برگزیده های پرشین تولز

damino

Registered User
لایک‌ها
74
سلام.سایتی مثل بورس ویو می شناسید، معرفی کنید

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889

فایل های ضمیمه

• images.jpg
    images.jpg
    8.5 KB · نمایش ها: 4

mohsen2015

Registered User
لایک‌ها
751
اوضاع بازار اصلا جالب نیست.همینطور اوضاع سیاسی کشور....هر خریدی ریسک زیادی داره..حواستون باشه

JAVAD 66

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
دوستان با حساب امروز از هفته قبل 3 تا پول ریز به حسابم اومده به نظرتون همون سود سال های قبل که باید میرفتم بانک میگرفتم ولی نرفتم باشه و الان از طریق سجام واریز میشه

کسی این روزها از این واریزیها داشته

رفتم تو ایزی تریدر بخش سابقه چک کردم سود سهام دماوند و شتران بود
الان باید 12 تا سود دیگه اینجوری برام واریز بشه

m558

Registered User
لایک‌ها
1,486
دستور بر این است سود های مانده باید به حساب سهام دار واریز شود

سود سنواتی 24 شرکت به حساب یک میلیون سهامدار واریز شد

مدیر اداره پرداخت سود شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) از پرداخت سود سنواتی و حق تقدم استفاده نشده 24 شرکت به حساب بیش از یک میلیون سهامدار خبر داد.

عبدی در مورد وصول سودهای رسوب شده سهامداران در شرکتهای سرمایه‌پذیر، افزود : از ابتدای امسال تا نیمه خردادماه، بیش از 2 هزار و 380 میلیارد ریال سود سنواتی و حق تقدم استفاده نشده 24 ناشر (شرکت بورسی و فرابورسی) از طریق اطلاعات سامانه سجام به حساب یک میلیون و 69 هزار و 746 سهامدار واریز شده است که در بین 4 مورد از پرداختی‌ها به حق تقدم استفاده نشده، تعلق دارد.

وی در مورد مرحله سوم توزیع سود به سهامداران سهام عدالت اظهار داشت: بر اساس آخرین اطلاعات شرکت سپرده‌گذاری مرکزی، حدود یک میلیون و ۸۰۰ هزار سهامدار سهام عدالت همچنان با مشکل شبای معتبر بانکی روبرو هستند

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
نمادهای حکومتی که دست عوامل حکومتی و نمایندگان مجلس و فرزندان نمایندگان و شخصیت های مهم مدهبی-سیاسی کشور و کارمندان سازمان بورس و اون ناظرین حرومزاده ی بورس که این چند تا سهم رو برای مثبت شدن نه تعلیق می کنند نه می بندند چون خودشون هم از این نمادها با پول بیت المال زیاد دارند هست و هر روز مثبت 3 میخوره و اشخاص عادی مثل من و شما هیچ موقع نمیتونیم چنین سهم هایی رو بخریم مگر اینکه زمانی که این آقایونی که گفتم خروج میزنند و بعدش من و شمای بیچاره میخریم و تا 6 ماه هر روز منفی 3 خواهیم خورد..

پشاهن
وسالت
شتهران

احتمالا بعد دین این پیام همتون از فردا میرید تو صف خرید این 3 تا سهم تا شاید بهتون برسه--خیلی حواستون باشه-احتمالا روزی که این 3 تا سهم به شما برسه روز خالی کردن ترسناک این سهم ها هست و بعدش که خریدید دست کم تا ماه ها شایدم تا یکسال بعد تو صف فروشش بمونید و شاهد سوختن سرمایتون به وضعیت اسفناکی باشید.

از ناظرین سازمان بورس حرومزاده تر هیچ جا پیدا نمیشه--وقتی نمادی چند تا مثبت میخوره و افراد عادی جامعه توش دارند سود می کنند سری اون نماد رو می بندند و جلوش رو می گیرند تا افراد عادی سود نکنند ولی تو نمادهایی مثل این 3 نماد بالالل چون خود کثافتشون هستند و دولتی ها و نمایندگان مجلس و حکومتی ها هستند کاری بهشون ندارند -فقط هر ماه یکی دو روز الکی به بهانه تعلیق می بندنشون و باز از فردا بازگشایی می کنند و هر روز صف خریدشون می کنند.
ایران فاسید ترین سیستم حکومتی جهان رو داره که آشکارا دزدی می کنه و خون مردم رو تو شیشه کرده.Captur.JPGCaptur.JPGCapt.JPGCapt.JPGCa.JPG

images.jpgimages.jpgتو فقط بخند!

mohsen2015

Registered User
لایک‌ها
751
خوب شد،ددانا رو تو مثبت دو روز پیش فروختم...اینم سهمم به نظر از اون بدرد نخوراست با حقوقی بیخود!!!!

mohsen2015

Registered User
لایک‌ها
751
بازم سهم گرون عرضه اولیه دادن دست مردم.سآبیک و ددانا الان چند روزه منفی هستن!!!اینا چرا درست قیمتگذاری نمیکنن!!؟؟

mohsen2015

Registered User
لایک‌ها
751
تفارس امروز 23 درصد مثبت باز شد!!!!
اونایی که خریدن 2.5 میلیونشون شده 13 میلیون.!!!خوشا به حالتون نوش جونتون!!!من که شرکت نکردم!!!!

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
بازگشایی نماد معاملاتی (دی۱)
به اطلاع می‌رساند؛ نماد معاملاتی شرکت بانک دی (دی۱)، پس از برگزاری مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده صاحبان سهام و افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف، از طریق انجام حراج ناپیوسته بدون محدودیت دامنه نوسان قیمت و با اعمال یک مرحله پیش گشایش، امروز یکشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ رأس ساعت ۱۱:۰۰ آماده انجام معامله می‌باشد. لازم به ذکر است پس از انجام حراج ناپیوسته و حذف سفارشات، در صورت لزوم بازگشایی مرتبه دوم اطلاع‌رسانی می‌شود. در غیر اینصورت انجام معاملات در نماد مذکور به صورت حراج پیوسته در دامنه مجاز قیمتی امکان‌پذیر است. مدیریت عملیات بازار فرابورس ایران

سلطان دارن باز میشه از اواخر مهر سال گذشته سهم بسته بوده..... امیدوارم بازگشایی خوبی داشته باشه کمی از ضرر سهام دارهاش جبران کنه

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
تفارس امروز 23 درصد مثبت باز شد!!!!
اونایی که خریدن 2.5 میلیونشون شده 13 میلیون.!!!خوشا به حالتون نوش جونتون!!!من که شرکت نکردم!!!!
امروزم صف فروش ۵۰۰ میلیونی بود...معلوم نیس به خدا این چه وضعیه اصلا معنی اش چیه جز دستکاری تابلو !!

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
تجربه من میگه هر سهمی که مثبت بالا خورد فرداش صف فروش شده
حقوقی امروز صف فروش ترکوند.حدود ۷۵۰ میلیون برگه سهم ! ۱۵ درصد کل سهام شرکت جا به جا شد . از صف فروش رفت صف خرید. فروشنده ها نقره داغ شدن. من کماکان نگهداری کردم از پذیره نویسی ولی فکر میکنم ۹۵ درصد کسانی که تو پذیره نویسی خریدن پیاده شدن رفتن

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
دوستان ایزی تریدر مفید برای کسی قطع هستش ............

بالا