• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بزودی سایت royalgames.ir شروع به کار میکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

metirock

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
این سوال 1xx بار پرسیده شده هیشکی جواب نداده بهش !!
وقتی بازی رو براتون میریزن وقتی میرید تو استور جلوی بازی که براتون ریخته میزنه خریداری شده ؟
اگه اینطوری بود که دیگه کسی از psn بازی نمیخرید !
نه عزیز نمیزنه :)

98saman

Registered User
لایک‌ها
1,200
اگه اینطوری بود که دیگه کسی از psn بازی نمیخرید !
نه عزیز نمیزنه :)
خب دیگه وقتی نمیزنه یعنی یه باگی چیزی هست ! وقتی بازی ریخته شده بباشه و این اقا میگه که من لایسنس دادم و نماینده سونی هستم شما نسخه کامل بازی رو میگیرید نسخه کامل تر از خود psn ؟
وقتی اونجا خریداری شده رو نمیزنه یعنی یه چیزی هست دیگه ....

ultrasahand

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
خب دیگه وقتی نمیزنه یعنی یه باگی چیزی هست ! وقتی بازی ریخته شده بباشه و این اقا میگه که من لایسنس دادم و نماینده سونی هستم شما نسخه کامل بازی رو میگیرید نسخه کامل تر از خود psn ؟
وقتی اونجا خریداری شده رو نمیزنه یعنی یه چیزی هست دیگه ....
اینو بگیر بخوان معلوماتت بره بالا ... اگر هم نتونستی سر هم کنی ... آره این باگه

naritools

Registered User
لایک‌ها
616

aliheidari2520

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
31
حالا که ایشون تضمین میکنه ...
ولی اصلا به فرض که باگ باشه، خب حداقل تا وقتی برطرف نشده که میشه ازش استفاده کرد :D
دیگه آخرِ آخرش اینه که مثل کنسول هک شده فقط آفلاین بازی کنیم دیگه ...
این همه ملت دعا میکردن که هک بشه ... فکر کنید هک شده :D
البته شخصا فکر میکنم مشکل قانونی نداشته باشه، ولی دیگه بدبین هم باشیم نهایتش همین میشه که آفلاین حداقل میشه بازی کرد

Arya1380

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
عجب گیری کردیما یکی نی جواب مارو بده؟۲۰۰ بار پرسیدم
ایا ایشون اکانت خودش رو شیر میکنه رو کنسوله ما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

gaffari1361

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله همون اکانتی رو که باهاش بازی رو خریده قرار میده وشما می تونید توهمون اکانت یا اکانت خودتون بازی کنید

mohsen5730

Registered User
لایک‌ها
66
با توجه به اینکه در پستهای بالاتر دوستی گفت که برای هر بازی یک پروفایل برای من ساخته شده،
پس در نتیجه جواب سوال شما میشه گفت که ایشون اکانتهای خودش رو برای هر بازی که خریداری کرده و برای هر کدوم بازی که در اصل یک اکانت یا پروفایل داره رو کنسول شما شیر میکنه،
یعنی در اصل ایشون برای هر بازی یک پروفایل ساخته و با ان پروفایل بازی رو خریداری کرده، در PSN مربوط به ان پروفایل ، و ان پروفایلها رو کنسولها شیر میکنه، مثلا شما بازی شماره یک رو بخواهید، ایشون می یاد و پازی شماره یک رو با پروفایل شماره یک می ریزه رو کنسول شما، و اکتیو میکنه، و مثلا شما بازی شماره 7 رو هم بخواهید ایشون بازی شماره هفت با پروفایل شماره هفت رو هم اضافه می کنه رو کنسول شما و اکتیو میکنه!، که در اصل پروفایل شماره 1 به بازی هفت مربوط نیست، و با پاک شدن پروفایل مربوطه بازی هم اجرا نمیشه! و الی اخر، و در اصل ایشون تمام این بازیها رو رو پروفایل مربوط خریداری کرده، و رو سیستم شما share میکنه.
در اصل یک نوع حقه و کلک و سواستفاده هست از سیستم sharing سونی ps4 که در اصل سونی اجازه دو تا کنسول شیر رو داده برای دو دوست که یک بازی رو شریکی استفاده کنند، ولی ایشون با روشی عجیب که مکتشفش ظاهرا خودشون هستند ، مزیت sharing رو دور میزنند و به بی نهایت کنسول و یا یوزر میتونند این کار رو بکنند و کاسبی خوبی کنند. و حالا تا کی جواب بده و چی میشه خدا میدونه ..
ولی به نظر من اگر کسی هم این کار رو میکنه بهتره اصلا با ان سیستم انلاین نشه، و مثل PS3 افلاین همیشه استفاده کنه، که اگر یک روزی گندش در امد، پروفایلها رو دیلیت کنه و سیستم رو برگردونه به حالت اول که مشکلی براش پیش نیاد، البته اگر هیچ وقت انلاین نمیشه که همیشه به این روش ادامه بده که عینه کپی می مونه البته با هزینه کمی بیشتر نسبت به کپی.
اقا مرتضی بهتره این روش رو ادامه بدید حداقل برای دوستان کپی باز خوبه، که نهایتش این هست که همیشه افلاین از کنسول استفاده می کنند برای بازیهای که نیازی به انلاین نداره، و انها هم که می تونند میتوند کنسول اضافی بگیرن برای بازی اریجینال و انلاین.
من خودم اگر واقعا این ادامه داشته باشه، فقط برای استفاده افلاین حتما این کار رو می کنم، البته 200 تومن اولش واقعا سنگینه. نصف 200 تومن کمی منصفانه تر به نظر می یاد.
البته این برداشت من هست، شاید من اشتباه میکنم، باید خودشون کاملتر توضیح بدن.

Last edited:

ASSASSIN_369

Registered User
لایک‌ها
23
پس حرف های دوست عزیزمون که میگن من نماینده سونی هستم و بازی ها رو کاملا قانونی هستند و سونی در شرایط خاص ( کشور جهان سوم و خرید های ایشون ..) این امتیاز رو به ایشون داده . تونستن همچین روشی رو تو ایران راه اندازی کننو... چی میشه ؟!:general405::general505:

hossoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام آقا مرتضی من ممکنه بعد از ماه رمضان مزاحم بشم
ميشه قیمت ps4 ریجن 2 بهم بدی بی زحمت ؟؟؟؟
:general406:

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
سلام آقا مرتضی من ممکنه بعد از ماه رمضان مزاحم بشم
ميشه قیمت ps4 ریجن 2 بهم بدی بی زحمت ؟؟؟؟
:general406:
سلام به تمام دوستان ..ببخشید چند روز نبودم
رجین 2 ژاپن 1500
رجین 2 اروپا فعلا موجود نیستش

metirock

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
پس حرف های دوست عزیزمون که میگن من نماینده سونی هستم و بازی ها رو کاملا قانونی هستند و سونی در شرایط خاص ( کشور جهان سوم و خرید های ایشون ..) این امتیاز رو به ایشون داده . تونستن همچین روشی رو تو ایران راه اندازی کننو... چی میشه ؟!:general405::general505:

نماینده =)))))))))))))

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
دوستان گلم برا بار هزارم میگم چقدر خودتون رو اذیت میکنید کار قانونی هستش و هیچ نگرانی نداشته باشید سونی دقیقا تمام حرکات و کوچکترین اتفاقات تو کنسولتون رو میدونه و چک میکنه ..انقدر شرکت سونی بوق نیست که شماها فکر میکنید
بهتر بیاید و مثل دیگر دوستان از این طرح فوق العاده استفاده کنید
اگرم نکردید مشکلی نیست انقدر خود خوری نداره
بازم میگم چون برا اولین بار هستش کسی اینکارو تو ایران انجام میده این همه نگرانی از طرف شماها بوجود امده باید بیاید و از این امکاناتی که شرکتهایی مثل سونی فراهم کرده استفاده کنید تا کی میخواید از روش سنتی و پر هزینه استفاده کنید
سونی هدفش فروش هر چی بیشتر بازیهای دیجیتالی هست و گسترش این فرهنگ
برا همین شرکت گایکای رو با اون هزینه سرسام اور خریده و شبکه ابری درست کرده
که چی بشه طرف تو ماه با هزینه 50 دلار و با داشتن اینترنت پرسرعت تمام بازیهای دلخواهشو بازی کنه
بیاید و انقدر با ذهن خودتون بازی نکنید ..من این روشو کاملا ساپورت میدم و اینم میگم دیر یا زود تو کل ایران گسترشش میدم با اینکه خیلیها بخاطر از دست دادن منافعشون با این کار مخالفت خواهند کرد ولی باید پیشرفت کرد

SILENT_66A

Registered User
لایک‌ها
2,923
اقا دمت گرم ما نمیگیم کار بدی کردی
اون 200 نگیری خیلی خوب میشه
باقیشم نوش جونت به ماچه چکار میکنی از کجا یاد گرفتی

ultrasahand

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
۴ نفر جمع بشن هر بازی رو با یک اکانت جدید بخرن بصرفه تره ! با دانلود رایگان شبانه هم می زنه بازی دانلود می شه٬ نه لازمه پیش شما بیاد نه از این می ترسه که سونی یه روز بیاد و اکانت هایی که خیلی شیر کردن و روی دستگاهای زیادی نصب شدن رو بن کنه

popmaziar

Registered User
لایک‌ها
1
تاپیک باز میمونه
هر کسی عقل داره و میتونه انتخاب کنه
من که از اول میگم هر کسی دوست داره بیاد
تو این طرح دوست نداره بازی دیسک اورجینالش هستش حق انتخاب دارید
با بدو بیراه گفتن نه من از کوره در میرم نه شخصیتم اجازه اینجور صحبت‌هارو
نمیده
من تبلیغ کارم رو انجام میدم هیچ کسی نه میتونه نه خواهد تونست عیبی رو این طرح بزاره وقتی اورجینال و قانونی چرا باید بترسم..
آقا مرتضی داداش بازی های قدیمی رو به لیست اضافه نمیکنی مزاحم بشیم ؟

AloneStar

Registered User
لایک‌ها
24
درود
دوست عزیز شما از این نرم افزار و همین روش استفاده میکنید احیانا که اینجا بطور مثال آمده؟
http://forum.bazicenter.com/thread89356/
PKG Grab انجام میشه و منتقل میکنید به کنسول؟
چون در این روش هم باید بازی یکبار خریداری بشه ظاهرا و PKG بازی ذخیره میشه در کامپیوتر...
و اینطور که بنظر میرسه با این روش میشه روی کنسول های دیگه بازی رو نصب و با اکانت خریداری شده Activate کرد؟!
البته این نرم افزار و متد کار برادران چینی هست و نه سونی.

اگر فرضا دقیقا همین کارو شما دارید انجام میدید. خب کار شاقی نیست و اصل کار و Credit کار متعلق به همون گروه و شخص چینی است که انجام داده. و هر کسی بخواد با عناوین دیگری مثل نمایندگی سونی، انحصاری بودن کار به خود و غیره. بخواد انجام بده و خریدار رو فریب بده و واقعیت کار رو با مشتری در میون نگذاره مصداق کلاه برداری هست.
چون اگر بیشتر از محدودیت در نظر گرفته شده نصب میتونید انجام بدید، اصل کار میشه گفت توی هواست و در هر آپدیتی که سونی انجام بده ممکنه جلوی اجرای بازی رو در آینده بگیره و روش قطعی و دائمی شاید نباشه این کار، چون هیچ کس نمیتونه تضمین کنه در آینده هم کار میکنه این روش.

بهرحال واقعیت اینه که سونی هیچ وقت چنین کاری نکرده که یک شخص با هزینه ای اندک و به تعداد بالا بتونه روی HDD بازی نصب کنه چه برسه به واگذاری چنین مجوزی به یک فروشگاه چند متری در یک پاساژ ایران.
البته محدودیت نصب روی کنسول وجود داره...

جالبه بدونید: حتی لایسنس SDK برای برنامه نویسان پلتفرم PS4 برای برخی کشورهای انگشت شمار اروپایی و آمریکای شمالی در شرایط بسیار سخت گیرانه برای Studio ها صادر میشه و نه اشخاص چون سطح دسترسی به سخت افزار و نرم افزار در این حالت بالاست و میتونه کمک کنه به هک شدن کنسول.
و حالا تصورش هم زشته که سونی چنین لایسنسی صادر کنه که بشه با هزینه پائینتر روی n تا کنسول بازی رو نصب کنید.
توضیح خاصی که داده نشده البته در مورد اصل کار و شاید منظور همون 2-3 بار نصب باشه.

بهرحال بهتر بود به شعور مخاطبین احترام گذاشته میشد و اصل داستان گفته میشد بجای عناوین کار انحصاری و نمایندگی سونی.
البته توهین برخی یوزرها بنظرم کار درستی نیست وقتی با آرامش و احترام متقابل میشه صحبت کرد.

Last edited:

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
من فقط نمیدونم چرا انقدر دنبال کل کل هستید ...هر راهی من میرم خلاصه و مفید بگم بازی بدستتون ارزون میرسه یا نه ..
به هر حال یک دست صدا نداره منم میتونم تاپیک و ویرایش کنم ولی نمیکنم تا مدیریت یک فکری بکنه برا این اوضاع

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا