برگزیده های پرشین تولز

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
شاخص کل ۱۱۰۰ بود خساپا ۱۵۰
الان خساپا ۱۵۰ ،شاخص ۱۳۸۰

شاخص کل ۱۱۰۰ بود،خودرو ۱۶۰
الان خودرو ۱۶۰،شاخص کل ۱۳۸۰

شاخص کل ۱۱۰۰ بود،وتجارت ۱۸۰
الان وتجارت ۱۸۰،شاخص کل ۱۳۸۰

وبصادر ۱۸۰ بود الان هم ۱۸۰
دی ۱۱۰ بود الان ۹۳

سهم ها تکونی نخوردند ولی شاخص کل ۳۵ درصد رشد کرد
به این میگن "شاخص سازی" که البته مختص بورس ایرانه
جای دیگه کارایی نداره
این چیزی که شما بهش میگی شاخص سازی ، من اینطوری تفسیرش میکنم :
خساپا ، خودرو ، وتجارت ، وبصادر ، دی و سایر سهم های مشابه به شرایط این سهم ها همگی از نظر بنیادی " آشغال " هستن ...
یه دوره ای اینا رو باد کردن که به ملت بندازن ، همین ...
اما این سهم هایی که شما بهشون میگی به خاطر شاخص سازی رشد کردن همشون " ارزشمند " هستن ...
هر سهمی که رشد کرده رو برو با اصول بنیادی بررسی بکن ، اگه دلیل منطقی برای رشد قیمتشون پیدا نشد من اسممو چاک نوب میزارم
6ugt8ah_th.gif

همین الانش نوری ارزش ذاتی نزدیک به 120 هزار ریال داره
قیمتش از 55 هزار ریال تا 108 هزار ریال رشد کرده ! خیلی منطقی
بقیه سهم ها هم همینن

دقیقا برعکس ، بازار بورس خیلی حرفه ای ، هوشمند و منطقی و به اطلاعیه های کدالی حساس شده
اگه کسی توی همین 1 سال یعنی از تابستان 99 تا تابستان 1400 منطقی عمل میکرد ، سود خوبی از سهامداری میتونست ببره

تنها تهدید عمومی فعلی بازار رو " اوراق مشارکت " میبینم که دولت باید احتیاط بکنه
تهدیدات ویژه هر سهم و صنعت هم که با توجه به شرکت و صنعتش وجود داره و کلی نمیشه صحبت کرد
فقط نقد بشید و الفرار-تا عید همینه وضعیت
به نظرم :
اگه کسی سر در نمیاره و اطلاعات کافی نداره ، باید نقد بشه و الفرار نه تا عید بلکه تا زمانی که یاد بگیره . شاید 1 سال دیگه شاید 5 سال دیگه و شاید 100 سال دیگه
ولی اگه کسی کار رو بلده ، از لحظه لحظه این بازار استفاده میکنه ، سود میبره و استرس نداره

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
#آموزشی

#شوخی

از نشانه های بازگشت بازار و ایجاد روند صعودی میتوان به فعال شدن دوباره کانال های تلگرامی اشاره کرد

negrasombra

Registered User
لایک‌ها
2,164
کلا بورس رفت تو کما تا جهش بعدی دلار...
اینا یه مدت پول رو خوب فراری دادن از بورس ایران. حالا نمی دونم چرا و آیا خوب هست یا نه.

همین مرتضی عباد امروز تو کانالش نوشته بود که امروز طرف سبدی با ۸۰۰ میلیون تومن آورده و ۳۰۰ میلیون توم اعتبار، امروز ۱۸۰ تومن فروخته (از سر ناچاری).
کی میاد تو همچین چاهی خودش رو بندازه؟

به نظر من هم اون بالارفتنایی که همه انتظارش رو داشتن موند برای دو سه سال بعد.

کلا اقتصاد کشور رو به جایی رسوندن که بیشتر کسایی که می خوان از این به بعد بازدهی خوبی داشته باشن بیشتر پولشون رو می برن خارج. اقتصاد ایران بسیار بسیار کوچک شده و در حال کوچکتر شدن هست. کافیه از نظر دلاری مقایسه بکنید همه چی رو متوجه می شید.

فکرشو بکنید به یه کسی که از خارج اومده بگید آقا ما اجازه نداریم روزی بیشتر از ۳۷۰ دلار کارت به کارت کنیم. جکه جک.

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
عزیزان همراه،

سه سال است از هر دری وارد شده‌ام تا اثبات کنم هیچ شخص و نهاد و دولت و حکومتی نمی تواند در روند قیمت ها تاثیر گذار باشد، مخصوصا در بازارهای مالی.

هر سهم یا شاخص یک سیکل زمانی و قیمتی دارد که بدون توجه"به هیچ‌چیز دیگری" مسیر خودش را طی می‌کند. کسانی که این را بفهمند برنده اند و کسانی که منتظر خبر و دولت و حقوقی و... هستند حتما بازنده اند.

خبرها "هیچ" تاثیری در "روندهای بلند مدت" ندارند. از همه کانال‌ها و گروه‌های خبری لفت بدید و روی ترید و دانش تون کار کنید. اثبات این موضوع هم روند شاخص کل با جزئیات تمام هست که از یک سال پیش تا به امروز اینجا یا در اینستاگرام منتشر کرده ام و به طرز حیرت انگیزی چارت از همه چیز جلوتر بوده است.

ارادتمند.

