برگزیده های پرشین تولز

بزرگنربن دایره المعارف هنرهای رزمی به زبان فارسی

ninjarenger

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
سلام دوست عزیز
راستی یه توضیحی درباره نینجا رنجر میدید. اینکه چه آموزش هایی داره و ...

البته من با نینجوتسو آشنایی مختصری دارم به لطف اساتید که اینجا هستن...

سلام
بنيانگذار نينجا رنجر آقاي خنجري هستن كه قبلا نينجوتسوي ايراني زير نظر اقاي فرجي كار ميكردن و مسئول كميته مربيان نينجوتسوي ايراني بودن
به دلايل متعددي از نينجوتسوي ايراني جدا شدن و نينجا رنجر رو بنيانگذاري كردن
تز جديد نينجا رنجر نسبت به نينجوتسوي ايراني در ابعاد مختلف قابل بررسيه
مثل اينكه نينجا رنجر بر خلاف نينجوتسويي كه تو ايران كار ميشه ، كاتا نداره
مبارزاتش توي رينگ انجام ميشه
دفاع شخصي هاش بر خلاف نينجوتسوي ايراني از اون حالت سنتي اومده بيرون
و ...
هر دو سبك هم قابل احترام هستن و هيچ كدوم نسبت به ديگري برتري ندارن ( به عقيده بنده البته )

miladninja

همکاربازنشسته ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
سلام
بنيانگذار نينجا رنجر آقاي خنجري هستن كه قبلا نينجوتسوي ايراني زير نظر اقاي فرجي كار ميكردن و مسئول كميته مربيان نينجوتسوي ايراني بودن
به دلايل متعددي از نينجوتسوي ايراني جدا شدن و نينجا رنجر رو بنيانگذاري كردن
تز جديد نينجا رنجر نسبت به نينجوتسوي ايراني در ابعاد مختلف قابل بررسيه
مثل اينكه نينجا رنجر بر خلاف نينجوتسويي كه تو ايران كار ميشه ، كاتا نداره
مبارزاتش توي رينگ انجام ميشه
دفاع شخصي هاش بر خلاف نينجوتسوي ايراني از اون حالت سنتي اومده بيرون
و ...
هر دو سبك هم قابل احترام هستن و هيچ كدوم نسبت به ديگري برتري ندارن ( به عقيده بنده البته )
به نظر بنده هم سبک خنجری نسبت به فرجی خیلی بهتره . به دلایلی که میدونم
و اینکه خنجری سیستم خودش رو خودش اداره میکنه و میگه این سبکی هست که خودم درست کردم. حالا هرکس قبول داره بیاد.

ninjarenger

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
به نظر بنده هم سبک خنجری نسبت به فرجی خیلی بهتره . به دلایلی که میدونم
و اینکه خنجری سیستم خودش رو خودش اداره میکنه و میگه این سبکی هست که خودم درست کردم. حالا هرکس قبول داره بیاد.

درست ميفرمايين
ولي نينجا رنجر هم تو اين چند سال اخير بسيار دستخوش تغيير و تحول بسياري شده خصوصا از وقتي كه دبير سبك استعفا دادن
همه روزه مربياني رو ميبينم كه واقعا مثل قارچ دارن رشد ميكنن
طرف در عرض يك سال ميشه سنسي!:general410:بدون هيچ تجربه و پيشينه اي
البته ايني كه عرض كردم مختص نينجا رنجر نيست و بنده قصد تخريب هيچ سبك يا فردي رو ندارم . خيلي از سبكا رو ب اين صورت امروزه ميبينيم . خيلي . . . .
نينجا رنجر سبك بسيار عالي هست و بنده در حال حاضر اين سبك رو كار ميكنم
جاي رشد بسيار داره و ميدون بازه تو اين سبك
به اميد موفقيت هاي بيشتر براي اين سبك ايراني:general508:

miladninja

کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
درست ميفرمايين
ولي نينجا رنجر هم تو اين چند سال اخير بسيار دستخوش تغيير و تحول بسياري شده خصوصا از وقتي كه دبير سبك استعفا دادن
البته ايني كه عرض كردم مختص نينجا رنجر نيست و بنده قصد تخريب هيچ سبك يا فردي رو ندارم . خيلي از سبكا رو ب اين صورت امروزه ميبينيم . خيلي . . . .
این مشکلات همش برمیگرده به سر پول.............

firenight666

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,625
سبک جدیدی دیدم
اسم سبک بود (ضد ذلت کبری) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
استادش هم کونگفو توا کار کرده بود
یه لگو مار کوبرا بزرگ هم روی پیراهنشون بود
چه افتضاحیییییییییییییییی

firenight666

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,625
سلام خدمت دوستان و اساتيد بزرگوار
من چند هفته اي هست كه با اين فروم آشنا شدم
دارم از ابتداي اين بخش يعني از صفحه 1 مطالب رو ميخونم و چيزاي بدرد بخورش رو ياد ميگيرم و بعضا يادداشت ميكنم:general105:
الان رسيدم صفحه 98
خيلي خوشحالم ك تو جمع شما اساتيد هستم
اوس

خوش آمدی دوست عزیز و هم رزم . امیدوارم که بتونیم اطلاعاتمون را به همدیگه منتقل کنیم و از همدیگه چیز های خوبی یاد بگیریم

firenight666

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,625
میدونید بچه ها مشکل سر مک دوجو یا سبکهای پوشالی و تقلبی نیست.............مشکل سر اینه که آقا سبک من درآوردی هست درست حالا دیگه بچه بازید در نیارید
هروز این میگه من بهترم . اون میگه من بهترم. من اصیلترم و....................
واسه هم دیگه کلیپ درست میکنن تو نیای مجازی که ما بهتریم. بابا شما درست عالی دیگه جایگاه کمربندتون کم نکنید

به نظرم یه بحثش مشکلات مالی این دسته از افراد است و یا شاید تشنه توجه یا قدرت طلبی باشند . واقعا نمیدنم دلیلشو چرا باید تو بوق و کرنا بکنند که مثلا ما بهتریم یا فلانی بدتره یا تو فدراسیون و توی هیئت زیر آب همدیگرو بزنن و کارت مربی گری همدیگرو باطل کنن .
همین افراد میان کلی استاژ و جلسه فنی میذارن و بابت هر استاژ کلی پول از نفرات میگیرن و ....

firenight666

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,625
درست ميفرمايين

ببخشید ، شما اطلاع دارید علت استعفای دبیر سبک نینجا رنجر چی بوده ؟

ninjarenger

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
ببخشید ، شما اطلاع دارید علت استعفای دبیر سبک نینجا رنجر چی بوده ؟
آقاي ملكي ( دبير سابق نينجا رنجر و نماينده نين بودو واريور استان البرز در حال حاضر ) از ابتداي شروع فعاليت سبك نينجا رنجر، تو اين سبك بودن
و اولين آكادمي اختصاصي نينجا رنجر رو تو استان البرز ايشون تاسيس كردن ( با همكاري چند نفر ديگه البته )
و چند تا مربي باسواد تحويل جامعه نينجا رنجر كارا دادن
ميخام بگم كه خيلي برا اين سبك زحمت كشيدن ...
به دنبال استعفاي ايشون ، كل باشگاه هاي نينجا رنجر استان البرز هم استعفا دادن و كوچ كردن به سبك نين بودو واريور ( به جز يكي دو تا باشگاه ) كه اين برادري و همدلي و اتحاد مربياي البرز رو نشون داد
بنده از ايشون كه پرسيدم مهم ترين دليل رو مشكلات *مديريت* عنوان كردن يعني مشكل از سمت بالاترين مسئول در سبك ...
اميدوارم كه در سبك جديدشون موفق باشن
هر چند گفتن در سبك جديد هيچ چي تغيير نكرده ...

firenight666

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,625
آقاي ملكي ( دبير سابق نينجا رنجر و نماينده نين بودو واريور استان البرز در حال حاضر ) از ابتداي شروع فعاليت سبك نينجا رنجر، تو اين سبك بودن
و اولين آكادمي اختصاصي نينجا رنجر رو تو استان البرز ايشون تاسيس كردن ( با همكاري چند نفر ديگه البته )
و چند تا مربي باسواد تحويل جامعه نينجا رنجر كارا دادن
ميخام بگم كه خيلي برا اين سبك زحمت كشيدن ...
به دنبال استعفاي ايشون ، كل باشگاه هاي نينجا رنجر استان البرز هم استعفا دادن و كوچ كردن به سبك نين بودو واريور ( به جز يكي دو تا باشگاه ) كه اين برادري و همدلي و اتحاد مربياي البرز رو نشون داد
بنده از ايشون كه پرسيدم مهم ترين دليل رو مشكلات *مديريت* عنوان كردن يعني مشكل از سمت بالاترين مسئول در سبك ...
اميدوارم كه در سبك جديدشون موفق باشن
هر چند گفتن در سبك جديد هيچ چي تغيير نكرده ...

ممنون بابت اطلاعاتی که دادید . حالا که صحبتش شد ، میشه کمی در مورد سبک نین بودو واریو هم توضیحاتی بدهید ؟ بیشتر دوست دارم از زبان خود شما بشنوم تا اینکه بخواهم توی اینترنت جستجو کنم .
با تشکر

ninjarenger

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
ممنون بابت اطلاعاتی که دادید . حالا که صحبتش شد ، میشه کمی در مورد سبک نین بودو واریو هم توضیحاتی بدهید ؟ بیشتر دوست دارم از زبان خود شما بشنوم تا اینکه بخواهم توی اینترنت جستجو کنم .
با تشکر
خواهش ميكنم وظيفست

باور كنين من خيلي تحقيق كردم در مورد نين بودو واريور ( نينجا واريور سابق ) تا بفهمم تز جديد اين سبك چيه؟؟
چي شده كه بعد از نينجوتسوي ايرني و نينجا رنجر ، اين سبك به وجود اومد؟؟
اصلا از لحاظ فني چه حرف جديدي برا گفتن داره كه به وجود اومده؟؟
و تو اين تحقيقاتم از افراد زيادي پرسيدم از نينجوتسو كار،نينجا رنجر كار، از رزمي كاراي آگاه سبكاي ديگه و حتي از مربياي خود نين بودو واريور
و ميدونين دقيقا چي دستگيرم شد؟
دقيقا *هيچي*:)
يعني هنوزم كه هنوزه نميدونم چرا اين سبك به وجود اومده!
البته از با تعصب هاي اين سبك كه بپرسي ميگن نين بودو واريور تنها سبك نينجايي توي جهانه كه داراي فدراسيونه و ثبت جهاني شده و به طور قانوني ميتونه اعضاي تيم ملي خودشو بفرسته به مسابقات برون مرزي
ميگن نين بودو واريور توي 35 كشور جهان نماينده داره :eek:o_O و كاملا شناخته شدست و براي كسايي كه قهرماني دوست دارن در حد جهاني بهترين سبكه:general405:
بنيان گذار اين سبك هم آقاي محمدعلي وادي زاده هستن كه 3 تا سبك به اسم ايشون ثبت شده و شنيدم يكيشو هم فروختن:D ( نينجا واريور ، نين بودو واريور ، نينجوتسو يونيون ) ( البته صحت و سقم اين يكي مطلبو دقيقا نتونستم متوجه بشم )

خلاصه اينكه اگه بخوايم مثبت نگاه كنيم ، نين بودو واريور سبك نينجايي هست كه داراي تيم مليه و ميتونه افراد واجد شرايط رو با نامه رسمي و قانوني و بدون هزينه شخصي افراد، به مسابقات جهاني اعزام كنه.وگرنه از لحاظ فني و تكنيكي همون سبك هاي نينجايي قبل هست

ninjarenger

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
با تشکر
جسارتا ميشه بپرسم شما تو چه سبكي مشغول فعاليت هستين؟

miladninja

کاربر فعال
لایک‌ها
3,022

miladninja

کاربر فعال
لایک‌ها
3,022

firenight666

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,625
خواهش ميكنم وظيفست

باور كنين من خيلي تحقيق كردم در مورد نين بودو واريور ( نينجا واريور سابق ) تا بفهمم تز جديد اين سبك چيه؟؟
و تو اين تحقيقاتم از افراد زيادي پرسيدم از نينجوتسو كار،نينجا رنجر كار، از رزمي كاراي آگاه سبكاي ديگه و حتي از مربياي خود نين بودو واريور
البته از با تعصب هاي اين سبك كه بپرسي ميگن نين بودو واريور تنها سبك نينجايي توي جهانه كه داراي فدراسيونه و ثبت جهاني شده و به طور قانوني ميتونه اعضاي تيم ملي خودشو بفرسته به مسابقات برون مرزي
ميگن نين بودو واريور توي 35 كشور جهان نماينده داره :eek:o_O و كاملا شناخته شدست و براي كسايي كه قهرماني دوست دارن در حد جهاني بهترين سبكه:general405:
بنيان گذار اين سبك هم آقاي محمدعلي وادي زاده هستن كه 3 تا سبك به اسم ايشون ثبت شده و شنيدم يكيشو هم فروختن:D ( نينجا واريور ، نين بودو واريور ، نينجوتسو يونيون ) ( البته صحت و سقم اين يكي مطلبو دقيقا نتونستم متوجه بشم )

خلاصه اينكه اگه بخوايم مثبت نگاه كنيم ، نين بودو واريور سبك نينجايي هست كه داراي تيم مليه و ميتونه افراد واجد شرايط رو با نامه رسمي و قانوني و بدون هزينه شخصي افراد، به مسابقات جهاني اعزام كنه.وگرنه از لحاظ فني و تكنيكي همون سبك هاي نينجايي قبل هست

ممنونم بابت توضیحات شیوا و بی طرافانه و صادقانه شما . مرسی که وقت گذاشتید و توضیح دادید . خیلی خوب بود .

جسارتا ميشه بپرسم شما تو چه سبكي مشغول فعاليت هستين؟[/QUO

بنده سبک اصلی ام سیستما روسی است ولی بر حسب علاقه شخصی کاراته کیوکشین را ادامه دادم و در مقطعی جودو و جوجیتسو کار کردم و با اینکه چندین سال براشون وقت گذاشتم بنا به دلایلی مشخص رهایش کردم . کلا به همه هنر های رزمی از چینی گرفته تا ژاپنی و تایلندی و غربی و ...... علاقه زیادی دارم و از دنبال کننده همه ی سبک ها هستم . و از اطلاعات دوستای خوبی چون شما استفاده میکنم . توی این انجمن دانسته هایم را مدیون همه هستم ولی به شخصه از چندین نفر خیلی مطالب آموزنده و اطلاعات فنی یاد گرفتم ، توصی میکنم از این عزیزان نهایت بهره را ببرید هر چند ، چندین نفرشون نیستند ، استاد میلاد نینجا ، استاد آبتین ، جناب لیا ( که نیستند ) ، جناب s alireza ( ایشون هم نیستند ) بچه هایی که سبک های ژاپنی ( حالا چه جودو چه کاراته و جوجیتسو و شمشیز زنی .... ) کار می کردند و میکنند ، جناب موساشی بودند فکر کنم ، جناب موریهه اوشیبا سبک کراوماگا و mma جناب reza-vc و lord viper سبک توا جناب ققنوس توآ و جناب بوشیدو و soroosh و hosein ati رو هم خاطرم هست . اینها بچه ها و استاتید کار کرده و خوب و بدون ادعا هستند مثل خودتون که ادعا ندارید :) امیدوارم بشه که دوباره این انجمن به روزهای اوج خودش برسه

با تشکر

Last edited:

miladninja

کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
خواهش ميكنم وظيفست

خود شما کجا تمرین میکنید؟
یکی دیگه هم چند وقت پیش دیدم به اسم نینجا کاماندو.....

miladninja

کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
ممنونم بابت توضیحات شیوا و بی طرافانه و صادقانه شما . مرسی که وقت گذاشتید و توضیح دادید . خیلی خوب بود .

بنده سبک اصلی ام سیستما روسی است ولی بر حسب علاقه شخصی کاراته کیوکشین را ادامه دادم و در مقطعی جودو و جوجیتسو کار کردم و با اینکه چندین سال براشون وقت گذاشتم بنا به دلایلی مشخص رهایش کردم . کلا به همه هنر های رزمی از چینی گرفته تا ژاپنی و تایلندی و غربی و ...... علاقه زیادی دارم و از دنبال کننده همه ی سبک ها هستم . و از اطلاعات دوستای خوبی چون شما استفاده میکنم . توی این انجمن دانسته هایم را مدیون همه هستم ولی به شخصه از چندین نفر خیلی مطالب آموزنده و اطلاعات فنی یاد گرفتم ، توصی میکنم از این عزیزان نهایت بهره را ببرید هر چند ، چندین نفرشون نیستند ، استاد میلاد نینجا ، استاد آبتین ، جناب لیا ( که نیستند ) ، جناب s alireza ( ایشون هم نیستند ) بچه هایی که سبک های ژاپنی ( حالا چه جودو چه کاراته و جوجیتسو و شمشیز زنی .... ) کار می کردند و میکنند ، جناب موساشی بودند فکر کنم ، جناب موریهه اوشیبا سبک کراوماگا و mma جناب reza-vc و lord viper سبک توا جناب ققنوس توآ و جناب بوشیدو و soroosh و hosein ati رو هم خاطرم هست . اینها بچه ها و استاتید کار کرده و خوب و بدون ادعا هستند مثل خودتون که ادعا ندارید :) امیدوارم بشه که دوباره این انجمن به روزهای اوج خودش برسه

با تشکر
ممنون بابت تعریف

با تشکر
مرسی. خودت رو فراموش کردی بگی
همه ما از رزمی دور شدیم ولی اصل روش تو ذاتمون هست.چون به دنبالش بودیم در ذهنمان همپیشه

بالا