• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بزودی سایت royalgames.ir شروع به کار میکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

METAL GEAR7

Registered User
لایک‌ها
113
خوب بالاخره کنسول بندم رسید . فکر کنم اولین شهرستانی بودم که این کارو انجام دادم .
همه چیز عالی مثل گذشته . انلاین میزنم و بازی میکنم و تروفی میگیرم . منتها با یه تفاوت که عشق میکنم بازی رو با دلاری ۱۰۰۰ تومن خریدم و تا موقعی که دلم بخواد بازیش میکنم و دارمش .
بیخودی هم دوستان و دکترا وقتشون رو نگیرن این روش ابدا هیچ ربطی به شیر کردن نداره چون من تغییر در اون قسمت نمیبینم . خواهشا نپرسید چه جوری هست که خودمم فعلا هنگم .

hamid1377

Registered User
لایک‌ها
26
خوب بالاخره کنسول بندم رسید . فکر کنم اولین شهرستانی بودم که این کارو انجام دادم .
همه چیز عالی مثل گذشته . انلاین میزنم و بازی میکنم و تروفی میگیرم . منتها با یه تفاوت که عشق میکنم بازی رو با دلاری ۱۰۰۰ تومن خریدم و تا موقعی که دلم بخواد بازیش میکنم و دارمش .
بیخودی هم دوستان و دکترا وقتشون رو نگیرن این روش ابدا هیچ ربطی به شیر کردن نداره چون من تغییر در اون قسمت نمیبینم . خواهشا نپرسید چه جوری هست که خودمم فعلا هنگم .
میشه عکس بذارید؟یا فیلم؟

hamid1377

Registered User
لایک‌ها
26
داداش شما که میگین این طرح قانونیه و فقط شما میتونید انجامش بدید پس لطفا یک فیلمی چیزی بذارید تا تکلیف منم مسشخص بشه ممنون

mehran_360

Registered User
لایک‌ها
25
مبارک باشه .
یه سوال . به User های قبلی . User جدید اضافه شده ؟ تو استور جلوی بازی میزنه بازی خریداری شده یا نه ؟

soroushsahami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اگه ميشه قيمت أين كنسولارو بهم بدي
PS3
Ps4
Xbox360

PLAYSTATION 4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
مبارک باشه .
یه سوال . به User های قبلی . User جدید اضافه شده ؟ تو استور جلوی بازی میزنه بازی خریداری شده یا نه ؟

کلا هیچ کس جواب این سوال رو نمیده..
20 نفر پرسیدن

alitriple

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
با سلام خدمت دوستان
دوستان چرا اینقدر خودتون رو اذیت میکنید و ایشون یه روشی پیاد کردن برای ریختن بازی که برای شما کاربرها بازی ارزونتر دربیاد و اینکار مزیتهایی هم داره که دیگه به دیسک بازی احتیاجی نیست و درایو شما هم عمرش بیشتر میشه و سرعت لود بازی هم کمی بالاتره چون از روی هارد اجرا میشه و بازیها هم کاملا قانونی خریداری میشه و از این بابت خیالتون راحت باشه و این روش قبلا برای بازیهای پی اس ویتا هم توسط ایشون پیاده شده بود که هیچ مشکلی در پی نداشت و روش کار ایشون هم اگه بیاد اموزشش رو اینجا بزاره قطعا کسی انجام نمیده چون برا یوزری که یک دستگاه داره اصلا نمیصرفه و بیشتر برای مغازه دار و کاسب که به تعداد دستگاه داره میصرفه و در کل تجربه نشون داده تخریب شخصیت اونم با این بچه بازیها کاری از پیش نبرده و اگه این روش براتون میصرفه یا علی وگرنه هر جور که دوست دارید میتونید بازی تهیه کنید و اصلا میتونید صبر کنید تا کنسول هک بشه تا بازی مجانی کنید.وسلام

gaffari1361

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کلا هیچ کس جواب این سوال رو نمیده..
20 نفر پرسیدن
من دستگاه رو با دو بازی واچ داگ و اسنایپر خریدم از ایشون که دو تا اکانت توش بود که من خودم اکانت سوم رو برای خودم ایجادکردم واز اون اکانت psn خودم بازی ها رو اچرا می کنم و با تروفی فقط واچ داگز رو باید از اکانت خرید و نصب شده ریستور کنید

sepehr13

Registered User
لایک‌ها
57
داداش اگه ما مشتری بشیم بعدا تخفیف میدی؟
راستی کی مغازه رو عوض میکنی؟

sepehr13

Registered User
لایک‌ها
57
داداش یه سایت برای مغازتون بزنید خیلی به صرفه تره مثل سایت gameshark کلی فروشتو میبره بالا هم اطلاع رسانی سریع تر و بهتر میشه

sepehr13

Registered User
لایک‌ها
57
داداش این پیجو تو دوتا سایت معروف گیم فا با پردیس گیم تبلیغ کردم;)

lich.king

Registered User
لایک‌ها
39
دادا قيمت كنسولت نسبت به بازار يه ذره بالاست . قيمت كنسول رو نمياريد پايين ؟

همه ي بازيهاي ديجيتال صفحه ي اول رو داريد ؟

wwe.spen

Registered User
لایک‌ها
24
سلام . آقا ما حتما باید کنسول رو برای شما بیاریم یا اینکه هارد و یا فلش هم بیاریم امکانش هست خودمون به کنسول انتقال بدیم ؟

tf101

Registered User
لایک‌ها
229
سلام . آقا ما حتما باید کنسول رو برای شما بیاریم یا اینکه هارد و یا فلش هم بیاریم امکانش هست خودمون به کنسول انتقال بدیم ؟
کنسولت رو باید ببری دوست عزیز

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
سلام به همه دوستان تا یکشبه نیستم
تا به نت دسترسی پیدا کنم به سوالاتتون جواب میدم

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
سلام به همه دوستان تا یکشبه نیستم
تا به نت دسترسی پیدا کنم به سوالاتتون جواب میدم

METAL GEAR7

Registered User
لایک‌ها
113
دوستان در رابطه با سوالی که از من پرسیدن .
من ۴ تا بازی خریدم . به اندازه ی ۴ تا بازی برام پروفایل ایجاد شده که باهاشون کاری ندارم و واردشون نمیشم اصلا و توی اکانت خودم تاکید میکنم خودم ۴ تا بازی رو اجرا میکنم و تروفی میگیرم .

Arya1380

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
اقا جواب مارو بده دیگه شما اکانت خودت رو شیر میکنی رو کنسول ما میریزی تو اکانت خودمون؟

mohsen5730

Registered User
لایک‌ها
66
دوستان در رابطه با سوالی که از من پرسیدن .
من ۴ تا بازی خریدم . به اندازه ی ۴ تا بازی برام پروفایل ایجاد شده که باهاشون کاری ندارم و واردشون نمیشم اصلا و توی اکانت خودم تاکید میکنم خودم ۴ تا بازی رو اجرا میکنم و تروفی میگیرم .
پس به اندازه چهار تا بازی که خریدی برای هر کدوم یک پروفایل برات ساخته شده!!
یعنی برای هر بازی که خریداری میشه یک پروفایل مجزا ساخته میشه؟!
این دیگه چه مدلشه، یعنی مثلا 10 تا بازی بگیری 10 تا پروفایل مجزا به جز اکانت خودت ساخته میشه، یا اگر شما به اشتباه یک پروفایل رو Delete کنید، در اصل بازی مربوط به ان پروفایل دیگه اجرا نمیشه، درست میگم؟
با این اوصاف مشخص شد که این قانونی به نظر نمی یاد، چون شما رو کنسولت فقط یک پروفایل خودت رو نداری، و به جز ان پروفایلهای دیگه داری، که ظاهرا غیرقانونی ان پروفایلها ساخته شدن، و به نظر می یاد این یک باگ هست،
اگر باگ نباشه، پس این چه کاریه، روی یک پروفایل شخصی خود کنسول که به نام یوزر صاحب کنسول باز میشه همه این بازیها ثبت بشن، این پروفایلهای اضافی برای چی هست ؟!
واقعا یعنی شرکت سونی همچین اجازه ای میده؟ واقعا متعجبم از سونی ، ایکاش یک باگ درست حسابی این هکرها پیدا کنند و مثل ps3 راحت CFW بسازند دیگه همه راحت بشن.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا