC 2012 با حضور رییس جمهور آیسلند، خالق برند مستر تیستر

خوبه وقتی کسی را به خاطر منفعت که از ما از بین برده خوشمون نمیاد نیاییم الکی خراب کنیم
چندین بار تا الان باهاش در چند مورد کار خیلی کوچک همکاری جزئی داشتم و میتونم بگم خیلی راحت تونسته خودش را جز برترین ها توی دنیا بشناسونه

و حتی همین mr taster شدنش هم برای خود من خیلی جالب بود

ای بابا شما در جریان هیی نیستی بهتره نظر ندی
چیزهایی که من از ایشون میدونم اینجا بگم باس جمع کنه بره
این ها هچین کارهای شاخی نی هرکدومش داستان داره
زیاد جو ندید تورو قران "برترین ها تو دنیا" : ))
بوی ارا اوهانیان رو میدی : ))

پول داشته باشی معروف هم میشی خوب !

Mr.Diyaco

Registered User
لایک‌ها
85
من انقدر پول توی نت حیف و میل کردم و البته ازش پول در آوردم به جز خودم و الگو من خودد من هستم :D

yashar_0007

Registered User
لایک‌ها
59
سلام :دی
من یاشار هستم مهندس نرم افزار
یک سال و نیم سال هستش وب مسترم .
من تازه کارم و تازه 1 ماه هستش که به پی تی اومدم و روزانه چند باری برای سرگرمی میام ایجا پست های وب مستر ها رو میبینم (بهتر از فیس بوکه و کمتر وقت میگیره ) :دی
در کل 3 ساله که توی اینترنت میام و از این 3 سال 2 سالش رو فقط تراوین بازی میکردم :))
سر کار آموزی دانشگاه سایت دانلود بازی و بازی آنلاین در دهکده دانلود با دانلود بازی رایگان رو ساختم و بخاطر علاقه زیادم به بازی ها بردمش جلو مخصوصا بخش بازی های قدیمی بازی های قدیمی فقط بخاطر علاقه بردمش جلو و الگو هم نداشتم .... بعد هم دیدم میشه پول در آورد و خوش هم میگزه ادامه دادم ....الان هم خدا رو شکر سئو زیادی یاد گرفتم و یه سایت جدید زدم سئو و طراحی سایت با بی دی گروپ البته هنوز کامل نشده
افراد معروف نت رو هم نمیشناسم چون تازه کاریم دیگه :)

VIP Webmasters

Registered User
لایک‌ها
240
تو اینترنت کسی بزرگ نیست
ما خودمون هستیم که کسی رو بزرگ میکنیم

از قدیم و ندیم گفتن (یه پیج باش اما تو گوگل ایندکس باشی حله)

مرجع دانلود اسکریپت های رایگان فارسی - اسکریپت و قالب رایگان
متفاوت ترین سایت اسکریپت در ایران زمین (از اسکریپت ایرانی گرفته تا خارجی)

ظاهرا شما مدیر پی سی ول هستید.
من با برخی اسکریپت هایی که میذارید اوپن سورس و ... باشه خیلی هم موافقم
ولی اون سوالی که از دوستان پرسیدم رو لطفا شما هم جواب بدید

برای یک سیستم ماه ها سال ها هزینه و زحمت بکشید، و یکی مثل خودتون تو سایتش رایگان بذاره برای دانلود؟
کلا ورشکست میشید و...

چه حالی میشید؟

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,271
خوب معرفی خودمون ربطی به این تاپیک نداره ولی منم دوست داشتم بگم
مدت کمیه وارد کار نت شدم
اوایل همیشه از خودم می پرسیدم چرا وبمسترها میرن پول می دن و سایت میزن چرا از وبلاگ رایگان استفاده نمی کنن:f34r: :lol:
بعد از زدن وبلاگ های خنده دار و مسخره یه سری چیزها یاد گرفتم :cool:
یکی دو سال پیش یه وبلاگ داشتم پربازدید ترین وبلاگ بلاگ اسکای بود که هیچ تقریبا جزء سه سایت پربازدید وبگذر بود ( زمانی که پرشین استت رو گذاشته بودم دوم بود پشت سر 98یا )
کارش این بود که با آیفریم بازدید منتقل می کردیم برای اعضا و این میون از بعضی سایت ها هم پول می گرفتم و رتبه الکساشونو میاوردم پایین
بازدید یکی از سایت های موزیک خیلی معروف رو دو برابر کرده بودم و همه سایت های موزیک شاکی شده بودن و اینقدر به مدیر وبگذر اعتراض کردن تا لیست پربازدترین ها رو کلا حذف کرد :lol:
بعد دیدم پول خوبی ت این کاره یه سایت زدم hitup و بعد دو ماه سرور پارس هاست رو ساسپند کرد و دامینمون هم نداد ( دامین ir رو به نام خودشون ثبت کرده بودن )
حدود یه سالی از نت دور بودم و اینبار دیگه اومدم چسبیدم بهش به عنوان شغل :blink:
از نظر من همه انسان های خوب و پُر الگو هستند و از هر کدوم باید یه چیزی یاد گرفت ( گل بی عیب خداست )
یعنی هر سایتی رو ببینم قویه می شه الگوم و تا نفهم دلیل موفقیتش چی بوده ماجرا رو دنبال می کنم
از همین تریبون :eek: از دوستانی که ازشون چیزهای مفیدی یاد گرفتم تشکر می کنم
اینم شعارمه :lol: : فرمول موفقیت : فضای خالی بین پندار و عمل را با پشتکار پر کن

hamed_u139

Registered User
لایک‌ها
151
بد نیست توی این تاپیک از آقای پیمان رمضانی مدیر عامل سابق ایران مارکت سنتر (سال 87 شرکت ارائه دهنده خدمات خرید پستی پرذاخت یا همون مانی رهنما اصفهان خیلی به فروشگاه دارهای اینترنتی ظلم کرد و پول خیلی از فروشگاه دارهارو بالا کشید و با اومدن ایران مارکت تحولی توی سیستم های خرید و فروش پستی ایجاد کردند ایشون ) و همچنین سایت های پرداخت کلیکی هزار تومن و تاپ سی دی بازار یاد کرد، همچنین ایشون بودند بعنوان اولین نفر توی وب ایران سیستم همکاری در فروش رو راه اندازی کردند (روی سایت iran.bz)

oms_sos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
ظاهرا شما مدیر پی سی ول هستید.
من با برخی اسکریپت هایی که میذارید اوپن سورس و ... باشه خیلی هم موافقم
ولی اون سوالی که از دوستان پرسیدم رو لطفا شما هم جواب بدید

برای یک سیستم ماه ها سال ها هزینه و زحمت بکشید، و یکی مثل خودتون تو سایتش رایگان بذاره برای دانلود؟
کلا ورشکست میشید و...

چه حالی میشید؟

من سیستم رو یه جور مینوشتم که نشه دورش زد

yashar_0007

Registered User
لایک‌ها
59
من سیستم رو یه جور مینوشتم که نشه دورش زد

چیزایی میگین که آدم شاخ در میاره آخه خود بزرگ بینی تا چه حد !!!!!!!!!!!!!!!!! شما که اینقدر زرنگ هستی برو توی ماکروسافت کار کن که همه نرم افزارش رو دور نزنن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,271
چیزایی میگین که آدم شاخ در میاره آخه خود بزرگ بینی تا چه حد !!!!!!!!!!!!!!!!! شما که اینقدر زرنگ هستی برو توی ماکروسافت کار کن که همه نرم افزارش رو دور نزنن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بعضی وقت ها راه هایی هست ولی خوب بالاخره یکی میاد دورت می زنه
من یه زمانی برنامه نویسی پایتون می کردم و یه اسکریپت encode رو دستکاری کرده بودم دیگه هیچکس تا یه مدت نمی تونست اسکریپت های منو decode کنه
چند وقت بعد یه چینی یه decoder نوشت که تمام اسکریپت های منو راحت می شد باهاش decode کنی:lol:
کلا هر قفلی بذاری توسط یکی باهوش تر از خودت باز می شه

patugh

Registered User
لایک‌ها
3

mortezafox

Registered User
لایک‌ها
722
الگوی من جیگر دات کامه که هنوز نتونستن بکشنش پایین و عین مرد هرروز آپدیت میکنه : )))

اره خیلی ها جلوترش امدن گردخاک زیادی هم کردن ولی الان اثر ازشون نیست
ملا حسنی هم خوب بالا مونده قدمت دار باشه

Last edited:

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
8 صفحه خوندم جالب بود D
من 2 ساله تو نت هستم اوایل فقط بخاطر تفریح بود و اصلا نمیدونستم میشه از اینترنت کسب درامد کرد
بطور اتفاقی با یه وبلاگ با عنوان اموزش های کسب درامد از اینترنت اشنا شدم خیلی برام جالب بود یه سی دی اموزش کسب درامد از اینترنت بدون هزینه و مهارت خاصی رو خریداری کردم به قیمت فکر کنم 25 هزار تومان !
وقتی سی دی رو گذاشتم تو دستگاه دیدم اموزشش اینه یه سایت بزنید و فروشگاه خود رو افتتاح کنید و کسب درامد کنید !!
خلاصه از صبح تا شب مقاله دانلود میکردم و میخوندم
اوایل رفتم با سایتهای کلیکی کار کنم و بعد از 2 ماه 2 هزار تومان دراوردم !!
کم کم خودم 2 تا سایت کلیکی زدم و با 10-15 تا سایت شریک شدم مدتی کار کردم و کم کم جدا شدم
اولین بار یه وبلاگ تو بلاگفا زدن و بعدی تو بلاگ وب که ادرس هاش یادم رفته بود یکیش الان یادم اومد همین الان دارم نگاش میکنم و میخندم بازدید امروز 18 تا !!!
بعد یه سایت نیازمندی خریدم فکر میکردم مثل سایت ایستگاه میشه !
اخرش چون دامینش رو بهم انتقال نداده بودن کلا از دست رفت
بعد یه سایت مزایده خریدم اینم سرم رو کلاه گذاشتن
اخر سر یه سایت مزایده با اسکریپت خوب خرید و شروع کردم که یک دفعه گفتند سایتهای مزایده با روش بیدی خلاف قوانین هست !!!
چون به این کار علاقه داشتم کلی نشستم فکر کردم و 2-3 تا سایت خارجی هم دیدم و مزایده به روش رزروی رو پیدا کردم و پول دادم یه سایت با این روش برام ساختن
ولی کسی که برام طراحی کرد بود هاستش رو بهم انتقال نداد و اخر کار مهلت هاست تمام شد سایت از دست رفت و ایشون رو دیگه پیدا نکردم
بعد یه مدت از نت خارج شدم ولی دوباره برگشتم این دفعه زدم تو کار خرید و فروش جایگاه تبلیغاتی سایتها رو میخریدم و به یکی دیگه با قیمت بیشتر میفروختم که واقعا این کار عالی بود
تبلیغات پاپ اپ ماهیانه میخریدم 50 هزار مثلا 150 میفروختم ولی این کار سختی زیادی داشت
خلاصه همه روش ها رو امتحان کردم- سایت کلیکی-مزایده-نیازمندی-شبکه اجتماعی-وبلاگدهی-خرید و فروش -چتروم-سایت بازی-
سایت تفریحی-خبری-ورزشی و...

در کل پشیمون نیستم و از شرایط فعلی راضی هستم و بنظر خودم هنوز اول راه هستم و میتونم پیشرفت کنم وخیلی دوست دارم از تجربیات افراد موفق استفاده کنم
از مدیر سایت رزبلاگ جواد خوشم میاد- مدیر فیسنما هم ادم زرنگی هست

ahangha89

Registered User
لایک‌ها
399
بد نیست توی این تاپیک از آقای پیمان رمضانی مدیر عامل سابق ایران مارکت سنتر (سال 87 شرکت ارائه دهنده خدمات خرید پستی پرذاخت یا همون مانی رهنما اصفهان خیلی به فروشگاه دارهای اینترنتی ظلم کرد و پول خیلی از فروشگاه دارهارو بالا کشید و با اومدن ایران مارکت تحولی توی سیستم های خرید و فروش پستی ایجاد کردند ایشون ) و همچنین سایت های پرداخت کلیکی هزار تومن و تاپ سی دی بازار یاد کرد، همچنین ایشون بودند بعنوان اولین نفر توی وب ایران سیستم همکاری در فروش رو راه اندازی کردند (روی سایت iran.bz)
فکر میکنم شما یکم تاریخ رو اشتباه گفتید چون بنده سال 84 نمایندگی ایشون رو داشتم و یه فروشگاه هم خودم داشتم با سیستم خرید پستی ایشون که ایشون زحمت کشیدن پول من رو خوردن یه آبم روش خوردن !!
واقعا توی این 6 سال هیچ رقمه از ذهنم بیرون نرفته چون پول من جوون رو خورد من دوباره از صفر مجبور شدم شروع کنم ضمن اینکه اگر اینکار رو نمیکرد من فروشگاهم کار میکرد توی این 6 سال میتونستم یه فروشگاه با سابقه و پر فروش داشته باشم
غیر از من مطمئناً پولها فروشگاه دارای اون زمان خانوم رمضانی ( مشهد ) آقای رضایی ( تهران ) و خیلیای دیگه رو هم خورد فکر میکنم که احتمالا این دوستان مثل من پوست کلفت نبودن و بی خیال اینترنت شدن ! چون چیزی ازشون ندیدم این چند سال

goldenashil

Registered User
لایک‌ها
19
زمان ما چندتا سایت بود که من زیاد میرفتم بدهی.کام ، محشر.کام ، بلاگفا ، کمیاب آنلاین و ...
8 - 9 سال پیش کارم رو شروع کردم و اون زمان شیرازی (با اینکه اخلاق گندی داره!:D) از لحاظ مدیریتی الگوم بود.
ظاهراً بعد از این همه سال کار هیچ کس ما رو الگوی خودش قرار نداده :D

nice2net

Registered User
لایک‌ها
320
5.6 سالی ولچرخیدم :دی بعد با نایس تو نت شروع کردم :دی بعدش دیگه واسه خودم کسی شدم =))

بالا