برگزیده های پرشین تولز

تاپیک مخصوص شارژ کارتریج

Nikonian

Registered User
لایک‌ها
5
پرینتر لیزر من Canon 3200 هستش که کارتریجش رو برای دومین بار دادم شارژ بشه وقتی کارتریج رو گذاشتم داخل پرینتر دیدم که پرینت نمیکنه و کاغذ رو تقریبا سفید میده بیرون ! یه چاپ خیلی ضعیفی میزنه که اصلا قابل رویت نیست !!!

کارتریج رو نگاه کردم دیدم که درام اصلا نمی چرخه ! دادم دوباره بازش کرد و .... مشکل حل شد !
حالا مشکل از اینجا تازه شروع میشه :
یک خط عمودی کمرنگ از بالا تا پایین صفحه می اندازه ! بردم پیش اوستا شارژ کن ! گفتش که درامت خرابه ! باید عوض بشه :( گفتم عوض کن ...بعدش گفت غلطک گوشتی هم خط داره و اونم باید عوض بشه ! :blink: گفتم عوض کن .... کارتریج رو جمع کرد و 10000 هم تقدیم کردیم و با شرط اینکه مشکل حل شده برگشتم و در کمال ناباوری دیدم که بازم همون آش و همون کاسه است و خط عمودی کمرنگ سر جاشه ....روی درام رو هم نگاه کردم و اثر تونر رو یه شکل یک خط دیدم که روش رد انداخته !
زنگ زدم به اوستا شارژر :hmm: گفتش که مگنت ایراد داره باید بیاریش بره کارگاه و بدون هزینه درستش میکنم برات !

یه راهنمائی کنید ! چه خاکی بریزم تو سر کارتریج ... شاید هم سر خودم !:wacko: :wacko: :wacko:

alireza2010

Registered User
لایک‌ها
130
سلام
اقا من یه پرینتر Samsung CLP-150 که لیزری و 4 رنگ هست دارم
و کارتیج های اون هم بزرگ و به اندازه یه کتاب و رنگهاش هم پودری
حالا رنگ مشگی پرینتر تموم شده و رنگ زرد رو هم میگه در حال تموم شدنه میخاستم بدونم ایا خودم میتونم این کارتریج ها رو سارژ کنم؟
قیمتها و نوع رنگها و کلا کیفیت رنگ های شارژی من اصلاه چه نوع رنگی پر کنم و .. رو لطفا صاحبان فن بگن
راستی من این راهنمای ها و توضیحات رو برای اصفهان میخام چون من خودم اصفهان هستم

با تشکر alireza

snebi

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
اقا من یه پرینتر Samsung CLP-510 که لیزری و 4 رنگ هست دارم
و کارتیج های اون هم بزرگ و به اندازه یه کتاب و رنگهاش هم پودری
حالا رنگ مشگی پرینتر تموم شده و رنگ زرد رو هم میگه در حال تموم شدنه میخاستم بدونم ایا خودم میتونم این کارتریج ها رو سارژ کنم؟
قیمتها و نوع رنگها و کلا کیفیت رنگ های شارژی من اصلاه چه نوع رنگی پر کنم و .. رو لطفا صاحبان فن بگن
راستی من این راهنمای ها و توضیحات رو برای اصفهان میخام چون من خودم اصفهان هستم

با تشکر alireza

دقیقا من هم همین سوال رو دارم یکی به من گفت هر رنگ رو 20000 تومان میگیرن شارژ میکنن راهی هست خودمون شارز کنیم

bkh

Guest
لایک‌ها
1
سلام اساتید
اینجا رو ندیده بودم . چه جای باحالیه :blink:

چند تا سوال دارم :
1- کیت شارژ پرینتر epson r270 , r200 گیر می یاد ؟ چنده ؟ چند بار شارژ می کنه ؟

2- کیت شارژ espon stylus cx3900 چطور ؟

بد مادیران از کجا می فهمه که ما چه داریم مصرف می کنیم ؟ که گارانتی رو باطل کنه ؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنین :blush:

Mehdi.T

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
با عرض ادب
يك سوال داشتم(راهنمايي)
من يك hp 1020 دارم ، استفادم پرينت كتاب هام هست
بيرون صفحه اي 12 الي 14 تومان ميگيرين اما كيفيت هاشون بسيار بده(آخريه كه از عكس ها هييچي چاپ نشده)
--
حالا اگر خودم بخوام شارژ كردن + تعويض درام رو انجام بدم(البته بايد قبلش ياد بگيرم) بصرفه تره يا اينكه بيرون انجام بدم البته + تاثير طولاني بر دستگاه چون جوهر افشان قبليم سوخت.
اگر فرمايشاتون + قيمت باشه خيلي عالي ميشه
پيشاپيش سپاس گذارم

ememzed

Registered User
لایک‌ها
0
تا حالا من هر چی لازم داشتم تو اینجا پیدا کرده بودم ولی در مورد آموزش شارژ پرینتر لیزری چیز بدرد بخوری ندیدم.
این شد که سری به سایتهای خارجی زدم و این رو پیدا کردم.یک آموزش کامل به همراه عکس.
در ضمن این آموزش برای hp مدلهای 1020/1018هست چون کارتریج هر دو شون یکیه (البته شاید برای بعضی دیگه هم باشه!)
حالا دیگه برید و حالشو ببرید.
hp1012
البته اینجا هم چند تایی آموزش برای پرینتر ها مختلف هست.

bahram677

Registered User
لایک‌ها
7
تا حالا من هر چی لازم داشتم تو اینجا پیدا کرده بودم ولی در مورد آموزش شارژ پرینتر لیزری چیز بدرد بخوری ندیدم.
این شد که سری به سایتهای خارجی زدم و این رو پیدا کردم.یک آموزش کامل به همراه عکس.
در ضمن این آموزش برای hp مدلهای 1020/1018هست چون کارتریج هر دو شون یکیه (البته شاید برای بعضی دیگه هم باشه!)
حالا دیگه برید و حالشو ببرید.
hp1012
البته اینجا هم چند تایی آموزش برای پرینتر ها مختلف هست.

عالی بود خیلی ممنون

LordMMD

Registered User
لایک‌ها
52
سلام
من Canon LBP 2900 دارم.
لیزری سیاه و سفید.
اسم کارتریج هم اینه :

Canon 103/303/703

آیا کسی در باره شارژ اون چیزی میدونه ؟
آیا برای لیزری سیاه و سفید هم کیت شارژ موجود هست ؟؟

LordMMD

Registered User
لایک‌ها
52
سلام
من کارتریج رو دادم شارژ، اما فونت ها دیگه Smooth نیستند، و تصاویر و کلا منطقه هایی که خاکستری هستند ، اصلا خوب چاپ نمیشوند. این مقایسه دو نمونه چاپ شده با کارتیج اصلی و شارژ شده ،
دوستانی که مایلند دانلود گفتند، 2 تا عکس هست:

با کارتریج اصلی:
http://aycu31.webshots.com/image/36550/2005392230242248962_th.jpg
با کارتریج شارژ شده:
http://aycu04.webshots.com/image/35283/2005356502411457602_th.jpg

topdvd07

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا در مورد hp 5283 هم راهنمایی کنید که چه کیتی بگیرم برای شارژ چون حتی هنوز کارتریجش نیومده.
من 2 روزه نصف کارترج سه رنگش رو تموم کردم.
ممنون.

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
الان پرینتر canon که راحت بشه شارژ اش کرد چی تو بازار هست؟

من 2 تا Canon IP5000 دارم. تا حالا 2-3 بار شده که رنگ مشکی رفته تو مخزن های رنگ های دیگه. مشکل چیه؟

shiroyh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام با تشکر از دوستان
من پرینتر اچ پی جوهرافشان 6313 چهار کاره خریدم در خصوص شارژ این مدل می خواستم بدونم آیا فایل تصویری و یا روشی برای آموزش این نوع پرینتر موجود هست مدل کارتریج مشکیش 129 و مدل کراتریج رنگیش 135 هست خواهش می کنم اگه کسی اطلاعی در این خصوص داره دریغ نکنه

TakDVD

Registered User
لایک‌ها
2
اگه با پرينتر زياد كار مي كنيد و شارژ هم ميخواهيد كنيد دور بر 2 مارك اپسون و كانن نريد كه پشيمون مي شيد هر دو را خودم داشتم و پدرم در اومد .... رفتم يك اچ پي گرفتم و خيالمو راحت كردم .... اگه ديديد كه اين پرينتر هم با چند تا شارژ بد چاپ مي كند جوهر اورجينال بخريد و خوبيتي كه اين اچ پي دارد هدش هم روي كارتريج است ... اون دو مدل قبلي كه گرفتم هدش با دستگاه بود و هدش هم خراب شد و ديگه گيرم نيومد ! :(

gpod

Registered User
لایک‌ها
6
ممنون میشم دوستان کمک کنید .
پرینتر Lexmark Optra E310 میخاستم شارژ کنم اما مشکل اینجاست که هیچ جایی تیونرش و ندارن ! 3 سال پیش یک جایی برام شارژ کرد گفت یک مدل از HP روش خورده ! از اون موقع هم بیشتر از 5000 برگ پرینت گرفتم الان هم کم رنگ پرینت میگیره هم اینکه خیلی لکه های مشکی میندازه موقع پرینت و که کل کاغذ کثیف میشه .
الان اومدم کرمان اینجا هم به هر کی که میگم لکس مارک هست میگه ما دست نمیزنیم !
ممنون میشم از اساتید کمک کنید چکار میتونم بکنم مرسی .

jizbiz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی ممنون

دوستان هر کس در مورد طریقه شارژ پرینترهای HP 1320 لیزری و در آوردن پیمهای اون میدونه به ما هم یاد بده ممنون می شم .
ایمیل [email protected]

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,078
منم همین نوع پرینتر رو دارم
ببر بیرون شارژ کنند...

من بازش کردم ترکید... کلی پیچ و مهر و فنر داره ..سخته

-------------
یه سوال ؟

الان تقریبا یه دو هفته هست که من هر چی پرینت م یگیرم کثیف هست یعنی این قلتکش قشنگ پودر رو جمع نمی کنه و روی قلتک می مونه....بعضی وقت ها خیلی اذیت می کنه باید چی کارش کنم؟

ZIA

Registered User
لایک‌ها
36
مشکل با شارژ کاتریج جوهر افشان پرینتر HP

آقا زد به سرمئن خودمون جوهر و سرنگ و ... بخریم بیام خونه خودمون شارژ کنیم

بعد از انجام مراحل و به کار انداختن کاتریجها پرینتر افت شدید کیفیتی پیدا کرده و اصلا پرینت عکس کیفیت نداره
جوهر ها رو پرکردم اما هنوز حجم کاتریج رو خالی نشون میده اما پرینت می گیره چون حجم خالی هست اجازه هد کلین ندارم.

رنگها تفکیک میشن و مشکلی از نظر تفکیک نیست اما وضوح کم شده و رنگها خیلی پرنگتر از قبل شذن.

مشکل از جنس رنگی که خریدم نیست؟
من ink mate خریدم

LordMMD

Registered User
لایک‌ها
52
اون كه خالي نشون ميده احتمالا چيپ كارتريج سوخته (اكثرا همين طوريه ،‌مثل مال خودم)
كيفيت هم كلا همين طوري ميشه يعني به پاي كارتريج اصلي نميرسه...اما اين كه از رنگه يا ... نميدونم.

بالا