برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع حسابداری

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
کسی راجبه نرم افزار های حسابداری اطلاعات داره ؟؟؟
یه نرم افزار واسه کارمون میخام
کسی اطلاعات داره یه پخ بهم بده مشورت کنم باهاشون :rolleyes:
ممنون
++++++++++++++++++++
نرم افزار خریدیم:D

Last edited:

8325910

Registered User
لایک‌ها
30
برای حسابداری اگه نرم افزار بلد نباشد سرکار راه نمیدن

tondar900

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
88
کارتون چیه ؟
چه اطلاعاتی نیاز دارید ؟
شاید بتونم کمکی بکنم !

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
دوستان ، برای اینکه بتونم سر از حسابداری کارم در بیارم و منابع و درآمد ها رو دقیقا دسته بندی کنم . چه موضوعاتی از حسابداری رو پیشنهاد میدید یاد بگیرم ؟
در حدی میخام سر از دخل و خرج به صورت علمی در بیارم

masudehsan

Registered User
لایک‌ها
192
دوستان ، برای اینکه بتونم سر از حسابداری کارم در بیارم و منابع و درآمد ها رو دقیقا دسته بندی کنم . چه موضوعاتی از حسابداری رو پیشنهاد میدید یاد بگیرم ؟
در حدی میخام سر از دخل و خرج به صورت علمی در بیارم
یه نرم افزار خوب کدینگ ( دسته بندی حسابها ) هم داره. مفهوم درامد و هزینه . انواعش و نحوه ثبتش رو باید بدونی. من اصول حسابداری 1 رو پیشنهاد میکنم

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
یه نرم افزار خوب کدینگ ( دسته بندی حسابها ) هم داره. مفهوم درامد و هزینه . انواعش و نحوه ثبتش رو باید بدونی. من اصول حسابداری 1 رو پیشنهاد میکنم
بحث نرم افزارش نیست. فقط اینکه بفهمم چجوری خساب کتابا کارم رو درست حساب کنم . درآمد چقدرش بره برای اهداف چقدرش رو بذارم جیبم چقدر رو ذخیره کنم . معنای درست درآمد . سرمایه . دارایی و ...

اصول حسابداری 1 ؟ کتابشو بخونم کافیه یا آموزش نیاز دارم؟

masudehsan

Registered User
لایک‌ها
192
ببین دوست عزیز ، همیشه در کسب و کارهای کوچک برخی از انواع هزینه در نظر گرفته نمیشه که همین باعث میشه گمان کنیم ، فعالیت اقتصادی سود دهی داریم . در حالی که اینطور نیست . مهمترین این هزینه ها ، هزینه استهلاک و هزینه خواب سرمایه است. موضوع مهم دیگه اینه که تفاوت درامد ، فروش و سود رو بدونیم . و مهمترین موضوع هم به دست اوردن یک نمونه کلی از صورت جریان وجوه نقد هست . یعنی فقط ورود و خروج وجه نقد . اون موقع میشه حسابهایی مثل برداشت ، جاری شرکا ، وصول مطالبات و سرمایه گذاری رو تحلیل کرد

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
ببین دوست عزیز ، همیشه در کسب و کارهای کوچک برخی از انواع هزینه در نظر گرفته نمیشه که همین باعث میشه گمان کنیم ، فعالیت اقتصادی سود دهی داریم . در حالی که اینطور نیست . مهمترین این هزینه ها ، هزینه استهلاک و هزینه خواب سرمایه است. موضوع مهم دیگه اینه که تفاوت درامد ، فروش و سود رو بدونیم . و مهمترین موضوع هم به دست اوردن یک نمونه کلی از صورت جریان وجوه نقد هست . یعنی فقط ورود و خروج وجه نقد . اون موقع میشه حسابهایی مثل برداشت ، جاری شرکا ، وصول مطالبات و سرمایه گذاری رو تحلیل کرد
خوب چه کتاب یا واحد درسی رو پیشنهاد میکنید براش

hamid4194

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نام خدا
سلام دوستان
قصد دارم یک شرکت پخش مواد غذایی در اینده بزنم.اما هیچ اطلاعاتی در مورد حسابداری ندارم. کسی میدونه از کجا باید شروع کنم. چه دوره هایی از حسابداری رو باید بگذرونم خوداموز بهتره یا رفتن سر کلاس

masudehsan

Registered User
لایک‌ها
192
خوب چه کتاب یا واحد درسی رو پیشنهاد میکنید براش
اصول حسابداری 1 و 2 برای شروع کافیه . سعی کن مفاهیمی رو که خوب متوجه نمیشی با سرچ کردن در اینترنت بیشتر باهاش اشنا بشی . اگر هم سوالاتت زیاد بود ، گروه های خسابداری در لاین و وایبر و تلگرام هست که بچه های مالی میتونن کمک کنن بهت

masudehsan

Registered User
لایک‌ها
192
به نام خدا
سلام دوستان
قصد دارم یک شرکت پخش مواد غذایی در اینده بزنم.اما هیچ اطلاعاتی در مورد حسابداری ندارم. کسی میدونه از کجا باید شروع کنم. چه دوره هایی از حسابداری رو باید بگذرونم خوداموز بهتره یا رفتن سر کلاس
دوست عزیز تاسیس شرکت و قرار گرفتن در رقابت تنگاتنگی که در صنعت پخش ، به خصوص پخش مواد غذایی وجود داره ، انقدر انرژی ازت میگیره که وقتی برای مطالعه و پیاده سازی سیستم حسابداری نخواهی داشت . اولین قدم انتخاب نیازهایی که برای حساب و کتاب کسب و کارت بهشون احتیاج داری هستش و به عبارت دیگه تا چه حد میخوای در حسابداریت ریز بشی ، چه مدل گزارشاتی میخوای ، فقط سود و زیان رو میخوای بدونی یا گزارش لحظه ای انبار هم برات مهمه یا به جدول نقدینگی هم احتیاج داری و ... بعد باید با مشاوره ی مالی نرم افزار مناسب انتخای کنی . سر فصل های کالا و فروش و انبارت رو تعریف کنی و بعد هم ورود اطلاعات . پیشنهاد میکنم حتی اگر حجم کار شرکتت خیلی هم پایینه باز هم حسابدار بگیری به دو دلیل . اول اینکه قطعا حجم کاری مالی و حسابداری فروشت همیشه مثل روز اول نمیمونه و به مرور زمان بالاتر میره و دوم اینکه اگر کاری رو از اول بی برنامه و بدون اصول شروع کنی ، اصلاحش سخت تر و سخت تر میشه و برای مورد شما ، حسابدار باتجربه ی پاره وقت از حسابدار کم تجربه ی تمام وقت بهتره . هزینه ی هر دو مورد هم تقریبا یکسان در میاد .

hamid4194

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز تاسیس شرکت و قرار گرفتن در رقابت تنگاتنگی که در صنعت پخش ، به خصوص پخش مواد غذایی وجود داره ، انقدر انرژی ازت میگیره که وقتی برای مطالعه و پیاده سازی سیستم حسابداری نخواهی داشت . اولین قدم انتخاب نیازهایی که برای حساب و کتاب کسب و کارت بهشون احتیاج داری هستش و به عبارت دیگه تا چه حد میخوای در حسابداریت ریز بشی ، چه مدل گزارشاتی میخوای ، فقط سود و زیان رو میخوای بدونی یا گزارش لحظه ای انبار هم برات مهمه یا به جدول نقدینگی هم احتیاج داری و ... بعد باید با مشاوره ی مالی نرم افزار مناسب انتخای کنی . سر فصل های کالا و فروش و انبارت رو تعریف کنی و بعد هم ورود اطلاعات . پیشنهاد میکنم حتی اگر حجم کار شرکتت خیلی هم پایینه باز هم حسابدار بگیری به دو دلیل . اول اینکه قطعا حجم کاری مالی و حسابداری فروشت همیشه مثل روز اول نمیمونه و به مرور زمان بالاتر میره و دوم اینکه اگر کاری رو از اول بی برنامه و بدون اصول شروع کنی ، اصلاحش سخت تر و سخت تر میشه و برای مورد شما ، حسابدار باتجربه ی پاره وقت از حسابدار کم تجربه ی تمام وقت بهتره . هزینه ی هر دو مورد هم تقریبا یکسان در میاد .

با تشکر از دوست عزیزم
حرف شما کاملا صحیح و منطقی ولی فکر نکنم درست باشه که مدیر شرکت از حسابداری هیچی ندونه و همه چیز رو به حسابدار واگذار کنه.امروز کتاب اصول حسابداری 1 سال دوم دبیرستان رو گرفتم شما میتونید یک خوداموز یک مرجع هم معرفی کنید که تو خونه این کتاب رو یاد بگیرم با توجه به اینکه من مطمئنم رفتن به اموزشگاه های ازاد هم هزینه بر است هم خوب یاد نمیدن

masudehsan

Registered User
لایک‌ها
192
انجام کلیه امور حسابداری ، مالی و مالیاتی
گزارش ارزش افزوده ، گزارش صورت معاملات فصلی ، مالیات حقوق بدون وارد کردن دستی اطلاعات در نرم افزار مالیات حقوق ، بیمه حقوق ، مشاوره مالیاتی ، مشاوره بیمه ای ، انتخاب نرم افزار ، پیاده سازی سیستم ، ارائه کدینگ مناسب ، اظهارنامه مالیاتی ، تحریر دفاتر ، آموزش حسابداری و .... به صورت حضوری ، آنلاین ، ارسال اینترنتی به انتخاب کارفرما

mehranphp

Registered User
لایک‌ها
24
دوستان عزیز ما نماینده نرم افزار نوین شرق هستیم که حدود 13 سال سابقه فروش و همچنین حدود 1200 مشتری در سطح شهر مشهد دارد.
هنگام فروش نرم افزار آموزش کامل هم به مشتری داده میشه(3 جلسه) و قیمت ها واقعا برای یک نرم افزار جامع حسابداری پایین هست.
این نرم افزار دارای تراز های کل معین و آزمایشی ، سود و زیان ، صدور سند های تولید خلاصه و ... است.
هر کسی سوالی داشت در خدمتم
DEMO نرم افزار هم رایگان نصب میشه .

behzad_vision

Registered User
لایک‌ها
121
دوستان آیا فیلم آموزشی حسابداری در سطح اصول حسابداری 1 و 2 دارید. چون با فیلم خیلی بهتر می شه یاد گرفت تا pdf اصول حسابداری رو بخونی. کسی فیلم آموزشی حسابداری به زبان فارسی داره.

masudehsan

Registered User
لایک‌ها
192
فیلم که نه . ولی پاور پوینت داریم . کل دروس چهار ساله حسابداری

606060

Registered User
لایک‌ها
260
فيلم برا چي حسابداري ميانه كه چند تا جدول t و ثبت ساده است 1و2و3 رو هم يه چندتا مسئله باحلش رو بخون و بعدش سعي كن يه صورت مالي كامل براي همون مسائل تهيه كني تموم شد رفت حسابداري رو بذار جيبت و برو

سوال حسابداري داريد بپرسيد اگه رسيدم جواب ميدم

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
نیاز فوری به ترازنامه.صورت سود و زیان و تراز آزمایشی خام و استاندارد برای پرینت گرفتن دارم...

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
حداقل یک تراز آزمایشی خام به من بدید...

بالا