• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بزودی سایت royalgames.ir شروع به کار میکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohsen5730

Registered User
لایک‌ها
66
همین موضوع انقدر اطلاعاتتون ضعیف هستش که حودتون باور کردید دستگاه این اقا بن میشه ..هر کسی تو طرح بنده شرکت کنه ضمانت میکنم کارمو اگر بن شد من تمام پولاشو پس میدم تمام پولایی که خرج کرده رو اکانتشو بهش پس میدم ...انقدر وجود دارم حرفی که میزنم بهش عمل کنم ..

خداکنه اینطوری باشه، ما که بخیل نیستیم،
چطوری ضمانت میکنید، قرارداد 5 ساله مینویسید ؟ به امضای طرفین و مهر فروشگاه خودتون، چطوری اکانت 700 دلاری بابا رو تضمین میکنید ؟ خیلی خوبه که این همه اطمینان دارید.
ای سونی احمق به جای این باگ ، ای کاش یک باگ سیستمی میزاشتی تا هکرها بتونند به روت دسترسی پیدا کنندو کار رو برای همیشه تمام کنند به امید ان روز ...

FarSeeR

Registered User
لایک‌ها
24
من وقتی سونی میگی امکان نداره طرف دوم اکانت تروفی بگیره بیام حرف شما رو باور کنم یا حرف شرکت سازنده وقتی سونی میگی تنها یه نفر حق اکتیو کردن دارم من بیام حرف شما رو باور کنم

خوب داداشه من، داره به زبان شیوای مادریمون ((فارسی)) میگه پاشو کنسولتو بیار برات جلو خودت بازی میریزم، همه چیشم بشین تست کن اگه مشکلی بود پولتو پس میدم :)) بعد داری میگی داره راجع به تروفی دروغ میگه؟ خوب اگه همون روش شیرینگ معمول بود که فقط یه نفر میتونست تروفی بگیره و کلا این روش ایشون میرفت زیر سوال!

اگه هم شیرینگ باشه به نوعی میشه گفت بازیه 60 دلاری که در کمترین حالت در میاد 190 تومن رو اگه بخوای بین دو نفر شیر کنی میفته نزدیک 95 تومن نفری که باز با قیمت ایشون جور در نمیاد!

پس دو راه پیش روتون هست، یا اطمینان کنید و برید پیش خودشون تا براتون بازی بریزه، یا کلا قیدشو بزنید و به هر روشی که دوست دارید بازی هاتون رو تهیه کنید. این که انقدر سختی و حرس خوردن نداره!

استارتر عزیز هم لطفا به کارتون ادامه بدید که به زودی میام هم کنسول و هم کلی بازی ازتون میگیرم :دی البته لیست بازی هاتون رو خواهشا کامل کنید که شهرستان هستیم ما :دی

haerv3n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
اقای metal gear7شما infamousرو خریداری کردی از این اقا به همین روش چرا تروفی هاش تو اکانت ثبت نشده؟

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
الان که متوجه موضوع شدم قصد استفاده ندارم عزیز، برای همین سوال می پرسیدم که مطمئن بشم
دوست عزیزم میخوایم به یک جمع بندی برسیم شما چرا این طرحو نمیخواهید بخاطر به خطر افتادن ایدیتون من ضمانت اینکارو میکنم...شما متوجه نیستید و نمیتونید عمق مطلب بندرو بگیریدباید ایران بیاد و وارد این طرح بشه چرا چون واقعا به نفع یوزر هستش ...اگر روزی کسی تونست پلی چهار خودشو بن کنه من تمام زندگیمو بهش میدم یعنی مینویسم و امضا میکنم

haerv3n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
اقا metal gear 7شما infamousرو خریداری کرده تروفی هاش تو یه اکانت ثبت نشده پس مشخصه که اکانتی که باهاش infamousخریداری شده رو کنسول شما پرایمری نیست که تروفی نگرفتید اکانت ثانویه ولی کانت sniperرو دستگاه شما پرایمری چون تروفی هاش موجوده این یه ادعا دیگه که ثابت میکنه روش شریکی هست

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
اقای metal gear7شما infamousرو خریداری کردی از این اقا به همین روش چرا تروفی هاش تو اکانت ثبت نشده؟
ببین عزیز شما یوزری هستی که تازه امروز ایدی ساختی انفاموسم حتما بازی نکرده شما اول موضع خودتو مشخص کن کاسبی یا یوزر بعد بلند شو بیا دم مغازم برات نشون بدم مردم رو نباید این موقع شب اسیر ابیر کرد چه لزومی داره یوزر بیاد و چیزیرو به شما ثابت کنه،منو ول کردی چسبیدی یقه یوزرو گرفتی

METAL GEAR7

Registered User
لایک‌ها
113
علی جان و دوستان دقت کنید این روش به هیچ عنوان محدودیت شیرینگ رو نداره به خاطر همین نمیشه با قاطعیت گفت شیرینگه. من گفتم شبیه اونه و اگر یه شباهت داره ده تا تفاوت داره مثلا

haerv3n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
خوب داداشه من، داره به زبان شیوای مادریمون ((فارسی)) میگه پاشو کنسولتو بیار برات جلو خودت بازی میریزم، همه چیشم بشین تست کن اگه مشکلی بود پولتو پس میدم :)) بعد داری میگی داره راجع به تروفی دروغ میگه؟ خوب اگه همون روش شیرینگ معمول بود که فقط یه نفر میتونست تروفی بگیره و کلا این روش ایشون میرفت زیر سوال!

اگه هم شیرینگ باشه به نوعی میشه گفت بازیه 60 دلاری که در کمترین حالت در میاد 190 تومن رو اگه بخوای بین دو نفر شیر کنی میفته نزدیک 95 تومن نفری که باز با قیمت ایشون جور در نمیاد!

پس دو راه پیش روتون هست، یا اطمینان کنید و برید پیش خودشون تا براتون بازی بریزه، یا کلا قیدشو بزنید و به هر روشی که دوست دارید بازی هاتون رو تهیه کنید. این که انقدر سختی و حرس خوردن نداره!

استارتر عزیز هم لطفا به کارتون ادامه بدید که به زودی میام هم کنسول و هم کلی بازی ازتون میگیرم :دی البته لیست بازی هاتون رو خواهشا کامل کنید که شهرستان هستیم ما :دی
اگه تهران بودم میرفتم ولی شهرستانم من حرض بخورم برا چی داریم بحث میکنیم که ته قضیه رو در بیاریم من اولین باز که تو سایت عضو شدم ونظر میزارم ای کار میکنم تا بفهم قضیه چیه؟

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813

ممنونم دوست عزیزم منم دقیقا حرفم این هستش هیچ کدوم از یوزرهایی که تا الان امدن از طرح ناراضی نیستند و کلی هم خوششون امده امان از دست کاسبها که هرچی بگی فایده نداره برا خراب کردن من باید فکر بهتری بکنند اینجور بحثها فایده نداره

METAL GEAR7

Registered User
لایک‌ها
113
حسن جان تا وقتی وارد بازی نشید اون تو لیست تروفی نمیاد . خیلی سادس . یکی این حسن اقا رو بگیره :D

amirreza123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
علی جان و دوستان دقت کنید این روش به هیچ عنوان محدودیت شیرینگ رو نداره به خاطر همین نمیشه با قاطعیت گفت شیرینگه. من گفتم شبیه اونه و اگر یه شباهت داره ده تا تفاوت داره مثلا
مثلا چه تفاوتی داره ؟

haerv3n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
ببین عزیز شما یوزری هستی که تازه امروز ایدی ساختی انفاموسم حتما بازی نکرده شما اول موضع خودتو مشخص کن کاسبی یا یوزر بعد بلند شو بیا دم مغازم برات نشون بدم مردم رو نباید این موقع شب اسیر ابیر کرد چه لزومی داره یوزر بیاد و چیزیرو به شما ثابت کنه،منو ول کردی چسبیدی یقه یوزرو گرفتی
من که تهران نیستم نمیتونم بیام شما فیلم بگیر بزار روی سایت؟
من فروشنده نیستم

haerv3n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
حسن جان تا وقتی وارد بازی نشید اون تو لیست تروفی نمیاد . خیلی سادس . یکی این حسن اقا رو بگیره :D
بازی که روی کنسول نصب بشه تروفی تو لیست میره اینرو یادت باشه قلی جان

METAL GEAR7

Registered User
لایک‌ها
113
تفاوتا
تو روش شیرینگ تو دوتا اکانت میشه استفاده کرد
تو روش شیرینگ اکانت دوم تروفی نمیگیره اینطور که تو سایت سونی نوشته
تو روش شیرینگ لانسس شما باید چک بشه هر چند ساعت اما تو این روش بدون اتصال به اینترنت ممکن نیست
و...

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
دوست عزیزم میخوایم به یک جمع بندی برسیم شما چرا این طرحو نمیخواهید بخاطر به خطر افتادن ایدیتون من ضمانت اینکارو میکنم...شما متوجه نیستید و نمیتونید عمق مطلب بندرو بگیریدباید ایران بیاد و وارد این طرح بشه چرا چون واقعا به نفع یوزر هستش ...اگر روزی کسی تونست پلی چهار خودشو بن کنه من تمام زندگیمو بهش میدم یعنی مینویسم و امضا میکنم
مشکل بنده اینجاست که بازی ها با اکانت خودم خریداری نمیشه و برای هر بازی باید یک پروفایل اضافه بشه
من اهل این نیستم که بازی هام رو حذف کنم کلی بازی دارم تو همین اکانتم، حالا شما حساب کنید من هربار بخوام یک بازی از شما بگیرم باید یه پروفایل هم اضافه بشه
شاید برای دیگران مهم نباشه، بنده هم قصد زیر سوال بردن شمارو ندارم، چند ماهی صبر می کنم ببینم نتایج دوستانی که توی طرح شما شرکت کردند چی میشه

haerv3n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دقت کردم وقتی سوالی پرسیده میشه که اقایون نمیتونند جواب بدهند از پست بیخیال رد میشن ؟
مارو به سلامت شما هم با نمایند سونی تو ایران تنها میزارم و اقای هکر ویتا
شب خوش

ali123321

Registered User
لایک‌ها
220
اول اینکه همه رو مثل خودتون ندونید که فکر کنید نمیتونن مثل شما چیزی رو درک کنن.
شما بگو که از روش شیرینگ استفاده میکنی و با حرفهای الکی ذهن مردم رو منحرف نکن بعد تا 100 سال این طرح رو ادامه بده که اینجوری اونهایی هم که از قضیه خبر ندارن میفهمن که این روش شیرینگ هست به چبز دیگه ای دلخوش نمیکنن.
این که شما هم داری روی بن نشدن تاکید میکنی برای این هست که سونی فعلا با شیر کردن بازی کاری نداره و همه میتونن استفاده کنن و این ویژگی رو خود سونی برای همه قرار داده نه فقط برای شما!!!
به نظرم ادامه این بحث فایده نداره اونهایی که باید میفهمیدن قضیه چیه فهمیدن و اگر خواستن استفاده کنن میدونن دارن از طرح شیرینگ استفاده میکنن.
حالا دیگه تصمیم با خود افراد هست خواستن استفاده میکنن نخواستن هم استفاده نمیکنن.
ولی شما اگه واقعا دلت برای مردم میسوزه این همه دروغ سر هم نکن و واضح بگو طرح شیرینگ هست اونوقت هر کس خواست ازت بازی میخره و میدونه داره از چی استفاده میکنه.
در آخر هم به هبچ کدوم از سوالات نتونستین پاسخ بدید و هیچکدوم از ادعاهایی هم که کردید رو نتونستین ثابت کنین که همین کار خیلی چیزها رو ثابت میکنه...

Last edited:

METAL GEAR7

Registered User
لایک‌ها
113
حسن جان هست ولی چون قدیما گرفتم رفته پایین . فیزیکی هم هست . من چهارتا بازی گرفتم
اسنایپر . vailent heart. trail. و اساسین . شما بیست صفحه قبلو بخونی من گفتم چهارتا بازی خریدم :D

haerv3n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
حسن جان هست ولی چون قدیما گرفتم رفته پایین . فیزیکی هم هست . من چهارتا بازی گرفتم
اسنایپر . vailent heart. trail. و اساسین . شما بیست صفحه قبلو بخونی من گفتم چهارتا بازی خریدم :D
من رفتم تا اخر هیچی ندیدم اصلا نبود قلی جان من همدانم اگه بشه میام تهران برا این روش

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
واقعا شده مسخره بازی ..من که میگم بیاید جلو چشمتون بزنم ..میگید کلاهبردار .یوزرهایی که براشون بازی ریختم حتی یک نفر ناراضی نیستش همه دارن لذتشو میبرند ..میگم ضمانت میکنم ..میگید دروغگو ..بیام اموزش بزارم همه چیزو یاد بدم باز فایده نداره ..کلا فایده نداره بجای بحث اجازه بدید هر کسی براه خودش بره چند ماه دیگه معلوم میشه چه کسی راست میگه و طرح کی به نتیجه میرسه ... یا ورود بازیهای جدید و فراوان اونایی که تو این طرح شرکت کردن بازی میخرن 20الی 60هزار لذتشو میبرند اونم با هزینه کمتر...منم و گروه فروشگاهمون پشت این طرح مثل کوه وایسادیم هم از نظر هزینه و خدمات هیچ مشکلی نداریم و نخواهیم داشت بزودی تا چند روز اینده تمام بازیهارو اضافه میکنیم .. هر کسی نظرش برا خودش محترم هستش .... ولی زمان تمام چیزهارو نشان میده

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا