• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بزودی سایت royalgames.ir شروع به کار میکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohsen5730

Registered User
لایک‌ها
66
خب يه لينكي ادرسي چيزي از همون فروشگاه بديد كه در اين مورد لايسنس و... نوشته باشه چون بالاخره امتياز از سوني كم نيست و هر سايتي اعلام ميكنه !!
شايدم هممن روش گيم شيرينگ هست كه كلا قضيه منتفي است تو همين فروم يكي هست كه با گيم شيرينگ بازي ميده بدون ٢٠٠ تومن اوليه شما !
تازه رو DVD هم بازي ها رو ميريزه كه تو كنسول برزيم
روش شما قابليت ريختن تو ديسك. نداره؟

Sent from my Haier HW-W910 using Tapatalk

بله میشه رو دیسک زد، و تو هارد اکسترنال هم میشه زد،
با استفاده از برنامه psx download helper
شما با این برنامه فایلهای PKG نصب بازی رو که به صورت چهارگیگی هستند میتونید به کنسول ارسال کنید، البته باید کار با برنامه رو بلد باشید، فقط زمانی برنامه میتونه فایل به کنسول ارسال کنه که بازی رو از شبکه سونی خریده باشید و سونی درخوسات دانلود رو به شبکه میفرسته و این برنامه فایل اماده رو به ان درخواست پاسخ میده
ایشون و یا هرکسی میتونه فایلها رو بریزه به دی وی دی و بفرسته و هرکس بلاد باشه روش کار رو خودش میتونه بفرسته

Dexter_S2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
سلام
آقا the last of us موجود هست ما کنسول رو بیاریم کپی کنی؟
بازی های جدید کی اضافه میشه؟

98saman

Registered User
لایک‌ها
1,200
بله میشه رو دیسک زد، و تو هارد اکسترنال هم میشه زد،
با استفاده از برنامه psx download helper
شما با این برنامه فایلهای PKG نصب بازی رو که به صورت چهارگیگی هستند میتونید به کنسول ارسال کنید، البته باید کار با برنامه رو بلد باشید، فقط زمانی برنامه میتونه فایل به کنسول ارسال کنه که بازی رو از شبکه سونی خریده باشید و سونی درخوسات دانلود رو به شبکه میفرسته و این برنامه فایل اماده رو به ان درخواست پاسخ میده
ایشون و یا هرکسی میتونه فایلها رو بریزه به دی وی دی و بفرسته و هرکس بلاد باشه روش کار رو خودش میتونه بفرسته
پس چرا خودش ميگه نميشه و بايد حتما كنسول. ببريم پيششون تا بازي رو بريزه

mohsen5730

Registered User
لایک‌ها
66
پس چرا خودش ميگه نميشه و بايد حتما كنسول. ببريم پيششون تا بازي رو بريزه

اخه میدونی ایشون ظاهرا روششون فرق میکنه و نمی خوان لو بدن، به همین خاطر میگن که اینها نیست و کنسول میخوان.
و یا عصای جادویی دست خودشون هست. و بروز نمیده، روش رو.
ولی دوست عزیزی تو تاپیک همسایه همه چیز رو واضح توضیح داده و رو دیسک هم میزنه کسی بخواد. البته بازم میگم اقا مرتضی میگه روش ایشون Unique هست و کسی دیگه به جر ایشون بلد نیست فعلا!

rohullah23

Registered User
لایک‌ها
279
واقعا بعضی افراد بیمار هستند که نمی تونند ببینن یه سیستمی اومده که هم به نفع یوزره هم به نفع فروشنده.
احتمالا این آقا هم از کاسبای حروم خور توپخونه هستش که چشم نداره ببینه یه سری دارن با قیمت مناسب بازی می خرن!
امیدوارم که تیرش به سنگ بخوره@
حروم خور تو توپخونه زیاده...
من روز 8 فروردین با پدرم رفتم توپخونه برای خرید ایکس 360
بعد رفتم تو یه دونه از مغازه ها یارو گفتش چرا نسل قدیم میخری بیا نسل جدید ببر،کلی تعریف کرد.
منم که عاشق پلی 4 بودم گفتم باشه.
پدرمم قبول کرد.
یارو گفتش کنسول قیمتش 1880 هست.
من گفتم چرا اینقد گرون میدید همه جا دارن 1500 میدن...
یارو گفتش اونا ریفر هستن و برگشتی هستن و مشکل دارن و خرابن،منم باورم شد و اون لحظه نرفتم مغازه ی دیگه ای و از همونجا خریدم.کنسول ریجن 1 که قیمتش 1500 بود رو برای ما 1900 حساب کردن...
خلاصه موقع خرید بازی هم یارو از متال گیر تعریف کرد منم فک کردم خوبه اونم خریدم با نید فور اسپید بعد بردم خونه بعله دیدم چه بازیه آشغالی رو داده:D
متال گیر رو هم 220 حساب کرد برامون...
خلاصه کلی سرمون کلاه گزاشتن...
خواستم بهتون بگم گول همچین آدمایی رو به هیچ عنوان نخورید،اسم فروشگاهشون هم فروشگاه "تماشا"هست...دقت کنید به هیچ عنوان از اونجا چیزی نخرید...
منم همیشه نفرینشون میکنم نگفتن یکی پول رو با چه زحمتی بدست میاره کلاه گزاشتن...
گول این حروم خور ها را نخورید.
ممنون

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

mohsen5730

Registered User
لایک‌ها
66
البته همشون اینطوری نیستند شما بد جایی رفتی، بد شانسی اوردی.
من خودم موقعی که کنسول گرون بود ریجن دو رو 1720 به من داد، و بازی کیلزون هم 170 تومن، فروشگاه اخری دست راست پاساژ مطیعی، اسمش یادم رفته. 3 تا برادر بودن.
ان زمان کنسل ریجن دو حدود 1800 قیمت داشت. و بازی کیلزون هم حدود 200 بود، حدود 5-6 ماه پیش

ولی بله قبول دارم، متاسفانه اکثرا اینطوری هستند، از اینها بدتر که بازار موبایل فروشی علاالدین جمهوری، اکثر انها هم متاسفانه همینطورین، و چندین بار تو خرید موبایل از انجا اذیت شدم، اجباری میگن باید موبایلت رجیستر کنیم یه پول میخوان بعد اجباری میگن برنامه اصلی میخواهی یا کپی یک پول میخوان، در صورتی که دروغ محض میگن، من خودم بردم گارانتی بازار موبایل ایران، گفت اصلا رجیستر انها کلاه برداریه، موبایل تو سیستم ما کدش ثبت هست از اول ورود به ایران و ربطی به رجیستر انها نداره.

ali123321

Registered User
لایک‌ها
220
شما میتونید هر جوری که راحت هستید فکر کنید بحث تو این موارد بی فایده هستش ...اینم درست مثل دستگاه فروختن هستش هر کسی یک قیمتی داره
هی من میگم بعضی چیزهارو نمیشه عمومی کرد شما میگی لینک بزار اموزش بزار ..قیمتو بیار پایین کلا مجانی کار کن ..سر هر ماه ماشین جایزه بده ...اصلا شده بچه بازی اون اقا هم داره راهشو اشتباه میره زود به مشکل میخوره و میکشه کنار .نباید تو خیلی مساعل احساسی کار کرد ..گیم شیرینگ هم که شماها ازش دم میزنید هر 1ساعت یکبار لایسنس چک میشه 1نفر بیشتر نمیتونه استفاده کنه ...محدودیت تعداد داره ....و هزارتا مشکل دیگه ..هر کسی شروع به کاری میکنه باید عواقب ..مشکلات بحث ساپورت کردن مشتریهاشو در نظر بگیره رو هوا و احساساتی عمل کردن اخرش ضرر هستش هم برا یوزر هم برا کاسب
دوست عزیز توی هیچ پستی از شما خواسته نشد آموزش بزارید. شما میگید در کشورهای دیگه هم این طرح اجرا میشه، خب شما از یکی از این جاها که این طرح رو استفاده میکنن لینک فروش رو قرار بدید که مثل تاپیک شما برای فروش باشه نه آموزش! شما میگی خود سونی این امتیازات رو میده در حالی که هیچ جا حتی اسمی از این چیزها نبرده و فکر نکنم این طرح محرمانه باشه که فقط به عده ای خاص اطلاع بده!
هر جا هم که از شما خواسته شده پاسخ سوالات رو بدید فقط گفتید من روش رو لو نمیدم در صورتی که هیچ کدام از این سوالات در مورد آموزش روش نبوده.
الان شما لطفا به این چند سوال پاسخ بدید:
سونی کجا اعلام کرده که همچین طرحی وجود داره؟
کدوم یک از فروشگاه های خارجی طرح مشابه شما رو استفاده میکنن؟
شما گفتید که از زمان پلی 3 این طرح بود ولی چرا هیچکس تا حالا ازش حرفی نزده بود؟
سونی کلا در بحث کنسول ایران رو به رسمیت نمیشناسه اگر هم واقعا همچین طرحی باشه از طریق شرکتهایی که نمایندگیش هستند اقدام به فروش میکنه نه از توپخونه!
در مورد روال تاپیک هم وقتی شما این طرح رو ایجاد کردید باید آماده پاسخگویی باشید نه اینکه هر کس سوال پرسید بگید تاپیک از روال خارج شد!
اگر واقعا این طرح قانونی هست و مشکلی نداره فکر نکنم برای پاسخگویی هم مشکلی وجود داشته باشه.
در ضمن شما هربار گفتید که سونی فقط به کسانی که امتیاز خریدشون بالا باشه اجازه استفاده از این طرح میده که ظاهرا فقط شما در ایران به این اندازه امتیاز دارید پس اگه آموزش گام به گام هم بزارید ما چون این میزان امتیاز نداریم نمیتونیم استفاده کنیم!
ممنون

Last edited:

rohullah23

Registered User
لایک‌ها
279
داداش ترو خدا ببخشید غلط کردم :(
من که کاره ای نیستم اینجا ولی تو خوشت میاد من بیام تو همون تاپیکت از کنسول خودم تبلیغ کنم؟

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

8706612

Registered User
لایک‌ها
88
به خدا پول نیاز داشتم کارم واقعا اشتباه ببخشید:)

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
دوست عزیز توی هیچ پستی از شما خواسته نشد آموزش بزارید. شما میگید در کشورهای دیگه هم این طرح اجرا میشه، خب شما از یکی از این جاها که این طرح رو استفاده میکنن لینک فروش رو قرار بدید که مثل تاپیک شما برای فروش باشه نه آموزش! شما میگی خود سونی این امتیازات رو میده در حالی که هیچ جا حتی اسمی از این چیزها نبرده و فکر نکنم این طرح محرمانه باشه که فقط به عده ای خاص اطلاع بده!
هر جا هم که از شما خواسته شده پاسخ سوالات رو بدید فقط گفتید من روش رو لو نمیدم در صورتی که هیچ کدام از این سوالات در مورد آموزش روش نبوده.
الان شما لطفا به این چند سوال پاسخ بدید:
سونی کجا اعلام کرده که همچین طرحی وجود داره؟
کدوم یک از فروشگاه های خارجی طرح مشابه شما رو استفاده میکنن؟
شما گفتید که از زمان پلی 3 این طرح بود ولی چرا هیچکس تا حالا ازش حرفی نزده بود؟
سونی کلا در بحث کنسول ایران رو به رسمیت نمیشناسه اگر هم واقعا همچین طرحی باشه از طریق شرکتهایی که نمایندگیش هستند اقدام به فروش میکنه نه از توپخونه!
در مورد روال تاپیک هم وقتی شما این طرح رو ایجاد کردید باید آماده پاسخگویی باشید نه اینکه هر کس سوال پرسید بگید تاپیک از روال خارج شد!
اگر واقعا این طرح قانونی هست و مشکلی نداره فکر نکنم برای پاسخگویی هم مشکلی وجود داشته باشه.
در ضمن شما هربار گفتید که سونی فقط به کسانی که امتیاز خریدشون بالا باشه اجازه استفاده از این طرح میده که ظاهرا فقط شما در ایران به این اندازه امتیاز دارید پس اگه آموزش گام به گام هم بزارید ما چون این میزان امتیاز نداریم نمیتونیم استفاده کنیم!
ممنون
خلاصه و مفید میگم برا بار اخرم میگم هر کسی تو تاپیک میاد باید توضیح بدم قانعش میکنم تمام میشه فرداش نفر بعدی میاد باز داستان شروع میشه کلا خوشتون میاد شده کودکستان بشینیم بازی کنیم .قیمتم این و شرایط خواستید بسم الله نخواستید که هیچ مجبورتون نکردم هی بشینیم با هم بحث بیخودی کنیم اخرش چی منو فرض محکوم کردید خوب دیگه خدمات نمیدم بازی هم نمیفروشم دردی از شما کم میشه یا اضافه میشه ..کلا ادم تو اینجور مساعل متوجه میشه چدر ادم نظر تنگ و عقده ای تو ایران زیاده این حرفم کلی بودش اقایون اساتیت یه چیزی که به این موضوع ربط دارهو مثال میزنم رو ویتا یک اکانت برا چنتا دستگاه اکتیو میشه یعنی یک بازی رو میخرید رو چنتا ویتا میشه ریخت و بازی کرد تو سایت سونی برید تحقیق کنید با دقت جواب بدید
https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/3751/~/activate-deactivate-ps-vita

