• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تاپیک جامع تبلت های پیرکاردین ( مدل های PC7558 , PC7518B )

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
خدایی همون روز اول من لینک ندادم؟ 3قسمت اموزش بود که همه فقط قسمت گشادتر اولی رو انجام دادن! اولین نفری که با ADB شل امتحان کرد نتیجه گرفت و همه یهو شدن استاد:D الانم همونه! من ترجیح میدم ادم بده باشم تا ادمی که لقمه رو میجوئه میندازه تو دهن شما و روزی که به یه مشکل اساسی بخورین همه جا میزنن! همین تاپیک 10 نفر امدن گفتن اقا جای حافظه داخلی و خارجی رو عض کردیم و تبلت ترکید! چرا؟ چون طرف فقط طوطی وار مراحل رو طی میکنه!

دقیقا درسته وحید جان لینک دادین ........ ولی به نطر من کسی که سر رشته ای نداره واقعا نباید دنبال اینکارهای ریسک پذیر باشه .....وحیدجان تا 450-480 تبلت سیم کارت خور چیز بدرد بخوری داری یا نه ؟

esirad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
دوستان برا شما هم وایرلس با قفل شدن صفحه قطع میشه ؟؟ ک باید بری دوباری on/off کنی .

حتی تو حالت always تو advanced setting هم قطع میشه :(

من یچی میزارم واس دانلود هم وایرلس هم وی پی پی قطع میشه واس همین دانلودم ناقص میمونه .

پینوشت : فک کنم خوب نیست کسی ک میاد اینجا بی هیچ چشم داشتی آموزش میزاره ازش طلبکار شدن ، بعضیا یجور حرف میزنن انگار اینجا پول میدن ب کسی ک آموزش میده :|

2. دووم اینکه وقتی کسی میاد آموزشی میزاره نباید منت بزاره سره بقیه یا خودشو خیلی بهتر بدونه از اونا .

من خودم مطمئنم اولین نفری بودم ک تو سایت های ایرانی ریکاوری Cwm رو رو این تبلت سوار کردم و آموزششو گذاشتم ، دلیل نمیشه بیام همش جار بزنم یا سر بقیه منت بزارم .

اصلنم منتی نداره من فقط 15 دقییقه وقت گذاشتم ک آموزششو بزارم و وقتم فدای سر دوستان ، همینکه با نصب ریکاوری با خیال راحت میتونن سر تبلتشون هر بلایی بیارن این خودش مزد زحمته و دیگه لازم ب سر و صدا کردن نداره ک

mtz689

Registered User
لایک‌ها
36
دوستان برا شما هم وایرلس با قفل شدن صفحه قطع میشه ؟؟ ک باید بری دوباری on/off کنی .

حتی تو حالت always تو advanced setting هم قطع میشه :(

من یچی میزارم واس دانلود هم وایرلس هم وی پی پی قطع میشه واس همین دانلودم ناقص میمونه .

پینوشت : فک کنم خوب نیست کسی ک میاد اینجا بی هیچ چشم داشتی آموزش میزاره ازش طلبکار شدن ، بعضیا یجور حرف میزنن انگار اینجا پول میدن ب کسی ک آموزش میده :|

2. دووم اینکه وقتی کسی میاد آموزشی میزاره نباید منت بزاره سره بقیه یا خودشو خیلی بهتر بدونه از اونا .

من خودم مطمئنم اولین نفری بودم ک تو سایت های ایرانی ریکاوری Cwm رو رو این تبلت سوار کردم و آموزششو گذاشتم ، دلیل نمیشه بیام همش جار بزنم یا سر بقیه منت بزارم .

اصلنم منتی نداره من فقط 15 دقییقه وقت گذاشتم ک آموزششو بزارم و وقتم فدای سر دوستان ، همینکه با نصب ریکاوری با خیال راحت میتونن سر تبلتشون هر بلایی بیارن این خودش مزد زحمته و دیگه لازم ب سر و صدا کردن نداره ک

اره داداش منم تازگی چندوقت پیش که فکتوری ریست کردم همچین مشکلی پیدا کردم
البته صفحه رو که روشن میکنی دوباره وای فا اتوماتیک وصل میشه
ولی قبلا اصلا همچین مشکلی رو نداشتم و میزاشتم دانلود میکرد

esirad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
اره داداش منم تازگی چندوقت پیش که فکتوری ریست کردم همچین مشکلی پیدا کردم
البته صفحه رو که روشن میکنی دوباره وای فا اتوماتیک وصل میشه
ولی قبلا اصلا همچین مشکلی رو نداشتم و میزاشتم دانلود میکرد

آره واسه منم اولش خوب کار میکرد ، فک کنم چون چنتا فایل سیستمیش رو حذف کردم بخاطر اون باشه .

ای کاش فایل فلش این تبلت رو میدادن بیرون :((((

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
دو روش برای زنده کردن تبلت مرده Hard Brick
خب عزیزان اینم روشی که تونستم آموزشش رو پیدا کنم البته به انگلیسی هست ولی ساده گفته شده و قابل درکه پس نیازی به ترجمه نداره
این روش روی سری A13 و اینا تست شده ولی روی سی پی یو RK تست نشده
خودم هم قراره فردا دست به کار بشم و این روش رو روی 7518b تست کنم انشالله که نتیجه بده
آقا وحید عزیز لینکش براتون پ خ کردم شما هم اگر حالش رو داشتی یه تستی بزن دادا احتمال 80 درصد نتیجه بده
بعد از تست و نتیجه گرفتن لینک رو برای استفاده عمومی میزارم
خلاصه آموزش اینه که باید اینترنال مموری رو بوسیله دستگاه پروگرامر کاملا پاک کرد
و بعد فایل ایمیج اندروید خام رو که به مدل سی پی بخوره روی یک مموری اکسترنال ریخت
در این حالت دستگاه روشن و پیغام نصب اندروید رو میده و مابقی کارا که باید امتحان کنم
کلا کاری بسیار حساس و وقت گیری هست

برادر اون روش برای موقعی جواب مبده که مطمئن باشی فقط ناند ایراد داره! اگر فقط ناند باشه که خوب عوض کردنش کمتر هزینه میبره تا فلش کردن کردن از راه پروگرمر! در ضمن از همهخ اینا راحتتر همون عوض کردن برده! یه تبلت شیکسته پیدا کن و بردشو بخر!

من زیاد از اندروید سر رشته ندارم تازه بعضی از اصطلاحات رو دارم میشنوم
البته من همه این راه ها رو دیده بودم حتی طبق دستورات یک سایتی لینوکس هم مجبور شدم نصب کنم
مشکل من اینه که cwm نصب نمیشد رو تبلت

اگه lcd 7558 رو بفرستی خودم نصب کنم قیمتش چقدر میشه ؟
اخه کماکان همون حرفئ میزنی:دی برادر CWM رو تبلتی که بالا نمیاد چطوری میخوای نصب کنی؟ راه داره ها! ولی راهشم طوریه که ممکنه همین ریکاوری فعلی رو هم از بین ببری!

7558 هم حدود 150 تومن LCdو تاچش باهم میشه!
دقیقا درسته وحید جان لینک دادین ........ ولی به نطر من کسی که سر رشته ای نداره واقعا نباید دنبال اینکارهای ریسک پذیر باشه .....وحیدجان تا 450-480 تبلت سیم کارت خور چیز بدرد بخوری داری یا نه ؟

خوب کسی که استفاده عادی داره اصلا نباید دنبال بک اپ باشه چون تا وقتی خود طرف رام اولیه رو خراب نکنه مطمئن باش خود تبلت مشکلی نمیخوره! تبلت سیمخور هم راستش من 1ماهی هست اصلا امار ندارم! چون بخاطر نوسان دلار اصلا نرفتم دنبالش! ولی احتمالا یه سری مدلهای جدید میاد تو بازار!

diordior

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,432
مصرف باتری سیم کارت خور های P.C چطور هست توی حالات مختلف کسی تست کرده چقدر جواب میدن؟

farshada2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
عاغا من Pierre cardin PC7558 دارم بعد سیم کارت 3G رایتلو نمیشناسه کسی چیزی در این رابطه میدونه راهنمایی کنه؟؟؟
و اگه کسی فارسی ساز کیبوردشم داره واسم بذاره.
ممنون.
[email protected]

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
سلام دوستان
عاغا من Pierre cardin PC7558 دارم بعد سیم کارت 3G رایتلو نمیشناسه کسی چیزی در این رابطه میدونه راهنمایی کنه؟؟؟
و اگه کسی فارسی ساز کیبوردشم داره واسم بذاره.
ممنون.
[email protected]

فارسی سازدر پست اوله .... واین مدل 3g پشتیبانی نمیکنه

silversky

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من یه مدل pc7518 رو دارم به شارژ می زنی 5 ساعت طول میکشه تا شارژ بشه کسی چیزی میدونه؟

nohedah

Registered User
لایک‌ها
145
سلام دوستان من یه مدل pc7518 رو دارم به شارژ می زنی 5 ساعت طول میکشه تا شارژ بشه کسی چیزی میدونه؟

داداش یه چیز عادیه بعد از چند بار پر و خالی شدن باتری این زمان کاهش پیدا میکنه .
یادت نره هربار که باتری فول میشه حتما کالیبرش کنی.

little b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان کسی میتونه برنامه های بلوتوث و شناسایی سیم کارتو فون و کانتکتا رو به صورت فایل زیپ قابل فلش زدن بذاره؟؟؟؟؟؟؟؟
اخرشم 7558 ما کامل درست نشد

little b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میخوام بکاپ 7518 فلش بزنم و اون برنامه هارو جدا نصب کنم چون زاویه دید بکاپ 7518 بهتره
دوستان اگه لطف کنن کمک کنن بشه از سیم کارتو بلوتوث استفاده کرد خیلی خوب میشه

punisher2

Registered User
لایک‌ها
116
داداش یه چیز عادیه بعد از چند بار پر و خالی شدن باتری این زمان کاهش پیدا میکنه .
یادت نره هربار که باتری فول میشه حتما کالیبرش کنی.

حاجی کالیبر چیه؟ چجوری باید کالیبر کرد؟:D

nohedah

Registered User
لایک‌ها
145
حاجی کالیبر چیه؟ چجوری باید کالیبر کرد؟:D

دوست عزیز ساده ترین راه واسه کالیبره کردن اینکه هر زمان باتری کاملا فول شد به این ادرس برید (نیاز به دسترسی روت هست )
در فولدر روت که علامت اختصاریش ( \ )به ادرس زیر برید
data\system
و فایل batterystats.bin رو پاک کنید .
بعد سعی کنید باتری رو زیر 30 درصد که شد فول شارژ کنید .و این عمل رو چندبار انجام بدین به مرور زمان خودتون متوجه ماندگاری بیشتر باتری میشید.
نرم افزار های زیادی هم در این زمینه هست ولی این روش بی دردسرترین و کارامد ترین روشه.

Last edited:

punisher2

Registered User
لایک‌ها
116
شما هم وقتی تبلتو میزارین تو شارژ پشتش گرم میشه؟

punisher2

Registered User
لایک‌ها
116
چجوری باید از تبلت بک آپ گرفت که اگه یه وقت مشکلی پیش اومد بک آپ داشته باشیم؟

mtz689

Registered User
لایک‌ها
36
آره واسه منم اولش خوب کار میکرد ، فک کنم چون چنتا فایل سیستمیش رو حذف کردم بخاطر اون باشه .

ای کاش فایل فلش این تبلت رو میدادن بیرون :((((
نه فک نکنم از دستکاری فایل های سیستمی باشه
ولی دقیقا مثل اکسپریا Z شده که وقتی صفحه خاموش میشه تمام تبادل اطلاعات متوقف میشه تا مصرف انرژی به حداقل برسه
(جالبه یه برنامه رو بزار نصب شه موقع نصب شدن صفحه رو خاموش کنی نصب متوقف میشه تا وقتی که دوباره روشن کنی ادامه اش انجام میشه)
حالا اکسپریا Z جایی رو داره که براش تعریف کنی کدوم برنامه ها متوقف نشن اما یکی ما یا داره یا ....
اقایون کسی بلده با دستکاری تو فایل های سیستمی بشه نور صفحه رو کمترکرد
این حداقلش هم تو تاریکی خیلی زیاده

esirad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
فایل مربوط به روشنایی تو قسمت lib اسمش lights.rk2829.so هستش که باید کدنویسیش تغییر داده بشه ک از سواد من خارجه و شاید از فایل تبلت های دیگه استفاده کنی بتونی درستش کنی.

nohedah

Registered User
لایک‌ها
145
نه فک نکنم از دستکاری فایل های سیستمی باشه
ولی دقیقا مثل اکسپریا Z شده که وقتی صفحه خاموش میشه تمام تبادل اطلاعات متوقف میشه تا مصرف انرژی به حداقل برسه
(جالبه یه برنامه رو بزار نصب شه موقع نصب شدن صفحه رو خاموش کنی نصب متوقف میشه تا وقتی که دوباره روشن کنی ادامه اش انجام میشه)
حالا اکسپریا Z جایی رو داره که براش تعریف کنی کدوم برنامه ها متوقف نشن اما یکی ما یا داره یا ....
اقایون کسی بلده با دستکاری تو فایل های سیستمی بشه نور صفحه رو کمترکرد
این حداقلش هم تو تاریکی خیلی زیاده
منم از همین تبلت دارم مدل 7558 پس چرا مال من وقتی صفحش خاموشه بازم به کارش ادامه میده ؟
ببین دوستان عزیز در اندروید 4 به بالا قابلیتی وجود داره که زمانی که صفحه خاموش میشه یا شما برنامه ای رو ترک میکنید اون برنامه بسته میشه.
برای فعال یا غیر فعال کردن این قابلیت به settings رفته گزینه ی develope options رو انتخاب کنید بعد از زیر مجموعه ی apps تیک گزینه ی اول یعنی dont keep activities رو بردارید تا نرم افزار ها بسته نشن .

واسه مشکل دومتون میتونین از نرم افزار های کالیبره کردن باتری استفاده کنید .

بالا