• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تاپیک جامع تبلت های پیرکاردین ( مدل های PC7558 , PC7518B )

nohedah

Registered User
لایک‌ها
145
چجوری باید از تبلت بک آپ گرفت که اگه یه وقت مشکلی پیش اومد بک آپ داشته باشیم؟

حتما حتما ریکاوری رو نصب کنید و از طریق ریکاوری از تبلتتون بکاپ بگیرید.
دوستانی که این تبلت رو تاز خریدن یا میخوان بخرن توجه کنن اولین کاری که میکنید وقتی تبلتت به دستتون رسید اول روتش کنید بعد ریکاوری نصب کنید و در اخر هم یه بکاپ کامل ازش بگیرید و در چند جای هارد ذخیره کنید!!!
ببینین دوستان اندروید بسیار حساسه همونطور که میدونین حتی اگر یه فونت از فایلاش حذف بشه دیگه رامش بالا نمیاد .

punisher2

Registered User
لایک‌ها
116
حتما حتما ریکاوری رو نصب کنید و از طریق ریکاوری از تبلتتون بکاپ بگیرید.
دوستانی که این تبلت رو تاز خریدن یا میخوان بخرن توجه کنن اولین کاری که میکنید وقتی تبلتت به دستتون رسید اول روتش کنید بعد ریکاوری نصب کنید و در اخر هم یه بکاپ کامل ازش بگیرید و در چند جای هارد ذخیره کنید!!!
ببینین دوستان اندروید بسیار حساسه همونطور که میدونین حتی اگر یه فونت از فایلاش حذف بشه دیگه رامش بالا نمیاد .
میشه ابتدایی تر بگید:D
من تازه خریدم نمیدونم چی به چیه

R a x

Registered User
لایک‌ها
80
سلام آقا من يكي از فونت هاي سيستمي تبلت پير گاردين مدل pc7558L رو دستكاري كردم ديگه بالا نيومد كسي فايل فلش اين مدل رو نداره؟

عزیز تبلت شما به این تاپیک ربطی نداره از ما گفتن

nohedah

Registered User
لایک‌ها
145

nohedah

Registered User
لایک‌ها
145
میشه ابتدایی تر بگید:D
من تازه خریدم نمیدونم چی به چیه

دوست عزیز از طریق اموزش های پست اول همین تاپیک اول دستگاتون رو روت کنید سپس ریکاوری نصب کنید .
بعد از نصب ریکاوری همین جا علام کنید تا راهنماییتون کنم واسه بکاپ گرفتن .
نرم افزار Android terminal emulator رو هم دانلود و بعد از روت نصب کنید .

nohedah

Registered User
لایک‌ها
145
[FONT=&amp]اموزش بکاپ گرفتن از طریق ریکاوری [/FONT]

[FONT=&amp]نحوه بکاپ گرفتن واسه خیلی از دوستان سواله که چطور انجام میشه .و از اونجایی که رام این تبلت ها تو نت نیست و سیستم عامل اندروید بسیار حساسه و ممکنه با پاک کردن حتی یه فونت دیگه بالا نیاد توصیم به تمام دوستان اینه قبل از هر کاری از تبلتشون بکاپ بگیرن.[/FONT]

[FONT=&amp]استارتر محترم اگرصلاح میدونن این اموزش رو به پست اول اضافه کن که واسه دوستانی هم که در اینده به جمع ما اضافه میشن [/FONT]

[FONT=&amp]دیگه سوالی در این رابطه پیش نیاد .[/FONT]
[FONT=&amp]ابتدا از طریق پست اول تبلتتون رو روت میکند .سپس ریکاوری رو نصب کنید .[/FONT]
[FONT=&amp]سپس نرم افزار [/FONT]terminal emulator [FONT=&amp] رو نصب کرده و اجراش میکنید .[/FONT]
[FONT=&amp](دلیل نصب ترمینال اینهکه این تبلت ها به سختی وارد ریکاوری میشن و استفاده از ترمینال روش استاندارد و اسونه)[/FONT]
[FONT=&amp]در محیط ترمینال وسط صفه رو تاچ کنید تا کیبوردتون بیاد بالا .[/FONT]
[FONT=&amp]حروف [/FONT]su [FONT=&amp] را تایپ کنید و اینتر بزنید وقتی [/FONT]super user [FONT=&amp]اجاز ه ی دسترسی خواست [/FONT]allow [FONT=&amp] رو انتخاب کنید .[/FONT]
[FONT=&amp]سپس تایپ کنید [/FONT]reboot recovery [FONT=&amp] و اینتر بزنید[/FONT]
[FONT=&amp](توجه کنید که بین کلمه ریبوت و ریکاوری فقط یک فاصله هست .یعنی بیشتر از یکبار[/FONT] space [FONT=&amp]نزنید .)[/FONT]

[FONT=&amp]بعد از چندلحظه دستگاه خاموش میشه و شما به صورت مستقیم وارد محیط ریکاوری میشید .[/FONT]
[FONT=&amp]در محیط ریکاوری با استفاده از دکمه های ولوم گزینه ی [/FONT]backup/restore [FONT=&amp] رو انتخاب کنید و سپس دکمه ی پاور رو بزنید[/FONT]
[FONT=&amp]در منوی بعد گزینه [/FONT]backup [FONT=&amp] رو انتخاب کنید تبلت شروع میکنه به بگاپ گرفتن که 5 تا 10 دقیقه طول میکشه .[/FONT]
[FONT=&amp](دوستان توجه کنید ممکنه چندتا گزینه داشته باشید مثل [/FONT]back up to sd [FONT=&amp] یا [/FONT]backup to ext_sd [FONT=&amp] که انتخابش با خودتونه دیگه)[/FONT]
[FONT=&amp]بعد از پایان بکاپ[/FONT] [FONT=&amp] گزنیه ی [/FONT]go back [FONT=&amp] رو انتخاب کرده تا به منوی اصلی ریکاوری وارد بشید سپس گزینه ریبوت رو انتخاب کنید تبلت ریبوت شده و اندروید بالا میاد .[/FONT]

[FONT=&amp]توجه کنید بکاپ ها در ادرس زیر ذخیره میشن حتما ازشون یه کپی در هاردتون بگیرید.[/FONT]
Sdcard/clockworkmod
[FONT=&amp]برای ریستور کردن یک بکاپ کافیه در همون منوی ریکاوری به بخش [/FONT]backup/restore[FONT=&amp] برید و گزینه ی ریستور رو انتخاب کنید. [/FONT]

nohedah

Registered User
لایک‌ها
145
داداش ما يه اشتباهي كرديم قبلش cwm رو نصب نكرديم اما روي خود تبلت از قبل نصب بود ولي چهار تا گزينه بيشتر نداره حالا بايد چه كار كنيم دو روزه تبلتم خاموشه بالا نمياد
راه حلي وجود نداره ؟
گرینه ی backup?

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
داداش ما يه اشتباهي كرديم قبلش cwm رو نصب نكرديم اما روي خود تبلت از قبل نصب بود ولي چهار تا گزينه بيشتر نداره حالا بايد چه كار كنيم دو روزه تبلتم خاموشه بالا نمياد
راه حلي وجود نداره ؟

ای خدا! بار 100000000000000 ام! اونی که شما نصب داری CWM نیست! ریکاوری استاکه! کی گفته اون CWM ائه ولی 4گزینه بیشتر نداره! توروقران برید 4تا خط راجع به این چیزای پایه و ساده بخونید بعد سوال کنید حتما جواب میگیرید!

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
[FONT=&amp]اموزش بکاپ گرفتن از طریق ریکاوری [/FONT]

[FONT=&amp]نحوه بکاپ گرفتن واسه خیلی از دوستان سواله که چطور انجام میشه .و از اونجایی که رام این تبلت ها تو نت نیست و سیستم عامل اندروید بسیار حساسه و ممکنه با پاک کردن حتی یه فونت دیگه بالا نیاد توصیم به تمام دوستان اینه قبل از هر کاری از تبلتشون بکاپ بگیرن.[/FONT]

[FONT=&amp]استارتر محترم اگرصلاح میدونن این اموزش رو به پست اول اضافه کن که واسه دوستانی هم که در اینده به جمع ما اضافه میشن [/FONT]

[FONT=&amp]دیگه سوالی در این رابطه پیش نیاد .[/FONT]
[FONT=&amp]ابتدا از طریق پست اول تبلتتون رو روت میکند .سپس ریکاوری رو نصب کنید .[/FONT]
[FONT=&amp]سپس نرم افزار [/FONT]terminal emulator [FONT=&amp] رو نصب کرده و اجراش میکنید .[/FONT]
[FONT=&amp](دلیل نصب ترمینال اینهکه این تبلت ها به سختی وارد ریکاوری میشن و استفاده از ترمینال روش استاندارد و اسونه)[/FONT]
[FONT=&amp]در محیط ترمینال وسط صفه رو تاچ کنید تا کیبوردتون بیاد بالا .[/FONT]
[FONT=&amp]حروف [/FONT]su [FONT=&amp] را تایپ کنید و اینتر بزنید وقتی [/FONT]super user [FONT=&amp]اجاز ه ی دسترسی خواست [/FONT]allow [FONT=&amp] رو انتخاب کنید .[/FONT]
[FONT=&amp]سپس تایپ کنید [/FONT]reboot recovery [FONT=&amp] و اینتر بزنید[/FONT]
[FONT=&amp](توجه کنید که بین کلمه ریبوت و ریکاوری فقط یک فاصله هست .یعنی بیشتر از یکبار[/FONT] space [FONT=&amp]نزنید .)[/FONT]

[FONT=&amp]بعد از چندلحظه دستگاه خاموش میشه و شما به صورت مستقیم وارد محیط ریکاوری میشید .[/FONT]
[FONT=&amp]در محیط ریکاوری با استفاده از دکمه های ولوم گزینه ی [/FONT]backup/restore [FONT=&amp] رو انتخاب کنید و سپس دکمه ی پاور رو بزنید[/FONT]
[FONT=&amp]در منوی بعد گزینه [/FONT]backup [FONT=&amp] رو انتخاب کنید تبلت شروع میکنه به بگاپ گرفتن که 5 تا 10 دقیقه طول میکشه .[/FONT]
[FONT=&amp](دوستان توجه کنید ممکنه چندتا گزینه داشته باشید مثل [/FONT]back up to sd [FONT=&amp] یا [/FONT]backup to ext_sd [FONT=&amp] که انتخابش با خودتونه دیگه)[/FONT]
[FONT=&amp]بعد از پایان بکاپ[/FONT] [FONT=&amp] گزنیه ی [/FONT]go back [FONT=&amp] رو انتخاب کرده تا به منوی اصلی ریکاوری وارد بشید سپس گزینه ریبوت رو انتخاب کنید تبلت ریبوت شده و اندروید بالا میاد .[/FONT]

[FONT=&amp]توجه کنید بکاپ ها در ادرس زیر ذخیره میشن حتما ازشون یه کپی در هاردتون بگیرید.[/FONT]
Sdcard/clockworkmod
[FONT=&amp]برای ریستور کردن یک بکاپ کافیه در همون منوی ریکاوری به بخش [/FONT]backup/restore[FONT=&amp] برید و گزینه ی ریستور رو انتخاب کنید. [/FONT]

داداش آموزش نصب ریکاوری گذاشتم دیگه ... کسی که نصب کنه باید براحتی بتونه Back up و Restore انجام بده...( خدایی بعضی از دوستان کم لطفی دارن چیزهایی سوال میکنن که همه جا جوابش هست .) ......

آموزش بکاپ گرفت شما دوست عزیز به پست اول پیوست شد

nohedah

Registered User
لایک‌ها
145
داداش آموزش نصب ریکاوری گذاشتم دیگه ... کسی که نصب کنه باید براحتی بتونه Back up و Restore انجام بده...( خدایی بعضی از دوستان کم لطفی دارن چیزهایی سوال میکنن که همه جا جوابش هست .) ......

آموزش بکاپ گرفت شما دوست عزیز به پست اول پیوست شد

اخه داداش من واسه این میگم که فردا باز چندتا تازه کار تو اندروید میان اینجا باز هی باید بهشون یاد اوری کنیم که قبلا همچین موضوعی رو مطرح کردیم .

با تشکر از شما

mhe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من تاچ برای 7558 میخوام کسی سراغ داره؟

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
داداش چرا ناراحت مي شيد فكر مي كنم نتونستم منظورم رو بگم
من تازه يه تبلت پيرگاردين مدل pc 7558L خريدم البته قبلش گوشي اندرويد داشتم اون قدرها هم كه شما فكر مي كنيد تازه وارد نيستم .
حالا تنها اشتباهي كه كردم recovery رو نصب نكردم . الان هم يه نرم افزار به نام font changer نصب كردم كه باعث شد يه فونت جايگزين يكي از فونت هاي سيستمي بشه و بعد از اين كه تبلت reboot شد ديگه بالا نيومد . با دكمه ولوم + و پاور وارد محيط ريكاوري پيشفرض تبلت مي شم كه چند تا گزينه بيشتر نداره يعني نه مي شه بكاپ گرفت و نه ريستور كرد . عكسشم براتون ضميمه مي كنم . حالا بگيد بايد چه كار كنم ؟ ok

برارد اونی که وارد نیست ولی تاکید میکنه وارده بقیه رو ناراحت میکنه! شما تبلتت پلتفرمش با Q73 یکیه! A13 چیپش با اندروید 4.0.4 که کلا بحثش با بحث این تاپیک متفاوته! در ضمن CWM یا همون ClockWorkMOd یه ریکاوری کاستومه و اصلا ربطی به ریکاوری استاکی که شما داری نداره! تاپیک رو بخونی چند صفحه قبل کای من توضیح دادم این 7558L فعلا براش فایل فلش .img مطمئن نیست که بشه گفت اقا اینو فلش کنی اوکیه! یه راه حلش ریسکی داره اونم اینه که با LiveSuite و فایل ایمیچ Q73 سعی کنی تبلت رو بالا بیاری و بعدش روش CWM نصب کنی و بعدش بک اپ یه 7558L دیگه رو بریزی روش! یا صبر کنی اون دوستی داشت بک اپ میگرفت از 7558L بیاد و فایل .IMG رو اپلود کنه وبرای شما بزاره!

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
با سلام مجدد خدمت شما
تصميم گرفتم با فريمور q73 فلش بزنم اگه امكانش هست آموزش فلش زدن img با نرم افزار LiveSuite رو هم قرار بدهيد
ممنون

برادر اون که دیگه اب خوردنه! اموزشش تو خود پکیجی که از سایت وینتاچ میگیری هست! درایور ها و غیره هم توش هست! البته اینم فراموش نکن ممکنه تبلت رو کلا از اینی که هست هم بدتر بکنی چون داری فایل های بوت و ریکاوری هم فلش میکنی!

Last edited:

zn4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
با سلام خدمت دوستان میخاستم بپرسم ببینم برای نصب کاستوم ریکاوری برای تبلت pc7558 از برنامه ادین استفاده کرد؟
مثل گوشی های سامسونگ؟

Sent from my PC7558 using Tapatalk 4 Beta

nohedah

Registered User
لایک‌ها
145
با سلام خدمت دوستان میخاستم بپرسم ببینم برای نصب کاستوم ریکاوری برای تبلت pc7558 از برنامه ادین استفاده کرد؟
مثل گوشی های سامسونگ؟

Sent from my PC7558 using Tapatalk 4 Beta
خیر نمیشه .
اخه دوست عزیز برنامه ODIN که نرم افزار انحصاری سامسونگ واسه فلش کردن رام های رسمیشه .
به تبلت های چینی چه ارتباطی داره ؟
مگه تو پست اول دوستان توضیح ندادن چطور ریکاوری نصب کنید.

Nemesis6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
با سلام
من یک تبلت پیر کاردین 7518A 
خریدم.
نسخه اندروید 4.1
الان میخوام روتش کنم.
برای گرفتن یک آپ و استفاده از برنامه GL To SD
حالا سوالم اینجاست: میخوام
ببینم اگه در آینده بخوام آپدیتش کنم( اگر سایت سازنده آپدیتی ارائه کنه!)
روشی هست تا دوباره آنروت بشه .
چون در حالت روت اگه آپدیت بشه بریک میشه( این قسمت رو توی یک جایی خونده بودم.نمی دونم صحت داره یا خیر؟)
اگه آنروت هم نشه زیاد مهم نیست. فقط میخوام ببینم میشه یا خیر؟
میخوام روش Real Racing 3 نصب کنم و چون حجمش بالاست حدودا 3 گیگ و خورده ای نیاز به نصب برنامه GL To SD شدیدا احساس میشه.
لطفا اگه ممکنه ما رو بی جواب نگذارید .
در ضمن اگه سوالمو جای اشتباهی پرسیدم به بزرگی خودتون ببخشید.
با تشکر .

zn4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
خیر نمیشه .
اخه دوست عزیز برنامه ODIN که نرم افزار انحصاری سامسونگ واسه فلش کردن رام های رسمیشه .
به تبلت های چینی چه ارتباطی داره ؟
مگه تو پست اول دوستان توضیح ندادن چطور ریکاوری نصب کنید.
دوست گلم ممنون از لطفت ولی لازم به توضیح که با ادین هم میشه هم کاستوم ریکاوری فلش زد هم رام تک فایلی هم سه فایلی تازه تم گوشی رو هم میشه آپدیت کرد پس در نتیجه فقط واسه رام استوک نیست.
در هر صورت ممنون ار لطفت

راستی دوستان این لینک uploadbaz برای کاستوم ریکاوری انگار کار نمیکنه لطفا یه چک بکنید ممنون از لطفتون

Last edited:

zn4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
با سلام
من یک تبلت پیر کاردین 7518A
خریدم.
نسخه اندروید 4.1
الان میخوام روتش کنم.
برای گرفتن یک آپ و استفاده از برنامه GL To SD
حالا سوالم اینجاست: میخوام
ببینم اگه در آینده بخوام آپدیتش کنم( اگر سایت سازنده آپدیتی ارائه کنه!)
روشی هست تا دوباره آنروت بشه .
چون در حالت روت اگه آپدیت بشه بریک میشه( این قسمت رو توی یک جایی خونده بودم.نمی دونم صحت داره یا خیر؟)
اگه آنروت هم نشه زیاد مهم نیست. فقط میخوام ببینم میشه یا خیر؟
میخوام روش Real Racing 3 نصب کنم و چون حجمش بالاست حدودا 3 گیگ و خورده ای نیاز به نصب برنامه GL To SD شدیدا احساس میشه.
لطفا اگه ممکنه ما رو بی جواب نگذارید .
در ضمن اگه سوالمو جای اشتباهی پرسیدم به بزرگی خودتون ببخشید.
با تشکر .
با سلام دوست عزیز فکر نکنم سافت بریک یا هارد بریک شدن رابطه مستقیمی با روت شدن داشته باشند

zn4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوستان یه سوال دیگه تبلت من به وسیله پورت usb شارژ نمیشه خواستم ببینم پیرکاردین این امکان رو نداره که با usb شارژ بشه چون تبلت وینتاچ q74 رو میشه با یو اس بی شارژ کرد

بالا