برگزیده های پرشین تولز

بهترین کیف پول‌های بیت کوین و دیگر کوین ها

کیف پول محبوب شما؟

• لدجر

• بلاکچین

• الکتروم

• کوینومی

• تراست والت

• دیگر...

Results are only viewable after voting.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
همون اد منظورم هست که طبیعتا بعدش والت هم از لجر حذف میشه و دیگه نمایش داده نمیشه، حالا هر موقع دوباره نصبش کنی والت و موجودی میاد بالا و نمایش داده میشه.
حالا کلا چنتا میشه همزمان کوین رو مدیریت کرد توش . مثلا 10 تا میشه یا نه

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,705
طبیعتا لجر لایو موجودی والت هایی رو نشون میده که نصب هست، خب وقتی نصب نباشه نمایش داده نمیشه، حداقلش این که برای من اینطوریه :-؟؟
هم جالبه و هم عجیب , چون برای من اصلا اینطور نیست!!

حالا کلا چنتا میشه همزمان کوین رو مدیریت کرد توش . مثلا 10 تا میشه یا نه
منظور شما از مدیریت کدوم یک از دو مورد زیر هست
اینکه چند اکانت یا همون آدرس ولت رو میتونید در نرم افزار لجر لایو مشاهده کنید ؟

یا

اینکه چند نرم افزار رو میتونید همزمان روی لجر نصب کنید ؟

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
هم جالبه و هم عجیب , چون برای من اصلا اینطور نیست!!

منظور شما از مدیریت کدوم یک از دو مورد زیر هست
اینکه چند اکانت یا همون آدرس ولت رو میتونید در نرم افزار لجر لایو مشاهده کنید ؟

یا

اینکه چند نرم افزار رو میتونید همزمان روی لجر نصب کنید ؟
هر دوش منظورم هستش
منتها دومی رو تقریبا متوجه شدم که با توجه محدودیت حجم در این مورد محدودیت هست که میخواستم بدونم با همین محدودیت میشه حدود 7 یا 8 تا نرمافزار رو نصب کرد یا نه؟
در مورد اول هم ادرس والت از کوین های مختلف مد نظرم هستش نه 10 تا والت از یک کوین

.Ali007.

Registered User
لایک‌ها
169
درود دوستان.
بین 3 گزینه MetaMask - MyEtherWallet - Trust Wallet کدوم رو پیشنهاد میکنید راه بندازم برای اتریوم؟ یه کیف پول امن و بی دردسر میخوام که نگران هک و ... نباشم. هر چند همیشه احتمالش هست ولی خوب ما میگیم تا حد امکان 😅

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
درود دوستان.
بین 3 گزینه MetaMask - MyEtherWallet - Trust Wallet کدوم رو پیشنهاد میکنید راه بندازم برای اتریوم؟ یه کیف پول امن و بی دردسر میخوام که نگران هک و ... نباشم. هر چند همیشه احتمالش هست ولی خوب ما میگیم تا حد امکان 😅

سلام

MEW خوبه به شرطی که وارد سایت غیر معتبر نشید و از طریق فیشینگ اطلاعات حسابتون رو هک نکنن.

تراست والت روی موبایل هست، اگر روی هر لینکی کلیک نمیکنید و بکاپ رو هم روی گوشی ذخیره نمیکنید مورد خوبیه.

متامسک رو پیشنهاد نمیکنم

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,705
هر دوش منظورم هستش
منتها دومی رو تقریبا متوجه شدم که با توجه محدودیت حجم در این مورد محدودیت هست که میخواستم بدونم با همین محدودیت میشه حدود 7 یا 8 تا نرمافزار رو نصب کرد یا نه؟
در مورد اول هم ادرس والت از کوین های مختلف مد نظرم هستش نه 10 تا والت از یک کوین
ببخشید که دیر جواب میدم , به سیستم دسترسی نداشتم

ببینید لجر دو قسمت داره ,

قسمت Account , جایی که شما کیف پول رو میسازید و آدرس والت بدست میارید
ledger-account.jpg

قسمت Manager , جایی که نرم افزارهای رابط هر کوین که برای نقل و انتقال مورد نیاز هست نصب میکنید

ledger-manager.jpg

همونطور که می بینید لجر S میزان 160 کیلوبایت فضا داره

برای ایجاد اکانت و بدست آوردن آدرس والت نرم افزار مربوطه رو نصب میکنید و حساب رو ایجاد میکنید
ولی بعدا میتونید نرم افزار رو پاک کنید ,

اگر به عکس منیجر دقت کنید من نرم افزار ETH رو نصب ندارم ولی اگر به عکس اول نگاه کنید می بینید که حساب ETH من موجود هست

برای دیدن موجودی یک حساب شما نیازی به نصب بودن نرم افزار ندارید و نرم افزار صرفا برای نقل و انتقال نیاز هست

حالا دوستمون @Captive گفتن که نرم افزار رو پاک کنید حساب هم پاک میشه که در این دوسالی که من لجر دارم این مورد برای من پیش نیومده

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
ببخشید که دیر جواب میدم , به سیستم دسترسی نداشتم

ببینید لجر دو قسمت داره ,

قسمت Account , جایی که شما کیف پول رو میسازید و آدرس والت بدست میارید
مشاهده پیوست 1278034

قسمت Manager , جایی که نرم افزارهای رابط هر کوین که برای نقل و انتقال مورد نیاز هست نصب میکنید

مشاهده پیوست 1278035

همونطور که می بینید لجر S میزان 160 کیلوبایت فضا داره

برای ایجاد اکانت و بدست آوردن آدرس والت نرم افزار مربوطه رو نصب میکنید و حساب رو ایجاد میکنید
ولی بعدا میتونید نرم افزار رو پاک کنید ,

اگر به عکس منیجر دقت کنید من نرم افزار ETH رو نصب ندارم ولی اگر به عکس اول نگاه کنید می بینید که حساب ETH من موجود هست

برای دیدن موجودی یک حساب شما نیازی به نصب بودن نرم افزار ندارید و نرم افزار صرفا برای نقل و انتقال نیاز هست

حالا دوستمون @Captive گفتن که نرم افزار رو پاک کنید حساب هم پاک میشه که در این دوسالی که من لجر دارم این مورد برای من پیش نیومده
تشکر لطف کردی

A.L.I-74

Registered User
لایک‌ها
1,471
سلام
می خوام از یک سایت که از رمز ارزها پشتیبانی می کنه خرید کنم
سریعترین بی دردسرترین و ارزونترین روشش چیه
283.gif

اکثر رمز ارزها رو هم قبول می کنه
فقط دو مورد اول این که زیر دیپلم توضیح بدین دوم این که یه جوری بگین که با توضحاتتون بتونم خرید رو انجام بدم چون واقعا نمیرسم برم دوباره چندجا مطلب بخونم و تحقیق کنم
geryefade.gif

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
سلام
می خوام از یک سایت که از رمز ارزها پشتیبانی می کنه خرید کنم
سریعترین بی دردسرترین و ارزونترین روشش چیه
اکثر رمز ارزها رو هم قبول می کنه
فقط دو مورد اول این که زیر دیپلم توضیح بدین دوم این که یه جوری بگین که با توضحاتتون بتونم خرید رو انجام بدم چون واقعا نمیرسم برم دوباره چندجا مطلب بخونم و تحقیق کنم
geryefade.gif

سلام

خب الان مشکلتون چیه؟

کیف پول؟

نحوه ی خرید؟

نحوه ی انتقال؟

283.gif

A.L.I-74

Registered User
لایک‌ها
1,471
همه با هم
153xw0n.gif

کلا نمیدونم چی به چیه،یک ماه هم هست می خوام سر در بیارم چی کار بکنم نمیرسم اصلا
یک راهنمایی گام ب گام از ب بسم الله تا نون پایان لازمم
sharmandegi.gif

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
همه با هم
153xw0n.gif

کلا نمیدونم چی به چیه،یک ماه هم هست می خوام سر در بیارم چی کار بکنم نمیرسم اصلا
یک راهنمایی گام ب گام از ب بسم الله تا نون پایان لازمم
sharmandegi.gif

روال کار معمولا اینطوری هست که شما احراز هویت میکنید، از طریق درگاه حسابتون رو ریالی شارژ میکنید، سفارش خرید میذارید و تمام.

بعد از اون اگر میخواهید در مدت کوتاهی کوین خریداری شده را بفروشید ( بهتره ) که از سایت برداشت نزنید ولی اگر قصد دارید برای بلندمدت نگه دارید حتما به والت شخصی انتقالش بدید.

اینکه اصلا این بازار به درد شما میخوره یا نمیخوره، آیا کوینی که خریداری میکنید به درد میخوره یا نه و آیا اصلا الان وقت خرید است یا خیر، بحث دیگریست.

A.L.I-74

Registered User
لایک‌ها
1,471
روال کار معمولا اینطوری هست که شما احراز هویت میکنید، از طریق درگاه حسابتون رو ریالی شارژ میکنید، سفارش خرید میذارید و تمام.

بعد از اون اگر میخواهید در مدت کوتاهی کوین خریداری شده را بفروشید ( بهتره ) که از سایت برداشت نزنید ولی اگر قصد دارید برای بلندمدت نگه دارید حتما به والت شخصی انتقالش بدید.

اینکه اصلا این بازار به درد شما میخوره یا نمیخوره، آیا کوینی که خریداری میکنید به درد میخوره یا نه و آیا اصلا الان وقت خرید است یا خیر، بحث دیگریست.
فکر کنم شما متوجه منظور من نشدین
من می خوام از یک سایت خارجی خرید کنم که علاوه بر روش های معمول پرداخت های بین المللی که برای ما در دسترس نیستن،رمزارز هم قبول می کنه
الان من میخوام خریدم رو انجام بدم ولی نمیدونم چیکار باید بکنم
154fs232528.gif

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
من می خوام از یک سایت خارجی خرید کنم که علاوه بر روش های معمول پرداخت های بین المللی که برای ما در دسترس نیستن،رمزارز هم قبول می کنه
154fs232528.gif

خب زووودتر بگو :دی

بهترین روش استفاده از کوین هایی هست که کارمزد خیلی کمتری دارن و سریع هم کانفرم میشن مثل:

لایت کوین، نئو، بیت کوین کش، نانو و...

معمولا وقتی اقدام به شارژ حساب میکنید مقدار کوینی که باید واریز کنید را بهتون نمایش میده، دقیقا به همان مقدار به والتی که به شما میده واریز کنید.

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,479
154fs232528.gif
میخوای ارز دیجیتال برای خودت بخری یا نه میخوای از یک سایت کالایی رو با ارز بخری؟
برا اولی باید تراست ولت رو از گوگل پلی نصب کنی(مواظب باش فیک نصب نکنی) بعد از طریق صرافی مثل ایرانیکارت ارز مورد نظر رو بخری(هر ارز چند شبکه داره بهتره روی bep20 خرید کنی)
اگه میخوای کالایی بخری اگه مجازه بده ایرانیکارت برات میخره اگه مجاز نیست ببین سایت از کدوم ارزها پشتیبانی میکنه کم کارمزدترینشون (ترون و دوج) رو انتخاب کن

A.L.I-74

Registered User
لایک‌ها
1,471
خب زووودتر بگو :دی

بهترین روش استفاده از کوین هایی هست که کارمزد خیلی کمتری دارن و سریع هم کانفرم میشن مثل:

لایت کوین، نئو، بیت کوین کش، نانو و...

معمولا وقتی اقدام به شارژ حساب میکنید مقدار کوینی که باید واریز کنید را بهتون نمایش میده، دقیقا به همان مقدار به والتی که به شما میده واریز کنید.
نمی دونم من بد گفتم یا بد فهمیدی
f_pahlevoonm_0cf.gif

حالا مشکل اول حل شد، میمونه بقیش که گفتم زیر دیپلم توضیح بدین!! من نه ولت دارم نه رمز ارز نه هیچ کوفتی
کلا چی کار باید بکنم
opasnie152.gif

میخوای ارز دیجیتال برای خودت بخری یا نه میخوای از یک سایت کالایی رو با ارز بخری؟
برا اولی باید تراست ولت رو از گوگل پلی نصب کنی(مواظب باش فیک نصب نکنی) بعد از طریق صرافی مثل ایرانیکارت ارز مورد نظر رو بخری(هر ارز چند شبکه داره بهتره روی bep20 خرید کنی)
اگه میخوای کالایی بخری اگه مجازه بده ایرانیکارت برات میخره اگه مجاز نیست ببین سایت از کدوم ارزها پشتیبانی میکنه کم کارمزدترینشون (ترون و دوج) رو انتخاب کن
گزینه دوم
مجازه اتفاقا خود ایرانیکارت هم انجام میده ولی ترجیح میدم خودم خرید رو انجام بدم
از اکثر ارزها پشتیبانی می کنه
الان مسئله اینه که چی کار کنم ارز رو از کجا بخرم بعد کجا بریزشم که در آخر بتونم پرداختش کنم به سایت مقصد
283d.gif

کلا به چه زبونی بگم من از این رمز ارزها و جریاناتش سر در نمیارم،وقت هم ندارم که سر در بیارم
bav3_154fs759111.gif

گام به گام بگین چی کار کنم

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
f_pahlevoonm_0cf.gif

حالا مشکل اول حل شد، میمونه بقیش که گفتم زیر دیپلم توضیح بدین!! من نه ولت دارم نه رمز ارز نه هیچ کوفتی
کلا چی کار باید بکنم
opasnie152.gif

گزینه دوم
الان مسئله اینه که چی کار کنم ارز رو از کجا بخرم بعد کجا بریزشم که در آخر بتونم پرداختش کنم به سایت مقصد
283d.gif

کلا به چه زبونی بگم من از این رمز ارزها و جریاناتش سر در نمیارم،وقت هم ندارم که سر در بیارم
bav3_154fs759111.gif

1. ایجاد یک والت ( ترجیحا ) مولتی.

2. خرید ارز مورد نظر از مدرسان شریف یا هر سایتی که دوست داشتید.

3. رفتن به سایت فروشگاهی ( سایت مقصد مورد نظر ). اینجا دیگه بستگی به سایت داره که آیا باید اول Deposit کرد و بعد اقدام به خرید کنید و یا مستقیما....

4. واریز ارز مورد نظر از والت شخصی به والت فروشنده ( سایت مقصد )..

تمام

راستی اگر بیزی هستی و کلا وقتت آزاد نیست بهتره از همون مدرسان شریف یا سایت های مشابه اقدام به خرید کنی و تمام، دیگه زحمت ساخت والت و شارژ والت رو هم نکشی.

DM.JAGUAR

Registered User
لایک‌ها
320
f_pahlevoonm_0cf.gif

کلا چی کار باید بکنم
opasnie152.gif

گزینه دوم
283d.gif

bav3_154fs759111.gif

سلام.
این طرز صحبت اصلا درست نیست. اگر در مورد بخش خاصی سوال دارید درست بیان کنید تا بتونیم به هم مشکل رو بر طرف کنیم. اگر هم مشکل کلی هست باید مرحله به مرحله پیش بریم. اینکه میگید زیر دیپلم صحبت کنید تا من بفهمم، به چه زبونی بگم یا وقت ندارم سر در بیارم اصلا روش خوبی برای دریافت کمک نیست. اگر شما وقت نداری پس ماهم وقت نداریم به شما توضیح بدیم و وقتمون هدر بره. ما به چه زبونی به شما بفهمونیم که داستان رمز ارز چیه؟؟

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,545

سلام

من این کاری که گفتید رو انجام دادم، اما هنوز نفهمیدم طرف از کجا فهمید که من واریز کردم:unsure: 😅شاید یه نفر دیگه در همون بازه زمانی همون مبلغ رو براش واریز کرده باشه. عجیبه که این سایت ها حتی آدرس ولت ارسال کننده رو هم نمیخوان ... تازه حتی اگر بخوان، خب تراکنش های شبکه ارز های دیجیتال که در معرض دید همه هست، ولت فروشنده هم که معلومه، اگر من تراکنش یه نفر دیگه به اون ولت خاص رو به نام خودم به فروشنده معرفی کنم از کجا میخواد بفهمه؟:(

A.L.I-74

Registered User
لایک‌ها
1,471
سلام.
این طرز صحبت اصلا درست نیست. اگر در مورد بخش خاصی سوال دارید درست بیان کنید تا بتونیم به هم مشکل رو بر طرف کنیم. اگر هم مشکل کلی هست باید مرحله به مرحله پیش بریم. اینکه میگید زیر دیپلم صحبت کنید تا من بفهمم، به چه زبونی بگم یا وقت ندارم سر در بیارم اصلا روش خوبی برای دریافت کمک نیست. اگر شما وقت نداری پس ماهم وقت نداریم به شما توضیح بدیم و وقتمون هدر بره. ما به چه زبونی به شما بفهمونیم که داستان رمز ارز چیه؟؟
دوستان راهنمایی کردن،شما لازم نیست به زحمت بیفتین

در ضمن من با کپتیو شوخی دارم و ایشون هم با من;)

بالا