• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بزودی سایت royalgames.ir شروع به کار میکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hossoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ببخشید ميشه اول 100 هزار تومان داد بعد 15 روز دیگر بقیه پول را براي شما فرستاد اگه قبول میکند من مزاحم میشم البته اینو میگم چون کارم گیره :general507:نمیتوان 200 تومان پول بدم اگه ميشه بگيد مرس آقا مرتضی :general711:

ASSASSIN_369

Registered User
لایک‌ها
23
درود
دوست عزیز شما از این نرم افزار و همین روش استفاده میکنید احیانا که اینجا بطور مثال آمده؟
http://forum.bazicenter.com/thread89356/
PKG Grab انجام میشه و منتقل میکنید به کنسول؟
چون در این روش هم باید بازی یکبار خریداری بشه ظاهرا و PKG بازی ذخیره میشه در کامپیوتر...
و اینطور که بنظر میرسه با این روش میشه روی کنسول های دیگه بازی رو نصب و با اکانت خریداری شده Activate کرد؟!
البته این نرم افزار و متد کار برادران چینی هست و نه سونی.

اگر فرضا دقیقا همین کارو شما دارید انجام میدید. خب کار شاقی نیست و اصل کار و Credit کار متعلق به همون گروه و شخص چینی است که انجام داده. و هر کسی بخواد با عناوین دیگری مثل نمایندگی سونی، انحصاری بودن کار به خود و غیره. بخواد انجام بده و خریدار رو فریب بده و واقعیت کار رو با مشتری در میون نگذاره مصداق کلاه برداری هست.
چون اگر بیشتر از محدودیت در نظر گرفته شده نصب میتونید انجام بدید، اصل کار میشه گفت توی هواست و در هر آپدیتی که سونی انجام بده ممکنه جلوی اجرای بازی رو در آینده بگیره و روش قطعی و دائمی شاید نباشه این کار، چون هیچ کس نمیتونه تضمین کنه در آینده هم کار میکنه این روش.

بهرحال واقعیت اینه که سونی هیچ وقت چنین کاری نکرده که یک شخص با هزینه ای اندک و به تعداد بالا بتونه روی HDD بازی نصب کنه چه برسه به واگذاری چنین مجوزی به یک فروشگاه چند متری در یک پاساژ ایران.
البته محدودیت نصب روی کنسول وجود داره...

جالبه بدونید: حتی لایسنس SDK برای برنامه نویسان پلتفرم PS4 برای برخی کشورهای انگشت شمار اروپایی و آمریکای شمالی در شرایط بسیار سخت گیرانه برای Studio ها صادر میشه و نه اشخاص چون سطح دسترسی به سخت افزار و نرم افزار در این حالت بالاست و میتونه کمک کنه به هک شدن کنسول.
و حالا تصورش هم زشته که سونی چنین لایسنسی صادر کنه که بشه با هزینه پائینتر روی n تا کنسول بازی رو نصب کنید.
توضیح خاصی که داده نشده البته در مورد اصل کار و شاید منظور همون 2-3 بار نصب باشه.

بهرحال بهتر بود به شعور مخاطبین احترام گذاشته میشد و اصل داستان گفته میشد بجای عناوین کار انحصاری و نمایندگی سونی.
البته توهین برخی یوزرها بنظرم کار درستی نیست وقتی با آرامش و احترام متقابل میشه صحبت کرد.

شدیدا با این دوست عزیزمون موافقم ! اگر این همه مجهولات عجیب و غریب برای یوزرها بوجود نیاد یوزر ها مطمءنا پشتبانی خیلی بهتری از این طرح نشون میدن.! باید رو راست بود و کلی حرف نزد ...

hossoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشيد سوالاتم زیاده
اگه بازی روو ریختین ميشه اونجا تست کرد

10100

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام اقای رحمانی شما کاری نداشته باشید به دیگران ...
فقط زود تر ارشیو بازی رو کامل کنید که PS4 م داره خاک میخوره :)
منتظر هستم ;)

hossoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشيد سوالاتم زیاده
اگه بازی روو ریختین ميشه اونجا تست کرد

mohsen5730

Registered User
لایک‌ها
66
طرف وقتی میگه داره کارت ضمانت فروشگاهش رو میده دیگه نگرانی نداره، همونجا هم تست میکنه اگر بخواهید، من قبلا از ایشون جنس گرفتم تست می کنند.

ali123321

Registered User
لایک‌ها
220
ابهامات و سوالات خیلی زیادی هست که هنوز پاسخ داده نشده و استارتر هم مثل اینکه قصد پاسخگویی ندارن.
دوستانی هم که از این طرح استفاده کردن با اینکه بارها ازشون خواسته شد عکس یا فیلم قرار بدن هیچ کدام همچین کاری نکردن که این هم جای تعجب داره که اگر واقعا این کار قانونی هست چرا نه استارتر به سوالات پاسخ میده و نه دوستانی که از این طرح استفاده کردن عکس یا فیلم قرار میدن.
در کل نه کار استارتر که بدون مدرک خودش رو نماینده سونی معرفی میکنه و میگه کار رو خود سونی تایید کرده و چندین حرف عجیب و غیر قابل باور دیگه که میشه گفت توهین به شعور مخاطب هست درسته و نه کار افرادی هم که میان شخصیت خودشون و خانواده شون رو با توهین کردن نشون میدن.
امیدوارم یک روشن سازی کلی صورت بگیره تا هر کس بتونه به راحتی تصمیم بگیره.

Pezhman2

Registered User
لایک‌ها
15
Last کی اماده میشه ؟ روزه ریلیز جهانی؟

naritools

Registered User
لایک‌ها
616
قابل توجه دوستانی که بازی ها رو به این روش میگیرند. اگر با انجام مراحل زیر مشکلی پیش نیومد و بعدش به راحتی بازیها اجرا شد و تونستید آنلاین بازی کنید و تروفی بگیرید خیالتون راحت باشه که دیگه هیچ مشکلی وجود نداره.
مراحل تست :

1- از اکانت خودتون Sign Out شوید
2- با اکانتی (یا اکانتهایی) که روی کنسول شما توسط فروشنده ایجاده شده Sign In شوید
3- بازیهاتون رو تست کنید
4- دوباره با اکانت خودتون Sing In بشید و بازیها رو تست کنید

اگر مشکلی نیومد دیگه خیالتون راحت باشه
پایدار باشید

pouyan78

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
فروشنده معتبر
لایک‌ها
78
اقا مرتضی ما میتونیم اشتراک یک ساله بگیریم بجای 5 ساله؟
چون احتمال داره مثلا تا دو سال دیگه من دستگاه بفروشم بعد اون سه سالم هیچ میشه اگر میشه اشتراک های یک ساله و دوساله و سه ساله هم اضافه کنید

ultrasahand

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
قیمت برای لایسنس کمتر از ۵ ساله نمیذارید؟
من یک لایسنس ۱ روز می خوام!

10100

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
اقای رحمانی بازی رو هم بروز کنید لطفا ...
ببخشید انقدر میگم اخه حیف هست این طرح به این خوبی باشه و بازی ها کامل نباشه .

hossoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا مرتضی ميشه پخ منو جواب بدین

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
آقا اگه ما اومدیم این 200 تومن رو اولش دادیم شما هم برا ما بازی ریختی ولی بعد از یه مدتی حالا به هر دلیلی دیگه نتونستی برا ما بازی بریزی چــــی؟؟(حالا چه سونی بیاد جلوشو بگیره یا هرچیزه دیگه ای ....)
شما چه ضمانتی به ما میدی که تا 5 سال بتونی برامون بازی بریزی ؟؟؟؟؟؟؟
اگه من خیالم راحت باشه که این طرح تا 5 سال کار میکنه هیچ مشکلی ندارم و حتما از این طرح استفاده میکنم.
سلام دوست عزیزم از نظر اجرا کردن این طرح من به تنهایی نیستم یه تیم هستیم و یک فروشگاه من نباشم شخص دیگهی ادامه راه رو میره که حالا حالا ها من هستم

sepehr13

Registered User
لایک‌ها
57
داداش دقیق کی اپدیت میکنی بگو بیایم ببینیم

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
اسامی یک سری از دوستانی که تو طرح شرکت کردند تو پست اول اضافه شده ..یک سری از دوستانم امدند ولی نام کاربریشونو نپرسیدم اگر اونهاهم بیاند و خودشونو معرفی کنند ممنونم میشم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا