• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تاپیک جامع تبلت های پیرکاردین ( مدل های PC7558 , PC7518B )

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
درود،

بین تبلت های بدون سیم کارت، پیرگاردین بهتره یا مارشال یا دیمو یا اکستروم یا هیوندا هولد ایکس و یا وین تاچ?

بدون سیمکارت، همین مارک پیرگاردین، خوب هست یا نه?

ب عنوان کسی ک میخواد این تبلت رو بخره، چ پیشنهادی میکنین? یعنی شمایی ک الان تبلت پیرگاردین بدون سیمکارت رو دارین، ب خودتون نمیگین کاش صد تومن بیشتر هزینه میکردم و فلان مارک رو میخریدم?

لطفا کسانی ک این تبلت رو دارن (برای استفاده شخصی و نه فروشنده) نظرتون رو بگین.

سپاس

Last edited:

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354

درود:)

بین تبلت های بدون سیم کارت، پیرگاردین بهتره یا مارشال یا دیمو یا اکستروم یا هیوندا هولد ایکس و یا وین تاچ?

100 درصد .هیومندای هولد ایکس .... شک نکنید.

درصورتیکه میخواین مبلغ کم ( حدود 250 تومن ) هزینه کنید فکر میکنم بهترین گزینه هست .

ب عنوان کسی ک میخواد این تبلت رو بخره، چ پیشنهادی میکنین?

اگه موجودیش همین حدودهای 250 باشه فکر میکنم انتخاب مناسبب هست .

یعنی شمایی ک الان تبلت پیرگاردین بدون سیمکارت رو دارین، ب خودتون نمیگین کاش صد تومن بیشتر هزینه میکردم و فلان مارک رو میخریدم?

اینیه چیز طبیعیه ... مطمئنا اگه پول بیشتری داشتم مارک مشهورتر و با سخت افزار قوی تر میخریدم.

من سه مورداز همین تبلت تو فروم خریدم .... ( 1 برای خودم و 2 تا برای دوستان ) خدا روشکر هیچ کدوم مشکلی نداشتیم

پی نوشت : فروشنده نیستم .
پی نوشت : دوباره تاکید میکنم ار بین گزینه های پیشنهادی هولد ایکس از همه بهتره .

موفق باشین .

Last edited:

l2ra2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برادر شما هنوز متوجه نشدی اصلا روش هایی که مال RK هاست رو A13 ها نباید تست کنی؟ 100 بار بچه ها گفتن اقا این تبلت های پایه اشون یکی نیست که بخوای با اون روش باهاش رفتار کنی!

ADB drivers تو کامپیوترتون نصب هست ؟ ببین عزیز نزنی پدر تبلتو دربیاری :D

یه چیز دیگه شما که دارین پول میدین چرا مدل 7558نمیگیرین ....1مدل پایین ترمیگیرین با هزارتا دردسر .​

من وقتي ميخوام ريكاوري رو نصب كنم تمام مراحل رو درست طي مي كنه اما در مرحله آخر اين ارور رو ميده نميدونم چرا . به نظر شما مشكل چيه ؟ چه كار كنم هنوز به نتيجه اي نرسيدم بازم صبر كنم ، راهي وجود داره ؟ جور ديگه نميشه ريكاوري رو نصب كرد؟مدل : pc7558L

مشاهده پیوست 402987

سلام واسه نصب cwm همه مراحل اوکی هست جز آخری که ارور میده ممنون میشم راهنمایی کنید:
7558L مدل تبلتمه
اینم مراحل طی شده بهمراه ارور :

D:\>cd adb

D:\Adb>adb push flash_image /dev
2517 KB/s (885236 bytes in 0.343s)

D:\Adb>adb push recovery.img /dev/
4018 KB/s (1950675 bytes in 0.474s)

D:\Adb>adb shell
root@android:/ # chmod 755 /dev/flash_image
chmod 755 /dev/flash_image
root@android:/ # /dev/flash_image recovery /dev/recovery.img
/dev/flash_image recovery /dev/recovery.img
failed with error: -1
255|root@android:/ #

دوست عزیز مگه این روش برای مدل PC 7558L نیست ؟ توی پست اول زده برای مدل های بدون سیم کارت و سیم کارت خور ، تاپیک هم مربوط به همین مدل هست دیگه چطور بهش نمیخوره اگه نمیخوره دوستان بگن بهمون ، ما هم تازه کار نزنیم بابای تبلت مورد عنایت قرار بدیم :دی

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
دوست عزیز مگه این روش برای مدل PC 7558L نیست ؟ توی پست اول زده برای مدل های بدون سیم کارت و سیم کارت خور ، تاپیک هم مربوط به همین مدل هست دیگه چطور بهش نمیخوره اگه نمیخوره دوستان بگن بهمون ، ما هم تازه کار نزنیم بابای تبلت مورد عنایت قرار بدیم :دی

نه عزیز برای 7558 هست نه 7558L

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
درود،

ب عنوان کسی ک میخواد این تبلت رو بخره، چ پیشنهادی میکنین? یعنی شمایی ک الان تبلت پیرگاردین بدون سیمکارت رو دارین، ب خودتون نمیگین کاش صد تومن بیشتر هزینه میکردم و فلان مارک رو میخریدم?

سپاس

درود به شما
تبلت برند معنا نداره فقط برند واقعي ميشه از اسوس و سامسونگ و APPLE نام برد . تبلت هاي ديگه نظير ديمو و اكس پد تفاوت زيادي با وينتاچ و پيركاردين نداره . چه بسا با تلاش خوب بچه ها تونستند به شناخت خوبي در اين زمينه برسند .

9LiFe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوستانی که روت کردند
تونستند توی کارت حافظه خارجی
External SD Card
دیتای بازیشونو بریزند؟
با تشکر.

amirmi

Registered User
لایک‌ها
24
داداش اگه پست ها رو با دقت میخوندی نصب cwm برای 7558L رو کاربر rax نوشته بود منم با همین روش تونستم cwm نصب کنم
Installing ClockWorkMod (CWM) Recovery
1. Download NovoTools and install it to your tablet. Download CWM as well.
2. Place the recovery.img to your tablet's internal memory. It should be under /mnt/sdcard.
3. Open NovoTools and touch "Flash recovery".
4. NovoTools should display a confirmation. To check, click "Enter recovery mode".

amirmi

Registered User
لایک‌ها
24
بالاخره تبلت 7558L ای که روی اندروید گیر میکرد رو با 35 هزار تومن یکی تو تهران برام فلش زد :) 20 هزار تومن هم به تیپاکس دادم :hmm:

9LiFe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آقا سلام . میشه لطفا به من یاد بدید . با تشکر

amirmi

Registered User
لایک‌ها
24
سلام ممکن به من یاد بدید استفاده از نرم افزار gl 2sd ممنون میشم.

اول برنامه gl to sd رو دانلود کن http://dl.androidkade.com/2013/janu...lities/GL to SD_1.9.8 www.androidkade.com.apk این ورژن بهنظرخودم بهترین ورژنه . نسخه جدید ترش خیلی هنگ میکنه
بعد از نصب داخل برنامه قسمت setting دو تا تیک /sdcard/android و sdcard/data رو میزنی
حالا باید پوشه دیتا بازی رو به مموری انتقال بدی بعضی از بازی ها باید به پوشه data منتقل بشن بعضی از بازیها به پوشه obb و بعضی از بازی های gameloft باید به پوشه games منتقل بشن
اگه این پوشه ها تو مموری وجود نداشت باید خودت دستی بسازی دقت ن که داخل خود مموری و داخل هیچ پوشه ای نباید بسازی
بعد از اینکه دیتا رو کپی کردی فایل apk بزی رو نصب میکنی و یک بار اجراشون میکنی بعدش میری داخل نرم افزار gl to sd و لیست بازی ها رو میبنی روی open که بزنی بازی اجرا میشه
فقط دقت کن که دیتای بازی رو تو پوشه مخصوص خودش باید بریزی مثلا اگه تو سایت دانلود بازی گفته بود دیتا رو به قسمت android/data منتقل کنی شما برای اجرا روی gl 2sd باید اونو به پوشه data منتقل کنی
اگه گفته بود android/obb شماباید به پوشه obb و ....
مثلا بازی need for speedmost wanted باید به پوشه data منتقل بشه یا بازی asphalt5 به پوشه games

9LiFe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اول برنامه gl to sd رو دانلود کن http://dl.androidkade.com/2013/janu...lities/GL to SD_1.9.8 www.androidkade.com.apk این ورژن بهنظرخودم بهترین ورژنه . نسخه جدید ترش خیلی هنگ میکنه
بعد از نصب داخل برنامه قسمت setting دو تا تیک /sdcard/android و sdcard/data رو میزنی
حالا باید پوشه دیتا بازی رو به مموری انتقال بدی بعضی از بازی ها باید به پوشه data منتقل بشن بعضی از بازیها به پوشه obb و بعضی از بازی های gameloft باید به پوشه games منتقل بشن
اگه این پوشه ها تو مموری وجود نداشت باید خودت دستی بسازی دقت ن که داخل خود مموری و داخل هیچ پوشه ای نباید بسازی
بعد از اینکه دیتا رو کپی کردی فایل apk بزی رو نصب میکنی و یک بار اجراشون میکنی بعدش میری داخل نرم افزار gl to sd و لیست بازی ها رو میبنی روی open که بزنی بازی اجرا میشه
فقط دقت کن که دیتای بازی رو تو پوشه مخصوص خودش باید بریزی مثلا اگه تو سایت دانلود بازی گفته بود دیتا رو به قسمت android/data منتقل کنی شما برای اجرا روی gl 2sd باید اونو به پوشه data منتقل کنی
اگه گفته بود android/obb شماباید به پوشه obb و ....
مثلا بازی need for speedmost wanted باید به پوشه data منتقل بشه یا بازی asphalt5 به پوشه games

تشکر میکنم یه دنیا ممنون.

zn4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
حتما درست انجام ندادین من اینکارو کردم الان خیلی بهتره .
منم انجام دادم شد فقط یه نکته دوستان که میخان با root explorer این کار رو بکنن حواسشون باشه باید دسترسی برنامه رو فکر کنم از rr-o به rr-w یا یه همچین چیزی تغییر بدن که بشه فایل سیستمی رو ویرایش کرد

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
بالاخره تبلت 7558L ای که روی اندروید گیر میکرد رو با 35 هزار تومن یکی تو تهران برام فلش زد :) 20 هزار تومن هم به تیپاکس دادم :hmm:

بد نبود خودت Q73 رو فلش میکردی شاید درست میشد! در ضمن کل قیمت برد اون تبلت 60 تومن نبود تو 55 تومن هزینه فلش کردنشو دادی؟ خیلی زیاده!

amirmi

Registered User
لایک‌ها
24
بد نبود خودت Q73 رو فلش میکردی شاید درست میشد! در ضمن کل قیمت برد اون تبلت 60 تومن نبود تو 55 تومن هزینه فلش کردنشو دادی؟ خیلی زیاده!
تبلت امروز رسید از تیپاک روشنش که میکنم بازم مثل قبل روی اندروید گیر میکنه به طرف زنگ زدم میگم اینکه درست نشده میگفت جای من درست بوده حتما قطعه کش مشکل داره باید کش عوض بشه هزینشم 50 تومنه

Last edited:

amirmi

Registered User
لایک‌ها
24
داداش چرا ناراحت مي شيد فكر مي كنم نتونستم منظورم رو بگم
من تازه يه تبلت پيرگاردين مدل pc 7558L خريدم البته قبلش گوشي اندرويد داشتم اون قدرها هم كه شما فكر مي كنيد تازه وارد نيستم .
حالا تنها اشتباهي كه كردم recovery رو نصب نكردم . الان هم يه نرم افزار به نام font changer نصب كردم كه باعث شد يه فونت جايگزين يكي از فونت هاي سيستمي بشه و بعد از اين كه تبلت reboot شد ديگه بالا نيومد . با دكمه ولوم + و پاور وارد محيط ريكاوري پيشفرض تبلت مي شم كه چند تا گزينه بيشتر نداره يعني نه مي شه بكاپ گرفت و نه ريستور كرد . عكسشم براتون ضميمه مي كنم . حالا بگيد بايد چه كار كنم ؟ ok

مشاهده پیوست 402125

میشه بگی دقیقا چجوری وارد ریکاوری شدی ؟

بالا