• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بزودی سایت royalgames.ir شروع به کار میکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,092
به به یوزر دوم آقا مرتضی عزیز هم که مشخص شد :D
با یوزر دوم میاد از خودش طرفداری میکنه
خدا به دادمون برسه با این وضع
y11gl9su5m9pc8xkib5s.jpg
عجب

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

Mehran.shabani

Registered User
لایک‌ها
248
به به یوزر دوم آقا مرتضی عزیز هم که مشخص شد :D نخیر عزیز وقتی اجازه دارم تاپیکمو ویرایش کنم هر کسی از روال عادی بخواد تاپیک و خارج کنه اینجوری میشه که میبینید
با یوزر دوم میاد از خودش طرفداری میکنه
خدا به دادمون برسه با این وضع
y11gl9su5m9pc8xkib5s.jpg

اگر این تایپیک را از اول دنبال کرده باشید، تعداد زیادی نیو یوزر هستند که اومدن و از طرح استقبال کردن و بعضی هاشون هم گفتند من بازی ریختم خیلی خفنه و از این جور حرفها، شک نکنید که حداقل 80 درصد اون نیو یوزرها فیک هستند.

borna_021

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من 2 تا از بازیارو گرفتم همشون انلاینم میشن ترافیم میشه باهاشون گرفت هیچ فرقی با بازی روی دیسک اورجینال هم ندارن

ali123321

Registered User
لایک‌ها
220
من 2 تا از بازیارو گرفتم همشون انلاینم میشن ترافیم میشه باهاشون گرفت هیچ فرقی با بازی روی دیسک اورجینال هم ندارن
تا حالا بالای بیست بار از اونهایی که به قول خودشون از این طرح استفاده کردن خواسته شده عکس یا فیلم قرار بدن ولی هیچکس این کار رو نکرده خود استارتر هم گفته بودن از روال کار عکس قرار میدم ولی اون کار رو هم نکردن.
با اینکه گفتنش بی فایده هست ولی باز هم کسانی که استفاده کردن چندتا عکس قرار بدن که فکر نکنم کار خیلی سختی باشه.
استارتر هم لطف کنه به سوالاتی که پرسیده شده پاسخ بده و ابهامات رو برطرف کنه نه اینکه فقط بگه شما بیاید استفاده کنید من تضمین میدم و هر کس هم نخواست استفاده نکنه!

ali barca

Registered User
لایک‌ها
28
اگر این تایپیک را از اول دنبال کرده باشید، تعداد زیادی نیو یوزر هستند که اومدن و از طرح استقبال کردن و بعضی هاشون هم گفتند من بازی ریختم خیلی خفنه و از این جور حرفها، شک نکنید که حداقل 80 درصد اون نیو یوزرها فیک هستند.
مرتضی واسه من 3 تا بازی ریخته ...آنلاین بازی میکنم ....تروفی هم میگیرم...امروز هم آپدیت 1.74اومد آپدیت کردم هیچ مشکلی نداره......
پس چرت نگو من که نیو یوزر نیستم......................

ali barca

Registered User
لایک‌ها
28
تا حالا بالای بیست بار از اونهایی که به قول خودشون از این طرح استفاده کردن خواسته شده عکس یا فیلم قرار بدن ولی هیچکس این کار رو نکرده خود استارتر هم گفته بودن از روال کار عکس قرار میدم ولی اون کار رو هم نکردن.
با اینکه گفتنش بی فایده هست ولی باز هم کسانی که استفاده کردن چندتا عکس قرار بدن که فکر نکنم کار خیلی سختی باشه.
استارتر هم لطف کنه به سوالاتی که پرسیده شده پاسخ بده و ابهامات رو برطرف کنه نه اینکه فقط بگه شما بیاید استفاده کنید من تضمین میدم و هر کس هم نخواست استفاده نکنه!
ببین عکس چیه...... مگه تهران نیستی بلند شو برو مغازه مرتضی همونجا حضوری واست بازی بریزه همونجا هم تست بکن...........
مرتضی داداش طرح بسیار عالی هست.....شنبه میام the last of us رو برام بریز.....

ali123321

Registered User
لایک‌ها
220
ببین عکس چیه...... مگه تهران نیستی بلند شو برو مغازه مرتضی همونجا حضوری واست بازی بریزه همونجا هم تست بکن...........
مرتضی داداش طرح بسیار عالی هست.....شنبه میام the last of us رو برام بریز.....
این همه سوال هست که ایشون هنوز هیچکدوم رو جواب ندادن و من نمیدونم چرا اونهایی که استفاده کردن مثل شما از عکس و فیلم گذاشتن امتناع میکنن!
این طرحی هست که هیچ چیزش معلوم نیست و استارتر هم هیچ اطلاعاتی درباره اون نمیده و اولش هم که چیزهای عجیبی مثل نماینده سونی بودن رو گفتن که ابهامات چند برابر شد!
ترجیح میدم اول مطمئن بشم و یه اطلاعاتی از این طرح داشته باشم؛بعد اقدام کنم.

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
سلام دوستان عزیزم شب همگی بخیر ..من نمیتونم ببام اموزش گام به گام بزارم ..شرایط رو مفید و مختصر گفتم ...دیگه تنها راهی که به ذهنم رسید این بود که جلو چشمتون بازی بخرم نصب کنم . دیگه اینم روش ایراد بگیرید نمیدونم چیکار باید بکنم ..تنها راه اوردن جمیله هستش شما اهنگ بزنید اون براتون برقصه

aliheidari2520

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
31
من تا جایی که یادمه بحث نماینده نبود ... گفت به خاطر خرید های زیادی که کردم بهم تخفیف خاصی تعلق میگیره ... و گفت این طرح در بعضی کشورای جهان سوم اجرا میشه
من چند روز دیگه دارم دستگاه میخرم به دلخوشی این قضیه :D
البته اگرم نبود باز دستگاهو میخریدم ولی عجله نمیکردم تا آخر تابستون ...
میخواستم دستگاهم از خودشون بگیرم ولی به نظرم یه مقدار قیمتشون بالا بود

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
من تا جایی که یادمه بحث نماینده نبود ... گفت به خاطر خرید های زیادی که کردم بهم تخفیف خاصی تعلق میگیره ... و گفت این طرح در بعضی کشورای جهان سوم اجرا میشه
من چند روز دیگه دارم دستگاه میخرم به دلخوشی این قضیه :D
البته اگرم نبود باز دستگاهو میخریدم ولی عجله نمیکردم تا آخر تابستون ...
میخواستم دستگاهم از خودشون بگیرم ولی به نظرم یه مقدار قیمتشون بالا بود
سلام :D

METAL GEAR7

Registered User
لایک‌ها
113
من یوزر جدید هستم عکس هم بزودی میذارم از هر جایی که بخواید . من خیلی وقته میخوام عکس بذارم یادم میره ولی الان که بدبینی شما رو می بینم حتما میذارم .

aliheidari2520

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
31
سلام داداش
آقا دو سه روز دیگه قراره کنسول به دستم برسه ایشالا (اگه طرف پشیمون نشه، چون دست دومه :D ) ایشالا بعدش برای بازیا مزاحمت میشم
دیگه وقتی داری ضمانت میکنی خیالم راحته :)
یه سوال دارم که میدونم مربوط به تاپیک نیست ولی گفتم شما چون خودت اینکاره ای شاید بتونی بهتر راهنماییم کنی
کنسول دست دوم ریجن 2 ژاپن ساخت 2014 دارم میخرم 1450 با یه دسته اضافه ... قیمتش مناسبه ؟

apple iphone

Registered User
لایک‌ها
486
دادا بقیه بازیارو نیاوردی هنو؟
بتلفیلد مثلا.
چند روز دیگه ایشالله دسگاه رو میخرم مزاحم میشم

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
سلام داداش
آقا دو سه روز دیگه قراره کنسول به دستم برسه ایشالا (اگه طرف پشیمون نشه، چون دست دومه :D ) ایشالا بعدش برای بازیا مزاحمت میشم
دیگه وقتی داری ضمانت میکنی خیالم راحته :)
یه سوال دارم که میدونم مربوط به تاپیک نیست ولی گفتم شما چون خودت اینکاره ای شاید بتونی بهتر راهنماییم کنی
کنسول دست دوم ریجن 2 ژاپن ساخت 2014 دارم میخرم 1450 با یه دسته اضافه ... قیمتش مناسبه ؟
هر کاری داشتید در خدمتم
قیمت دستگاهم اگر تمیز باشه خوب هستش

aliheidari2520

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
31
طبیعیه که فروشنده های دیسک بازی از این روش ناراحت باشن و سنگ اندازی کنن ... چون اگه فراگیر بشه اونا کلی از سودشونو از دست میدن
من تعجبم از اینه که ملت اینهمه دعا میکردن کنسول زودتر هک بشه، حالا یه راهی پیدا شده که بازی رو با قیمت مناسب بخرن ... حتی آنلاین هم بازی کنن، اونوقت حالا گیر دادن که چرا اکانت جدید ساخته میشه یا ... :D
خداییش من نه این آقا مرتضی رو میشناسم که بخوام ازش دفاع کنم، نه چیزی ...
بچه هم نیستم که الکی جوگیر بشم ذوق کنم :)) 33 سالمه و از 7 سالگی با آتاری :D گیمر بودم ... ایشالا کنسول رو که بگیرم میبرم پیشش بازی میریزم، حالشو میبرم، بذار هر بلایی اومد سر من بیاد :D
اگه مشکلی بود میام به همه تون اعلام میکنم :D ولی اگه سر و کله م دیگه پیدا نشد بدونید دارم بازی میکنم شماها و این تاپیک و این چیزا رم کلا یادم رفته :D

siamak_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا،منم دو تا بازی فیفا14 و watchdogs رو با همین روش،دو هفته است دارم بازی میکنم.در ضمن جناب آفا مرتضی،خیلی پسر متشخص و با ادبی هم هستند و تو کارشون،ایرادی نمیشه پیدا کرد....آقا مرتضی من همونیم که شب موقع بازی برزیل و آلمان مزاحم شدم.خیلی وقت بود میخواستم بیام،اما تاپیک قفل بود.

hossoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا مرتضی تایپک آپديت نمکین :android07:

moien_ps3

Registered User
لایک‌ها
11

شما بیجا کردید همچین کاری کردید...من کاری به آقا مرتضی و روشون ندارم هرکسی نون فکر و تلاششو میخوره اما تو نادان با این Report دادنت داری ایرانی هارو حراب میکنی...و آِ پی هرکسی که با این روش آنلاین شه بن میشه...این نشون میده واقعا عقده ایی هستید.

aliheidari2520

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
31

عجب موجوداتی پیدا میشن :|
به خاطر دوزار سود بیشتر حاضرن هر کاری بکنن و به هر کسی ضرر بزنن،
مگه خرید و فروش دیسک گیم چقدر از کل سود مغازۀ شماس که اینطوری جوش میزنی؟؟؟
این پولا خوردن نداره ... ایشالا که خیر نمیبینی

فقط دلم میخواد این مرتضی واقعا این کارش قانونی باشه تا جلز و ولز زدن امثال شما رو ببینم :)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا