• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بزودی سایت royalgames.ir شروع به کار میکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

haerv3n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
گیریم شما راست میگی حالا بنده چیکار کنم بازی بفروشم یا نه .من شرایطم اینجوری هستش میخوام سریع به نتیجه گیری برسیم انقدر این موضوعهارو کش ندیم ..بازم میگم بازی بفروشم یا نفروشم میخوام بدونم نیت شما چی هستش
راستش رو بگو هی نرو یورز بساز خودت از طرح خودت دفاع کن بگو دونفر میتونند بازی رو بخرند طرف پرایمری هم میتونه تروفی بگیره بعد برو به بازی بفروش

METAL GEAR7

Registered User
لایک‌ها
113
دوست عزیز منم حالیمه باو و اولین روز همین کارو کردم اما اینو بدونین
این روش یه چیزی شبیه اکتیو هست و شما وقتی بازی رو برای شخصی اکتیو میکنید اونجا نمیزنه خریداری شده ! اینم مثل همونه نزده خریداری شده اما مثل بازیهای اکتیو شده هم نیست که مدام چک کنه لانسس رو و راحت بدون اتصال به نت بازی رو اجرا میکنه در اکانتم .
من هم مثل شما دوستان یوزرم که هیچی از این روش نمیدونم . هر کس هم که بیاد نگاه کنه هیچی نمیفهمه باور کنید چه برسه به عکس دیدن!
اگر هم باگ بود باید زودتر توسط خارجیا عمومی میشد نه اینجا و نه الان ! گفتم من هم نمیدونم چی به چیه و از روز اولم گفتم فقط لذتشو میبرم .

haerv3n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
به جان خودم 90درصد این مخالفا کاسب هستند هرکی امده تو این تاپیک جو داره میده همشون کاربر 1یا 2روزه هستند ..خوب شما بگو اجازه دارم با شرایط خودم بفروشم یانه
فکر کن من کاسب باشم اگه به قول خودت که فکر میکنی من کاسب باشم با انصافم شبیه تو نمیام روش شریکی رو به عنوان نماینده سونی به مردم بچپونم و با یوزر های که خودت میسازی نیا از روشت تعریف بده

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
با کاربرا با احترام برخورد کنید، اینجا فروم عمومی هست، و شما اینجا حق توهین به کسی ندارید. شما موظف هستید یا جواب ندید و یا جواب میدید با احترم متقابل باشه، ایا من تو پستهام به شما توهین کردم ؟ فقط گفتم روش دورزدن و لایی کشیدن هست.
حالا بگذریم در مورد سوال :
یعنی شما میتونید با ایدی طرف بدون ساختن این پروفایلهای قلابی، فقط با یک ایدی طرف وارد شبکه بشید و براش بازی بخرید و نصب کنید، با 20-60 تومن که میگید، ایا این کار را میکنید، من نمیخوام رو کنسولم پروفایلهای قلابی باشه که برای دور زدن استفاده میشه،
با توجه به عکسی که ان بابا گذاشته، وقتی دقت کنید چند تا پروفایل هست، پروفایل Sni per برای اکتیو کردن بازی sinper elite هست، پروفایل infa mus برای بازی infamous second son هست. تابلو هست.
خوب کجای این موضوع براتون مشکل ساز هست چون تو پروفایل جدا میریزم ..خوب روش شیرینگ کجاش خلاف هستش فقط میخوام سریع این کل کل کردنا تمام بشه ..من اجازه دارم با شرایط شیرینگ برا یوزرها بازی بریزم به قول خودتون یانه ..من شرایطم اینجوری هستش اجازه دارم بازی بفروشم یا نه

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
این روش یه چیزی شبیه اکتیو هست و شما وقتی بازی رو برای شخصی اکتیو میکنید اونجا نمیزنه خریداری شده ! اینم مثل همونه نزده خریداری شده اما مثل بازیهای اکتیو شده هم نیست که مدام چک کنه لانسس رو و راحت بدون اتصال به نت بازی رو اجرا میکنه در اکانتم .
من هم مثل شما دوستان یوزرم که هیچی از این روش نمیدونم . هر کس هم که بیاد نگاه کنه هیچی نمیفهمه باور کنید چه برسه به عکس دیدن!
اگر هم باگ بود باید زودتر توسط خارجیا عمومی میشد نه اینجا و نه الان ! گفتم من هم نمیدونم چی به چیه و از روز اولم گفتم فقط لذتشو میبرم .
تردید بنده دقیقا همین نکته اس، اگر بازی به صورت دیجیتالی برای اکانت خریداری شده که خوب باید بزنه خریداری شده
ایشون جواب سوال بنده رو هم ندادند، اگر واقعا سونی امتیاز خاصی برای ایشون قائل شده چه نیازی هست که برای هر بازی یک پروفایل جدا ساخته بشه؟
هنوزم متوجه نشدم یعنی ایشون فروشش از فروش سایت های مثل gamestop که توی 30/40 کشور فعال هستند بیشتره؟ چرا سونی برای این سایت چنین امتیازی قائل نشده؟
من با این موضوع که ایشون داره بازی می فروشه مشکلی ندارم فقط سوال هاییه که توی ذهنم دارم، ایشون هم جای جواب دادن فقط میگن استفاده نکنید

mohsen5730

Registered User
لایک‌ها
66

پس شما الان میگید که وقتی با یوزر خودتون میرید نزده که خریداری شده تو شبکه برای یوزر شما، و در اصل بازی برای شما خریداری نشده، و تو اکانتهای نامشخص خریداری شده، که در اصل ایشون ان اکانت رو با شما شیر میکنند، و این یعنی به باد بنده، حسابش بپره، و یا اکانت اصلی بن بشه و هزار تا چیز دیگه شما دیگه نمیتونید استفاده کنید، درسته ؟
پس چطور این بابا الان میگه که جلوی خودت تو حساب خودت میخرم و نصب میکنم؟! من که گیج شدم

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
فکر کن من کاسب باشم اگه به قول خودت که فکر میکنی من کاسب باشم با انصافم شبیه تو نمیام روش شریکی رو به عنوان نماینده سونی به مردم بچپونم و با یوزر های که خودت میسازی نیا از روشت تعریف بده
خوب ببخشید شما یوزر محترمی هستید ..حالا من شرایطم اینجوری هستش کجای کارم اشکال داره میتونم بازی بفروشم ویا نه

METAL GEAR7

Registered User
لایک‌ها
113
haerv3n عزیز ببخشیدا ولی شما کلا شوت تشریف دارید !
تقصیری هم ندارید چون بدون مطالعه ی ۲۰ صفحه ی اخیر امدین . الان بحث تروفی نیست بحث روش هست که دوستان دارن بحث میکنن .تروفی و انلاین بحث گذشته است که ثابت شده درسته همش .
ضمنا اون عکس رو هم من که یوزرم گذاشتم چون از طرح اقا مرتضی استفاده کردم .

mohsen5730

Registered User
لایک‌ها
66
خوب کجای این موضوع براتون مشکل ساز هست چون تو پروفایل جدا میریزم ..خوب روش شیرینگ کجاش خلاف هستش فقط میخوام سریع این کل کل کردنا تمام بشه ..من اجازه دارم با شرایط شیرینگ برا یوزرها بازی بریزم به قول خودتون یانه ..من شرایطم اینجوری هستش اجازه دارم بازی بفروشم یا نه
خوب قربون شکلت از اول بگو دیگه
دوستان ایشون تایید می کنند که روششون شیرینگ بازی هست
پش چرا میگی بازی رو اکانت خودت میخرم و نصب میکنم جلوی چشمت؟
خوب بگو اکانت رو جلوی چشمات با اکانتهای خریداری شده بازی مربوطه خودم شیر میکنم، درسته ؟ و در اصل بازی برای شما خریداری نمشه، و شما فقط یک یوزر زیرمجموعه هستید،
مثل همین شبکه هرمی

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
تردید بنده دقیقا همین نکته اس، اگر بازی به صورت دیجیتالی برای اکانت خریداری شده که خوب باید بزنه خریداری شده
ایشون جواب سوال بنده رو هم ندادند، اگر واقعا سونی امتیاز خاصی برای ایشون قائل شده چه نیازی هست که برای هر بازی یک پروفایل جدا ساخته بشه؟
هنوزم متوجه نشدم یعنی ایشون فروشش از فروش سایت های مثل gamestop که توی 30/40 کشور فعال هستند بیشتره؟ چرا سونی برای این سایت چنین امتیازی قائل نشده؟
من با این موضوع که ایشون داره بازی می فروشه مشکلی ندارم فقط سوال هاییه که توی ذهنم دارم، ایشون هم جای جواب دادن فقط میگن استفاده نکنید
من نمیگم استفاده بکنید یا نه میگم برفرض که روش شیرینگ باشه شرایط بنده هم اینجوری هستش اجازه دارم بازی بفروشم با این شرایط یا اجازه نمیدید

• Like
Reactions: mg6

METAL GEAR7

Registered User
لایک‌ها
113
من که شهزستانم و امکان رفتن حضوری نداشتم و روی اعتمادی که دارم به اقا مرتضی و تضمینشون استفاده کردم .
ولی شما که تهرانید برید ببینید . وقتی میگن میخرن حتما میخرن دیگه !

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
خوب قربون شکلت از اول بگو دیگه
دوستان ایشون تایید می کنند که روششون شیرینگ بازی هست
پش چرا میگی بازی رو اکانت خودت میخرم و نصب میکنم جلوی چشمت؟
خوب بگو اکانت رو جلوی چشمات با اکانتهای خودم شیر میکنم، درسته ؟
خوب بازم میگم فرض رو این موضوع میزاریم ..من شرایط فروشموبه این شکل گذاشتم مشکلش کجاست اجازه دارم بفروشم یا نه

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
من نمیگم استفاده بکنید یا نه میگم برفرض که روش شیرینگ باشه شرایط بنده هم اینجوری هستش اجازه دارم بازی بفروشم با این شرایط یا اجازه نمیدید
دوست عزیزم اگر همون اول میگفتید شرینگ هست واقعا بحث این همه طولانی نمیشد، شما هم مثل همه حق دارید هر چیزی که دلتون می خواد بفروشید
من نگرانی هایی که به عنوان یک خریدار داشتم مطرح کردم، چون اکانتم بالای 700 دلار ارزش داره و نگران جزئیات بودم که اگر استفاده کنم مشکلی پیش بیاد

ali123321

Registered User
لایک‌ها
220
اول این مصداق بارز کلاه برداری هست که شما میای این همه دروغ میگی ولی چیزی که میفروشی با اون چیزیهایی که گفتی تضاد کامل داره.
شما اول اومدی این همه دروغ گفتی فکر کردی هیچ کس چیزی نمیفهمه و این یعنی توهین به شعور مخاطب. من هم نیتم این هست که کسی نیاد اینجوری مردم رو مسخره کنه بهشون این همه دروغ بگه و بگه به نفعتونه و بعد این همه توهین هم بکنه!
شما فکر کردی همه سطح فکرشون مثل خودته سریع این دروغ هاتو باور میکنن.
الان هم دیگه خودت هم اعتراف کردی که از روش شریکی استفاده میکنی و معلوم میشه برای فروش بازی حاضری هر دروغی بگی!
با این همه دروغ و کلاه برداری خرید بازی از شما اصلا منطقی نیست
ولی کسی که جلوی شما رو نگرفته، قشنگ بگو مردم روش من شریکی هست بیا بازیهات رو بفروش نه اینکه این همه دروغ بگی که مردم بیان بازی بخرن.

haerv3n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
haerv3n عزیز ببخشیدا ولی شما کلا شوت تشریف دارید !
تقصیری هم ندارید چون بدون مطالعه ی ۲۰ صفحه ی اخیر امدین . الان بحث تروفی نیست بحث روش هست که دوستان دارن بحث میکنن .تروفی و انلاین بحث گذشته است که ثابت شده درسته همش .
ضمنا اون عکس رو هم من که یوزرم گذاشتم چون از طرح اقا مرتضی استفاده کردم .
اول جواب تو رو میدم 3 اکانت نمیشه اکتیو کرد اینرو مطمنم دوما طرف دوم نمیتونه تروفی بگییره اینرو خودم امتحان کرم سوما عکس ها تئ چیرو مشخص مینه شاید چند تا یازی فیزیکی خریدی یا تروفی هایی که نشون دادی روی یه اکانت خریداری شده

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
من که شهزستانم و امکان رفتن حضوری نداشتم و روی اعتمادی که دارم به اقا مرتضی و تضمینشون استفاده کردم .
ولی شما که تهرانید برید ببینید . وقتی میگن میخرن حتما میخرن دیگه !
سروش جان شما اجازه بده باید این بحث همینجا تمام بشه کسی از دوستان صحبت نکنه فقط مخالفان بیان نظراتشونو بگن تا به یک نتیجه گیری برسیم و این داستانها ختم بشه وگرنه تا هزار سال دیگه ادامه پیدا میکنه روزه جدید یوزر جدید و باز داستان از نو

haerv3n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
خوب ببخشید شما یوزر محترمی هستید ..حالا من شرایطم اینجوری هستش کجای کارم اشکال داره میتونم بازی بفروشم ویا نه
برو بفروش ولی دیگه کسی نمیاد 200 تومن پول رو بده به تو خودش و دوستش میرن بازی رو دیجتالی میخرن

METAL GEAR7

Registered User
لایک‌ها
113
haerv3n جان من این عکسو برای اون دوستانی گذاشتم که ۲۰ روزه اینجان و توی موضوع و بحث هستن . شما به خودت فشار نیار هر جور راحتی فکر کن داداش گلم .من یوزرم ایدی و نام کاربری بازیسنتر و بازی نما و ... هر جام که بخوای میدم

mohsen5730

Registered User
لایک‌ها
66
سیستم شیرینگ رو سونی قرار داده، و شما البته این حق رو دارید که این کار رو بکنید، ولی بهتر بود از اول روراست باشیم تا مشکلی پیش نیاد، البته من باز بعید میدونم سونی اجازه بده به فروشنده ای که با این روش کاسبی کنه، البته واقعا به زیرکی شما باید افرین گفت که از این روشها هم پول در می یارید، فکر رو میبینی تا کجا میره، سیستم جامع شرینگ بازی ps4 برای اولین بار در ایران و جهان ...

METAL GEAR7

Registered User
لایک‌ها
113
اخه گیریم که روش شیرینگ باشه . الان اون دوستانمون گذاشتن . شما خودتون برید ببینید چه قدر قوانینش فرق داره و سخته و...
در حالی تو این روش نیاز نیست شما حتی به اینترنت وصل بشید که لانسس چک بشه . گفتم من یه یوزرم که فقط تجربه ام رو بهتون میگم
ظاهر قضیه مثل شیرینگه اما محدودیت های شیرینگ رو نداره !

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا