برگزیده های پرشین تولز

بزرگان نت را بشناسیم..

2610144892

Registered User
لایک‌ها
98
سلام بچه ها بنده تقریبا دو هفته ای که وارد وب مستری به صورت خیلی اماتوری وارد شدم دوهفته پیش درحالی که هیچی از سایت و سایت داری حالیم نمیشد با بعضی اصطلاحات و حتی خود وردپرس اشنا نبودم و نمیدونم چیه ولی چون یه خصیصه ای دارم به اسم کنجکاوی که ذاتا ادم بسیار کنجکاوی هستم دل و روده سایت دراوردم و تونستم خیلی از اصطلاحات و... سایت یاد بگیرم تونستم بدون کمک کسی تغثییرات زیادی تو سایتام بدم و کلا دکورشو عوض کنم از اونجایی که دوست دارم هر کاری امتحان کنم و توش تجربه کسب کنم اومدم این سمت البته تا الان هیچ درامدی نداشتم هنوز داریم تجربه کسب میکنیم برا همین به شما اساتید هم نیازمندیم البته پی تی اصلا تاپیک تخصصی در این زمینه نداره و بیشتر تاپیکا هم یسری با خودشون فقط تبادل اطلاعات دارن و... از اونجایی که زیاد اساتید نت نمیشناسم پس کسی الگوم نیست بیشتر این اساتید هم کارشون قبل 85 شروع کردن که الان اسم در کردن به نظرم حرفه ای اونیه که در مدت کم بتونه یه سایت بصورت حرفه ای بیاره بالا البت از سایت های مثل فیس نما و قاره که همچی باهم قاطی کردن هم خوشم میاد به نظرم ایده هاشون عالی بوده تو این سایت میرم همه چی هست و همشون براشون درامدزا بوده البته نمیدونم صاحاباشون کیا هستن امیدوارم در کنار شما دوستان تجربه ماهم زیاد شه شاد باشین

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
خودم :)
اولین سایتم رو دقیقا 10 سال پیش زدم :دی ( البته ده سال پیش اکثر شما عزیزان هنوز توی نت نبودید :دی بلاگ اسکای ، پرشین بلاگ و سومین سرویس بلاگ فارسی ده سال پیش یعنی تک بلاگ.دام که فیلتر شد و جمش کردم)
اولین وبلاگم رو حدود 12 سال پیش ! (ساب سون فارسی یادش بخیر من منتشر کردم چه دورانی بود 17 یا 18 سالگی :دی)

ای بابا خاطراتمون زنده شد :دی

تک بلاگ مال شما بود؟

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
اون زمانها هیچ سی ام اسی نبود حتی پی اچ پی هم نبود یا اگر بود دانشش تو ایران نبود همه سایت ها html بودند:دی یا من خبر نداشتم شاید
بعدش پرشن بلاگ اومد و قوقا کرد و بعدش یه چندین سایت تفریحی بودند بدهی دان کام تکتاز و مخ زن و از این حرفا و نیکصالحی که منم که اول تو سیستم های رایگان هاست دهی عضو بودم اولین سایتم رو با html شروع کردم و چقدر پولایی که تو دوران دانشجویی 2002/2003 رو به کافی نت ها ندادم ولی راضی هستم از اون همه بجای کافه رفتن و رستورانهای شیک رفتن پولم رو به کافی نت دادم و درگیر سایت شدم.
خلاصه با همین کامی نیکصالحی هم تبادل لینک میکردیم و البته اون دیگه الان جواب سلاممون رو هم بزور میده....
بعدش رفتیم سر کار خدمات وب و وبمستریمون رو در کنارش ادامه دادیم
من رو بهمن شمشیرساز نامی به زور کشوند تو کار سایت داری که از اون هم تشکر میکنم
جا داره از همین جا از کمک های محسن شهبازی و مجتبی مصلحی که در همین پرشن تولز هم هستن تو سالهای 2004/5/6 تشکر کنم که خیلی کمک بودن بهم و خیلی های دیگر که اسم ببرم شاید خوششون نیاد

ولی اگر راه درست رو انتخاب کنید و به خدا توکل کنید و پشتکار خدا کمکتون میکنه

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
اون زمانها هیچ سی ام اسی نبود حتی پی اچ پی هم نبود یا اگر بود دانشش تو ایران نبود همه سایت ها html بودند:دی یا من خبر نداشتم شاید
بعدش پرشن بلاگ اومد و قوقا کرد و بعدش یه چندین سایت تفریحی بودند بدهی دان کام تکتاز و مخ زن و از این حرفا و نیکصالحی که منم که اول تو سیستم های رایگان هاست دهی عضو بودم اولین سایتم رو با html شروع کردم و چقدر پولایی که تو دوران دانشجویی 2002/2003 رو به کافی نت ها ندادم ولی راضی هستم از اون همه بجای کافه رفتن و رستورانهای شیک رفتن پولم رو به کافی نت دادم و درگیر سایت شدم.
خلاصه با همین کامی نیکصالحی هم تبادل لینک میکردیم و البته اون دیگه الان جواب سلاممون رو هم بزور میده....
بعدش رفتیم سر کار خدمات وب و وبمستریمون رو در کنارش ادامه دادیم
من رو بهمن شمشیرساز نامی به زور کشوند تو کار سایت داری که از اون هم تشکر میکنم
جا داره از همین جا از کمک های محسن شهبازی و مجتبی مصلحی که در همین پرشن تولز هم هستن تو سالهای 2004/5/6 تشکر کنم که خیلی کمک بودن بهم و خیلی های دیگر که اسم ببرم شاید خوششون نیاد

ولی اگر راه درست رو انتخاب کنید و به خدا توکل کنید و پشتکار خدا کمکتون میکنه
من که خوشم اومد :D گرچه چندین سال هست که از اسم مصلحی زیاد خوشم نمیاد اما به یاد روزهای قدیم و دوران خوبی که پایان بدی داشت افتادم ...
ایشالله هر جا که هستی و هر کاری که میکنی بیشتر از روزای قبلی موفق باشی

nice2net

Registered User
لایک‌ها
320
تو عمرم 1تا تقدیر نامه و 1 جایزه تو نت گرفتم :دی
1 تقدیرنامه از وزارت ارشاد و همون فیلترینگ خودمون :دی
جایزه هم 2تا فلش 8 گیگ از راسخون :دی
بعدش هرچی بوده درامد خودم بوده کلی هم جایزده دادم تو نت الان هم با بزرگانن نت ایران سلام علیکی داریم :دی
تو این همه وقت هم تنها پولی که خوردم 10 تومن بوده :دی اونم طرف پولو داد غیبش زد نشد براش کاری که میخواد رو انجام بدیم پولشم هروقت بیاد میدم
از منم جز اون قضیه عابرکارتم میشه گفت پولی نخوردن

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
بسیاری عالی !
با خودن خاطرات دوستان در عرصه وب ، حس خاص و وص ناشدنی به انسان دست میده :دی :دی :دی
عجب دورانی بود ...

clipchi

Registered User
لایک‌ها
659
منم یه 6 7 سالی میشه با نت آشنا شدم و فک کنم تو اینجا نسبت به بقیه خیلی کم سن و سال تر و کم تجربه تر باشم.
یادش بخیر یادم میاد اولین وبلاگم رو که بالا آوردم بزرگرترین سوالی که تو ذهنم بود این بود که چه جوری می تونم آهنگامو از توی کامپیوتر بزارم تو وبلا گ :| :D بعد از یه مدت با وبگذر آشنا شدم و تو وبلاگم آمارگیر گذاشتم .
بزرگترین خواستمم این بود که تعداد بازدیدم تو یه روز به 10 نفر برسه :D راهنماییم که تموم شد و وارد دبیرستان شدم با گیگفا آشنا شدم اولش که رو چندتا دامنه co.cc این قدر وردپرس و جوملا و ... بالا آوردم تا بالاخره یع چیزایی یاد گرفتم و اولین سایتم رو با آدرس clipchi.co.cc (اسم یوزرمم مال اواخر عمر اون سایتمه) بالا آوردم بعد از یه مدت که بازدید سایتم 100 برابر آرزوم شد :D دامنه.کامش رو گرفتم و هاست رو هم عوض کردم. یادم میاد اکثرا کلیپای امید20 (عجب سایتی بود یادش بخیر :( ) رو می زاشتم تو سایتم تا بعد از یه مدت شروع کردم به گذاشتن لینکای دانلود قهوه تلخ که از شانس بدم اومدم صفحه اول گوگل :( که همین باعث فیلتر شدن سایتم شد. :( یادش بخیر روزانه حدود 2 3 هزارتا آی پی فقط از قهوه تلخ داشتم :( (البته تو تگ "کلیپ رقص" هم تو گوگل پرچم دار بودم :D ) (بیشترین درآمدم رو تو نت همون موقع داشتم :( ) بعد از ماجرای فیلتر شدن سایت هم تقریبا هرچی راه بود واسه کسب درآمد امتحان کردم ولی هیج کدوم تا الان مثل اون سایت واسم درآمدزایی نکرده (نویسندگی + فروش هاست (نگین هاست) + سایت تفریحی + فروش وی پی ان + .... )
...

Last edited:

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
تو عمرم 1تا تقدیر نامه و 1 جایزه تو نت گرفتم :دی
1 تقدیرنامه از وزارت ارشاد و همون فیلترینگ خودمون :دی

زود تند سریع بگو تا حالا چند تا سایت رو ریپورت دادی :دی

پ.ن : ارادتمند

Last edited:

nice2net

Registered User
لایک‌ها
320
زود تند سریع بگو تا حالا چند تا سایت رو ریپورت دادی :دی

پ.ن : ارادتمند
هیچی اهل این حرفا نیستم . تقدیرنامه به خاطر یه چیز دیگه بود
تئو بهمن ماه کلا فضا و مطالب سایت شده بود انقلابی واسه اون بود :دی

KASHANWEB

Registered User
لایک‌ها
3
حرف زیاده برای گفتن اما حسش نیست :D

فریدون و محسن و بقیه دوستان گل همه به هم کمک کردیم از سال 2002 و الان هر کدوم شدند غولی که به قول فریدون دیگه جواب سلام مارو هم به سختی میدن!!

در کل من یکی همه زندگی ام رو مدیون اینترنت هستم.

heavonlord

Registered User
لایک‌ها
151
یادش بخیر خاطراتمون زنده شد
هشت سال پیش با اون اینترنت زغالی با سرعت لاکپشت که چه عرض کنم ، بعضی وقتا لازم بود عکس ها و فلش رو غیر فعال کرد تا بسختی صفحه لود بشه :upsided: کارمو رو اینترنت شروع کردم
خیلی زود یاد گرفتم خود اینترنت یه دانشگاه بزرگه هر سوالی باشه با گوگل میشه جوابش رو پیدا کرد ، زمان دانشجویی یه پلن فروشگاهی (البته ارزونترینش رو) از جهان دیتا که آقای محسن سلاجقه مدیرش بود گرفتم تو ایستگاه که اون موقع ارزون بود آگهی میدادم یه قرارداد فروش پستی با شرکت بدنام پرداخت بستم که کلی پولم هم خورد ، اون موقع ها دوستام میگفتن این هم شد کار ، یه یکسالی گذشت فهمیدم بجای تبلیغ دادن بهتره یه سایت بزنم از ترافیکش استفاده کنم سعی کردم اصول اولیه سئو را یاد بگیرم یه وقت دیدم گوگل عزیز داره حسابی ساپورت میکنه و حال میده
از مقالات جناب محمود بشاش استفاده میکردم که ازشون هم ممنونم

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
الگوی من در عرصه صنعت رایانه و آی تی بالاخص عرصه اینترنت و خاصه وب شخصیه که اول اسمش الف داره و فامیلیش با د آغاز میشه ، پسوند فامیلیشم یادم نیست چی بود. :دی
به هرحال من در همه کارام از شخص مذکور الگو میگیرم :)

hamed_u139

Registered User
لایک‌ها
151
منظورتون کیه که پول خیلی ها رو بالا کشید؟ همون شرکت رهنمای اصفهان رو میگید دیگه؟ درسته؟

پول ما رو هم خورد

سال 86 2 تومن از پول مارو خورد

بالا