Last edited:

ali123321

Registered User
لایک‌ها
220
خلاصه و مفید میگم برا بار اخرم میگم هر کسی تو تاپیک میاد باید توضیح بدم قانعش میکنم تمام میشه فرداش نفر بعدی میاد باز داستان شروع میشه کلا خوشتون میاد شده کودکستان بشینیم بازی کنیم .قیمتم این و شرایط خواستید بسم الله نخواستید که هیچ مجبورتون نکردم هی بشینیم با هم بحث بیخودی کنیم اخرش چی منو فرض محکوم کردید خوب دیگه خدمات نمیدم بازی هم نمیفروشم دردی از شما کم میشه یا اضافه میشه ..کلا ادم تو اینجور مساعل متوجه میشه چدر ادم نظر تنگ و عقده ای تو ایران زیاده این حرفم کلی بودش اقایون اساتیت یه چیزی که به این موضوع ربط دارهو مثال میزنم رو ویتا یک اکانت برا چنتا دستگاه اکتیو میشه یعنی یک بازی رو میخرید رو چنتا ویتا میشه ریخت و بازی کرد تو سایت سونی برید تحقیق کنید با دقت جواب بدید
https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/3751/~/activate-deactivate-ps-vita
اولا شما تا حالا هیچ توضیحی ندادی که کسی بخواد قانع بشه فکر هم میکنی هر کس سوال میکنه حتما میخواد توطئه بکنه! و ظاهرا هم که شما خودت کودکستانی هستی که تو هر متن چند غلط املایی داری!
مساعل؟؟؟!!! اساتیت؟؟؟!!!
از اون همه سوال که بالا بود هیچ کدوم رو نتونستید پاسخ بدید بعد یک لینک درباره PS Vita دادی که اونهم نوشته شده که فقط دو دستگاه میتونن از بازی استفاده کنن و اگر بخواد دستگاه سومی استفاده کنه باید یکی از دو دستگاه قبلی دی اکتیو بشه که تازه این هیچ ربطی به سوالات نداشت و مشخص میکنه که اگر شما داری از این روش استفاده میکنی حتما یک باگی در PS4 هست که میتونی تعداد زیادی دستگاه رو اکتیو کنی و معلوم میشه همه حرفهایی که درباره امتیازات ویژه سونی و کاملا قانونی بودن طرح زده بودی الکی بوده و فقط برای بازار گرمی بوده.
ادم تنگ نظر و عقده ای هم کسی هست که به دروغ یه حرفهایی رو میزنه و یک طرح میده و بعد که ازش سوال میپرسی میگه سوال نپرسید فقط استفاده کنید!
اینجور که معلومه شما نمیخوای یا نمیتونی به سوالات پاسخ بدی و هی هم میگی واسه چی سوال میپرسی و میخوای منو محکوم کنی فقط بیا استفاده کن اگر هم نمیخوای استفاده کنی نون ما رو آجر نکن!
در کل انقدر ابهامات زیاد شد و شما به سوالات پاسخ بی ربط دادی که من مطئن شدم این طرح صد در صد غیر قانونی هست.
اون دوستی هم که میخواست عکس قرار بده حتما دوباره یادش رفت!

