برگزیده های پرشین تولز

تجربیات شما در زمینه های مختلف

R.jahanfar

Registered User
لایک‌ها
930
من كلا به آدم هايي كه تو حرفاشون از خدا و پيغمبر و حلال و حرام حرف ميزنن زياد اعتماد ندارم نميدونم فكر ميكنم دروغ ميگن چون متاسفانه دزد و كلاهبردار زياد ديدم كه اكثرا تو حرفاشون همين چيزا بود
انتظار كمك از هيچ كس نداشته باش حتي خانواده سعي كن خودت يه پخي بشي تا بدرد خودت بخوري
نه دیگه خانواده رو قاطی نامردی ها نکنید.خیلی وقتا ما لب تر کردیم بی ضامن بی چک بی سفته هر چی پول خواستیم خانواده در اختیارمون گذاشتن.تازه مدت هم در نظر نگرفتن .ولی در ارتباط با افراد غیر خودی واقعا هر چقدر هم دوست چند ساله باشن باید کار با وکیل وقانونی انجام داد تا بعدا جای شکایت ورسیدگی باشه.ما اشتباه کردیم .تاوان اعتماد بی جا رو هم دادیم.ولی جالب اینجا ست طرف میگه من پولتون خوردم به پیغمبر وبقیه قسم میخوره که یه روزی برمیگردونه ولی حالا نه.ماهم دیگه فعلا بی خیال شدیم.الحمدالله چند برابر اون پول دراومد ولی خب دیگه یارو خورد وبرد و تموم.

R.jahanfar

Registered User
لایک‌ها
930
برو ماشینشو آتیش بزن وقتی خالیه و یگ جوری مخفیانه بش بفهمون که پولتو نده خونشم آتیش میزنی !

خودش پولتو میده

ولی بپا کسی رو نکشی :)
نه دیگه ما مثل اون بی مرام نبودیم. زنش باردار بود بچه اش به فنا رفت .ولی من دلم براش سوخت.دنیا دار مکافاته .دیر وزود داره ولی سوخت وسوز نداره.امیدوارم جواب کاراشو بگیره.

behnamy

Registered User
لایک‌ها
463
انتظار كمك از هيچ كس نداشته باش حتي خانواده سعي كن خودت يه پخي بشي تا بدرد خودت بخوري
آقا خیلی حرفتو قبول دارم :rolleyes:
داستان ما از اینجا شروع شد که تازه اومده بودیم توی دنیای وبمستری، کلی فرند وبمستر و سئوکار و برناموه نویس توی یاهو داشتیم که کلی واسه خودمون کلاس میذاشتیم و حال میکریدم که اوه خداهای اینترنت فرندای من هستن!!!
بعد کم کم که بیشتر وارد دنیای وبمستری شدم دیدم نه وضع خرابه!! اونم بدجورررر :general405:
توی یاهو از یکی که سوال داشتیم میگفتیم سلام میگفت سلام. بعد که سوالم رو میپرسیدم و منتظر تایپ کردن طرف مقابل میشدم بعد چند دقیقه می دیدم هیچ خبری نیس و جواب نمیده، یا یک هو آفلاین میشد تا سوالی میپرسیدم که واسه آقا درآمدی نداره :eek:
یا توی انجمن ها به محض اینکه مثلا درخواست هاست میدادیم هزار نفر قربون صدقمون میرفتن تا چند صفحه هی آفر میدادن و میگفتن فلان هاستینگ در خدمت شماست و از این حرفا....
ولی وقتی توی انجمن یک مشکلی واسه سایتت پیش میومد که حتی سایت بالا هم نمیومد هرچی هم تاپیک میزدی هیچ کی جواب نمیداد، انگار انجمن نیست، مرده خونه اس :general503:
خلاصه ما هم داریم جدی میرم برنامه نویسی تحت وب یاد بگیریم که نیاز به کسی نداشته باشیم :)

alirenger

Registered User
لایک‌ها
104
تجربه من در مورد دوست و رفیق اینه که کلا رفیق بازی نون و آب نمیشه روی افرادی که به فکر جیب و ماشین و موقع خوشی با شمان و احساس زرنگی میکنن هیچ حسابی نکنین من الان 25 سالمه تازه تو این سن فهمیدم که رفاقت و رفیق بازی به هیچ دردی نمیخوره.مثلا تو دوران دانشجوییم یه همکلاسی داشتم که از صبح تا شب باش بودم چون خابگاهی بود بعضی اوقات میومد خونم و شبام میموند مثل داداش بودیم ترم آخر همون عوضی زیرآبم رو جلوی دوست دخترم که میخواستمش و 4 سال با هم دوست بودیمو زد و حالا یه سری مسایل دیگم اتفاق افتاد که رابطم با دختره به فاک رفت:general502: نتیجه اخلاقی : سفره دلتونو پیش کسی باز نکنین آدم حسود زیاده حتی دوستتون/ اگه رابطتون با دوست دخترتون به هم خورد هیچ مساله ای نیست بعدی حتما از قبلی بهتره:general404:البته دوست خوبم هست ولی کمه

فترمه

Registered User
لایک‌ها
290
دوستان اگه تجربه ای در تغییر شغل یا ایجاد شغل دوم دارند، مطرح کنند. من خودم مدتی است که در فکر تغییر کار یا دست کم ایجاد یه کار دوم هستم.

behzad66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
تجربه اول : برای خودت زندگی کن نه برای حرف مردم ! (اینجا هر مردمیو شامل میشه حتی پدر مادرت !!)

تجربه دوم : پول در بیار ! مهم نیست از چه راهی !! (خودتی ، بله با توام که فوش دادی !)... همیشه تو کتابامون قصه هامون فیلمامون ادم بدا مُردن و خوبا قهرمان داستان شدن ! ... اما چشتو بذار باز خوب نگا کن ! تو زندگی واقعیتم همینه ؟!! تو زندگی واقعی اونی قهرمانه که پول بیشتری داره !!... الان نمیفهمی چی میگم یه سر برو جلو درمانگاه بیماری های خاص آمپول 2 میلیونی ببینی اونم یه روز در میون میشه ماهی 30 میل ناقابل ! پدر مادره که قید بچشو میزنه ! میفهمی چی میگم ؟! قید بچشو میزنه !! اونوقت میفهمی چرا بت گفتم پول در بیار حالا از هر راهی !!

تجربه سوم : تجربه دومم استثنا زیاد داره اما وقتی حسش نیس وقتی اول و آخرش محکومی، خودتو خسته نکن که دیگران بگیرن چی گفتی ! به وقتش خودشون میفهمن ! ...گرچه خودت از همه نفهم تری !!

تجربه چارم : وقتی پولت زیاد میشه دیگه کمتر کسی واقعی دوست داره بیشترش تظاهره ! باور کن صب پاشن ببینم به خاک سیاه نشستی قند تو دلشون آب میشه ! ... فرهنگه گلم سینه به سینه پاس میشه کاریشم نمیشه کرد ! پس پولتو زیاد نما نما نکن !! دردسره که برات سرازیر میشه !!

زنگ تفریح اول ! : خشششش خششش (صدای چیپسه !) ... میگم این تاپیک واسه زمینه های مختلف زندگیه ولی از الان شرط میبندم 80% بحث پول میا وسط ! چرا ؟! چون هنوز 20% میخوان بگن پول مهم نیس !!.... خررررپ خرررررپ (این یکی پفکه !!).... شب خوش !

واقعا برات متاسفم.پول خوبه ولی وقتی از راه درستش بدست بیاد.خدا رو شکر که افراد بسیار کمی مثل شما فکر میکنند.
اصل منظورم "تجربه دوم" شما هست.

chinatown

Registered User
لایک‌ها
179
واقعا برات متاسفم.پول خوبه ولی وقتی از راه درستش بدست بیاد.خدا رو شکر که افراد بسیار کمی مثل شما فکر میکنند.
اصل منظورم "تجربه دوم" شما هست.

آفرین !!

چقدر شما آدم خوبی هستین !

دیگه هیچ مورد جای تاسفی تو این مملکت نمونده، برای من تاسف میخورین !؟! خخخخخخ

برا کسی تاسف بخور که اصلا نفهمیده من چی گفتم!! ;) فقط اون موردو دیده زودی اومده بگه ببینین من چه آدم خوبیم !! چون دارم برای آدم بدا تاسف میخورم ! پس من خودم اینجوری نیستم ! پس من آدم خوبیم ! پس ! پس.. !!

دوباره آفرین بر شما چون دیگه فکر کنم همه تا الان فهمیده باشن شما چقدر ادم خوبی هستین !!!! ;)

behzad66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
درود بر شما
داری مغلطه میکنی و سعی میکنی با تیکه پرونی های بیخود حرف خودت رو خوب جا بندازی ناقلا.
خیلی واضحه که من قصدم از اون حرف این نبوده که بگم خودم خوبم، فقط خواستم بگم طرز تفکرت حال آدم رو بهم میزنه.اگه همه بخوان با روش مد نظر شما پول در بیارن نسل بشر ظرف کمتر از چند ده سال یا منقرض میشه یا به انقراض نزدیک میشه.
فکر کردی چرا این همه هزینه برای جلوگیری و یا کشف پول شویی ، فرار از مالیات ، دزدی ، انحصار ، قاچاق و ... از طرف دولت ها در تمام دنیا میشه ؟

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
آفرین !!

چقدر شما آدم خوبی هستین !

دیگه هیچ مورد جای تاسفی تو این مملکت نمونده، برای من تاسف میخورین !؟! خخخخخخ

برا کسی تاسف بخور که اصلا نفهمیده من چی گفتم!! ;) فقط اون موردو دیده زودی اومده بگه ببینین من چه آدم خوبیم !! چون دارم برای آدم بدا تاسف میخورم ! پس من خودم اینجوری نیستم ! پس من آدم خوبیم ! پس ! پس.. !!

دوباره آفرین بر شما چون دیگه فکر کنم همه تا الان فهمیده باشن شما چقدر ادم خوبی هستین !!!! ;)
اون چیزی که شما بش میگید تجربه در واقع تنها تخیلات ذهن خودتون هست.
پول در آوردن به هر قیمت یکی از راه هاش فروختن داروی تاریخ مصرف گذشته به پدری هست که از یافتن داروی فرزندش ناامید شده. منظورتون همینه دیگه؟ همین مثالی که زدید.
از نظر شما هرکی پول داره دوست واقعی نداره دیگه؟ همه بدت رو میخوان؟
آدم رقت انگیزی هستید دوست گرامی براتون متاسفم با این طرز فکرتون..... عقده هاتون رو ببرید جای دیگه لطفا....

chinatown

Registered User
لایک‌ها
179
درود بر شما
داری مغلطه میکنی و سعی میکنی با تیکه پرونی های بیخود حرف خودت رو خوب جا بندازی ناقلا.
خیلی واضحه که من قصدم از اون حرف این نبوده که بگم خودم خوبم، فقط خواستم بگم طرز تفکرت حال آدم رو بهم میزنه.اگه همه بخوان با روش مد نظر شما پول در بیارن نسل بشر ظرف کمتر از چند ده سال یا منقرض میشه یا به انقراض نزدیک میشه.
فکر کردی چرا این همه هزینه برای جلوگیری و یا کشف پول شویی ، فرار از مالیات ، دزدی ، انحصار ، قاچاق و ... از طرف دولت ها در تمام دنیا میشه ؟

اینو الان ننوشتم همون روزی که اون پستو زدم نوشتم :

تجربه سوم : تجربه دومم استثنا زیاد داره اما وقتی حسش نیس وقتی اول و آخرش محکومی، خودتو خسته نکن که دیگران بگیرن چی گفتی ! به وقتش خودشون میفهمن ! ...گرچه خودت از همه نفهم تری !!

عرض نکردم !!؟! ;)

R.jahanfar

Registered User
لایک‌ها
930
مودب باشید.....یه کم انسانی صحبت کنید.....لازم نیست برای اثبات خودتون بهم توهین کنید.

chinatown

Registered User
لایک‌ها
179
اون چیزی که شما بش میگید تجربه در واقع تنها تخیلات ذهن خودتون هست.
پول در آوردن به هر قیمت یکی از راه هاش فروختن داروی تاریخ مصرف گذشته به پدری هست که از یافتن داروی فرزندش ناامید شده. منظورتون همینه دیگه؟ همین مثالی که زدید.
از نظر شما هرکی پول داره دوست واقعی نداره دیگه؟ همه بدت رو میخوان؟
آدم رقت انگیزی هستید دوست گرامی براتون متاسفم با این طرز فکرتون..... عقده هاتون رو ببرید جای دیگه لطفا....

آفرین !

یکم صبر داشته باش آدما خودشونو یه جایی نشون میدن !!;)

ansaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
342
دوست دختر مال خر است.

behzad66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
اینو الان ننوشتم همون روزی که اون پستو زدم نوشتم :

عرض نکردم !!؟! ;)

گرامی !
امیدوارم سن شما زیر 20 سال باشه و این حرف ها رو از سر بی تجربگی محض زده باشی.جواب حرفت خیلی ساده هست، شما خودت مشخصه که توی دنیای واقعی هم بارها این حرف ها رو زدی و بارها باهات مخالفت شده ، برای همین میدونستی چی میشه و از همون اول تجربه سوم رو اضافه کردی.فقط اینو بگم بهت که حتی اون هایی که لائیک هستن و بی دین و بی خدا و ... هم خودشون رو راضی نمیکنن به این که همه مدل کاری کنند.

chinatown

Registered User
لایک‌ها
179
گرامی !
امیدوارم سن شما زیر 20 سال باشه و این حرف ها رو از سر بی تجربگی محض زده باشی.جواب حرفت خیلی ساده هست، شما خودت مشخصه که توی دنیای واقعی هم بارها این حرف ها رو زدی و بارها باهات مخالفت شده ، برای همین میدونستی چی میشه و از همون اول تجربه سوم رو اضافه کردی.فقط اینو بگم بهت که حتی اون هایی که لائیک هستن و بی دین و بی خدا و ... هم خودشون رو راضی نمیکنن به این که همه مدل کاری کنند.