موقت
@A_kahyani

A2D3D

Registered User
لایک‌ها
609
عزیزان همراه،

سه سال است از هر دری وارد شده‌ام تا اثبات کنم هیچ شخص و نهاد و دولت و حکومتی نمی تواند در روند قیمت ها تاثیر گذار باشد، مخصوصا در بازارهای مالی.

هر سهم یا شاخص یک سیکل زمانی و قیمتی دارد که بدون توجه"به هیچ‌چیز دیگری" مسیر خودش را طی می‌کند. کسانی که این را بفهمند برنده اند و کسانی که منتظر خبر و دولت و حقوقی و... هستند حتما بازنده اند.

خبرها "هیچ" تاثیری در "روندهای بلند مدت" ندارند. از همه کانال‌ها و گروه‌های خبری لفت بدید و روی ترید و دانش تون کار کنید. اثبات این موضوع هم روند شاخص کل با جزئیات تمام هست که از یک سال پیش تا به امروز اینجا یا در اینستاگرام منتشر کرده ام و به طرز حیرت انگیزی چارت از همه چیز جلوتر بوده است.

ارادتمند.

موقت
@A_kahyani
ما یه مدت میرفتیم آموزش
این بنده خدا به مدت ۲۰ سال توی بورس بود و تدریس هم می کرد
دقیقا عین حرفهای شمارو میزد
ولی متاسفانه دقیقا از شاخص ۲ میلیون ریخت تا ۱.۲۰۰
پیش بینی ایشون با ایچی موکو، الیوت، فاندامنتال و هرچی که بگید این بود نهایت تا ۱.۸۰۰ اصلاح میکنه
نمیخوام بگم بازار راه خودش رو نمیره، اما واقعا این یک سال دستکاری در بورس محرض بود

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
یه سهم بگید تا سال دیگه ۱۰ برابر بشه بخریم

Sent from my SM-A507FN using Tapatalk
یکی از بچه ها با رانت خییلی خوبش که تمحرکه
من خودم نخریدم ولی اهداف بالایی برای 2سال داره
رو 1400 جمع کردند
ولی من نتونستم با رانت بخرم بفروشم

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
پیش بینی ایشون با ایچی موکو، الیوت، فاندامنتال و هرچی که بگید این بود نهایت تا ۱.۸۰۰ اصلاح میکنه
وقتی بازار میاد پایینتر نوع کندل ها و الگو هایی که ایجاد میشه مهمتر میشه
درواقع نباید ذهنیتی بابت حدس زدن کف یا سقف داشت
کسی نمیدونه اینده چه اتفاقی قراره بیوفته پس چرا باید تمام زورمون بزنیم برای فهمیدنش کلی اندیکاتور خراب کنیم رو چارت اخرش خودمون متوجه شیم چی شد!!!
اونایی که خییلی حرفه ای هستند و سود قشنگی میکنند یه ذهنی خوب به همراه یک استراتژی ساده با وین ریت بالا دارن.
ذهنیته خیلی کار سختی که نیاز ب تمرین و پشتکار دره که ما هنوز در حال انجامیم

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
1,068
یه سهم بگید تا سال دیگه ۱۰ برابر بشه بخریم

Sent from my SM-A507FN using Tapatalk
نیاز داره 200 روز +5 باشه فکر کنم تا 10 برابر بشه .ولی چون تو کشور ما تقریبا یک روز در میون تعطیلی داریم امکان پذیر نیست یعنی روز کم میاریم ولی اگه روز کاری کم نداشتیم اون حتما 10 برابر میشد:cool:

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
نیاز داره 200 روز +5 باشه فکر کنم تا 10 برابر بشه .ولی چون تو کشور ما تقریبا یک روز در میون تعطیلی داریم امکان پذیر نیست یعنی روز کم میاریم ولی اگه روز کاری کم نداشتیم اون حتما 10 برابر میشد:cool:
البته سود ترکیبی حساب نکردید
وگرنه خیلی کمتر میشه

A2D3D

Registered User
لایک‌ها
609
البته سود ترکیبی حساب نکردید
وگرنه خیلی کمتر میشه
با سود ترکیبی برای ۱۰ برابر شدن فقط ۵۰ تا ۶۰ روز کاری و +۵ شدن نیازه
اگر تعطیلی هارو حساب کنیم میشه ۱۰۰ روز عادی تقریبا

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
1,068
امروز مقداری شبندر را اضافه کردم . بعد مقداری ساروم به آن اضافه کردم . سپس بعد از 10 دقیقه کمی فولاد هم افزودم و نیم ساعت مانده به 12 و نیم 10 میلیونی هم فسبزوار وارد ماهیتابه ی بورسی خودم کردم . به نظر طعم خوبی داشت .
سهام زیر را هم زیر نظر دارم که اگر به قیمت های مورد نظر برسند ، یک پله بخرم:
کگل : 2000 تومان
شیران : 1500
فجر : 2000
شبریز : 3000
ارفع : 1250
جم : 4200

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,749
رییسی مثل اینکه گفت بچه های بد شورشو درآوردید امروز هم سهم ها یه مثبت الکی دشت کردند

negrasombra

Registered User
لایک‌ها
2,164
رییسی مثل اینکه گفت بچه های بد شورشو درآوردید امروز هم سهم ها یه مثبت الکی دشت کردند
دیگه فک کن با حقوقیا صبح ساعت شش جلسه گذاشتن. صبح شش!! کله پاچه میزدن با هم؟
این حقوقیا خوب هر چی دیروز خرید کردن رو یه مدت با قیمتهای بالاتر میفروشن به مردم، باز بعد اون روز از نو روزی از نو.

بالا