METAL GEAR7

Registered User
لایک‌ها
113
عکس مشکلی حل نکرد ویرایش شد

Last edited:

METAL GEAR7

Registered User
لایک‌ها
113
عکس مشکلی حل نکرد ویرایش شد

Last edited:

METAL GEAR7

Registered User
لایک‌ها
113
ضمنا از قسمت یوزرا نمیشه عکس گرفت چون قابلیت عکس سونی اجازه نمیده . نمیدونم چرا
اسم ایدیم هم مشخصه که باهاش سه سالیه تو psn هستم .

Last edited:

METAL GEAR7

Registered User
لایک‌ها
113
اسم ایدیم هم مشخصه که باهاش سه سالیه تو psn هستم .دوستان ببخشید عکسا رو کوچیک نکردم . چون داغ بود بحث سریع گذاشتم

Last edited:

METAL GEAR7

Registered User
لایک‌ها
113
لطفا بگید با این عکسا چه مشکلی از مشکلاتتون حل شد !
قابل توجه دوستان من شدیدا انلاین بازم و کنسولم اکثر اوقات انلاینه و با بازی که اقا مرتضی ریختن بنده مدتهاست انلاین میزنم منظورم بازی اسنایپر هست .

Last edited:

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
اولا شما تا حالا هیچ توضیحی ندادی که کسی بخواد قانع بشه فکر هم میکنی هر کس سوال میکنه حتما میخواد توطئه بکنه! و ظاهرا هم که شما خودت کودکستانی هستی که تو هر متن چند غلط املایی داری!
مساعل؟؟؟!!! اساتیت؟؟؟!!!
از اون همه سوال که بالا بود هیچ کدوم رو نتونستید پاسخ بدید بعد یک لینک درباره PS Vita دادی که اونهم نوشته شده که فقط دو دستگاه میتونن از بازی استفاده کنن و اگر بخواد دستگاه سومی استفاده کنه باید یکی از دو دستگاه قبلی دی اکتیو بشه که تازه این هیچ ربطی به سوالات نداشت و مشخص میکنه که اگر شما داری از این روش استفاده میکنی حتما یک باگی در PS4 هست که میتونی تعداد زیادی دستگاه رو اکتیو کنی و معلوم میشه همه حرفهایی که درباره امتیازات ویژه سونی و کاملا قانونی بودن طرح زده بودی الکی بوده و فقط برای بازار گرمی بوده.
ادم تنگ نظر و عقده ای هم کسی هست که به دروغ یه حرفهایی رو میزنه و یک طرح میده و بعد که ازش سوال میپرسی میگه سوال نپرسید فقط استفاده کنید!
اینجور که معلومه شما نمیخوای یا نمیتونی به سوالات پاسخ بدی و هی هم میگی واسه چی سوال میپرسی و میخوای منو محکوم کنی فقط بیا استفاده کن اگر هم نمیخوای استفاده کنی نون ما رو آجر نکن!
در کل انقدر ابهامات زیاد شد و شما به سوالات پاسخ بی ربط دادی که من مطئن شدم این طرح صد در صد غیر قانونی هست.
اون دوستی هم که میخواست عکس قرار بده حتما دوباره یادش رفت!
دوست عزیزم شما منو نمودی خودت تهران هستی بیا دو نفرم با خودت بیار دوربین بیار بشین فیلم بگیر...که من با ایدی خودم میتونم رو 6دستگاه همزمان ویتا اکتیو کنم باگ چی هستش این شرت و پرتها چی هست سر هم میکنی انقدر بدبین هستید که راستشم میگم باز باور نمیکنید از این واضحتر دیگه چی بگم ..وقتی یک نفر با یکوایدی مشخص ملیونی خرید کنه سونی بهش امتیازمیده 2سال یک سره دارم بازی میخرم فکر میکنی بین منو شما که تو سال یک بازی میخری فرق نمیزاره حالا چرا فور رو دربارش چیزی نمیگم چون کارم انحصاری هستش ...ویتا هم که میخوام بگم وونشان بدم داستانش با فور کاملا فرق داره ..تو کل سایتهای سونی بگردید اگر تونستید جایی پیدا کنید که شش تا ویتا همزمان اجازه اکتیو شدن داشته باشه .. ولی من اکتیو میکنم و خود سونی هم پیغام اکتیو رو میده و تایید میکنه تو سایت سونی هم میرم تایید میکنه دوربین بیار فیلم بگیر از این بهتر دیگه چی بگم بکشی بیرون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا