برگزیده های پرشین تولز

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
منظورت ایناست ؟
284.gif

مشاهده پیوست 1254569
البته بعضیاشون رو چند روزه در حال تو کیسه کردنم
hyenas.gif

پیشنهاد به خرید و فروش یا نگهداری نیست
42k0e8p.gif
اتفاقا حدس میزدم غزر و زفکا خریده باشی...

من این چند هفته هرچی پول دستم اومد صندوق ثابت خریدم، دوشنبه یک پول خیلی خوبی دستم میاد اگه شرایط بورس یک مقداری ثبات داشته باشه و اینقدر +5 و -5 نداشته باشیم سهم هایی را که مشخص کردم میخرم وگرنه فعلا همون صندوق ثابت میخرم و وارد بازار سهام نمیشم418.gif

قبول داری بازار سمت و سوی مشخصی نداره؟ الان هرجا هم میری یک عده میگن بازار نزولی/اصلاحی هست و یک عده میگن صعودی. البته من شخصا فکر میکنم بازار متعادل باشه و تا حدی صعودی، بالاخره بحث تورم و جریان نقدینگی را نمیشه نادیده گرفت.

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
قبول داری بازار سمت و سوی مشخصی نداره؟ الان هرجا هم میری یک عده میگن بازار نزولی/اصلاحی هست و یک عده میگن صعودی.
البته من شخصا فکر میکنم بازار متعادل باشه
کاملا درسته
از نظر من هم بازار متعادل و منطقیه
یعنی پول میدونه سمت چه سهم هایی بره و از چه سهم هایی خارج بشه
البته این لابه لاها قطعا شیطنت هایی وجود داره
y09xdl7k5d3grrrqrlfa.gif

ولی رفتارها منطقی و بدون هیجان و ترسه
مدلی نیست که بشه برای کل بازار نسخه یکسان پیچید مگه اینکه شرایط خاصی بر کشور حکم فرما بشه مثل جنگ یا یک رالی صعودی تورمی دیگه
در غیر اینصورت بازار با مجموعه ای از اصلاح و رشد های پشت سر هم متناسب با تورم و رشد نقدینگی توی کشور مسیر خودش ( رشد آروم و منطقی ) رو طی میکنه

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
فرصت دریافت۵۰ درصد اعتبار مالی بیشتر با امتیازهای پلکان

یکی از خدمات کارگزاری مفید، پرداخت اعتبار به کاربران بدون هیچ‌گونه بهره و بر اساس امتیازهای کسب‌شده در سامانه پلکان است. با هدف بهبود ارائه خدمات و رضایت بیشتر کاربران، هم‌اکنون شما می‌توانید با همان میزان امتیاز قبلی، ۵۰ درصد اعتبار بیشتر دریافت کنید. به عنوان مثال اگر قبلا با پرداخت ۶۵۰ امتیاز می‌توانستید ۴۰ میلیون تومان اعتبار دریافت کنید، هم‌اکنون با همان امتیاز می‌توانید اعتبار ۶۰ میلیون تومانی را در سامانه پلکان فعال کنید.

برای ورود به پلکان روی لینک زیر کلیک کنید:

#کارگزاری_مفید

📞 021 9100 8700
🌐 www.emofid.com
📨 [email protected]

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
آهای اونی که غزر جمع میکنی:mad:
یه روز باید با هم دیگه قهکمتِ شیطون بلا جمع بکنیم :rolleyes: :devilish:

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729

فرشید

Registered User
لایک‌ها
122
دوستان یادگیری تحلیل تکنیکال بدرد بورس اینجا میخوره ؟

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
1,071
دوستان یادگیری تحلیل تکنیکال بدرد بورس اینجا میخوره ؟
اگر یاد بگیرید تاثیر خوبی در معاملات شما خواهد داشت ولی در بورس ایران بنیاد حرف اول را می زند . من در طول این مدتی که در بورس آمده ام همیشه دیده ام که تحلیل های بنیادی از تحلیل های تکنیکال بهتر جواب داده . ولی خوب شما یاد بگیرید یک پله از دیگران جلوتر خواهید بود و در کل معاملات موفق تری از کسانی که فقط بنیادی کار می کنند خواهید داشت . بورس ایران تاثیر بسیار زیادی از گزارش های ماهیانه و دوره ای شرکت ها دارد و هر شرکتی که گزارش بهتری بدهد بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد ولی خوب پول های درشتی هم هستند که روزانه بین صنایع مختلف و طبق تکنیکال جا به جا میشوند .
به هر حال من پیشنهاد می کنم یاد بگیرید .

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
🔴سرنوشت تعطیلی دو هفته‌ای کشور چه شد؟

مشاور وزیر کشور:‌ در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا درباره تعطیلی یا عدم تعطیلی رای‌گیری شد که عدم تعطیلی بدون حتی یک مخالف رای آورد.

enshan

Registered User
لایک‌ها
73
من تا حدودی تحلیل تکنیکال رو بلدم ، برای کریپتو یاد گرفته بودم ولی توی بورس احساسی عمل کردن کار رو خراب میکنه و بعضا فرسایشی بودن روند سهم ها ، برکت رو ببینید یه دوره یک ماهه رنجه و اصلاح زمانی میکنه و هدف بازیگر معلوم نیست

m558

Registered User
لایک‌ها
1,487
تخفیف ۹۰ درصدی اشتراک بورس ویو به مدت دو هفته
کارگزاری مفید به مدت محدود، اشتراک بورس‌ویو را با ۹۰ درصد تخفیف به مشتریان خود ارائه می‌کند.
علاوه بر این، سایر فعالین بازار سرمایه نیز می‌توانند اشتراک بورس‌ویو را با ۷۰ درصد تخفیف تهیه کنند.

سامانه بورس‌ویو، محصولی از کارگزاری مفید و ابزاری حرفه‌ای و جامع برای تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال و تابلوخوانی است.

بسیاری از تحلیلگران بازار سرمایه و بیش از ۳۰۰ نهاد مالی از بورس‌ویو استفاده می‌کنند.

dk 313

Registered User
لایک‌ها
231
من تا حدودی تحلیل تکنیکال رو بلدم ، برای کریپتو یاد گرفته بودم ولی توی بورس احساسی عمل کردن کار رو خراب میکنه و بعضا فرسایشی بودن روند سهم ها ، برکت رو ببینید یه دوره یک ماهه رنجه و اصلاح زمانی میکنه و هدف بازیگر معلوم نیست
دلایل جواب ندادن اصول تکنیکالی که توی کریپتو جواب میدن ولی توی بورس نه:
1- دامنه نوسان.
2-تایم زمانی باز بودن بازار.
3- داشتن رانتهای بسیار زیاد و سفته بازان حکومتی در بورس.
4- وجود افراد فوق العاده احساسی در بازار بورس ایران بدون هیچگونه علمی از لحاظ تکنیکال و فاندامنتال که فقط دنبال نشتن در صف های خرید و فروشن که به صفیون معروف هستند.😅.
5- به بلوغ نرسیدن بازار بورس بخاطر قوانین نامشخص و من درآوردی و مسولین بی تدبیر.
6- ممکن نبود باز کردن معاملات sell در بورس و گرفتن سود فروش استقراضی که از مهمترین ارکان بازار سرمایس.
:sick::sick::sick::sick:
راه حل :
برای تحلیل تکنیکال و روانشناسی بازیگر و بازار بورس از تایم فریم های بزرگ استفاده کنید دنبال نشانه ها توی تایم فریم هفتگی و ماهانه باشید و عکس العمل ها رو روی سطوح و نواحی در تایم روزانه و ساعتی رصد کنید به نتایج جالبی میریسید.در مورد اندیکاتورهای مکدی و ار اس ای هم بیشتر روی سیگنالهای خریدش تمرکز کنید و سیگنال های فروش رو به عنوان هشدار در نظر بگیرید.

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
فعلا سود تماما تو گروه پالایش و شیمیایی هستش
حالا که شنبه شاخص به مقاومت برسه گروه های دیگه پیش قدم اصلاح میشن
تاج سرشونم گروه خودرویی هستش

enshan

Registered User
لایک‌ها
73
دلایل جواب ندادن اصول تکنیکالی که توی کریپتو جواب میدن ولی توی بورس نه:
1- دامنه نوسان.
2-تایم زمانی باز بودن بازار.
3- داشتن رانتهای بسیار زیاد و سفته بازان حکومتی در بورس.
4- وجود افراد فوق العاده احساسی در بازار بورس ایران بدون هیچگونه علمی از لحاظ تکنیکال و فاندامنتال که فقط دنبال نشتن در صف های خرید و فروشن که به صفیون معروف هستند.😅.
5- به بلوغ نرسیدن بازار بورس بخاطر قوانین نامشخص و من درآوردی و مسولین بی تدبیر.
6- ممکن نبود باز کردن معاملات sell در بورس و گرفتن سود فروش استقراضی که از مهمترین ارکان بازار سرمایس.
:sick::sick::sick::sick:
راه حل :
برای تحلیل تکنیکال و روانشناسی بازیگر و بازار بورس از تایم فریم های بزرگ استفاده کنید دنبال نشانه ها توی تایم فریم هفتگی و ماهانه باشید و عکس العمل ها رو روی سطوح و نواحی در تایم روزانه و ساعتی رصد کنید به نتایج جالبی میریسید.در مورد اندیکاتورهای مکدی و ار اس ای هم بیشتر روی سیگنالهای خریدش تمرکز کنید و سیگنال های فروش رو به عنوان هشدار در نظر بگیرید.
بسیار ممنونم

به نظرتون شاخص اگه اصلاح کنه ، شاخص سازایی مثل شپنا هم وارد اصلاح میشن ؟

در مورد برکت چه نظری دارید الان خیلی وقته داره رنج میزنه

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
photo_2021-08-11_12-48-47.jpg
بازار این هفته تمام شد و تکذیبیه فارس روی کدال آمد!
هلدینگ فارس دقایقی پیش اعلام کرد، افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی داراییها ندارد.

⭕️ این در حالی است که یکی از مهمترین دلایل افزایش تقاضا برای معاملات اخیر #فارس و رشد قیمت سهام این شرکت (در کنار رشد نرخ ارز) ، شایعه مهم افزایش سرمایه سهم از تجدید ارزیابی بود که حالا شرکت رسما تکذیب کرد.

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
خودم و شما را به نظاره گر بودن پیشنهاد می کنم ...
خرینگ و فسپا رو زیر نظر بگیرین ...

Last edited:

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
به هر کد بورسی 76 #مدیریت رسید

میزان مشارکت: 2میلیون و 813 هزار و 944کد معاملاتی

تعداد کدهای تخصیص‌یافته: 2میلیون و 796هزار و 721 کد ‏ ‏

حداکثر سهام تخصیص‌یافته به هر کد معاملاتی: 76سهم

DaaVooD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
103
یعنی رسما فاتحه

مصاحبه خبری مدیرعامل شرکت معدنی دماوند ( کِدما )در مورخ ۲۰ مرداد ۱۴۰۰

https://www.damavandmining.com/سخن-مدیرعامل-با-سهام‌داران/

احتمالا میخواد بفاک بره که این یارو اینجوری هشدار میده.

فقط با نگاه به سایت شرکت میشه ایمان آورد که سرتاپای نماد حبابه.

Last edited:
بالا