برگزیده های پرشین تولز

تبلت ویندوزی touchmate با کیفیت و قیمت عالی

rasoooli

Registered User
لایک‌ها
325
دوست عزیزاقای رسولی تبلت خوبیه نه اقای احمدی پسرخالمه که بخوام ازجنسشون تعریف کنم نه چیزدیگه اولش دیدمنم قصدفروش جهت روزولوشین بالا وقابلیتهای دیگه بودالانه نگاه میکنم بااین قیمت حیفه چون بااین مبلغ هیچی نیست من بردمش مسافرت واقعامثل مردکارمیکرد وجمعوجورووراحت حتی قطعاتشم ازقبیل السیدی وباتریش موجوده برای کارهای,شبکه وابدیت رسی وووبقیه کارهاخوبه روابدیت ویندوزشم کسی کارکنه عالیه ارتقابدیم به ده خوبه درموردوصل صفحه کلیدموس فلاش منکه مشکلی ندیدم بایک هاب یواس بی فسقلی جواب میده حتی پورت لنو بهش زدم وعالیه کانفیگ روتربیست بود

من الان دارم با ویندوز 10 روی این تبلت کار می کنم

rasoooli

Registered User
لایک‌ها
325
ویندوز 10 رو چطور نصب کردید ؟

مایکروسافت اعلام کرده بود زیر 8 اینچ ویندوز درست کار نخواهد کرد
http://toranji.ir/ویندوز-10-به-دوراهی-بالای-8-اینچ-و-زیر-8-اینچ/
سلام
به روش معمولی نصب کردم از طریق بوت فلش دیسک
اول یه کم مشکل درایور داشتم که حل شد
بعد مشکل تاچ داشتم که مشکل اون رو هم حل کردم
الان مشکل فضای خالی دارم که دلم نمیاد پارتیشن ریکاوری رو حذف کنم ( با اینکه ازش بک آپ دارم ) چون ممکنه تبلت رو به زودی بفروشم .

Spectator

Registered User
لایک‌ها
129
سلام
الان مشکل فضای خالی دارم که دلم نمیاد پارتیشن ریکاوری رو حذف کنم ( با اینکه ازش بک آپ دارم ) چون ممکنه تبلت رو به زودی بفروشم .

سلام
این مشکلایی که گفتین رو چطور حل کردین؟

rasoooli

Registered User
لایک‌ها
325
مشکل تاچ چی بود رییس؟

Sent from my H30-U10

سلام
این مشکلایی که گفتین رو چطور حل کردین؟

سلام
ایـــــن هم لینک فیلم اجرای ویندوز 10 روی تبلت 7 اینچی تاچ میت - tm-mid۷۰۲w در آپارات

برای مشکل درایور که باید از درایور ها تون بکاپ بگیرید
برای مشکل فضای داخلی هم من پارتیشن ریکاوری رو حذف کردم ( البته قبلش با یکی از قابلیت های ویندوز اون رو به یک فلش منتقل کردم و محض احتیاط با یک برنامه دیگه از پارتیشنش بک آپ گرفتم )

- اگر کسی این تبلت رو خواست ، من بازی هام باهاش تموم شده ، 20% زیر قیمت می فروشمش

ialii

Registered User
لایک‌ها
13
دوست عزیز آقای رسولی کیفیت تصویرش چطور هست؟؟؟

rasoooli

Registered User
لایک‌ها
325
سلام بردوستان غزیزم یک نمونه از این تبلتو اقای احمدی عزیز محبت کردن برام فرستادن وهمنیحا حا داره ازایشون کمال تشکرو بکنم درمورد ایمح کرفتن از ویتدوز سوال داشتم واینکه اگر ویروسی بشه مجدد بازگردونمش وایا قابلیا تصب ایکس پی روی این مدل هست یا خیر با چه نرم افزلری میشه ابن کاروکردمتاسفانه تو سایت خود شرکت فریمورشو گذاشته بود همین نه ویندوزکارخونه ایی باتشکرممنون میشم راهنمایی کنیدمرسی

میشه خصوصی شماره تماسی براراهنمایی محبت کنیدچون کلا مشکل رلوزیشین باهاش دارم وپیکسلاون۱۲۸۰×۷۰۰هستش وکلا چشمام وسرموداغون میکنه میخواستم اگرراهی داشته باشه ویندوزسون بریزم یاایکس پی یا کلا ویندوزخودشو پاک کنم وویندوزهشت دیگری روبریزم که قابلیت مانوروتغییرصفحه روداشته باشی چون ازروزیکه خریدمش همونجورتوجعبست به سرم زده بدمش بره حتی ده دقیقه هم ازش استفاده نکردم که دلم خوش باشه حداقل نیم ساعت دستم باشه اگرهم کسی ازدوستان خواستش میدونم جاش اینجانیست حاضرم سرقیمت بدمش باتشکر

دوستان کسی تونسته درایو ریکاوریو پاک کنه که ظرفیتش همون 16 گیگ نشون بده؟

سلام
ویندوزش اورجینال هستش.یعنی بخشی از فضای هاردش رو اختصاصی گرفته.
شما با استفاده از حافظه جانبی مثل رم و فلش یا هارد دیسک اکسترنال میتونید برنامه هاتونو نصب کنید.
سلام
من به ایـــن روش پارتیشن ریکاوری رو به یک فلش دیسک ( کول دیسک ) منتقل کردم و پارتیشن ریکاوری رو حذف کردم و به فضای C اضافه کردم ( چون ویندوز 10 نصب کرده بودم و فضای کمی داشتم )
اول شک داشتم بتونم پارتیشن رو برگردونم
اما امروز ویندوز 10 رو پاک کردم و با فلش ریکاوری بوت کردم ،
همزمان هم ویندوز 8.1 رو برگردوند و هم پارتیشن ریکاوری رو ( خیلی برام جالب بود )

با سلام؛ یکی از دوستان لطفاً یه فیلم از استفاده از قلم این تبلت بگیرد و آپلود کنید. ممنون میشم یک خط جمله با قلمش بنویسید.
سپاس
مدل من قلم داخل جعبه اش نداشت ( مدل دوربین وسط هست ) ولی 2 تا فیلم توی آپارات ازش گذاشتم ( یه انگلیسی و یه دونه خودم از ویندوز 10 که روش تست کردم )

دوست عزیز آقای رسولی کیفیت تصویرش چطور هست؟؟؟
من قبلا با همین رزولوشن تبلت داشتم اما اون ips نبود و از این بی کیفیت تر بود ، در مجموع برای کارهای معمولی خوبه برای کسی که بخواهد از تصویر لذت ببره اصلا مناسب نیست .
اگه تونستم برات از نزدیک یه عکس از صفحه می گذارم

stnima

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
میشه بگید برای چی به ویندوز 8.1 خودش برگشت دادید . ویندوز 10 مشکل داشت روش ؟
منم میخوام روش ویندوز 10 نصب کنم میشه مرحله به مرحله به من بگید باید چه کار کنم؟
میشه بدون پاک کردن درایو ریکاوری روش ویندوز 10 نصب کرد؟
میشه روش برگشت به 8.1 هم بگید چون من میخوام با راهنمایی شما به ده آپدیت کنم و اگه مشکلی داشت هم برگشت بدم.
ممنون از پاسخ گوییتون.

rasoooli

Registered User
لایک‌ها
325
فیلم از کی
سلام
میشه بگید برای چی به ویندوز 8.1 خودش برگشت دادید . ویندوز 10 مشکل داشت روش ؟
منم میخوام روش ویندوز 10 نصب کنم میشه مرحله به مرحله به من بگید باید چه کار کنم؟
میشه بدون پاک کردن درایو ریکاوری روش ویندوز 10 نصب کرد؟
میشه روش برگشت به 8.1 هم بگید چون من میخوام با راهنمایی شما به ده آپدیت کنم و اگه مشکلی داشت هم برگشت بدم.
ممنون از پاسخ گوییتون.
علت برگشت من از ویندوز 10 این بود که یکی ازدوستان خواستند تبلت رو بخرند خواستم به حالت اول برش گردونم
من مشکلی در ویندوز 10 ندیدم
خودم بدون پاک کردن درایو ریکاوری نصب کردم اما فضای خالی بعد از نصب خیلی کم است
با روش بالا که لینک ش رو گذاشتم درایو ریکاوری رو با خیال راحت به یک فلش دیسک ( کول دیسک ) منتقل کنید و با خیال راحت آن را پاک کنید چون دوباره با همون کول دیسک می تونید به حالت اول برگردید
روش برگشت من هم همون کول دیسکی بود که ریکاوری رو روش بک آپ گفتم ، با اون بوت کردم و وقتی ازم پرسید می خواهید دوباره پارتیشن بندی کنید - yes رو انتخاب کردم ( هم ویندوز برگشت و هم درایور ریکاوری که پاک کرده بودم )
در مورد نصب ویندوز 10 هم اول باید از درایور های ویندوز 8.1 با یک برنامه بک آپ بگیرید و با یک کول دیسک که برای نصب ویندوز 10 از قبل آماده کردید تبلت رو بوت کنید و ویندوز رو نصب کنید و همه درایور های قبلی رو در ویندوز جدید ریستور کنید و ریست کنید

stnima

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چه جوری باید تو این تبلت وارد بخش بوت بشم برای نصب میشه بدون کیبرد یا باید کیبرد هم داشته باشم.
شما به جز ویندوز 10 ویندوز دیگه ای روش نصب نکردید؟ میشه اینم مثل بعضی از تبلت ها دوال بوت کرد یعنی اندروبد و ویندوز
بعد موقع نصب ویندوز که نیاز نیست تبلت در حال شارژ باشه؟

علت برگشت من از ویندوز 10 این بود که یکی ازدوستان خواستند تبلت رو بخرند خواستم به حالت اول برش گردونم
من مشکلی در ویندوز 10 ندیدم
خودم بدون پاک کردن درایو ریکاوری نصب کردم اما فضای خالی بعد از نصب خیلی کم است
با روش بالا که لینک ش رو گذاشتم درایو ریکاوری رو با خیال راحت به یک فلش دیسک ( کول دیسک ) منتقل کنید و با خیال راحت آن را پاک کنید چون دوباره با همون کول دیسک می تونید به حالت اول برگردید
روش برگشت من هم همون کول دیسکی بود که ریکاوری رو روش بک آپ گفتم ، با اون بوت کردم و وقتی ازم پرسید می خواهید دوباره پارتیشن بندی کنید - yes رو انتخاب کردم ( هم ویندوز برگشت و هم درایور ریکاوری که پاک کرده بودم )
در مورد نصب ویندوز 10 هم اول باید از درایور های ویندوز 8.1 با یک برنامه بک آپ بگیرید و با یک کول دیسک که برای نصب ویندوز 10 از قبل آماده کردید تبلت رو بوت کنید و ویندوز رو نصب کنید و همه درایور های قبلی رو در ویندوز جدید ریستور کنید و ریست کنید

rasoooli

Registered User
لایک‌ها
325
چه جوری باید تو این تبلت وارد بخش بوت بشم برای نصب میشه بدون کیبرد یا باید کیبرد هم داشته باشم.
شما به جز ویندوز 10 ویندوز دیگه ای روش نصب نکردید؟ میشه اینم مثل بعضی از تبلت ها دوال بوت کرد یعنی اندروبد و ویندوز
بعد موقع نصب ویندوز که نیاز نیست تبلت در حال شارژ باشه؟
- برای نصب ویندوز باید هاب داشته باشید و کیبرد و ماوس و فلش حاوی ویندوز رو به اون وصل کنید .
- برای ورود به بایوس هم میشه از ویندوز 8.1 وارد شد و هم با فشار دادن دکمه Esc هنگام روشن شدن وارد محیط بایوس شوید .
- بهتره بالای 70% شارژ داشته باشید ( نظر شخصی ) اگه کابل Otg-Y داشته باشید که همزمان هم می تونید شارژ کنید .

rasoooli

Registered User
لایک‌ها
325

stnima

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کسی میدونه من چه جوری باید تاچ این تبلت رو باز کنم روی ال سی دی من خاک گرفته نمیدونم چه جوری باید تمیز کنم کسی خبر داره
ممنون میشم راهنمایی کنید.

sizanjavad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام

داداش این مشکل تاچ رو چجوری حلش کردی؟ من هر کاری می کنم این تاچش مشکل داره!

modj.ir

Registered User
لایک‌ها
136
واقعا ممنون میشم اگر یکی از عزیزان لطف کنه و برنامه gpuz ( لطفا توجه کنین cpuz نه ! ) رو که برای کارت گرافیک هست نصب کنن و نسخه دایرکت ایکسی که نشون میده رو به من بگن
من امروز هم درایور 153335و هم 153336 رو دانلود کردم ، هر 2 تا موقع نصب ارور می دن ! اونها رو با وینرر باز کردم و به صورت دستی آپدیت درایور کردم . منتهی هنوز هم که هنوزه دستگاه من نسخه دایرکت ایکس رو 9.0c نشون میده ! البته سی پی یو همون 3735gهست ! که من تا جایی که می دونم حتما gen7 گرافیک روشه و باید دایکرت ایکس اون 11 باشه !
واقعا ممنون میشم کسی نتیجه تست رو بگه . دوربین مال من کنار هست . لطفا اگر کسی تفاوت ها و مدل های موجود رو داره بگه . من می خواستم 10 اینچ های 3g رو بخرم ، اما اگر اینهمه مشکل داشته باشند از اونها هم دل سرد شدم !

modj.ir

Registered User
لایک‌ها
136
این برنامه مجانی هست / فقط 2 مگابایت هست !
http://www.techpowerup.com/downloads/SysInfo/GPU-Z/

چند مورد که توو 2 روز از این تبلت دیدم . من 2 تا داشتم . یکی برای یکی از دوستان گرفتم یکی برای خودم . کیفیت ساخت واقعا آشغال هست . شاید با این وضع فقط ارزش قیمتی حدود 180 تا 200 برام داشته باشه !!! کیفیت صفحه از تمام جهات یکسان نیست و فقط اسم ips رو می کشه ! سی پی یو 3735gهست که 1.3 گیگ هست نه 1.8 و سایت اصلی زده که مدل g ظاهرا فقط تا 1.5 گیگ بالا میره و مدل f هست که تا 1.8 میره . من رست شدن یهویی رو 2-3 باری دیدم . همون اول تمام آپدیت های مهم رو گرفتم . تبلتم برای ویندوز 10 اعلام کرده که می تونم ثبت نام و رزرو کنم . کیفیت دوربین ها واقعا آشغال هست . من تووی این ، ویژوال استودیو نصب کردم و پردازش تصویر می کنم که سرعت و کیفیت واقعا فقط برای دل خوشی هست ! یعنی بیشتر به این درد می خوره که زمان رفت و آمد ، از وقتم استفاده بهینه کنم و فقط کد رو تکمیل کنم تا برسم به سیستم اصلی و کار کنم .
دارم سعی می کنم وسایل جنبی مثل پروگرامر و اینها رو وقت کنم و روش نصب و تست کنم

EHISTAR

Registered User
لایک‌ها
80
این برنامه مجانی هست / فقط 2 مگابایت هست !
http://www.techpowerup.com/downloads/SysInfo/GPU-Z/

چند مورد که توو 2 روز از این تبلت دیدم . من 2 تا داشتم . یکی برای یکی از دوستان گرفتم یکی برای خودم . کیفیت ساخت واقعا آشغال هست . شاید با این وضع فقط ارزش قیمتی حدود 180 تا 200 برام داشته باشه !!! کیفیت صفحه از تمام جهات یکسان نیست و فقط اسم ips رو می کشه ! سی پی یو 3735gهست که 1.3 گیگ هست نه 1.8 و سایت اصلی زده که مدل g ظاهرا فقط تا 1.5 گیگ بالا میره و مدل f هست که تا 1.8 میره . من رست شدن یهویی رو 2-3 باری دیدم . همون اول تمام آپدیت های مهم رو گرفتم . تبلتم برای ویندوز 10 اعلام کرده که می تونم ثبت نام و رزرو کنم . کیفیت دوربین ها واقعا آشغال هست . من تووی این ، ویژوال استودیو نصب کردم و پردازش تصویر می کنم که سرعت و کیفیت واقعا فقط برای دل خوشی هست ! یعنی بیشتر به این درد می خوره که زمان رفت و آمد ، از وقتم استفاده بهینه کنم و فقط کد رو تکمیل کنم تا برسم به سیستم اصلی و کار کنم .
دارم سعی می کنم وسایل جنبی مثل پروگرامر و اینها رو وقت کنم و روش نصب و تست کنم

سلام.بابت برنامه ممنون
در مورد IPS با توجه به قیمت دستگاه زاویه دیدش خوب هستش ولی به کیفیت گوشی های موبایل نیست و این انتظار رو نباید داشت.هم از لحاظ هزینه ای که پرداخت کردین.هم از لحاظ سایز صفحه نمایش.
در مورد CPU سرعت 1.8 بالاترین حد سرعت این مدل هست و میدونید که cpu های اینتل برای مصرف بهینه اغلب در کلاک ساعت پایین کار میکنن turbu speed = 1.8.این گفته سایت اینتله.link
ویژوال استدیو برای کارهای برنامه نویسی در این تبلت مناسب هستش ولی مقوله پردازش تصویر واقعا برای این تبلت و حتی لپ تاپ های بدون گرافیک اختصاصی و cpu پایینتر از core i3 طاقت فرساس.
این تبلت بیشتر برای وب گردی - مطالعه - تماشای ویدیو - برنامه نویسی و بازاریابی جهت ارایه کاتالوگ مناسب هستش.متاسفانه فروشنده ها قبل از فروش تبلیغات اغراق آمیزی میکنن که خریدار تصور میکنه با 300 تومن کار یه لپ تاپ 2 میلیونی رو میتونه با این تبلت انجام بده.

modj.ir

Registered User
لایک‌ها
136
ممنون . قبول دارم بعضی واقعا سعی در گول زدن خریدار دارند . اما این رو هم باید در نظر داشت که خریداری که واقعا گول فروشنده رو بخوره و این سیستم رو با لپ تاپ گران قیمت اشتباه بگیره ، اونقدر توان استفاده اش و معلوماتش کم هست که واقعا براش بین این سیستم و لپ تاپ کیلیونی تفاوتی نیست !
باز هم تاکید می کنم که ظاهرا 1.8 برای سی پی یو مدل f هست و داخل این سیستم مدل g که 1.5 گیگ هست رو داره . البته باید بیشتر بگردم تا مطمئن بشم .

من هنوز منتطرم عزیزی لطف کنه و بابرنامه ای که دادم ، کارت گرافیک سیستمش رو تست کنه و بگه نسخه دایرکت ایکسی که برای ایشون هست چند برگردونده میشه . ظاهرا این مدل پر هست از مدل های قلابی و خیلی از مدل های بازار ایران هم قلابی های بی کیفیت و ارزان هستند . میشه گفت : خود سیستم شرکت اصلی چی هست ! که قلابی اش چی باشه !

بالا