چشم بسته غیب گفتین !!! عنوان تاپبک گفته " تجربیات شما ... " نگفته " تخیلات شما ... "!

یکم اطرافتونو با دقت بیشتر نگاه کنین !

اونایی که دارن سنگ خدا و دین رو از همه بیشتر به سینه میزنن چه مدل کارایی میکنن !؟ کسیم مینونه اعتراض کنه !؟!

ماست همه شیرینه !!

behzad66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
من نه نماز میخونم ، نه روزه میگیرم ، نه سنگ خدا رو به سینه میزنم ولی خدا شاهده امکانات دزدی هم برای فراهم هست ، ولی نمیکنم این کار رو.خیلی واضحه ، چرا من باید دسترنج یکی دیگه رو ازش بالا بکشم ؟ میتونم ماهی 200 میلیون دزدی بکنم (بشینم توی خونه و پول بیاد توی حسابم، حتی تا این حد) ولی اومدم این جا تاپیک زدم که کارگاه MDF چه چیزایی میخواد ، میخوام ازین طریق پول در بیارم. البته این حرفتو هم قبول دارم که بعضی به اسم دین پول میخورن، تا خرخره میخورن،قبول، قبول ولی :
برای اینکه نون حروم نخوری ، لازم نیست حتما مسلمون باشی !

chinatown

Registered User
لایک‌ها
179
من نه نماز میخونم ، نه روزه میگیرم ، نه سنگ خدا رو به سینه میزنم ولی خدا شاهده امکانات دزدی هم برای فراهم هست ، ولی نمیکنم این کار رو.خیلی واضحه ، چرا من باید دسترنج یکی دیگه رو ازش بالا بکشم ؟ میتونم ماهی 200 میلیون دزدی بکنم (بشینم توی خونه و پول بیاد توی حسابم، حتی تا این حد) ولی اومدم این جا تاپیک زدم که کارگاه MDF چه چیزایی میخواد ، میخوام ازین طریق پول در بیارم. البته این حرفتو هم قبول دارم که بعضی به اسم دین پول میخورن، تا خرخره میخورن،قبول، قبول ولی :
برای اینکه نون حروم نخوری ، لازم نیست حتما مسلمون باشی !

خدمتتون عرض کردم ! اطرافتونو خوب نگاه نکردین !! میدونین چرا ؟! چون منظور بنده از کسایی که سنگ خدارو به سینه میزنن شما نبودی !! منو شما عددی نیستیم ، منظورم خیلی بزرگتر از ماست !!

دزدی ؟!؟!!؟؟؟؟؟؟؟!؟!؟!؟!؟!!؟!؟

کدوم یکی دزدی میکنه ؟!

1) میپره پشت موتور کیف اون پیرزنی که نای راه رفتنم نداره میقاپه و ویژژژژژژژژژ گازشو میگیره غیب میشه ! مردمم با فحش و سنگ پشت سرش !!

2) دلار دولتی میگیره برنجشو وارد میکنه با نرخ دلار آزاد به مردم میفروشه ، حاجی بازاریم هست ، منعش نکنی با 80 سال سن میره علامت دسته هم میگریه و تو مراسما عزاداری گردوخاکی به پا میکنه ، از 15 سالگی یه نمازشم قضا نرفته ،همه هم جلوش خمو راست میشن !

مگه مردم هر دوشونو نمیبینن ؟!! پس چرا واسه اولی سنگ پرت میدنو واسه دومی خمو راست میشن !؟!

behzad66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
گرچه خیلی از بحث تاپیک داره دور میشه ولی جواب سوال آخر شما رو هم بدم ، به عنوان آخرین پست در این مورد :
1- هر دو تاشون دزدن.
2- دلیل خم و راست شدن اینه که بعضی ها نمیدونن این آقا از این کارها میکنه، و یا اینکه بعضی ها دنبال این هستن که مثل شما از راهی که شده پول در بیارن ، با این که میدونن دزده خم و راست میشن که شاید یه فرجی بشه.
3- فرهنگ ضعیف ، اکثر مردم ما اصلا نمیدونن اونی که رانت خواره دزده، میگن طرف پارتی داره پولدار شده ، و حتی بدتر .کسی که دزدی میکنه از یک نفر میدزده ، کسی که رانت کلان میخوره از کل مردم مملکت میخوره.

شب و روز بر شما خوش.

بالا