• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بزودی سایت royalgames.ir شروع به کار میکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
اول این مصداق بارز کلاه برداری هست که شما میای این همه دروغ میگی ولی چیزی که میفروشی با اون چیزیهایی که گفتی تضاد کامل داره.
شما اول اومدی این همه دروغ گفتی فکر کردی هیچ کس چیزی نمیفهمه و این یعنی توهین به شعور مخاطب. من هم نیتم این هست که کسی نیاد اینجوری مردم رو مسخره کنه بهشون این همه دروغ بگه و بگه به نفعتونه و بعد این همه توهین هم بکنه!
شما فکر کردی همه سطح فکرشون مثل خودته سریع این دروغ هاتو باور میکنن.
الان هم دیگه خودت هم اعتراف کردی که از روش شریکی استفاده میکنی و معلوم میشه برای فروش بازی حاضری هر دروغی بگی!
با این همه دروغ و کلاه برداری خرید بازی از شما اصلا منطقی نیست
ولی کسی که جلوی شما رو نگرفته قشنگ بگو مردم روش من شریکی هست بیا بازیهات رو بفروش نه اینکه این همه دروغ بگی که مردم بیان بازی بخرن.
بازم میگم من دروغی نگفتم وقتی جرات امدن و از نزدیک دیدنو ندارید از راه دور برا خودتون نظر میدید خوب برسیم سر اصل موضوع کلاهبرداری یعنی چی خودتون متوجه میشید ..یعنی بنده و فروشگاهمون که کلی سابقه داریم حدود 20سال میایم بخاطر 200هزار تومان کلاهبرداری میکنیم و در میریم ..شما میدونید ما بازی اورجینالو نه تنها ما تمام وارد کنندها چند میخریم اینو بدونید که سکته میکنید ..شما به نظرت تاپیک همسایه فلان بازی رو زده 170چند میخره من میدونم قبلا امدم قیمت واقعی بازیهارو بگم و بفروشم تو بازار کارمون بهپزدو خورد رسید نذاشتند عزیز دلم حالا امدم بخاطر یوزر این طرحو پیاده کردم ..باید به اماکن حق حساب بدم پول اجاره مغازه این همه دنکو فنگ که یک سود من ببرم یک سود هم یوزر انقدر بهتون فشار میاد خوب فکر میکنی دیسک سودش برا من کم هستش انقدر زیاده که احتیاجی به این کارا ندارم ولی همه پول بازی اورجینال رو ندارند من فقط امدم این طرح رو پیاده کنم یوزرها حالشو ببرند چرا قبل من کسی به ذهنش اینجور کارها خطور نکرده بوده شما از مشکلات اجرا کردن این طرح خبر داری براتون متاسفم

haerv3n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
haerv3n جان من این عکسو برای اون دوستانی گذاشتم که ۲۰ روزه اینجان و توی موضوع و بحث هستن . شما به خودت فشار نیار هر جور راحتی فکر کن داداش گلم .من یوزرم ایدی و نام کاربری بازیسنتر و بازی نما و ... هر جام که بخوای میدم
من وقتی سونی میگی امکان نداره طرف دوم اکانت تروفی بگیره بیام حرف شما رو باور کنم یا حرف شرکت سازنده وقتی سونی میگی تنها یه نفر حق اکتیو کردن دارم من بیام حرف شما رو باور کنم

haerv3n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
اخه گیریم که روش شیرینگ باشه . الان اون دوستانمون گذاشتن . شما خودتون برید ببینید چه قدر قوانینش فرق داره و سخته و...
در حالی تو این روش نیاز نیست شما حتی به اینترنت وصل بشید که لانسس چک بشه . گفتم من یه یوزرم که فقط تجربه ام رو بهتون میگم
ظاهر قضیه مثل شیرینگه اما محدودیت های شیرینگ رو نداره !
چه سخنی داره یه نفر میره یه اکانت میسازه یه بازی میخره بعد یوزر وپسورد رو میده به دوستش اونم دانلود میکنه بعد میشنه بازی میکنه فقط باید یه نفری اول اکانت روی دستگاه پرایمری کنه همین تمام سخت بود

METAL GEAR7

Registered User
لایک‌ها
113
من تا اینجاشم زیادی دخالت کردم . اونم چون گفتن یوزر نیستم و عکس نمیذارمو و .. اومدم . اومدم به عنوان کسی که دو هفته اس دارم از طرح استفاده میکنم .

haerv3n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من تا اینجاشم زیادی دخالت کردم . اونم چون گفتن یوزر نیستم و عکس نمیذارمو و .. اومدم . اومدم به عنوان کسی که دو هفته اس دارم از طرح استفاده میکنم .
یه فیلم بگیر برو روی اکانتی که بازی خریداری شده بعد برو روی اکانت اصلیت بازی کن بعد برو بخش تروفی ببین ترئفی میگیری فیلت رو اینجا بزار

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
چه سخنی داره یه نفر میره یه اکانت میسازه یه بازی میخره بعد یوزر وپسورد رو میده به دوستش اونم دانلود میکنه بعد میشنه بازی میکنه فقط باید یه نفری اول اکانت روی دستگاه پرایمری کنه همین تمام سخت بود
شما تا حالا کجا بودی الان رسیدی سخت نیستش خودت انجام بده تجربه کن تاپیک برن بازیرو بده 10هزار ...اگر تونستی با شرایط من و با قیمت من خدمات بدی مردی اونم پنج سال اره عزیزم...غذا خوردنم کاری مداره ولی دندونشو نداشته باشی میشه سخت و نشدنی

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
یه فیلم بگیر برو روی اکانتی که بازی خریداری شده بعد برو روی اکانت اصلیت بازی کن بعد برو بخش تروفی ببین ترئفی میگیری فیلت رو اینجا بزار
کلا حسن جان شما نمیگیری موضوع رو تمام شد داستان بیدارشو

rohullah23

Registered User
لایک‌ها
279
مگه دیوونست اینهمه کارو انجام بده:D
خودت باشی اینکارو میکنی داداش؟

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

haerv3n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
اقای metal gear7شما infamousرو به صورت این روش خریدی؟ اقای استارتر میدونی جواب بده ؟

rohullah23

Registered User
لایک‌ها
279
به احتمال 80 درصد همین روش رو استفاده میکنند

rohullah23

Registered User
لایک‌ها
279
به احتمال 80 درصد همین روش رو استفاده میکنند

haerv3n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
شما تا حالا کجا بودی الان رسیدی سخت نیستش خودت انجام بده تجربه کن تاپیک برن بازیرو بده 10هزار ...اگر تونستی با شرایط من و با قیمت من خدمات بدی مردی اونم پنج سال اره عزیزم...غذا خوردنم کاری مداره ولی دندونشو نداشته باشی میشه سخت و نشدنی
منم از نفری 200 تومن بگیرم به عنوان هزینه ی اولیه بعد برا هر بازی پول جدا گونه اره انجام میدم

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
بازم میگم طرح من فرق داره با این روش شیرینگ شماها ولی چون زبان همدیگرو نمیفهمیم من مجبورم کوتاه بیام ....فقط اقایون مخالفا من اجازه دارم با شرایطم بازی بفروشم

mohsen5730

Registered User
لایک‌ها
66
دوست عزیزم اگر همون اول میگفتید شرینگ هست واقعا بحث این همه طولانی نمیشد، شما هم مثل همه حق دارید هر چیزی که دلتون می خواد بفروشید
من نگرانی هایی که به عنوان یک خریدار داشتم مطرح کردم، چون اکانتم بالای 700 دلار ارزش داره و نگران جزئیات بودم که اگر استفاده کنم مشکلی پیش بیاد

حیف نیست اکانت 700 دلاری تو با این روش هرمی و زیرمجموعه بازی مخلوط کنی، نکن این کارو فردا یهو دیدی چیزی شد اکانتت پرید، یا لااقل با یک کنسول دیگه و ایدی دیگه این کار رو بکن

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
منم از نفری 200 تومن بگیرم به عنوان هزینه ی اولیه بعد برا هر بازی پول جدا گونه اره انجام میدم
نه عزیزم قیمت خودم بفروش 20الی 60هزار اگر میتونی بسم الله اگرم نه پس بکش بیرون ..فکر میکنی بایک مودم و کامپیوتر میتونی این همه یوزر رو ساپورت کنی ...اگر کاسبی خوب از اول بگو بشینیم تا من بگم دنیا دست کی هستش

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
حیف نیست اکانت 700 دلاری تو با این روش هرمی و زیرمجموعه بازی مخلوط کنی، نکن این کارو فردا یهو دیدی چیزی شد اکانتت پرید، یا لااقل با یک کنسول دیگه و ایدی دیگه این کار رو بکن
همین موضوع انقدر اطلاعاتتون ضعیف هستش که حودتون باور کردید دستگاه این اقا بن میشه ..هر کسی تو طرح بنده شرکت کنه ضمانت میکنم کارمو اگر بن شد من تمام پولاشو پس میدم تمام پولایی که خرج کرده رو اکانتشو بهش پس میدم ...انقدر وجود دارم حرفی که میزنم بهش عمل کنم ..

ali123321

Registered User
لایک‌ها
220
بازم میگم طرح من فرق داره با این روش شیرینگ شماها ولی چون زبان همدیگرو نمیفهمیم من مجبورم کوتاه بیام ....فقط اقایون مخالفا من اجازه دارم با شرایطم بازی بفروشم
موضوع که تمام شد و مشخص شد شما از همون روش شریکی استفاده میکنی و هیچکدوم از ادعاهایی رو هم کردی نتونستی ثابت کنی و روشن سازی شد که الان هر کس میتونه تصمیم بگیره از طرح شریکی شما استفاده بکنه یا نه.
باز هم پاسخ بی ربط دادید به پست من که معلومه نمیتونید به سوالات اصلی پاسخ بدید و حرفاتون رو ثابت کنید.
اون کاربری هم که خریده بود گفت وقتی میری روی بازی نزده خریده شده که دیگه کاملا واضح هست از روش شیرینگ داری استفاده میکنی.
شما هم که این همه داری به اینور اونور پول میدی کسی که مجبورت نکرده بازی بفروشی و بخوای این همه دروغ سر هم کنی اگر هم به قول خودت برای یوزرهاست چرا این همه سوال رو پاسخ نمیدی که راحت بیان ازت خرید کنن؟
شما حق فروش بازی رو داری ولی در صورتی که نیای این همه دروغ بگی و از اول همه چیز رو واضح توضیح بدی.

Last edited:

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
الان که متوجه موضوع شدم قصد استفاده ندارم عزیز، برای همین سوال می پرسیدم که مطمئن بشم

haerv3n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
نه عزیزم قیمت خودم بفروش 20الی 60هزار اگر میتونی بسم الله اگرم نه پس بکش بیرون ..فکر میکنی بایک مودم و کامپیوتر میتونی این همه یوزر رو ساپورت کنی ...اگر کاسبی خوب از اول بگو بشینیم تا من بگم دنیا دست کی هستش
این همه یوزر کلا 20 نفری اومدن پیشت کارش با یه نت نامحدود حله
اگه من تهران بودم سرمایه داشتم و راحت دروغ میگفتم این کارو میکردم ولی من خدا رو قبول دارم

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
هیچ یوزری مخالف طرح من نیستش تنها مخالفان کسانی هستند که منافعشون از فروش دیسک به خطر میفته ..من این طرحو تا اخر پشتیبانی میکنم اگر قرار باشه تمام سرمایمو رویه اینکار بزارم من بخاطر چنتا کاسب نمیام طرح به این خوبیرو به فنا بدم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا