• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بزودی سایت royalgames.ir شروع به کار میکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
چه بهتر با فروشندگان شهر های دیگه هم صحبت کنید و این طرح رو حدافل در شهر های بزرگ اجرا کنید
اینو بگم این طرح شاید تو ظاهر ساده به نظر برسه ولی پیچیدگیهای خواسته خودشو داره و انجام دادنش کار هر کسی نیستش

98saman

Registered User
لایک‌ها
1,200
من ازتون يه سوال ميپرسم !
خريد عمده شما بيشتره يا امازون ؟ يا سايت هاي فروش كنسول و بازي ها كه معروف هم هستن !!
اون وقت سوني اومده فقط به شما لايسنس داده بقيه كه 1xx برابر شما ميخرن كشكن !
شما لااقل راستش رو بگو يا كلا ما رو در مورد لايسنس در جريان بزار ! اگه سوني به واسطه لايسنس به شما اين امكان رو داده كه بازي برزيد پس چرا سايت ها و نماينده گي هاي فروش كشور هاي ديگه كه صد برابر شما خريد دارن لايسنس ندارن؟

Dr.Freeman

Registered User
لایک‌ها
13
برای شهرستانی ها در آینده روشی نیست که بدون ارسال دستگاه بتونن از این طرح استفاده کنن ؟

ultrasahand

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
خريد عمده شما بيشتره يا امازون ؟ يا سايت هاي فروش كنسول و بازي ها كه معروف هم هستن !!
شما لااقل راستش رو بگو يا كلا ما رو در مورد لايسنس در جريان بزار ! اگه سوني به واسطه لايسنس به شما اين امكان رو داده كه بازي برزيد پس چرا سايت ها و نماينده گي هاي فروش كشور هاي ديگه كه صد برابر شما خريد دارن لايسنس ندارن؟
دوست عزیزم تو پست بالا گفتم روال تاپیک رو از حالت خودش خارج نکنید ..کسی حق نداره به جز من به مشتریها پاسخ بده

Last edited by a moderator:

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
شما لااقل راستش رو بگو يا كلا ما رو در مورد لايسنس در جريان بزار ! اگه سوني به واسطه لايسنس به شما اين امكان رو داده كه بازي برزيد پس چرا سايت ها و نماينده گي هاي فروش كشور هاي ديگه كه صد برابر شما خريد دارن لايسنس ندارن؟[/QUOTE]
اصلا کار ما با این داستانها فرق داره ربطی بهم ندارند
بعضی مساعل هست که یاید بصورت ساده بیان بشه و راحت که هضم اون موضوع برا یوزر راحت تر باشه
من پولو بخاطر حق اشتراک 5سال میگیرم
در مورد اون سوال دوستمون که میگه از 3نفر بیشتر میشه ریخت مگه خودتون تست کردید ..نفر سوم باید هر 1ساعت چک بشه توسط سونی و لایسنسس هر 1ساعت تمدید میشه نفر چهارم باید نفر سوم کلا دی اکتیو بشه تا اون بتونه استفاده کنه کلا این روش که دوستان میگند و شما تاکید دارید اگر تا بینهایت دستگاه میشد استفاده کرد که تو خود خارج کشور نمیرفتند بازی اورجینال بخرند یک نفر میخرید به بینهایت از دوستانش انتقال میداد

بازم تکرار میکنم نظم تاپیک رو حفظ کنید ممنونم

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
برای شهرستانی ها در آینده روشی نیست که بدون ارسال دستگاه بتونن از این طرح استفاده کنن ؟
نه دردسرش خیلی بیشتر هست تا ارسال خود دستگاه...تنها راه اینه شهرستانیهای عزیز صبر کنند 5یا6عنوان که مد نظرشون هست رلیز بشه تا ارزش ارسال و برگشت رو داشته باشه

Masoudmo

Registered User
لایک‌ها
97
سلام اقا من اومدم اونجا بازی بریزم شما گفتی برای چند نفر ریختم دیدم نمیصرفه دیگه نمیریزم.کنسل شده.دلیل چیه؟

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
سلام اقا من اومدم اونجا بازی بریزم شما گفتی برای چند نفر ریختم دیدم نمیصرفه دیگه نمیریزم.کنسل شده.دلیل چیه؟
نه عزیز کنسل نشده بود اونروز اماکن امده تو بازار ..کلا همه تو اینجور مواقع نه دیسک بازی میفروشند یا بازی کپی هرشرکتی ..هردفعه اماکن به شکل یوزر میاد و کار میده دسته کاسبها وقتی شخصی رو نمیشناسیم تو اون مواقع بهترین کار این هست ریسک نکنیم و کلا بگیم چیزی نداریم ..بازم ببخشید و امدید اذیت شدید دفع بعدی جبران میکنیم ...
دوستان اطلاع بدم بخاطر تداخل مغازه عمده فروشیمون با کار تکی و اینکه اونجا محیط مناسبی نداره و دقیقا تو مغازه عمده فروشیمون زیاد جنسهای قاچاق یا بازی هست ..بعد یک نتیجه گیری مناسب دونستیم تکی فروشیمونو انتقال بدیم بیرون پاساز در حقیقت دو تا مغازه یکی برا خدمات و بازی ریختن ..و دیگری برا فروش کنسول تکی در واقع دو تا مغازه برا یک گروه و یک فروشگاه هستش ادرس جدید و اطلاعات کاملتر رو فردا به پست اول اضافه خواهم کرد لازم به ذکر
است بعد از درج ادرس جدید هیچ گونه خدمات تکی فروشی تو مغازه عمده فروشیمون انجام نخواهد شد پس ممنون میشم برا راحتی 2طرف مستقیم به ادرس تکی فروشیمون بیاید با تشکر

hossoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا مرتضی ریجن 1 قیمت بم میدین

hossoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا مرتضی battlefield رو داری تو آرشیو؟

mohsen5730

Registered User
لایک‌ها
66
اقا مرتضی یک سوال داشتم.
جدای از این اشتراک و این برنامه کار، ایا اگر کسی کنسول خودش رو بیاره شما میتونید براش تو PSN خودش با کارت PSN خرید کنید بازی یا بازیهای مورد نظرش رو و براش بازی رو سریع انتقال بدید و هزینه کارت و کار انجام شده رو بگیرید ؟ اگر بله هست، چقدر میشه هزینه این کار برای یک بازی مثلا حدود 20-30 گیگی
به این خاطر می پرسم که چون دانلود بازی سنگین مشکله و شما با روشتون میتونید سریع براش انتقال بدید.
قیمت کارت PSN 50 دلاری رو چند عرضه میکنید، ممنون

rohullah23

Registered User
لایک‌ها
279
راستی تو سال 92 قرار بود سایت تون افتتاح بشه ولی چرا هنوز نشده؟

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

KingJavad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
دوست عزیزم گفتم بازم میگم فقط مشتری اجازه داره بیاد و سوال کنه شما نظرتون برا خودتون محترم هستش

sepehr13

Registered User
لایک‌ها
57
راستی اپدیت جدید ps4 اومد حالا میبینیم این اقا واقعا کارشون درسته یا نه

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
اقا مرتضی یک سوال داشتم.
جدای از این اشتراک و این برنامه کار، ایا اگر کسی کنسول خودش رو بیاره شما میتونید براش تو PSN خودش با کارت PSN خرید کنید بازی یا بازیهای مورد نظرش رو و براش بازی رو سریع انتقال بدید و هزینه کارت و کار انجام شده رو بگیرید ؟ اگر بله هست، چقدر میشه هزینه این کار برای یک بازی مثلا حدود 20-30 گیگی
به این خاطر می پرسم که چون دانلود بازی سنگین مشکله و شما با روشتون میتونید سریع براش انتقال بدید.
قیمت کارت PSN 50 دلاری رو چند عرضه میکنید، ممنون
کلا این کار برا من امکانش وجود نداره ...ولی اگر کسی خواستش مشکلی نیست برا یک بار رایگان هستش

hossoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا مرتضی اپدیت جدید آمده واسه طرح مشکل ایجاد نمیکونه :general602:

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
آقا مرتضی اپدیت جدید آمده واسه طرح مشکل ایجاد نمیکونه :general602:
نه برا چی بخواد به مشکل بر بخوره یا براش ایجاد بشه کار قانونی هستش ...من با قاطعیت میگم هیچوقت برا این طرح مشکل بوجود نخواهد امد ..صدبار اپدیت هم که بیاد بازم این طرح ادامه دارد

metirock

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
به به یوزر دوم آقا مرتضی عزیز هم که مشخص شد :D نخیر عزیز وقتی اجازه دارم تاپیکمو ویرایش کنم هر کسی از روال عادی بخواد تاپیک و خارج کنه اینجوری میشه که میبینید
با یوزر دوم میاد از خودش طرفداری میکنه
خدا به دادمون برسه با این وضع
y11gl9su5m9pc8xkib5s.jpg

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا